To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký den.
Domácá Kings prohávali už o dvě branky, ale nakonec se jim podařilo vyrovnat a v samostatných nájezdech rozhodl o jejich výhře Carter, který jako jediný proměnil.
65:00
Los Angeles právě vstřelilo branku!

Rozhodující nájezd proměnil JEFF CARTER, který tak rozhodl o výhře Los Angeles Kings.
Zack Kassian nedal a Kings vítězí!
Jeff Carter blafákem překonal Luonga!
Alexander Edler také neprostřelil Quicka.
Domácí kapitán Dustin Brown také neuspěl.
Alex Burrows to zkoušel hodně neobvykle, ale neuspěl.
Jako první jel domácí Anze Kopitar, který nedal.
Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení branka nepadla a na řadu tedy přijdou samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
60:01
Los Angeles dokázalo smazat dvoubrankový náskok Vancouveru a o vítězi tohoto zápasu tak rozhodne prodloužení, nebo samostatné nájezdy.
60:00
59:16

Domácím se přeci jen povedlo vyrovnat. Důležitou branku vstřelil SLAVA VOYNOV, který se trefil poprvé v sezoně. Asistence: Anze Kopitar.
59:00
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
53:30
51:30
Přesilovku si zahrají i domácí, protože na trestnou lavici odchází Hamhuis.
51:13
49:13
Další přesilovka pro hosty. Za podražení je vyloučen domácí Gagne.
47:16
45:16
Přesilovka pro Vancouver. Vyloučen je domácí Brown.
40:01
Ve druhé periodě jsme viděli dvě branky. Tu první vstřelil hostující Burrows, který zvýšil vedení Vancouveru. Jenže těsně před druhou sirénou se prosadil domácí Carter, který snížil na rozdíl jedné branky. Třetí třetina začne zhruba v 06:25.
40:00
35:21

Domácím se podařilo vstřelit kontaktní a hodně důležitou branku. K puku se dostal JEFF CARTER, který prostřelil Luonga. Asistence: Mike Richards, Simon Gagne.
24:05
Vancouver právě vstřelil branku!

Hosté odskakují na rozdíl dvou branek. Vedení Vancouveru zvýšil ALEX BURROWS, který vstřelil svojí druhou branku v této sezoně. Asistence: Chris Higgins, Chris Tanev.
20:01
První dvacetiminutovka je za námi. Sledujeme vyrovnaný zápas, který zatím vychází lépe hráčům Vancouveru, kteří po brance Kassiana vedou 1:0. Druhá perioda začne zhruba v 05:30.
20:00
19:52
17:52
Přesilovka pro Vancouver. Za zdržování hry je vyloučen domácí Nolan.
13:08

A hosté jdou do vedení. K puku se dostal obránce ZACK KASSIAN, který prostřelil Quicka. Asistence: Alexander Edler, Dan Hamhuis.
10:21
08:21
První přesilovou hru si zahrají domácí. Za hákování je vyloučen hostující Volpatti.
00:01

Los Angeles Kings: Quick - Doughty, Scuderi, Voynov, Martinez, Muzzin, Drewiske - Brown, Kopitar, Williams - Carter, RIchards, Clifford - Lewis, Stoll, King - Nolan, Fraser, Gagne

Vancouver Canucks: Luongo - Edler, Garrison, Bieksa, Hamhuis, Tanev, Ballard - Kassian, H. Sedin, D. Sedin - Hansen, Burrows, Higgins - Weise, Schroeder, Raymond - Volpatti, Malhotra, Lapierre
Vzájemné zápasy

V loňské sezoně se oba celky utkaly hned 9x. Úspěšnější bylo jednoznačně Los Angeles, které vyhrálo šestkrát. V posledním zápase se hrálo na ledě Vancouveru a tento duel skončil nerozhodně 1:1. V prodloužení se trefili hráči Los Angeles, kteří získali bonusový bod.
Vancouver Canucks

Hosté zatím odehráli pět zápasů a dokázali dvakrát vyhrát. Vancouver porazil Anaheim a v prodloužení zdolal Calgary. Naopak nestačil na San Jose, Edmonton a Anaheim.

V současnosti je to jeden ze sedmi kanadských týmů. Trenérem mužstva je v současné době Alain Vigneault.
Los Angeles Kings

Domácím vstup do nové sezony příliš nevyšel. Ze čtyř zápasů zatím vyhráli pouze jednou - porazili Phoenix. Jinak celek z Los Angeles nestačil na Chicago, Colorado a Edmonton, se kterým prohrál v prodloužení.

Trenérem mužstva je v současné době Terry Murray.
Přeji krásné brzké ráno všem fanouškům hokeje. NHL má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Los Angeles Kings a Vancouverem Canucks. Podle sázkových kanceláří je mírným favoritem tohoto utkání domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.