Tímto se s vámi loučím a přeji pěkný zbytek večera.
Petrohrad byl lepším týmem po celé utkání a kromě pár minut ve druhé třetině, kdy měl více ze hry Minsk, tak měl zápas pod kontrolou a zaslouženě vítězí v poměru 1:4.
60:00
59:55
Domácí se dostali v závěru ještě ke střele, která ale branku netrefila a puk vyletěl z útočného pásma.
59:12
Thoresen vyloučen na 2 minuty za sekání.
58:51
Hosté zápas v poklidu dohrávají v útočném pásmu.
57:44
Kovalčuk se pokusil prostřelit Rinneho, ale jeho střela šla vedle branky.
56:26
Minsk v těchto chvílích vypadá velmi odevzdaně a na zvrat v utkání si už nevěří. Toho využívá Petrohrad a drží se v útočném pásmu.
53:58
Petrohrad právě vstřelil branku!
Další branka Petrohradu padá na triko Rinneho, který se snažil za brankou rozehrát a to se mu nepodařilo podle představ a nahrál přímo na hůl Igora Makarova, který ještě nahrál před branku na ALEXANDRA KUČERJAVENKA, který už neměl problém zakončit do prázdné branky. Asistence: Igor Makarov.
53:26
Stapleton vyloučen na 2 minuty za držení.
52:36
Domácí se i nadále drží na dostřel branky Petrohradu, ale žádná větší šance nepřichází.
51:59
51:36
Další dobrý zákrok Bobrovskiho, když chytil Murphyho střelu od mordé čáry.
50:23
Bobrovskij předvádí dobré zákroky, které drží Petrohrad nad vodou.
49:59
Současně vyloučeni hráči Petrohradu. Kovalčuk 2 minuty sekání a Dallman 2 minuty nedovolené bránění. Velká šance pro Minsk!
49:29
Minsk se snaží tlačit do zakončení, ale zatím velmi marně.
49:07
Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách, jelikož Laine odchází na 2 minuty na trestnou lavici za sekání.
47:56
Čudinov si posedí 2 minuty na trestné lavici za držení.
46:21
Martensson se dostal do úniku a pokusil se obehrát Rinneho kličkou do forhendu, ale Rinne jeho úmysl vystihl a puk mu vypíchl.
45:00
Rinne si nyní dobře vyjel proti střele Kovalčuka a puk ukryl do lapačky.
43:45
Bobrovskij si pohlídal nahozený puk, který na jeho branku poslal Michajlov.
42:16
40:41
Petrohrad nezaváhal a svojí dvojnásobnou přesilovou hru okamžitě využívá. Vladimir Tarasenko si sjel s pukem na levý kruh a nádherně našel u tyčky postaveného VIKTORA TICHONOVA, který poslal puk do prázdné branky. Asistence: Vladimir Tarasenko, Kevin Dallman.
40:16
Petrohrad bude hrát přesilovku 5 na 3! Čarnavok dostává 2+10 za úder do oblasti hlavy a krku.
40:01
40:00
39:58
Denisov vyloučen na 2 minuty za podražení.
39:37
Ke konci třetiny měl práci ještě Rinne, který si musel pohlídat nahození od Burdasova.
38:45
Irgl zavezl puk do pásma, kde jej přihrál na Stase, který si puk zpracoval a vystřelil z pravého kruhu, ale jeho pokus šel nad branku.
37:26
37:00
Velký tlak Minsku, který nyní měl mnoho střeleckých pokusů, které ale Bobrovskij všechny pokryl.
35:26
Alexandrov odchází na 2 minuty na trestnou lavici, když se provinil sekáním.
36:12
Rychlé přečíslení Minsku ukončilo postavení mimo hru.
35:12
Krajíček měl na hokejce vyrovnání, když nedokázal dostat puk z mezikruží do branky a trefil pouze břevno!
34:03
Afinogenov ujel po levém křídle a vyslal na Rinneho tvrdou střelu, kterou tento finský brankář s přehledem vyrazil do ochranné sítě.
32:06
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Minsk využívá přesilovou hru a snižuje na rozdíl jediné branky. Tim Stapleton střílel od modré čáry a jeho střelu těsně před gólmanem tečoval TEEMU LAINE, který puk poslal přesně k tyči. Asistence: Tim Stapleton, Cory Murphy.
31:37
Dallman vyloučen na 2 minuty za hákování.
31:31
Za menší potyčku jsou současně vyloučeni domácí Niskala 2 minuty krosček a hostující Semjonov na 2 minuty za vysokou hůl.
31:25
Bobrovskij se má nyní co ohánět, ale zatím tlaku Minsku odolává.
30:15
Irgl se dostal do zakončení z pravého kruhu, ale jeho střela letěla pouze nad branku.
29:00
Tichonov se pokusil obstřelit obránce a to se mu také podařilo, ale Rinne puk chytil do lapačky.
27:36
Kane použil před brankou Petrohradu velký důraz, ale branku nakonec neslaví.
26:56
25:50
Domácím se ale přesilová hra vůbec nedaří a více času strávili ve svém pásmu než v útočném.
24:56
Arťjuchin si půjde odpočinout na 2 minuty na trestnou lavici za sekání.
24:35
Od modré čáry střílel Čarnavok, ale Bobrovskij jeho střel v poklidu vyráží.
23:10
Meleško nahrál Kaneovi, který vystřelil hned z první, ale Bobrovskij byl připraven na zákrok betonem.
22:15
Obráncům Minsku ujel Thoresen, ale svojí bekhendovou kličku neprovedl dobře a puk poté poslal pouze nad branku.
21:01
Rinne do druhé třetiny vstupuje kvalitním zákrokem lapačkou proti střele Tichonova.
20:01
20:00
19:35
19:24
18:36
Hra ve čtyrech žádné šance nepřináší a hraje se převážně ve středním pásmu.
17:35
Přesilovou hru Minsku ukončuje Kitarov, když odchází na 2 minuty na trestnou lavici, když se provinil nedovoleným bráněním.
17:24
Martensson je vyloučen na 2 minuty za hákování.
16:25
O snížení se snažil Platt, ale jeho slabá střela nenadělala Bobrovskimu žádné starosti.
14:51
Patrick Thoresen našel dobrou přihrávkou z poza branky volného MAXIMA RYBINA, který poslal puk z první mezi betony Rinneho a navyšuje vedení svého týmu. Asistence: Patrick Thoresen, Dmitrij Vorobjov.
14:16
Linglet a Stas se dostali do přečíslení, které vyřešil druhý jmenovaný střelou, kterou dokázal Bobrovskij vyrazit.
13:12
Navýšit náskok Petrohradu mohl Rybin, ale jeho střela z mezikruží skončila v lapačce Rinneho.
11:14
PATRICK THORESEN se dostal k puku ve středním pásmu a neohroženě se dostal po pravém křídle do útočného pásma, kde poslal z kruhů tvrdou střelu k protější tyči, na kterou neměl nárok Rinne zareagovat. Bez Asistence.
10:56
Irgl se dostal do zakončení, ale jeho střela branku minula.
9:27
8:39
Až nyní se domácí usadili na malou chvíli v útočném pásmu, ale střely Goroškova a Denisova v brance neskončili.
8:12
Přesilová hra se zatím Minsku nedaří, jelikož se mu nedaří udržet v útočném pásmu.
7:27
Prvním vyloučeným hráčem v zápase je Alexandrov, který je vyloučen na 2 minuty za hrubost.
6:33
Rinne je hned od začátku zápasu v pořádném zápřahu, nyní se ho pokoušel na dvakrát překonat Makarov, ale neuspěl.
5:51
Další skvělý zákrok Rinneho, když dokázal pokrýt velmi těžkou střelu Kovalčuka, který střílel přes obránce.
4:42
Nyní musel dobrý zákrok předvést i Bobrovskij, kterého se snažil prostřelit z levé strany Michajlov.
3:45
Rinne si připsal další zákrok, když kryl nahození od modré čáry.
2:56
Do další šance se dostal Afinogenov, ale jeho střela branku o malý kousek minula a puk se dostal do středního pásma.
2:26
Na druhé straně zahrozil Arťjuchin, ale Rinne si připsal první úspěšný zákrok.
1:36
Ke střele se dostal Laine, ale branku vůbec netrefil.
0:56
Domácí zahajují útok za svojí brankou.
00:01

HC Dinamo Minsk: Rinne - Denisov, Niskala, Krajíček, Goroškov, Murphy, Čarnavok, Andrejčikov - Platt, Stapleton, Laine - Irgl, Linglet, Stas - Kulakov, Michajlov, Kitarov - Drozd, Meleško, Kane

SKA Petrohrad: Bobrovskij - Alexandrov, Dallman, Kalinin, Čudinov, Semjonov, Vorobjov, Běrďjukov, Kučerjavenko - Tichonov, Kovalčuk, Tarasenko - Martensson, Rybin, Thoresen - Něprjajev, Arťjuchin, Afinogenov - Makarov, Burdasov, Monachov

Rozhodčí: Gofman, Kadurov - Gorděnko, Tomilov.
Dobré odpoledne,

dnešní utkání Kontinentální hokejové ligy nás zavede na stadion HC Dinama Minsk, kam zavítají hosté z Petrohradu.

Minsk si po slabším začátku sezóny poměrně polepšil a v tabulce drží nyní průběžnou osmou příčku Západní konference s 30 body. Může za to především fakt, že z posledních devíti zápasů dokázalo Dinamo šestkrát zvítězit. Ve svém posledním ligovém klání zvítězili hráči Minsku na hřišti Dynama Rigy poměrem 2:0

Hosté jsou na třetím místě s 46 body a mají ještě o dvě odehraná utkání méně, než jejich dnešní soupeř. Jejich sedmizápasová série bez ztráty bodu sice již skončila, ale ve svém posledním zápase dokázali na svém ledě deklasovat Donbass Doněck vysoko 9:2 a jsou také vítězně naladěni.

Vzájemná utkání mají dnešní soupeři velmi vyrovnaná. Domácí dokázali zvítězit celkem šestkrát a ve zbylých pěti střetnutích byli úspěšnější hosté. Za favorita utkání jsou považováni bezesporu hráči Petrohradu, kteří letos dokázali vyhrát na hřištích soupeře šestkrát z deseti pokusů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.