Nashville - Columbus | ONLINE | 24.3.2013 01:00 | NHL 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tři hvězdy utkání:

1. NSH T.BECK
2. NSH G.BOURQUE
3. NSH B.BUTLER
Děkuji za pozornost a při NHL zase někdy na shledanou.
Viděli jsme velmi pěkný zápas, který vyhrálo domácí mužstvo zejména díky první periodě, která skončila 4:1 pro Nashville. Predátoři vyhráli naprosto zaslouženě. Back vstřelil svou první branku v NHL.
60:00
59:37
Nashville právě vstřelil branku!

Roman Josi ujel okolo mantinelu a lehce za útočnou modrou vystřelil. Jeho pokus trefil prázdnou branku hostů. Asistence: Mike Fisher, Martin Erat.
59:00
Poslední minuta základní hrací doby.
58:49
Johnson nastřelil pouze Rinneho.
57:45
Vyloučen Tjutin na dvě minuty za držení. Domnívám se, že si tímto činem hosté znemožnili snížení a případně vyrovnání.
56:46
Postavení mimo hru, kterým se provinili domácí, jmenovitě Martin Erat.
56:33
Buly v útočném pásmu Nashvillu. Blue Jackets už mnoho času nezbývá.
55:19
Domácí se dostali do útočného pásma, kde šetří cenné vteřinky.
54:55
Moorova střela Rinneho nepřekvapila, a tak se vhazuje před jeho svatyní.
54:10
Josi zvolil středu zápěstím a vylekal tak gólmana Masona. Maskovaný muž si s jeho pokusem tak tak poradil.
52:32
Vhazování před brankářem Rinnem. Ten ani zasahovat nemusel, protože hráči před ním odehráli puk do středního posléze útočného pásma.
51:29
Hostující mužstvo tak rychle postupovalo do útoku, až se o tu možnost samo připravilo – postavení mimo hru.
50:00
Zbývá posledních deset minut třetí třetiny a stále vidíme stejný obrázek hry. Domácí tým bez větších obtíží brání ofenzivní snahy Columbusu. Ten už skoro vyrovnal statistiku střel – 20:21 pro domácí. Ale Blue Jackets výrazně zaostává v koncovce.
49:28
Rinne drží puk pod lapačkou. Gólman Predátorů měl jasný výhled, a tak kotouč v pohodě chytil.
48:40
Blue Jackets začínají přebírat otěže zápasu, což domácí pochopitelně jen těžce snáší.
46:47
Hosté začínají otevírat hru. Domácí tak mohou čekat na brejky, kterých s blížícím se koncem zápasu bude přibývat.
46:25
Josi se prokličoval až před branku, kde ovšem na Masona nevyzdál. Sudí vhodí puk po levé ruce gólmana Columbusu.
45:30
Hosté se po delší době dostali do útočného pásma, ale Latestu nezvolil úplně nejpřesnější střelu, puk skončil v ochranné síti.
44:25
Pro hosty čas ubíhá velmi rychle, naopak pro domácí se táhne. Buly před Masonem, ten ovšem zasahovat ani nemusel, protože obranný val před ním střelu Halischuka nepropustil.
43:25
Václav Prospal se také připomněl a po jeho střele se bude vhazovat pře brankou Rinneho.
43:04
Buly před brankou Pdedátorů. Černý kus gumy domácí odvezli daleko od své branky.
41:54
Brassard vystřelil zápěstím a kotouč putoval přímo do náruče gólmana Rinneho.
41:03
Nashville svůj náskok pohodlně drží. Nevypadá to, že by hosté dostali pokyny vlétnout do poslední třetiny. Zatím hrají velmi pozvolna.
40:01
Úvodní buly vyhráli domácí hokejisté a hned se dostávají do útočného pásma, kde se snaží "operovat".
40:01
Domácí vedou na střely 17:13 a na skóre 4:2.
Prostřední perioda přinesla jedinou branku, skórovali hosté. Predátoři mají díky nesmírně povedení první části zápas ve své moci. Columbusu se příliš nedaří.
40:00
38:10
Halischuk vystřelil na Masona. Ten si s přehledem poradil.
38:00
Poslední dvě minuty hry ve druhý třetině.
37:06
Za bitku vyloučeni Mackenzie a Yip.
36:13
Hostům se podařilo snížit, ale i přesto jsou stále aktivnější domácí hokejisté.
34:53
Columbus právě vstřelil branku!

Gól z čistajasna. ARTEM ANISIMOV se prosazuje nenápadnou střelou ze střelou ze střední vzdálenosti. Asistence: Cam Atkinson, Matt Calvert.
33:56
Klein se dostal ke střele z velkého úhlu, jeho pokus prosvištěl brankovištěm.
32:29
Domácí hokejisté sice zběsile neútočí, ale hrají to, co jim stačí . drží puk daleko od své branky, což vadí hostům. Jenže ti se nemohou probojovat ke kotouči.
31:22
Buly ve středovém kruhu, protože se sudí dopustili mylného posouzení předchozí situace.
31:07
Erat sestřelil Atkinsona, ten se ale z ledu po chvilce zvedl a v utkání pokračuje dál. Hokejisté rány rozdávají ale i inkasují.
30:00
Polovina zápasu je pryč. Jednoznačně lepší výkon podává domácí výběr, který vede na střely 16:11 a na góly 4:1.
28:52
Buly ve středním pásmu, blíže k brance domácích.
27:30
MacKenzie se dostal před Rinneho, ale nevystřelil přesně.
26:47
V této třetině si zatím ani jeden tým nepřipsal nějakou gólovou šanci. Momentálně to vypadá tak, že utkání je rozhodnuté, protože Blue Jackets se do střeleckých pozic dostává jen těžko.
25:25
Kosticyn získal puk v obranném pásmu a přes celé hřiště se dostal do zakončení. S jeho pokusem však gólman Columbusu neměl problém.
24:53
Hostující tým se pomalu ale jistě snaží diktovat tempo hry. Na toto domácí pochopitelně nechtějí přistoupit, a tak kladou tuhý odpor.
23:48
Souboje o puk se odehrává zejména ve středním pásmu. Z neutrálního pásma vyvezl puk Bartley.
22:57
Rinne si poradil se střelou Václava Prospala. Odchovanec Českých Budějovic vyslal lehkou ránu.
22:06
Zdá se, že se v tomto zápase nebude zbytečně přerušovat. Hra je velmi plynulá, což všem aktérům vyhovuje.
21:33
Icing domácího týmu, buly v jeho obranném pásmu.
20:57
Steve Mason v brance hostů musí být pozorný, protože ho domácí Nashville rozhodně nešetří.
20:01
Úvodní buly vyhráli hosté a hned se dostávají do útočného pásma.
20:01
Viděli jsme výborný hokej, který byl ochucen pěti brankami. Moc divácky zajímavějších duelů letošní zkrácená sezóna nepřinesla.
20:00
19:02
Predátoři se dostali do útočného pásma, ale nepodařilo se jim vystřelit. Kotouč je ve středním pásmu, kde se také třetina, zdá se, dohraje. Souboje jsou hlavně u mantinelů.
18:11
Buly před Rinnem, ten ale zasahovat nemusel, protože Mueller vyhrál souboj o puk, a následně vyvezl kotouč z obranného pásma.
18:00
Probíhají poslední dvě minuty první třetiny.
17:44
Třikrát se ke střele dostal Weber, ale ani jednou netrefil branku, kterou hlídá Mason.
16:12
Columbus měl k dispozici dlouhou přesilovku pět na tři, tu ovšem nevyužil, což může hodně ovlivnit zápas.
15:38
14:00
Hosté se dostali do útočného pásma, ale nemohou se prosadit. Chybí jim důraznější hra u mantinelů a přesnější přihrávky.
13:34
Vyloučen Fisher na dvě minuty za nedovolené bránění.
11:24
Nikitin vyzkoušel pozornost brankáře Rinneho jedovatou střelou.
10:38
Za opravdu nešetrný zákrok byl vyloučen Clume do konce zápasu. Trest místo něho odsedí Butler.
10:14

Tak to je parádní začátek zápasu. Polovina třetiny pryč a viděli jsme pět branek. Mueller zavezl puk do pásma, přenechal puk Buttlernovi, který ještě vylepšil pozici pro MATTA HALISCHUKA, který z horní hranice kruhů prostřelil brankáře Columbusu. Ten přenechal místo Masonovi. Asistence: Bobby Butler, Chris Mueller.
09:46

DAVID LEGWAND se v předbrankovém prostoru zorientoval nejrychleji a dopravil kotouč za Bobrovského, který nic moc s touto střelou dělat nemohl. Asistence: Gabriel Bourque, Taylor Beck,
09:29

Dlouhou dobu byl Columbus v útočném pásmu. Erixon našel RJ UMBERGERA, který střelou zápěstím snižuje stav utkání na 1:2 z pohledu jeho týmu.
08:28
Přesilovku si zahrají i hosté, vyloučen Legwand na dvě minuty za hákování.
08:21

Parádně sehraná přesilová hra. Kombinaci domácího týmu zakončil rychlou střelou SHEA WEBER. Asistence: Bobby Butler a Martin Erat.
08:11
Vyloučen Prospal za držení.
07:11

TAYLOR BACK si vybruslil do útočného pásma a z kruhu vystřelil na vzdálenější tyč. Kotouč trefil výborně, Bobrovskij nestihl zareagovat. Pro Backa je to první gól v kariéře v NHL. Asistence: Gabriel Bourque, Jonathon Blum
06:35
Po nepřesné rozehrávce Nashvillu se bude vhazovat před jeho brankou.
05:42
Kosticyn si vybruslil do dobré pozice, ale trefil pouze brankáře hostujícího celku.
05:25
Zatím je k vidění rychlý hokej, který s všem divákům líbí. Domácí jsou aktivnějším týmem, což dokládá i poměr střel 6:0.
03:50
V obranném pásmu hostů se bojovalo dlouhou dobu o puk. Kotouč získali domácí a vystřelili na branku.
02:34
Bobrovskij předvedl dobrý zákrok proti střele Josiho a následně i MacKenzieho. Maskovaný muž hostů je klíčovou postavou úvodních minut.
00:54
Buly před brankou Columbusu, který začal utkání hůře.
00:35
Prout vyslal nebezpečnou střelu zápěstím na gólmana Rinneho.
00:01
Vše je připraveno, za chvilinku začínáme.
Nashville (12-13-6) je na posledním místě stejné divize. Nejvíce bodů zaznamenal Colin Wilson – devatenáct. Nejvíce přesných tref nasbíral Gabriel Burgue – deset. Asistencím vévodí Shea Weber, který vyprodukoval třináct gólových pasů. V brankovišti má důvěru Pekka Rinne.
Columbus je s bilancí 13-12-6 na předposledním místě Centrální divize. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Václav Prospal, který zaznamenal osmnáct bodů. Odchovanec Českých Budějovic má na svém kontě i nejvíce branek – devět. Mužem asistencí je Rus Fjodor Tjutin – čtrnáct. V brance dostává přednost před Masonem Boborovskij.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.