Nižněkamsk - Ufa | ONLINE | 13.2.2013 16:00 | KHL 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:22
Milovzorov mířil jen do výstroje Tarkkiho.
57:41
Chochrjakov střílel od modré čáry, domácím z vyrovnávajícího gólu překazil radost hostující brankář.
56:30
Hosté jsou s blížícím se závěrem aktivnější. Dalton musel předvést další zákrok, tentokrát proti pokusu Proškina.
55:27
Růžičkovo zakončení zastavil až domácí brankář.
53:52
54:44
Slepišev střílel při početní výhodě jen do domácího gólmana.
53:11
Tarkki chytá střelu Bělova do své výstroje.
51:52
Naopak vyrovnat mohl jaroslav Alševskij, hostující brankář tentokrát předvedl úspěšný zákrok. Šulakov (NIZ) - 2 minuty - sekání.
50:24
Hosté pochopitelně zvýšili aktivitu, Zubarev se snažil vrátit dvoubrankové vedení, proti byl ale Dalton.
48:40
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Neftěchimik Nižněkamsk se poprvé prosazuje v dnešním duelu, který bude po gólu ROMANA LJUDUCINA ještě hodně dramatický. Asistence: Ruslan Nurtdinov.
47:31
Netík je ve třetí třetině hodně aktivní. Nyní vyslal třetí pokus v této části hry, ale stejně jako ve dvou předchozích případech Tarkkiho nepřekonal.
46:34
Od modré čáry vyslal svůj pokus Sopel, gólman Dalton si připsal úspěšný zákrok.
45:12
Střelecký pokus Netíka chytá brankář Ufy.
43:46
Střelecké pokusy na obou stranách. Nejprve Mirnov prověřil pozornost domácího brankáře, ten byl připraven. Při následné střele domácích Tarkki zasáhnul svou lapačkou.
42:10
... zatím se tak neděje. Nikdo si na začátku závěrečné části nedokázal vypracovat vážnější ohrožení brány soupeře.
40:30
Uvidíme, zda-li nějaký tým předvede raketový nástup do začátku třetiny, jako tomu bylo v předchozí periodě.

37:50
Jaroslav Alševskij (NIZ) - 2 minuty - sekání.
37:14
Rychlá útočná akce Ufy skončila těsně před Daltonem. Brejk domácích skončil podobně.
35:38
35:12
34:25
Více prostoru na ledové ploše zatím žádnému týmu výhodu nepřineslo...
33:38
Síly na ledě se vyrovnají. Nikita Filatov (UFA) - 2 minuty - sekání.
33:12
Nikolaj Belov (NIZ) - 2 minuty - podražení.
32:25
Hra se v těchto minutách uklidnila, hostující mužstvo se snaží především pozorně bránit své dvoubrankové vedení.
30:47
Od modré čáry střílel Blaťák, kotouč těsně minul domácí branku. Vyloučený kapitán Nižněkamsku je zpět na ledě.
29:35
Dalton nejprve vyrazil střelu od modré, domácí následně vyhodili puk přes všechny čáry.
28:47
Domácí v tlaku přeruší vyloučení. Roman Ljuducin (NIZ) - 2 minuty - hra vysokou holí.
27:20
Nižněkamsk ještě více přidal na důrazu, brankář Tarkki však drží hostující tým.
25:44
Ufa právě vstřelila branku!
Snaha domácích o vyrovnání se obrátila proti nim. Sopel našel přihrávkou najetého ANTONA SLEPIŠEVA, který zařídil dvoubrankové vedení Ufy - 0:2. Asistence: Brent Sopel.
24:15
Ufa hrozí především z brejků, Dalton si připisuje úspěšný zákrok.
22:30
Domácí se snaží co nejrychleji srovnat skóre. Osalův pokus však neměl gólové parametry.
20:51
Celek Salavat Julajev Ufa vstoupil do druhé třetiny aktivně a odměnou jim za to je vedoucí branka. IGOR MIRNOV přesnou střelou otevírá skóre dnešního utkání - 0:1. Asistence: Vitalij Proškin.

18:00
Blíží se závěr úvdní třetiny, stav je zatím bezbrankový.
16:33
16:10
... až nyní, po střele Pihlströma musel domácí gólman vytáhnout dobrý zákrok.
15:33
Polovina početní výhody je minulostí, hosté zatím vážněji nezahrozili.
14:33
Ljuducin (NIZ) - 2 minuty - hákování.
15:11
Vylučovat se bude na domácí straně, výhoda Ufa.
14:20
Po dalším útoku hostů zahrozili hráči Nižněkamsku z brejku, ale neúspěšně.
12:34
Dalton chytil střelu Svitova do své lapačky.
11:42
Ufa přerušila tlak domácích zakázaným uvolněním.
10:25
Domácí se dostali na chvíli do tlaku. Nejprve střílel Cibák, jehož střelu hostující brankář vyrazil. O chvili později mohl otevřít skóre Ljuducin, ale Tarkki byl opět proti.
08:40
07:40
Hostům se početní výhoda příliš nedaří, zatím výrazně neohrozili bránu Daltona.
06:40
Máme tu první vyloučení. Sergej Zinovjev (UFA) - 2 minuty - sekání.
05:15
Domácí po pomalejším úvodu přidali na aktivitě, obrana Ufy se musí mít hodně na pozoru.
03:32
Také gólman Tarkki si připisuje úspěšný zákrok.
02:45
Hosté se dostali do tlaku, ze kterého dokázali hned několikrát ohrozit Daltonovu svatyni, ten však udržel čisté konto.
00:50
Úvodní buly vyhráli domácí hokejisté, kteří následně založili útočnou akci, ale ohrozit bránu Ufy se jim nepodařilo.
00:01

Neftěchimik Nižněkamsk: Dalton – Běrezin, Groť, Mamašov, Šulakov, Bělov, Lukjančikov, Jefremov, Nurtdinov – Milovzorov, Cibák (C), Ljuducin – Netík, Koukal, Pěstuško – Osala, Chochrjakov, Alševskij J. – Znazov, Levandovskij, Alševskij S.

Salavat Julajev Ufa: Tarkki – Proškin (C), Blaťák, Kolcov, Zubarec, Koněv, Sopel, Isangulov, Aťjušov – Růžička, Zinovjev, Filatov – Pihlström, Kajgorodov, Mirnov – Slepišev, Svitov, Pankov – Musatov, Gluchov, Saprykin.

Rozhodčí: Bulanov, Ščeňov – Golovljov, Meňšich.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.