58:00
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:20
Torpedo právě vstřelilo branku!
MARTIN THORNBERG se ještě stačil prosadit v závěru třetiny a pečetí výhru domácího celku. Asistence: Pjotr Ščastlivy
57:01
Zainullin si nabruslil až před Glasse a stahovačkou ho zkoušel překonat. Glass proti němu ale uspěl.
53:12
Zakázané uvolnění domácího celku.
52:00
Torpédo už hosty do vážnější šance nepouští a hraje s lehkostí.
50:00
Začala poslední desetiminutovka třetí třetiny. Vypadá to, že si Torpedo své vedení již uhlídá a připíše si tři body do tabulky.
47:52
Domácí opět v šanci, kdy se střelou z úhlu snažil prosadit Potapov. Glass však jeho úmysl vystihl a nebezpečí tak zažehnal.
46:10
Hosté se teď ubránili v oslabení. A mohou jít dopředu.
46:05
Nyní si připsal dobrý zákrok hostující Glass a také on svůj tým podržel.
45:24
Torpedo si drží své tříbrankové vedení a zatím to vypadá, že se hráči snaží, aby jejich brankář Koval nemusel inkasovat.
43:15
A znovu je tu šance hostí, Koval tentokráte zasahovat nemusel, neboť mu pomohla domácí obrana, která puk poslala mimo své území.
41:12
Hosté znovu zkouší alespoň snížit na rozdíl dvou branek, ale Koval je zase proti. Domácí brankář tak zatím stále drží nulu na svém kontě.
40:01
40:00
38:24
Sannikov vyslal na Kovala prudkou střelu, s tou si ale domácí ochránce svatyně dokázal poradit.
38:00
Hrají se poslední dvě minuty druhé třetiny.
36:02
Zainullin to zkoušel z úhlu, na Glasse ale nevyzrál. Ten sklapl své betony a puk raději ve své výstroji podržel.
35:15
Hra je trochu rozháraná, nyní na led skáčou první formace obou celků.
34:50
A nyní i v plném počtu.
33:35
Torpedo je ve čtyřech.
32:50
Další domácí hráč jde na trestnou lavic a Torpedo jde do tří. Bykov 2 minuty nedovolené bránění.
31:35
Tak přeci jen tu máme vyloučení. Vasilev (TOR) putuje na trestnou lavici na 2 minuty za nedovolené bránění.
31:01
Ve druhé třetině se hraje čistě, ani jeden hráč zatím nemusel putovat na trestnou lavici.
30:01
Hosté si vypracovali další šanci, při níž Koval nechal vyniknout svůj um a stále drží čisté konto.
27:42
Opět je tu převážně hra ve středním pásmu, kde bojují hráči o puk u mantinelu.
25:15
Nyní čelil proti střelám domácích Koval, ale také on si připsal úspěšný zákrok a puk za svá záda nepustil. Ihned rozehrál mezi své spoluhráče a ti tak mohou jít do postupného útoku.
24:18
Až nyní to zkoušel od kruhů Drugov, a po něm hned Enlund, ale ani jednomu z nich střela nesedla a snížit stav skóre se jim nepodařilo.
23:15
Prozatím jsou oba brankáři bez práce, neboť na ně nešla ani jedna střela. O puk se bojuje znovu ve středu kluziště.
22:54
I druhá třetina začala opatrně stejně jako ta první. Hraje se převážně ve středním pásmu.
20:01
Střely na branku v první třetině byly v poměru 15:8.
Domácí proti favoritovi zaslouženě po první třetině vedou o tři branky, a to 3:0. Hostům již o nic nejde, play-off mají jisté. Mohou tak hrát v pohodě a v klidu.
20:00
19:12
K žádné vážnější šanci se již ani jedno mužstvo nedostalo, třetina se tak už jenom dohrává.
18:00
Hrají se poslední dvě minuty první třetiny.
16:01
Novosibirsk si bere oddechový čas.
16:01
A hned po buly dávájí hráči Torpeda hostům další zářez v podobě již třetí branky. Jejím úspěšným autorem se stal ALEXEI UGAROV. Asistence: Pyotr Schastlivy
15:18
MARTIN THORNBERG ale využívá předchozí mírný tlak a dává domácím dvoubrankové vedení. Asistence: Jonas Andersson
14:58
A hned si hostující Glass připisuje další zákrok proti domácím, i tentokráte brankář Novosibirsku drží svůj tým.
13:26
Mishchenko je na ledě a do útoku může jít tak jeho tým.
12:14
Torpedo se osvobozuje.
11:26
Vyloučení tentokráte na straně domácích. Mishchenko 2 minuty sekání.
11:11
Torpedo míří znovu do pásma Novosibirsku, kde na Glasse vyslalo další nebezpečnou střelu. Glass ale svůj tým podržel.
09:28
Další oslabení hosté z Novosibirsku dokázali ubránit a nyní jsou už v plném počtu. Voroshilo naskočil na led a hned se mohl zapojit do útoku.
09:01
Další vyhození hostujícího celku mimo své pásmo.
08:15
Hosté dobře brání a nyní se osvobozují vyhozením puku přes celé kluziště.
07:28
Další vyloučení hostí. Voroshilo 2 minuty nedovolené bránění.
07:08
DMITRY MAKAROV využívá přesilovou hru svého celku čtyřicet vteřin před jejím vypršením. Domácí se tak ujímají vedení 1:0: Asistence: Juuso Hietanen, Ruslan Zainullin
05:48
A máme tu první vyloučení zápasu. Na trestnou lavici putuje Romanov (SIB) na 2 minuty za podražení.
04:37
Další zákrok si připisuje domácí Koval. Na svém kontě již má tři zákroky, jeho protějšek zatím dva.
04:15
Až nyní šance na obou stranách. Nejprve to zkoušeli domácí, jež se probili až do pásma hostí, tam byl ale připravený Glass. Stejnou situaci si vyzkoušeli i hosté, ale i Koval byl připravený.
03:02
Zatím je to opravdu velmi opatrný hokej. Zatím stále čekáme na větší šanci, kterou si jeden z týmu připraví.
01:38
Šanci z hole Makarova likviduje hostující brankář Glass.
00:57
Hra začala opatrně z obou stran, ani jeden tým se na počátku první třetiny do útoku nijak zvlášť nehrnul.
00:01

Torpedo Nižnij Novgorod: Koval - Yevseyenkov, Hietanen, Bykov, Tyulyapkin, Vasilev, Davydov, Stalnov - Thornberg, Makarov, Andersson, Ugarov, Schastlivy, Potapov, Chernov, Zainullin, Gorbunov, Mishchenko, Kitsyn, Galuzin

HK Sibir Novosibirsk: Glass - Kutuzov, Alexeyev, Kudroc, Ignatovich, Aksyonenko, Zaitsev, Lekomtsev - Romanov, Enlund, Lehtera, Nikulin, Drugov, Kopeikin, Voroshilo, Gubin, Sannikov, Belokon, Krivonozhkin, Fedorov, Shumakov

Rozhodčí: . Bulanov Vjačeslav (Moskva), Alexej Ravodin (Moscow), Sivov Dmitry (Moskva), Ivan Nazarov (Chelyabinsk)
Nižnij Novgorod se naopak už může chystat pouze na boje o Pohár naděje. Na osmou příčku ztrácí osm bodů.
Z dnešních soupeřů se play-off týká pouze hostujícího Novosibirsku, který ve Východní konferenci skončí nejhůře sedmý. Zároveň však má ještě teoretickou šanci přeskočit šestou Astanu a pátou Ufu.
Do konce základní části Kontinentální hokejové ligy zbývá odehrát dvě kola a v obou konferencích ještě probíhá boj o poslední postupové příčky do play-off.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.