To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Naopak, domácím se dařilo dávat góly, ve třetí třetině zvýšil vedení ve 41. minutě Pěrežogin a nedlouho poté, přesněji v 50. minutě zvýšil vedení Avangardu Mozer. Konečnou podobu výsledku pak dal při power-play hostů v 58. minutě gólem do prázdné branky Záborský.
Domácí dnes odehráli výbornou taktickou partii, kdy nechali soupeře hrát a sami se spoléhali především na vlastní defenzivu v čele se skvělým gólmanem Rämö. Hosté, ač hráli aktivněji, dopláceli zejména na neproměňování svých šancí.
Utkání skončilo, po odpískání se ještě sthrla malá šarvátka, kdy se na hostujícího Cipulise vrhla skupinka domácích, nicméně rozhodčí celou situaci zvládli a tak domácí mohou jet k Rämö slavit další vítězství.
60:00
59:53
Ještě vyloučení, na trestnou lavici odchází hostující Hunkes.
59:32
Mikuš střílí od modré, ale před Rämö nebyl nikdo, kdy by mohl zakončit odražený puk.
59:11
Bude se znovu vylučovat, ale to trápí domácí lavičku skutečně málo, na trestnou lavici odešel domácí Bělov, ale to nic nezmění na tom, že dnešní utkání domácí vyhrají.
58:50
Hosté jako by již nechtěli ani hrát, tempo povadlo.
57:58
57:56
Avangard právě vstřelil branku!
TOMÁŠ ZÁBORSKÝ dává svůj sedmnáctý gól sezóny, tento patřil k těm snadnějším - od modré do prázdné branky. Domácí forvard se nemýlil a je rozhodnuto. Všechny body dnes vybojuje Avangard. Asistence: bez asistence.
57:25
Marcel Hossa postupuje po levé straně, střílí, ale Rämö vyráží levým betonem.
56:54
Hosté hrají v plném počtu, při power-play tak v šesti proti čtyřem domácím. Puk je však v obraném pásmu Lva Praha.
56:00
Lev Praha hraje power-play! Pöpperle zůstává na lavičce, na ledě pět hráčů!
56:00
Oddechový čas pro hosty.
55:58
Vylučuje se i na druhé straně, Avangard hrál v šesti, poměr sil na ledě se vyrovná.
55:50
Ale hosté se osvobozují.
55:26
Avangard je již nastěhován před brankou Lva.
54:54
Marcel Hossa fauluje, je vyloučen za podražní, Lev Praha bude čelit další přesilové hře domácích.
54:13
Nepřesná rozehrávka Ondřeje Němce, podobná té, co předvedl v první třetině Nakládal. Doslova "namazáno" dostal Andrej Ivanov, který nepřekonal Pöpperleho.
53:22
Avangard se díky dvěma brankám v této třetině konečně dostal do pohody a nyní "zle zatápí" Lvu Praha.
52:47
Na druhé straně se z levé strany tlačí do zakončení Klepiš, střílí, ale Rämö chytá.
51:58
Pěrvušin se tlačí před Pöpperleho z pravé strany, jeho bekhendovou střelu gólman Lva Praha chytá.
51:34
50:40
Nyní se Lvu daří bránit, Záborský nezachytil puk na modré.
50:19
Omsk od úvodních vteřin v útočné třetině.
49:34
Sami Lepistö odchází na trestnou lavici, dostává trest 2 + 10!
49:10
Ovšem hosté "hrají", domácí dávají branky. To platí i pro tuto situaci, kdy se z ojedinělé útočné akce prosazuje JEVGENIJ MOZER, který využil toho, že Pöpperle pouze vyráží střelu Piganoviče z mezikruží a zasunuje puk za záda gólmana Lva Praha. Asistence: Oleg Piganovič
48:45
Petr Vrána byl příliš rychlý při přechodu do útočného pásma, vhazování ve střední třetině.
48:08
Lev získal díky přesilové hře potřebný "ajfr" a snaží se nyní co nejvíce tlačit před Rämö, ale obrana Omsku je stále bezchybná.
47:27
47:01
Až Lepistö se dostává ke střele z pravé strany, jeho krajan v brance Avangardu však opět chytá.
46:00
Klepišovo přesilovkové formaci se zatím nedaří usadit v pásmu.
45:27
Znovu se vylučuje, na trestnou lavici odchází domácí hráč Sergej Kalinin.
44:39
Oba týmy již hrají v plném počtu.
43:54
Pěrežogin opět na ledě, ale Sjomin mu nedokázal z pravého rohu útočné třetiny přihrát.
43:18
Hra ve čtyřech zatím více svědčí hostům, kteří se dostávají do zakončení. Rachůnek pálí od modré, ale Rämö cyhtá.
42:39
Pěrvušin a Oystrick jsou vyloučeni, bude se hrát ve čtyřech.
41:52
A pozor, další šance domácích, ale puk se tam povaloval před Pöpperlem, naštěstí pro hosty, nebyl nikdo, kdo by ho doklepl za záda hostujícího gólmana.
41:16
Lev odpovídá útočnou akcí, ale opět je domácí obrana nepouští do vážnějšího zakončení.
40:43
A hned je z toho gól! Takto se proměňují šance! ALEXANDER PĚREŽOGIN zužitkoval excelentní přihrávku od Frolova a z otočky bekhendem překonává z bezprostřední blízkosti Pöpperleho. Asistence: Alexander Frolov.
40:32
Avangard v první útočné akci.
40:01
Sledujte i dál náš on-line přenos, třetí třetina začne přibližně ve 14:42 hodin.
O převaze hostů svědčí i statistika počtu střel ve druhé třetině, která je výrazně ve prospěch hostů - 12 : 21 z pohledu Avangardu.
Právě skončená druhá třetina, ač nenabídla žádný gól, znovu "přinesla" skvělý hokej. Pro českého fanouška je potěšující, že tempo hry diktuje pražský Lev, kterému se zatím ale nedaří překonat skvěle chytajícího Rämö v brance Avangardu. Ten tak i do třetí třetiny bude vstupovat s jednobrankovým vedením.
40:00
39:08
Hunkes střílí od modré z pravé stany, na brankovišti bojuje ještě Karamnov se Surovým, ale Rämö má puk ve své moci.
38:20
Lev Praha hraje výbornou partii na ledě prvního celku Východní divize. Avangard je po většinu dosud odehrané doby pouze v defenzivě.
38:00
Začínají poslední dvě minuty druhé třetiny.
37:24
Gynge převzal puk již za modrou čárou, rozhodčí vykazuje hru do středního pásma.
36:54
Avangard se znovu urputně brání, pouze vyhazuje puky ven ze třetiny.
36:21
Cipulis vzápětí střílí z pravé strany od modré, ale takové puky jsou pro Rämö, kterému nikdo nebrání ve výhledu, lahůdkou.
35:49
Karamnov a Surový nebezpečně ohrozili Rämö, ten ale obě střely likviduje. To byl zámek jako hrom v podání třetí lajny Lva Praha!
35:05
Třetí pětka hostů nyní uzamkla domácí v jejich třetině.
34:38
Dmitrij Sjomin a Frolovem nyní prokličkovali obranou soupeře a druhý jmenový střílí z levé strany, Pöpperle chytá.
33:56
Krejčíkovi skvěle přenechává puk Vrána, prvně jmenovaný střílí z levého kruhu pro vhazování, ale Rämö opět chytá.
33:22
Hosté rozehrávají, Avangard opět připraven ve středním pásmu, hostům nezbývá, než nahazovat puky.
32:37
Lev Praha se snaží o napadání rozehrávky soupeře již v jeho třetině.
31:30
Svižný hokej získává na obrátkách, do útoku se konečně tlačí i domácí!
30:51
Další útočný pokus Lva Praha končí nahozením puku, který vzápětí získávají domácí.
30:06
Je za námi polovina utkání, zaznamenali jsme pouze jednu branku a to v síti Lva Praha. Domácí se do útoku neženou, Lev zatím marně "vyhlíží" vyrovnávací gól.
29:37
Lev se dostává nyní často před branku Avangardu, ale buď stojí v cestě bránící hráči nebo skvěle chytající Rämö.
28:25
Nakonec se Lepistö dostává ke střele z levé strany, ale Rämö chytá.
28:06
Hosté nyní postupovali v přečíslení tři na dva, ale celou akci nezvládli.
27:43
Klepiš střílí z pravé strany, ale Rämö neměl problém s touto střelou, či spíše nahozením.
26:54
Avangard drží puk na svých hokejkách.
26:17
Nepřesná rozehrávka hostů, kterým utíká puk.
25:35
A Řepík se dostává do zakpončení z levé strany, Rämö se však stihl přemístit a chytá!
25:27
Domácí mají na ledě svou elitní formaci, hosté druhou pětku.
24:45
Domácí zakládají útok, Něstěrov se tlačí do zakončení z levé strany, ale Pöpperle chytá.
24:13
Velká příležitost hostů, Birner zachytil puk při rozehrávce domácích, okamžitě našel Cipulise, ten se dostává ke střele z mezikruží, ale Rämö je zatím výborný.
23:31
Lev si při přesilové hře nevytvořil žádnou šanci. To je dokladuje výtečnou defenzivu Avangardu, s níž se prezentuje nejen v dnešním utkání, ale i v těch předchozích v rámci KHL.
23:08
22:45
Lepistö zlomil na modré hokejku při pokusu o střelu.
21:08
Prvním vyloučeným hráčem je domácí Andrej Ivanov, který putuje na trestnou lavici za podražení.
20:41
Na ledě druhé pětky obou týmů.
20:17
Jakup Klepiš střílí z pravé strany na Rämö, ale ten chytá, stejně jako vzápětí střelu z druhé strany Krejčíka.
20:01
Sledujte i dál náš on-line přenos, druhá třetina začne přibližně ve 13:50 hodin.
O dobré hře Lva Praha svědčí i poměr střel v první třetině, který je mírně ve prospěch hostujícího týmu - 8 : 5.
První třetina skončila a skončila vítězstvím domácích, které dostal do vedení v 7. minutě po chybě hostů Frolov. Nicméně Lev Praha na ledě Avangardu nehraje špatně a být lepší koncovky, nemuseli by hosté jít do šatny s jednobrankovou ztrátou.
20:00
19:38
Kurjanov se na druhé straně také chystal ke střele, ale v poslední chvíli o puk přišel.
19:13
Ještě se hosté dostávají ke střele, tam střílel nebezpečně z mezikruží Gynge, ale Rämö byl pozorný.
19:00
Začíná poslední minuta první třetiny.
18:40
Hraje se převážně ve středním pásmu, ani jeden z týmů nechce již do přestávky udělat chybu.
17:55
Sjomin stříí z pravé strany, ale puk končí také mimo branku.
17:07
Avangard hraje výtečně takticky, nikam se nežene a čeká na chybu soupeře.
16:43
Sami Lepistö střílí z levé strany od modré, ale Rämö nemusí ani zasahovat, puk tečuje jeden z obránců mimo branku.
16:18
Novotný si výborně nabruslil z levé strany až před Rämö, zkouší střílet nad jeho rameno, ale byl již ve velkém úhlu. Puk se hostům nepodařilo dostat do branky ani v následném závaru v brankovišti.
16:02
Pöpperle likviduje střelecký pokus Ivanova, vhazování po jeho pravici.
15:15
Nakonec končí puk mimo hřiště, rozhodčí přerušují hru.
14:50
Stejně jako domácí, ti se ale, narozdíl od hráčů Lva Praha, již dostali ke střele.
14:40
Hosté mají na ledě svou čtvrtou lajnu.
13:50
Kuparinen nahazuje na Pöpperleho, ten nechává puk ve své výstroji, domácí získávají pásmo.
13:15
Pozitivem na dosavadním průběhu utkání je nejen pohledný hokej, ale také hokej zatím bez vyloučení!
12:51
Hosté stále kombinují v obranném pásmu domácích, ale bez střeleckých příležitostí.
12:07
Lev v útoku, ale všechny puky končí v rozích nebo u mantinelu, na Rämö nemíří ani jedna střela.
11:42
Ale Lev se do zakončení příliš nedostává, obrana Avangardu pracuje zatím na výbornou.
11:12
Nakonec se hostům podařilo získat puk.
10:59
Hraje se za Pöppeerlem.
10:24
Sledujeme velice pohledný hokej, nutno dodat, že zejména Lev Praha hraje pěkný a kombinanční hokej, leč, je to právě pražský klub, kdo prohrává.
09:46
Na druhé straně Pöpperle raději chytá puk do lapačky, vhazování vyhrávají hosté, puk okamžitě směřuje do jejich útočné třetiny.
08:55
Nahozený puk, který projíždí brankovištěm, chytá raději Rämö do lapačky a bude se opět vhazovat v obranné třetině domácích.
08:23
Tomáš Surový se tlačí do zakončení, ale Rämö sbírá puk. Vhazování po jeho pravici.
07:50
Karamnov v sestavě Lva Praha, dělá zatím největší rozruch na ledě, obrana Avangardu má plné "nohy" práce s jeho pohybem!
07:05
Domácím vstřelený gól vlil krev do žil a jsou to nyní právě oni, kdo diktují tempo.
06:47
Kapitán domácího týmu ALEXANDER FROLOV využil přesné přihrávky Sjomina od modré před branku, po předchozí obrovské chybě rozehrávajícího Jakuba Nakládala a s pukem na holi dokázal z bezprostřední blízkosti překonat Pöpperleho. Asistence: Dmitrij Sjomin.
06:07
Střídání, na ledě elitní formace Lva Praha.
05:26
Birner si nabruslil ze středního pásma až do mezikruží, střílí přes obránce, ale puk končí hodně vysoko nad bránou.
05:05
Karamnov pálí z levé strany z kruhu pro vhazování, výborný zákrok Rämö! To byla nebezpečná střela.
04:54
Kalinin byl rychlejší než puk při přechodu přes modrou čáru, vhazuje se ve středním pásmu.
04:35
Hostující Gynge inkasoval ukázkový bodyček v útočném pásmu.
04:02
Pěrežogin se dostával k zakončení až před Pöpperleho, ale ten nakonec chytá.
03:50
Na ledě první pětky obou mužstev.
03:31
Ofsajd hostů při přechodu do pásma domácích. Vhazování ve středním pásmu.
02:40
Domácí ještě branku Lva neohrozili, hosté jsou od úvodních vteřin aktivnější.
02:05
Lev znovu před Rämö, Mikuš si připravoval pozici na střelu z levé strany od modré, nakonec ale o puk přichází.
01:15
Až nyní se Avangard dostává do třetiny hostů.
00:47
Lev v úvodu uzamkl Avangard ve vlastní třetině.
00:15
První střelu si připisují hosté, Rämö však nemusí zasahovat.
00:01
Hymny dohrály, nyní již nic nebrání vhození úvodního buly.
Právě hraje česká hymna, po ní bude následovat ruská.
V dalekém a mrazivém Omsku, kde právě nyní panuje mráz -23,5 °C, dnes svede těžkou bitvu český klub HC Lev Praha s domácím Avangardem. Sledujeme slavnostní nastoupení domácího mužstva na led.
Vítejte u on-line přenosu utkání KHL, v němž Avangard Omsk přivítá na svém ledě HC Lev Praha.

Avangard Omsk: Rämö (Reizvik) - Salmela, Pujacs, Pěrežogin, Sjomin, Frolov - Valentěnko, Bělov, Kuparinen, Volkov, Záborský - Piganovič, Pivcakin, Ivanov, Kalinin, Kurjanov - Kalašnikov, Něstěrov, Mozer, Pěrvušin, Taratuchin

Lev Praha: Pöpperle (Kocián) - Krejčík, Nakládal, Rachůnek, Vrána, Klepiš - Němec, Lepistö, Řepík, Novotný, Gynge - Hunkes, Mikuš, Karamnov, Hossa, Surový - Porseland, Oystrick, Cingel, Cipulis, Birner

Rozhodčí: Zacharov, Kulakov - Otmachov, Koposov.
Avangard Omsk
Domácí tým je po čtyřiačtyřiceti odehraných zápasech s dvaadevadesáti body na prvním místě ve Východní konferenci, když v zatím odehraných utkáních dvaatřicetkrát vyhrál a dvanáctkrát prohrál. Avangard je druhým nejlepším týmem KHL, a to díky vyrovnanosti výkonů a nebýt nepříjemné pětizápasové série proher v úvodu ligy, byl by Omsk v dnešních dnech v rámci ligy nejlepší!
HC Lev Praha
Hosté vstupují do dnešního utkání ze sedmé pozice v Západní konferenci, když v dosud odehraných dvaačtyřiceti zápasech devatenáctkrát vyhráli, třiadvacetkrát prohráli a nasbírali zatím šedesát bodů. Pražský klub v posledních utkáních střídá porážky s vítězstvími a bude-li zachována "tradice" Lva, pak v dnešním utkání je na řadě vítěztví! V posledním zápase totiž Lev prohrál na svém ledě v "derby" se Slovanem Bratislava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.