Tímto se s vámi loučím a přeji příjemný večer.
Petrohrad získal své ztracené vedení zpátky na svojí stranu až v samém závěru utkání a poslední minutu si už domácí pohlídali a tak slaví vítězství 3:2. To Čerepovec bude dnes velmi zklamaný, jelikož dokázal stáhnou dvoubrankové manko, ale nakonec stejně vychází bodově na prázdno.
60:00
59:50
Petrohrad vybojoval puk v obranném pásmu a zkušeně ho vyhodil do středního pásma. Hosté to už zřejmě nestihnou.
59:46
Oddechový čas pro domácí.
59:15
Čerepovec to zkouší v šesti hráčích na ledě! Košečkin pouze na střídačce.
58:45
Petrohrad právě vstřelil branku!
Petrohrad to dokázal! Vladimir Tarasenko nahodil puk před branku Čerepovce a IVAN NĚPRJAJEV ukázal, jak se má bojovat na brankovišti a puk dotlačil do branky a dostává Petrohrad těsně před koncem zápasu do vedení. Asistence: Vladimir Tarasenko, Dmitrij Kalinin.
57:59
Petrohrad se snaží usilovně o vstřelení branky a získat před koncem zápasu ztracené vedení zpět na svojí stranu.
57:19
Oddechový čas pro hosty.
56:35
Makarov se snažil přihrát na kruhy volnému Klimenkovi, ale jeho nahrávka byla nepřesná a domácí musí začínat útok od své branky.
55:55
Kovalčuk se ocitl v další šanci, když se k němu odrazil puk přímo před brankou, ale při následné kličce mu puk ujel a ztratil jej.
53:25
Kovalčuk se snažil překonat Košečkina, ale jeho střela branku netrefila.
52:45
Domácí se snaží vrátit do vedení a vyvíjí velký tlak na branku Košečkina.
50:00
Do ruční výměny názorů se pustil Thoresen s Fedosejevem a oba hráči si nyní posedí 5 minut na trestné lavici.
51:28
Čerepovec právě vstřelil branku!
A máme vyrovnáno! Rychlé přečíslení hostů končí brankou, když Nikolaj Stasenko našel volného TOMA WANDELLA, který Ježova prostřelil střelou mezi betony. Asistence: Nikolaj Stasenko, Niclas Bergfors.
49:50
A máme sníženo a konec zápasu bude ještě dramatický! VADIM BERDNIKOV si dobře najel za obranu a dostal se do samostatného úniku, který zakončil tvrdou střelou pod vyrážečku Ježova. Asistence: Bogdan Kiseljevič.
49:36
Po dlouhé době se do útoku dostali taky hosté, ale Lehtonenova střela úspěch neslavila.
48:26
Od modré čáry nahazoval puk na Košečkina Alexandrov, ale brankář hostů si tuto střelu pohlídal.
46:36
Petrohrad pokračuje ve svém tlaku a Košečkin se má v posledních minutách co ohánět.
44:48
Nyní už Košečkin zasáhnout nedokázal! Vladimir Tarasenko přihrál z rohu mezi kruhy ILJOVI KOVALČUKOVI, který střelou pod břevno navyšuje vedení svého týmu. Asistence: Vladimir Tarasenko.
43:33
Košečkin předvedl další dobrý zákrok lapačkou, když se ho z mezikruží snažil překonat Kovalčuk.
42:45
Něprjajev vystřelil přes obránce, ale pouze do připraveného Košečkina.
41:52
Ježov nyní podržel svůj tým, když si poradil se střelou a následnou dorážkou od Ketova.
40:44
40:01
40:00
39:45
Čerepovci se nedaří udržet v útočném pásmu a tak tahle třetina zřejmě skončí bez branek.
38:44
Arťjuchin nyní ukázal nečistý zákrok loktem a odjíždí na 2 minuty na trestnou lavici.
37:34
Do volného prostoru před branku Petrohradu dostal puk Wandell, který ale dlouho se střelou otálel, až mu byl puk odebrán.
36:45
Semjonov vyslal od modré čáry střelu, kterou dokázal na poslední chvíli Košečkin vyrazit.
35:00
Obléhání branky Čerepovce ukončil dobrý zákrok Košečkina, který dokázal vytáhnout ukázkový zákrok lapačkou proti střele Afinogenova.
33:33
Ježov dneska chytá velmi dobrý zápas, když nyní zastavil prudkou střelu přes obránce, kterou se prezentoval Zemčenko.
31:13
Kovalčuk dostal puk do plné rychlosti a ujel po pravém křídle, ale jeho zakončení dokázala hostující obrana srazit do ochranné sítě.
30:25
Arťjuchin nyní ukázal, že hokej hrát umí! Prokličkoval se přes dva obránce a prudce vystřelil, kdyby nebylo pohotové lapačky Kosečkina, tak by tento urostlý útočník mohl slavit branku.
29:36
Martensson si sjel na pravý kruh a snažil se prostřelit Košečkina, ale to se mu nepovedlo a vystřelil těsně vedle levé tyče.
27:42
Čudinov nedokázal přihrát přesně Tarasenkovi do brejku a puk skončil na zakázaném uvolnění.
25:39
Ježov nyní předvedl dva dobré zákroky v krátké době, když vyrazil střelu od modré čáry a posléze i dorážku Ketova.
24:55
V útočné třetině se dobře uvolnil Martensson a vyslal na Košečkina střelu, kterou brankář Čerepovce vyrazil ramenem do ochranné sítě.
23:33
Rychlé přečíslení Petrohradu brankou nekončí, jelikož Afinogenov vzal vše na sebe a branku přestřelil a vyhnal své spoluhráče z útočné třetiny, když puk po mantinelu vyletěl ven.
22:15
Do zakončení se tlačil Lehtonen a dokázal se ke střele dopracovat, ale překonat Ježova už nedokázal.
21:36
Thoresen vystřelil z velkého úhlu a taky proto jeho pokus brankou nekončí.
20:45
Hosté vstoupili do druhé třetiny velmi aktivně, když se překonat Ježova pokoušel Šipačov, ale neuspěl.
20:01
20:00
19:35
Ke střele se dostal Něprjajev, ale jeho pokus z levého kruhu branku netrefil.
18:59
17:56
Čerepovec se usadil v útočném pásmu, ale všechny střely likviduje dobře chytající Ježov.
16:59
Alexandrov se provinil nedovoleným bráněním a je potrestán 2 minutami, které stráví na trestné lavici.
15:49
Tlak Petrohradu sklízí úspěch! Před branku si sjel od modré čáry MAXIM ČUDINOV, který obdržel přesnou přihrávku od Antona Burdasova a puk poslal z první do branky. Asistence: Anton Burdasov, Alexander Kučerjavenko.
14:55
Petrohrad se v těchto chvílích velmi tlačí do branky, ale střela Rybina úspěch nepřinesla.
13:25
Kovalčuk našel přesnou přihrávkou rozjetého Tarasenka, který zatáhl puk do útočného pásma a poté ho vrátil Kovalčukovi, který si potáhl puk a vyslal na Košečkina tvrdou střelu, se kterou si ale brankář Čerepovce dokázal poradit a vyrazil jí do rohu, kde se puku ujali obránci.
12:48
Makarov obdržel 10 minutový trest za nesportovní chování.
12:48
Z levé strany se ke střele dostal Bergfors, ale jeho pokus si Ježov pohlídal a puk raději podržel.
12:23
10:59
Od modré čáry střílel Andersen, ale jeho pokus ještě tečoval Lehtonen, který puk nasměroval do ochranné sítě.
10:31
Hosté v plném počtu. Začíná jejich přesilová hra.
10:23
Thoresen se provinil vysokou holí a nyní si posedí 2 minuty na trestné lavici.
9:35
Od modré čáry zkoušel štěstí Kalinin, ale Košečkin jeho pokus pokryl a přerušil hru.
8:59
Kovalčuj se snažil nachytat Košečkina a vystřelil z poza branky, ale puk se odrazil mimo tři tyče.
8:31
Kiseljevič se provinil hákováním a na 2 minuty oslabí svůj tým. Petrohrad si zahraje přesilovou hru.
7:56
6:58
Hostům se nedaří usadit v pásmu Petrohradu, který puky dobře vyhazuje za modrou čáru.
5:56
Makarov se provinil sekáním a odchází na 2 minuty na trestnou lavici. Přesilová hra pro Čerepovec.
5:22
Čerepovec se usadil v útočném pásmu, ale k zakončení se nedostal.
4:35
Ježov si připisuje další dobrý zákrok, tentokrát betonem vyrážel svižnou střelu Wandella.
3:12
Stoljarov najel za červenou čáru a vystřelil na Ježova, který puk s přehledem chytil do lapačky a přerušil hru.
2:00
Hra se na začátku zápasu odehrává převážně ve středním pásmu. Oba týmy dobře brání svojí modrou čáru.
1:36
Zasáhnout musel už i Košečkin, který vyrážel nahození od Arťjuchina.
0:39
Ježov si hned v první minutě připisuje první úspěšný zákrok proti střele Šipačova.
00:01
Stadionem zní ruská národní hymna a hned po ní bude dnešní zápas zahájen.

SKA Petrohrad: Ježov - Alexandrov, Dallman, Kalinin, Čudinov, Semjonov, Vorobjov, Běrďjukov, Kučerjavenko - Martensson, Kovalčuk, Tarasenko - Afinogenov, Rybin, Thoresen - Něprjajev, Arťjuchin, Burdasov - Makarov, Klimenko, Sigarjov

Severstal Čerepovec: Košečkin - Kiseljevič, Rjazancev, Andersen, Laakso, Jegoršev, Stasenko, Popov, Berdnikov - Ketov, Stoljarov, Šipačov - Bergfors, Lehtonen, Wandell - Kazakovcev, Zemčenko, Medvěděv - Nurtdinov, Fedosejev, Alexejev

Rozhodčí: Bondar, Sergejev - Kučava, Novikov.
Severstal Čerepovec

Čerepovec se po pětadvaceti zápasech nachází na dobrém pátém místě Západní konference a drží se na pozicích, které zaručují postup do vyřazovacích bojů. Čerepovec dokázal vybojovat devětatřicet bodů, což jim dává dobré vyhlídky pro další souboje.

V minulém zápase si Čerepovec poradil se svým dnešním soupeřem 4:3 po prodloužení a další body by rád získal i dnes.
SKA Petrohrad

Petrohrad v této sezóně plní očekávání a trenér Miloš Říha může být s dosavadním průběhem sezóny spokojen. Petrohrad se nachází na třetím místě Západní konference se ziskem třiapadesáti bodů, které vybojoval za pětadvacet zápasů.

V minulém zápase ale Petrohrad prohrál na ledě Čerepovce 4:3 po prodloužení a dnes má tak svému soupeři co vracet.
Přeji krásné odpoledne všem fanouškům dobrého hokeje. Kontinentální hokejová liga (KHL) má na programu další kolo a my budeme sledovat utkání mezi Petrohradem a Čerepovcem. Podle sázkových kanceláří je favoritem tohoto zápasu domácí celek, ale KHL je plná překvapení, takže tento duel může dopadnout jakkoliv.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.