Třinec - Litvínov | ONLINE | 23.11.2012 17:00 | Tipsport Extraliga 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany to je pro dnešek vše, u dalších textových přenosů z hokejové Tipsport extraligy se s Vámi těším, na počtenou!
Máme za sebou velmi atraktivní utkání plné zvratů ve skóre. Ze zisku tří bodů se nakonec radují domácí Oceláři, kteří si ještě ve třetí třetině pojistili vedení z prostřední dvacetiminutovky, když se postupně trefili Polanský a Klimenta. Verva tedy domů odjíždí se šestibrankovým přídělem, všechny body zůstávají u Ocelářů.
60:00
Konec zápasu.
59:34
Utkání se víceméně pouze dohrává, Oceláři se nehrnou do zběsilých akcí.
59:09
Slezané si ještě zahrají jednu přesilovku. Na trestnou lavici usedl Ján Brejčák, který se provinil podražením.
58:40
O korekci nepříznivého stavu se ještě pokusil Ondřej Jurčík, jeho bekhendový pokus ale zastavil Hrubcův beton.
57:28
Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři odskakují do tříbrankového trháku! Po nepřesné litvínovské rozehrávce se kotouče ve střední třetině zmocnil Jiří Polanský, jenž posunul puk rozjetému TOMÁŠI KLIMENTOVI! Třinecký rychlonohý útočník se vřítil do útočné třetiny jako vítr a střelou mezi betony pošesté propálil gólmana Francouze! Asistence: Jiří Polanský.
56:32
Hosté jsou kompletní. Do útočné akce se pustil Kubinčák, který ale zapomněl kotouč na modré čáře a sudí odpískali ofsajd.
55:55
Růžička zpoza branky našel Květoně, ten ale pálil jen do Francouzovy lapačky.
55:24
Květoň hledal před brankou stojícího Peterka, ten ale nedokázal zpracovat puk. Hosté se poté pustili do rychlého protiútoku, který ale ztroskotal na modré čáře.
55:13
Hosté se poté dokázali osvobodit, Oceláři se ale po rychlém přechodu střední třetiny dostali do další šance. Kotouč se po ose Růžička - Peterek dostal ke Květoňovi, jenž z první trefil pouze připraveného Francouze.
54:43
Růžička poslal Varaďovi pas na modrou, třinecký forward pálil z první, trefil však jen nohy bránícího hráče.
54:15
Dnešní utkání sleduje 3436 diváků.
54:15
Oddechový čas pro domácí.
54:15
Třinecké v následujících dvou minutách čeká početní výhoda. Vojtěch Kubinčák, ve snaze zastavit Růžičku, sáhl k nedovolenému zákroku a oslabil tak svůj tým.
53:49
Růžička od modré poslal kotouč rozjetému Zagrapanovi, který se dostal ke střele. Slovenský forward v dresu Třince ale stál ve velmi ostrém úhlu na to, aby poslal kotouč mezi tři tyče.
53:12
Jiří Polanský dokázal vybojovat kotouč za Francouzovou brankou, vyjet před ní a adresovat pas na najíždějícího Lojka. Bek Ocelářů se už už chystal ke střele, v tom ale přišel bezchybný obranný zákrok Marka Posmyka.
52:38
Verva se pokusila o protiakci, ta ale byla zpomalena a nakonec skončila ofsajdem.
52:18
Třinečtí pokračují hrou v útočné třetině. Střeleckou pozici si našel Ovčačík, kotouč však poslal pouze do Francouzovy lapačky.
51:58
Oceláři mohli jít do tříbrankového trháku! Od modré tvrdě vystřelil Václav Varaďa, kterého pokus však Francouz s vypětím všech sil dokázal vyrazit! Puk se ale odrazil přímo k Martinu Růžičkovi a nebýt včasného zásahu hostujícího obránce bylo by skóre ještě přívětivější pro domácí hokejisty!
51:07
Třinec právě vstřelil branku!
Jenže ani Litvínovští nebyli úspěšní s přechodem do útoku, a tak se z protiakce radují domácí! Třinecká třetí formace dokázala využít zmatků před Francouzovým brankovištěm a JIŘÍ POLANSKÝ dokázal doklepnout do branky volně se potulující kotouč! Asistence: Daniel Rákos.
50:40
Na výletě v útočné třetině byl Polanský, který dlouho čekal na své spoluhráče. Ti se mu nakonec nenabídli a hosté se zmocnili puku...
50:02
Hrubce nepříjemně vystrašil Martin Frolík, když se pokusil o překvapivou střelu z ostrého úhlu. Frolík nakonec nebyl příliš daleko od srovnání skóre.
49:30
Od modré střílel Zeman, ten však trefil jen před sebou stojícího Zagrapana. Od něj se kotouč odrazil do střední třetiny, kde jej sebrali opět hostující hráči.
48:45
Kotouč se pohybuje ve střední třetině, další šance zatím nejsou k vidění.
48:00
Oceláři si nerozuměli v rozehrávce a připravili střeleckou pozici pro hostujícího Baláže. Ten pálil z první, trefil však jen připravenou lapačku domácího gólmana.
47:32
Severočeši se natlačili do pásma Ocelářů, tam drželi kotouč u zadního mantinelu. Situace se nakonec stala tak nepřehlednou, že hlavní sudí musel přerušit hru a nařídit buly před Hrubcem.
46:59
Obrovská chyba v rozehrávce mohla poslat domácí do dvoubrankového vedení! Litvínovští obránci poslali kotouč před Marka Zagrapana, kterému chyběl snad krok k tomu, aby překonal vyjetého Francouze. Gólman hostů ale byl rychlejší a vypíchl puk do střední třetiny!
46:30
Kotouč v pásmu Vervy, tam jej kontrolují hráči ve žlutých dresech...
45:47
K vidění bylo několik pokusů na obou stranách, ani jeden z brankářů ale další kotouč za svá záda nepustil.
45:00
Neskutečné zákroky Šimona Hrubce! Ten nejprve dokázal zneškodnit pokus Vladislava Baláže, vyražený puk se ale dostal na hůl Martina Frolíka, který měl před sebou odkrytou branku! Hrubec se ale v brankovišti roztáhl jak dlouhý, tak široký a dokázal zabránit srovnávající brance!
44:29
Před Francouzem se ocitl Rákos, také on si ale vylámal zuby na hostujícím brankáři. Verva se poté dokázala dostat do útočné třetiny, tam ale přišla o puk. Hosté však nemusí smutnit, Oceláři odpálil černou gumu přes všechny čáry.
43:54
Jan Holub se natlačil před Hrubce a střelou švihem trefil brankářovu masku. Kotouč se odrazil do rohu kluziště, hra pokračuje.
43:30
Francouze nejprve zprava ohrozil Květoň, poté zleva Růžička, ani jeden však nedokázal překonat hostujícího gólmana.
43:09
Oceláři se dokázali rozestavět v útočné třetině, nakonec ze svého snažení vydolovali střelu od modré. Pálil Zíb, ale pouze do Francouzovy vyrážečky.
42:25
Před Francouzem se ocitl Varaďa, ten se už chystal ke střele, když ho odzbrojil Jiří Gula. Verva se poté opět dokázala osvobodit.
41:57
Domácí nezačínají svou početní výhodu úspěšně, hosté se již dvakrát osvobodili.
41:23
Oceláři si zahrají další přesilovku. na trestnou lavici odchází Viktor Hübl, který se provinil hákováním.
40:50
Závěrečná perioda začíná aktivně. Nejprve se v šancích nedokázal prosadit Růžička a Zagrapan, na druhé straně poté neuspěl Kubinčák.
40:01
Začala třetí třetina.
Zásahy brankářů ve druhé třetině: 12:9.

Střely na branku ve druhé periodě: 11:12.

Závěrečná dvacetiminutovka začne přibližně v 18:50.

Skončilo druhé dějství zápasu, které přineslo další obrat ve skóre. O ten se pro změnu postarali domácí Oceláři, kteří se díky brankám Hrabala a Růžičky dostali do jednobrankového vedení. Povede se Slezanům těsný náskok ubránit? Nebo budeme svědky dalšího zvratu? Na vše odpoví poslední dvacetiminutovka!
40:00
Druhá třetina skončila.
39:27
Peterek se pustil do dvou bránících hráčů, to se mu nakonec stalo osudným. Třinecký kapitán přišel o puk, hosté jej poslali do neutrální zóny.
38:48
Před Francouzem se jako blesk z čistého nebe zjevil Marek Zagrapan, svou střelu příklepem ale poslal jen do betonů hostujícího gólmana.
38:14
Za domácí defenzívu se dostal Martin Frolík. Hostující forward však postrádal na rychlosti, proto ho bez problému odzbrojil vracející se Roth.
37:37
Na druhé straně ohrozil Francouze Rákos, který sklepával nahození Lojka. Hostující gólman byl však ve střehu a schoval puk v lapačce.
37:20
Hosté se s vervou pustili do útočení, žádnou střeleckou pozici si ale vypracovat nedokázali.
36:46
Třinec právě vstřelil branku!
Další obrat ve skóre, tentokráte se povedl domácím Ocelářům! Třinečtí se jako lavina navalili na hostující branku, na konci celého stál kanonýr MARTIN RŮŽIČKA, který dorážel střelu Václava Varadi do odkryté klece! Asistence: Václav Varaďa, Marek Zagrapan.
36:21
Ti se ale do další střelecké pozice dostat nedokázali. Do útoku míří domácí...
36:00
Od modré střílel Kubát, Hrubec jeho pokus vytěsnil vyrážečkou. U kotouč jsou stále hosté...
35:49
To se pokusil napravit hostující Majdan, který nakonec ale pouze nahodil kotouč na Hrubce. Třinecký gólman jej schoval v lapačce, sudí přerušili hru.
35:32
Kotouč jezdí po ledě od branky k brance, sledujeme nepříliš zajímavou pasáž hry.
34:44
Květoň se pokusil o samostatný přechod střední třetiny, ten se mu ale nevyvedl.
34:07
Chybu Galvase mohl využít Jiří Zeman. Ten dostal nabito na modrou čáru, střelou příklepem ale pouze trefil připravenou lapačku třineckého gólmana.
33:33
Hosté si nepřesně přihráli, pramení z toho icing.
33:00
Kotouč létá z jedné strany kluziště na druhou, diváci ve Werk aréně zatím další šanci neviděli.
32:20
Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři využívají svou druhou přesilovku a srovnávají krok! Třinečtí si tak dlouho hledali ideální střeleckou pozici, až to JOSEF HRABAL nevydržel a od modré propálil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Václav Varaďa, Marek Zagrapan.
31:38
Domácí nezahajují přesilovku nijak dobře, po sérii nepřesných přihrávek se hosté dokázali osvobodit.
31:22
Přesilovku si tentokráte zahrají domácí. Jiří Gula hákoval Polanského přímo před zraky hlavního sudího. Gula si u rozhodčích vysloužil dvě minuty.
30:44
Květoň vybojoval kotouč na útočné modré, objel dva protihráče a dostal se k zakončení. To mu nakonec nevyšlo dle představ, puk přeletěl branku.
29:50
Oceláři jsou kompletní a hosté jim připravili dárek v podobě vhazování před Francouzem. Vše je způsobeno icingem Vervy.
29:30
Nakonec se to povedlo Stříteskému, který pálil od modré. Hrubec ale celou dobu kotouč viděl a se zákrokem neměl sebemenší potíže.
29:13
Severočeši se až teď usadili před Hrubcem, toho ale zatím neohrozili...
28:29
Slezané drží kotouč daleko od vlastní branky, Vervě se tato přesilovka zatím vůbec nedaří.
28:00
Litvínovští se prohnali skrz střední pásmo a dostali se k zakončení. Kotouč z hole Kubinčáka ale mířil jen do míst, kde byl připraven třinecký gólman.
27:50
Kotouč u Francouze, Oceláři se okamžitě po buly dokázali osvobodit...
27:37
Oceláři jdou do čtyř. Za katr usedne Václav Varaďa, který si při zpracovávání puku počínal tak nešikovně, že trefil jednoho z hostujících hráčů do obličeje. Varaďa si odsedí dvě minuty.
27:14
A Tomáš Klimenta se předvedl i v útočné činnosti. Mezi dva hostující hráče mu kotouč adresoval Rákos, Klimenta nakonec střílel bekhendem mimo branku.
26:44
Klouček se hnal za volným kotoučem, ten však získat nedokázal. Hosté se poté pokusili o rychlý protiútok, ten pro změnu zastavil Klimenta.
26:20
Hosté se pokusili o rychlý přechod střední třetiny. Ten se jim ale nepovedl a kotouč skončil v zakázaném uvolnění. Hra bude pokračovat vhazováním před Francouzem, avšak po krátké reklamní pauze.
25:36
Třinečtí přidali na obrátkách. Varaďa zpoza branky hledal Zagrapana, ten ale nedostal kotouč ideálně, proto vyslal pouze propagační střelu, se kterou Francouz neměl žádné problémy.
25:10
Hosté se pustili do protiakce, tu ale zastavil ofsajd.
24:40
Nakonec se to povedlo Polanskému, který si sjel za branku, odkud našel volného Daniela Rákose. Domácí forward pálil z první, Francouz se včas přesunul a zastavil kotouč před brankovou čárou.
24:00
Kotouč na holích domácích hráčů, ti se však nemohou dostat do blízkosti Francouzovy klece.
23:02
Mohlo být srovnáno! Václav Varaďa dokázal vyzrát na bránícího hráče, tváří v tvář Francouzovi však trefil pouze tyč!
22:28
Třinečtí se dokázali dostat k útočné modré, tu ale nepřekročili. Rozhodčí je totiž nachytali v ofsajdu, který posoudili jako úmyslný.
21:40
Trávníček se rozjel na Hrubce, vyzkoušel střelu mezi betony! Třinecký gólman si toto místo pohlídal a zabránil tak zvýšení náskoku hostů!
21:40
A hned se dostali do velké šance! Michal Trávníček se dostal za hostující obranu, ve skórování mu zabránil faul Jana Peterka! Sudí nařídili trestné střílení!
21:29
Roth pouze nahodil za hostující branku a šel střídat, u kotouče jsou opět Litvínovští...
20:43
Do druhé třetiny aktivněji vstoupili hosté, kteří drželi svého soka před jeho brankou. Hrubec nakonec nemusel zasahovat, Oceláři se osvobodili pomocí zakázaného uvolnění.
20:01
Začala druhá třetina.
Zásahy brankářů v první dvacetiminutovce: 15:5.

Střely na branku v první třetině: 7:18.

Druhá perioda začne přibližně v 17:55.

Máme za sebou úvodní dějství dnešního utkání, to přineslo hned pět branek. Úvodních deset minut zápasu patřilo domácím, kteří si díky trefám Zagrapana a Varadi vybudovali dvoubrankový náskok. Jenže ten byl smazán v rozmezí mezi třináctou a sedmnáctou minutou, kdy se dokázali prosadit Kubinčák a Černý. Prozatímní vedení na stranu Vervy pak v závěru periody přehoupl Kubát, který prostřelil Hrubce, jenž po druhé litvínovské brance nahradil Petera Hamerlíka.
20:00
První třetina skončila.
19:32
Ihned po buly pálil Pšurný, Hrubec reflexním zákrokem zabránil dvougólovému vedení Vervy!
19:23
Litvínovští jsou aktivnější i v poslední minutě první periody. Ze střední třetiny na Hrubce nahazoval Holub, třinecký brankář raději přerušil hru.
18:38
Litvínov právě vstřelil branku!
Severočeši dokonale otáčejí skóre utkání! Verva se velmi rychle vrátila před Hrubce, nakonec dokázala využít svou přesilovku! Juraj Majdan našel zcela nehlídaného KARLA KUBÁTA, který propálil gólmana Hrubce! Asistence: Juraj Majdan, Viktor Hübl.
18:28
Další střelu zatím nepřidali, Oceláři se osvobodili.
18:01
Od modré pálil Kubát, jeho pokus ale mířil hodně mimo branky. Litvínovské to ale nemusí mrzet, stále jsou u kotouče...
17:09
Verva si zahraje přesilovku, na trestnou lavici míří třinecký Jakub Orsava, ten dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
17:01
A Hrubec si hned připisuje první úspěšný zákrok. Od levého mantinelu se napřáhl Marek Posmyk, Hrubec měl co dělat, aby tento pokus zastavil. Nakonec se mu to, ve spolupráci s obránci, povedlo.
16:24
Domácí trenér na to reaguje změnou brankáře, Hamerlíka nahradil Šimon Hrubec.
16:24
Litvínov právě vstřelil branku!
Litvínov srovnává krok a to po nádherné hokejové akci! JAKUB ČERNÝ si vzal puk u vlastní modré čáry, prokličkoval skrz celé hřiště, nakonec nadvakrát propálil Hamerlíka! Asistence: Petr Kousalík.
15:43
Hosté se po delší odmlce dostali opět před Hamerlíka, třineckého gólmana ale ohrozit nedokázali.
14:48
Třinecký snajpr udělal kolečko kolem celého pásma, pak vystřelil. Jeho pokus ale byl zblokován mimo tři tyče.
14:26
Třinecká přesilovka je minulostí. Kotouč je však stále před Francouzem, kde s ním operuje Růžička...
13:42
A v nejbližší době ani zasahovat nemusel. Růžička si totiž neporozuměl s Peterkem a hosté se dokázali osvobodit.
13:23
Oceláři jsou před Francouzem, ten zatím nemusel zasahovat...
12:40
Litvínov právě vstřelil branku!
Verva koriguje ve vlastním oslabení! Po chybě třineckým obránců se na branku řítil VOJTĚCH KUBINČÁK, který nakonec propálil Hamerlíka mezi betony! Asistence: Viktor Hübl.
12:26
Třinečtí si pak před Francouzem počínali velmi aktivně, což hosté zastavili jen pomocí nedovoleného zákroku. Na trestné lavici již sedí Marek Posmyk, který byl potrestán za napadení.
12:20
Hrabal si vyměnil kotouč z Růžičkou, načež druhý jmenovaný pálil z voleje. Francouz ale celý manévr dokázal přečíst a byl včas u tyče.
11:45
Oceláři jsou kompletní. Hamerlíkovu pozornost vyzkoušel Stříteský, jeho střela se zastavila o beton domácího gólmana.
11:20
Hosté se nakonec ke střele nedostali, Oceláři se dokázali osvobodit.
11:01
Litvínovští opět před Hamerlíkem, zatím si pouze přihrávají...
10:13
Verva držela kotouč na svých holích, pak ale přišla nepřesná přihrávka a osvobození se v podání domácích.
09:40
Početní výhodu si zahrají také Litvínovští. Na trestnou lavici míří Lukáš Zíb, který u mantinelu hákoval hostujícího Stříteského. Zíb si odpyká dvě minuty.
09:23
Na druhé straně se ke střele propracoval Marek Posmyk, ten ale nijak Hamerlíka nevystrašil, neboť mířil do středu branky.
08:34
Neskutečná akce Martina Růžičky! Ten si na vlastní modré sjel pro Galvasovu přihrávku, poté objel celou hostující defenzívu, v zakončení však selhal! Kotouč mířil do horního rohu branky, zastavila ho spojnice tyčí Francouzovy svatyně!
07:49
Oceláři pokračují v aktivitě. Čtvrtý útok Slezanů dlouho držel kotouč u mantinelu v útočném pásmu. Rozhodčím se nakonec černá guma ztratila z dohledu, proto přerušili hru.
07:14
Třinec právě vstřelil branku!
Již po několikáté zafungovalo známé rčení: Nedáš, dostaneš! Litvínovský Trávníček nejprve nedokázal z bezprostřední blízkosti propálit Hamerlíka, Oceláři se pak dostali do protiakce, ze které se dokázali prosadit! Svůj pověstný důraz na brankovišti předvedl VÁCLAV VARAĎA, jenž dokázal dotlačit neposedný puk za Francouzova záda! Asistence: Martin Růžička.
06:36
David Květoň se hnal za vystřeleným kotoučem, nakonec u něj byl rychleji hostující Kubát, který nejenže zabránil Květoňovi v úniku, ale také ho šikovným způsobem vystavil do úmyslného ofsajdu. Hra bude pokračovat vhazováním před Hamerlíkem po krátké reklamní pauze.
05:56
Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři využívají svou přesilovku a jdou do vedení! Slezané si tak dlouho přihrávali, až našli skulinu v hostující defenzívě! Václav Varaďa od mantinelu našel na brankovišti stojícího MARKA ZAGRAPANA, který nadvakrát překonal gólmana Francouze! Asistence: Václav Varaďa, Vladimír Roth.
05:11
Třinečtí si dlouho nemohli přesně přihrát, nakonec puk ztratili a hosté se osvobodili.
04:45
První početní výhoda utkání, zahrají si ji domácí. Třetí formace Ocelářů byla velmi aktivní před Francouzem, její snahu nakonec nedovoleně zastavil Jiří Zeman, který si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.
03:51
Ve velké šanci se ocitl Vojtěch Kubinčák! Ten dostal kotouč ideálně do jízdy, najel si na vrchol kruhu pro vhazování odkud střílel mezi Hamerlíkovy betony! Třinecký gólman je dokázal včas sklapnout a udržet tak čisté konto!
03:06
A Verva si vynutila vhazování v útočné třetině. Na třineckou branku nahazoval Kubát, Hamerlík raději kotouč přidržel.
02:50
Třinečtí se nakonec do šance nedostali, u kotouče jsou hosté...
02:13
Na ledě je opět první formace domácích, která drží puk v blízkosti Francouzovy branky. Hostující gólman si ale zatím nemusí dělat starosti, černý nesmysl se nachází za jeho svatyní...
01:29
První zákrok Hamerlíka. Od modré pálil Trávníček, kotouč mířil do středu branky a slovenský gólman ve službách Třince jej v pohodě zastavil.
01:13
Verva se dokázala dostat před Hamerlíka. V rohu kluziště z kotoučem operoval Martynek, ten ale nakonec nedokázal najít nikoho ze svých spoluhráčů.
00:25
Do první útočné akce zápasu se dostalo domácí duo Zagrapan - Varaďa. Slovenský útočník poslal přihrávku na Varaďu, ten ale byl tísněn dvojici hráčů a nedokázal zpracovat těžký puk. Slezany to ale nemusí mrzet, hosté poté odpálili na icing.
00:01
Utkání právě začalo.
Hráči pomalu nastupují na led, utkání mezi Třincem a Litvínovem začne za pár okamžiků!
Úvodní sestavy:

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) - Roth, Galvas, Hrabal, Zíb, Klouček, Ovčačík, Lojek, Bezuška - M. Růžička, Zagrapan, Varaďa - D. Květoň, Peterek, Adamský - Rákos, Klimenta, Polanský - Orsava, Podešva, Hrňa

HC Verva Litvínov: Francouz (Franěk) - Posmyk, Kousalík, Stříteský, Zeman, Gula, Brejčák, Kubát. Holub - Majdan, Hübl, Kubinčák - Martynek, Hanzl, Trávníček - Martin Frolík, J. Černý, R. Pšurný - Jurčík, Rapáč, Baláž.

Rozhodčí: Husička, Mikula - Gebauer, Lederer.
Oceláři se po dvouzápasovém výletu po venkovních kluzištích vracejí mezi vlastní mantinely a budou chtít odčinit dva neúspěchy z posledních střetnutí. V neděli totiž Slezané podlehli Mountfieldu, v posledním kole pak nestačili na zlínské Berany. Neúspěchy na venkovních ledech odsunuly Třinecké na šestou příčku, tři body za pátý Litvínov.

Právě Verva bude dalším soupeřem Ocelářů. Ve Werk aréně ale hráče s dráčkem na prsou nečeká žádný jednoduchý úkol. „Až tak vysoko jsem Litvínov před sezonou asi nečekal, ale hlavně doma jsou letos obrovsky silní. Formu má první lajna Majdan, Hübl, Lukeš, jsou tam ale i další šikovní hráči. Jejich kvalitu dobře známe, ale doma chceme tři body,“ řekl trenér Josef Turek.

Třinecké trenérské trio musí před zápasem vyřešit dva otazníky v sestavě. Nejistý je start kapitána Radka Bonka, který nezasáhl do minulého střetnutí. K němu se navíc přidal také reprezentační bek Lukáš Galvas. O startu obou hráčů se rozhodne v den utkání.
Litvínovští zatím mohou být spokojeni s dosavadním průběhem ročníku. Loňský účastník play-outu zatím podává vyrovnané výkony, které Vervu vyhouply na páté místo tabulky, o které se dělí s kladenskými Rytíři.

Poslední zápas Litvínov sehrál s pražskou Spartou, které nakonec podlehl v prodloužení. Prohra v nastaveném čase znamenala přerušení litvínovské série pěti vítězných utkání, nicméně pokračuje šňůra zápasů, ve kterých Verva dokázala bodovat. Řada úspěchů na ledě soupeřů se zatím zastavila na čísle čtyři.

Za solidními výkony Severočechů stojí především duo forwardů – Viktor Hübl, František Lukeš – které dokázalo nasbírat čtyřiapadesát kanadských bodů. Záda svým hráčům pak spolehlivými výkony jistí třineckým fanouškům známý Pavel Francouz, jenž drží úspěšnost zásahů nad 92 procenty.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.


Články odjinud