To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Vancouver: 31

St. Louis: 23
65:00
St. Louis právě vstřelilo branku!
A ANDY MCDONALD dává gól! Přesnou střelou po zemi překonává Luonga a vítězem dnešního utkání jsou tak hosté. Asistence: bez asistence.
McDonald může rozhodnout, pokud dá, St. Louis vítězí.
Nedává, to je kritická situace pro Canucks!
Za domácí jede Burrows.
A dává! Pohodová střela nad ramenem a puk je v bráně!
Za Blues pojede první nájezd Oshie.
Nedává, Allen si počkal na zakončení a jeho střelu chytá.
První pojedou nájezd domácí, konkrétně Kesler.

64:30
Burrows najížděl v samostatném úniku, zkouší blafák do bekhendu, ale Allen chytá!
64:15
Hosté v útočném pásmu, ale obrana Canucks je vytěsnila.
64:00
Začíná poslední minuta prodloužení.
63:15
Závar před Allenem, ale domácím utíká puk na modré, z toho nic nebude.
62:41
Vladimír Sobotka najížděl na levé straně, ale nedostal puk od Backese.
62:04
Canucks kombinují ve vlastní třetině, hosté vysouvají napadání rozehrávky.
61:22
Domácí nahazují před branku soupeře, ale není tam nikdo, kdo by tečoval za záda Allena.
60:54
Steen si chystal puk ke střele na pravé strany, ale obránce Canucks mu v tom zabránil.
60:36
Prodloužení se hraje pouze ve čtyřech, je tedy více prostoru na ledě.
60:01
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU - 3. třetina:

Vancouver: 14

St. Louis: 3
60:00
59:44
Vhazování před Allenem, do konce zbývají poslední vteřiny.
59:00
Začíná poslední minuta třetí třetiny, prodloužení je stále více pravděpodobné.
58:13
Vancouver právě vstřelil branku!
Nakonec se to přece jenom podařilo a to ještě při přesilové hře! MASON RAYMOND se ještě v pádu dokázal na levé straně dobře zorientovat a zakončuje do odkryté části branky. Asistence: bez asistence.
58:00
Začínají poslední dvě minuty třetí třetiny, domácím se stále nedaří překonat obranu St. Louis v čele s Allenem.
57:32
Obrana St. Louis odpaluje puk daleko od své branky.
57:05
Puk je zatím ve středním pásmu, Canucks pronikají do útočného pásma.
56:39
Domácím svitla další naděje na vyrovnání, rozhodčí vylučuje, na trestnou lavici usedá Cole, Canucks budou mít výhodu další přesilové hry!
56:18
Higgins se z ničeho nic zjevil z pravé strany před Allenem, ale v jeho těsné blízkosti již nedokázal zakončit.
55:26
Závar před Allenem, Burrows se opět snažil vyšťouchnout puk zpoza Allena, ale ten ho udržel před brankovou čarou.
54:38
Přesilová hra domácímu týmu zřetelně prospěla, nyní se drží stále před Allenem, hostům se příliš nedaří.
54:03
53:19
Canucks nyní roztočili zajímavé "divadlo", ale k brance to nevedlo.
52:44
Hosté jsou již ve čtyřech, to nejhorší mají za sebou!
52:32
Poslední vteřin přesilové hry pět na tři.
52:03
Druhým vyloučeným hráčem St. Louis je Pietrangelo, Canuks si berou oddechový čas.
51:57
Kesler se pokoušel střílet z voleje z levé strany, Allen chytá.
51:02
Burrows posílá nepřesnou přihrávku na modrou, puk opouští pásmo.
50:44
Polák nyní nepříjemně narazil na mantinel domácího Keslera a dostává za to dvouminutový trest.
50:00
Začíná poslední desetiminutovka třetí třetiny, domácí musí dotahovat jednobrankové vedení soupeře.
49:11
Luongo raději podržel puk v e své lapačce po střele Berglunda.
48:00
To bylo něco! Svůj výtečný výkon v tomto utkání korunuje VLADIMÍR SOBOTKA, který si dojel puk za brankou Canucks, vybruslil si a z pravé strany výtečnou střelou zápěstím překonává Luonga. Asistence: Chris Stewart, Patrik Berglund.
47:02
Garrison spěchá za pukem, zakázané uvolnění St. Louis.
46:43
A další výtečná rána z pravé strany z hole Burrowse, ale Allen pozorný a chytá.
46:29
Domácím se nyní ale podařilo udržet soupeře v jeho ochranném pásmu.
45:54
Higgins střílí od modré z levé strany, Allen vyráží.
45:12
Kesler číhal u pravé tyče branky St. Louis, ale jeho slabá střela nemohla stačit na Allena, který byl připraven.
44:10
Ve třetí třetině jsou zatím mírně aktivnější domácí.
43:32
Vladimír Sobotka napodruhé již dokázal "povalit" domácího Edlera, rozhodčí nevylučuje.
42:52
Allen raději podržel puk pod svou lapačkou před nebezpečně dotírajícími hráči Canucks.
42:18
Hraje se pochopitelně v pěti na obou stranách, Vancouver jde do útoku, z levé strany střílí D. Sedin, Allen pozorný a chytá.
41:48
Bitka v níž domácí Volpatti povalil na zem Reavese za bouřlivého potlesku zaplněného hlediště, oba dostávají pětiminutové tresty.
41:34
Vancouver kombinuje, ovšem jeho útočnou snahu zastavuje čárový rozhodčí - ofsajd na modré.
41:05
Vancouver prostřídá a na led skáče druhá pětka.
40:27
Jackman musí rychle odehrát před dotírajícím Danielem Sedinem, zvládl to.
40:01
Sledujte i dál náš online přenos, třetí třetina začne přibližně v 5:01 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU - 2. třetina:

Vancouver: 4

St. Louis: 12
Druhá třetina patřila jednoznačně hostům, kteří dokázali svou převahu vyjádřit vyrovnávacím gólem, ovšem nebýt výborně chytajícího Luonga, mohli St. Louis vyhrát druhou třetinu větším rozdílem! Ve druhé třetině se blýskl několika pěknými hokejovými okamžiky Čech v barvách Blues, Vladimír Sobotka, ale ani jednu svou šanci nedokázal využít.
40:00
39:18
McDonald se natahuje po puku v útočné třetině u pravého mantinelu, leč, marně.
39:00
Začíná poslední minuta druhé třetiny.
38:35
Vancouver může zaútočit, ale Burrows ztrácí puk na útočné modré.
37:28
Vladimír Sobotka je ve druhé třetině hodně vidět, znovu střílí na Luonga, ten chytá.
37:10
Bieksa (VAN), hrající bez ochranného plexiskla na helmě, nyní inkasoval úder pukem do tváře, ale není to nic vážného, bude moci pokračovat v utkání.
36:39
36:08
Vancouveru se nyní daří držet puk v uctivé vzdálenosti od své branky.
35:02
Hosté se drží v útočném pásmu, Backes střílí od modré, Luongo vyráží a puk opouští třetinu.
34:38
Vylučuje se, Hamhuis jde za podražení na dvě minuty na trestnou lavici, St. Louis si zahraje přesilovou hru.
34:19
Tempo hry sice mírně polevilo, zejména díky častému přerušení, ale i tak jsou to hosté, kteří jsou v těchto fázích aktivnější.
33:38
Luongo nyní raději nerozehrává, drží nahozený puk v lapačce, ví, že hostů je nyní doslova plný led!
33:14
Pozor, tam byl sražen Luongo v brankovišti, provinil se Backes, ale nakonec z toho nic není, žádný trest pro St. Louis.
32:37
Vladimír Sobotka zkouší pozornost Luogna z levé strany, puk letí mimo bránu.
31:56
S potížemi nyní dostávají domácí hokejisté puk ven z vlastní třetiny.
31:19
St. Louis ve druhé třetině zatím lepším týmem, domácí pod tlakem.
30:32
Další zakázané uvolnění Vancouveru.
30:12
Zajímavý odraz puku až před Luonga, tam již číhal nebezpečný Backes, který se ale nakonec nedostal do zakončení, puk lapil gólman.
29:52
Alex Burrows nyní statečně "bojoval" v brankovišti, viděl puk někde pod Allenem, ale nepodařilo se mu ho protlačit do branky Blues.
29:25
Tanev málem zakopl při zakládání útočné akce Vancouveru, nakonec se domácí udrželi "na puku".
28:51
Zakázané uvolnění Vancouveru, vhazování po pravici Luonga.
28:06
Do hry Canucks se vloudilo spousta nepřesnosti, domácí si nejsou nyní schopni pořádně přihrát.
27:13
Tentokrát to již ale hostům vyšlo, ANDY MCDONALD je na konci pěkné akce St. Louis, během které putoval puk mezi Jackmanem, Tarasenkem a McDonaldem, kdy druhý jmenovaný prověřil Luonga tvrdou střelou z mezikruží, tu ještě gólman dokázal vyrazit, na dorážku z levé strany však již nestačil a tak hosté vyrovnávají. Asistence: Vladimir Tarasenko, Barret Jackman.
26:40
Ale pozor, Vladimír Sobotka si výborně najel před Luonga, dostal přihrávku zpoza branky, střílí, skvělá reakce domácího gólmana!
26:17
Vancouver se alespoň na okamžik vymanil z tlaku soupeře.
25:49
Zakázané uvolnění St. Louis při rozehrávce, hra se stěhuje před Allena.
25:16
Nyní to ale vypadá, jako by hosté pokračovali v přesilové hře, Vancouver se pouze brání.
24:44
24:36
Nyní již puk opět míří ven ze třetiny, domácí toto oslabení přečkají bez úhony.
24:49
Až nyní se St. Louis dokázalo usadit v útočném pásmu.
23:39
Ale Vancouveru se daří vyhazovat nahozené puky.
22:44
Christopher Tanev je vyloučen za vysokou hůl, hosté si zahrají přesilovou hru.
22:41
Nakoknec se na modré čáře dostává ke střele Steen, ale Luongo puk viděl a chytá.
22:12
St. Louis drží útočné pásmo.
21:47
Zakázané uvolnění Canucks, hra se stěhuje před Luonga.
21:02
Polák výborně odstavil útočícího Bieksu, dobrý obranný zákrok českého obránce v dresu St. Louis.
20:24
Domácí si opět málem zavařili díky špatné rozehrávce ve vlastí třetině, hosté se dostali k puku, ale jen na krátko.
20:01
Sledujte i dál náš online přenos, druhá třetina začne přibližně ve 4:00 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU - 1. třetina:

Vancouver: 7

St. Louis: 7
Skončila první dvacetiminutovka, ve které jsme zaznamenali tři branky, dvě padly za záda Allen, který dnes střeží branku St. Louis a jednou musel vytahovat puk z branky domácí gólman Luongo. Každopádně lepším týmem jsou zatím domácí, kteří svého soupeře přebruslují a nebýt hloupé chyby v rozehrávce, mohl být náskok Canucks ještě větší.
20:00
19:10
Fantastická spolupráce mezi HENRIKEM SEDINEM a Alexandrem Burrowsem, kdy si oba několikrát vyměnili puk před Allenem a dezorientovaná obrana soupeře jim ho nebyla schopna odebrat, končí brankou. Asistence: Alexandre Burrows, Alexander Edler.
18:46
Nakonec musel Luongo ve spolupráci s bránícím Garrisonem přikrýt puk před najíždějícím Oshiem.
18:28
Vhazování ve středním pásmu, puk získávají domácí hokejisté.
18:00
Začaly poslední dvě minuty první třetiny.
17:05
Garrison s Keslerem a Higginsem nyní bojují v pravém rohu útočné třetiny, hostům se ale povedlo vyhodit puk do středního pásma.
16:19
Hra se však přelévá z jedné strany na druhou, Steen (STL) vtrhl do třetiny soupeře, obkroužil branku a z pravé strany zkouší pozornost Luonga, ten jeho střelu chytá.
15:47
Canucks rozvážně zakládají útočnou akci, již jsou před Allenem.
15:12
Ale vše končí vyhozením puku do hlediště, rozhodčí vykazují hru do středního pásma.
14:54
Vancouver se tlačí do útočného pásma.
14:25
Zakázané uvolnění St. Louis, hra se stěhuje před Allena.
13:45
No vida! Zbytečné riskování domácí obrany v rozehrávce, ztráta puku Ballarda ve střední třetině a z rychlého protiútoku se prosazuje po bleskové přihrávce Perrona z levé strany TIMOTHY LEIF "T.J." OSHIE. Asistence: David Backes, David Perron.
13:32
Ballard vyváží puk ze třetiny, dělá jednu kličku, druhou, ale tu již hosté přečetli a berou mu puk.
12:42
Domácí se v rychlosti vrhají do rozehrávky St. Louis a to zatím dělá velké problémy hostům.
12:02
Převaha domácích je znatelná i ze statistiky poměru střel na branku - 6:2 pro Canucks!
11:38
Ofsajd Vancouveru na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.
10:52
Vancouver však bleskově "otáčí" hru a domácí jsou již před Allenem, tam se několika dobrými přihrávkami prezentoval střelec zatím jediné branky utkání, Kesler, ale bez užitku.
10:22
Volpatti se blýskl skvělým obranným zákrokem, kdy sebral jednomu z útočníků Blues puk přímo z hokejky. Bude se vhazovat před Luongem.
10:07
St. Louis po delší době na "návštěvě" v obranném pásmu Vancouveru, Stewart střílí z pravé strany, Luongo vyráží pouze před sebe.
09:25
Polák zblokoval střelu Volpattiho z levé strany, Allen nemusel zasahovat.
08:35
To byl závar! Vancouver nyní doslova "zamkl" svého soupeře v jeho třetině a byly z toho dvě, tři, dobré šance.
08:20
Ballard se dostává ke střele z levé strany, ale Allen chytá.
07:42
Perron nahazuje, St. Louis ale nezískává útočné pásmo, naopak, musí se rychle vracet před svou branku.
07:02
Další neúspěšný pokus o průnik do třetiny St. Louis.
06:09
Weise (VAN) bruslí do útočného pásma na nahozený puk, hosté se ale dostávají k puku dříve.
05:23
Hosté se marně probíjejí přes střední pásmo, nakonec zastavuje celou akci ofsajd na útočné modré Vancouveru.
04:37
Výborně si z levé strany sjel až před branku RYAN KESLER na přihrávku Daniela Sedina a překonává Allena v brance St. Louis, domácí využívají přesilovou hru. Asistence: Daniel Sedin, Henrik Sedin.
03:32
A pozor, hosté hráli v šesti, rozhodčí si toho všimli a hosté budou domácí budou hrát přesilovou hru!
03:32
Polák nyní musel v nouzi odehrát puk ve své třetině, zvládl to výborně.
02:48
Volpatti prověřil pozornost Allena z levé strany, ten chytá.
02:25
Domácí v útočném pásmu.
01:48
Zakázané uvolnění St. Louis, vhazování před Allenem.
01:06
Hosté rozehrávají za vlastní bránou.
00:01

Vancouver Canucks: Luongo (Schneider) - Hamhuis, Edler, Garrison, Bieksa, Ballard, Tanev - D. Sedin, H. Sedin, Burrows - Higgins, Kesler, Kassian - Raymond, Schroeder, Hansen - Volpatti, Lapierre, Weise

St. Louis Blues: Allen (Halák) - Cole, Pietrangelo, Jackman, Shattenkirk, Russell, Polák - Perron, Backes, Oshie - Schwartz, Berglund, Stewart - McDonald, Steen, Tarasenko - D´Agostini, Nichol, Reaves.
V utkání zkrácené základní části NHL dnes proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a St. Louis Blues.
Vancouver Canucks
Vancouver vede aktuální pořadí Severozápadní divize, když ve třinácti odehraných utkáních Canucks osmkrát vyhráli a dvakrát prohráli v prodloužení. Třikrát odešli z ledu poraženi bez bodu a celkem tak nasbírali osmnáct bodů. Na prvním místě mají tříbodový náskok před druhým Edmontonem.
St. Louis Blues
Blues jsou na tom v rámci pořadí Centrální divize o dvě příčky hůře, když ze čtrnácti odehraných utkání osmkrát vyhráli a jednou prohráli v prodloužení. Pětkrát odešli z ledu bez bodu a s touto bilancí jsou se sedmnácti body v rámci divize na třetím místě. Na první místo Chicaga ztrácí St. Louis deset bodů.