Ani prodloužení o vítězi nerozhodlo a tak budeme svědky samostatných nájezdů.
Raskův zákrok po tvrdé střele od modré čáry.
Hiller má kotouč pod kontrolou.
63:29
Hraje se v obranné třetině Anaheimu.
61:59
Tvrdá střela, kterou vypustil Getzlaf, ale bohužel pro hosty na branku nemířila.
61:33
Další Hillerův zákrok a vhazování v útočném pásmu domácích.
61:06
Závar před Hillerem, ale brankář hostí má puk pod sebou v bezpečí.
60:01
Třetí třetinu nakonec vyhráli hráči Bostonu, když v 58. minutě vyrovnal Zdeno Chára a za nerozhodného stavu 2:2 tak půjdeme do prodloužení.
Bruins právě vstřelili branku!
Početní převahu využívá ZDENO CHÁRA a domácí tak necelé 3 minuty před koncem třetí části vyrovnávají. Asistence: David Krejčí, Torey Krug.
57:02
Maroon dostává 2 minuty za podražení.
56:50
Komerční přestávka.
56:29
Vidíme velkou taktickou bitvu, ve které jsou zatím úspěšnější hosté.
55:43
Hra se v poslední minutách hodně uklidnila, pravděpodobně za to může snížená aktivita Anaheimu, který navíc výborně brání střední pásmo a nenedává tak domácím mnoho příležitostí.
54:37
Hra se přelévá na druhou stranu a uvidíme naopak buly v obranném pásmu hostí.
53:26
Vhazovat se bude po Raskovo levici.
52:45
Zakázané uvolnění Anaheimu.
52:28
Stejná situace se opakovala, ale na druhé straně.
51:34
Hostům se nepovedlo založit útočnou akci a tak jen odevzdali kotouč svému soupeři.
50:55
50:27
Nebezpečná situace před Hillerem, na domácího útočníka mířil skákavý kotouč a ten měl před sebou úplně odkrytou bránu, jenomže než stihl puk zpracovat brankář hostí se přesunul na druhou stranu a puk přikryl vlastním tělem.
49:42
Vhazování před Hillerem vyhráli hráči Ducks, ale pouze posunuli kotouč do třetiny domácích a jedou střídat.
49:38
Po Thortonově střele zasahuje Hiller.
48:11
Po nepříliš povedené akci Anaheimu spěchají dopředu pro změnu domácí hráči.
46:32
46:03
Hraje se v obranném pásmu domácích, kterým teď vázne rozehrávka.
45:01
Rask výborně zasáhl proti střele z levé strany.
44:05
Hiller musel vyjet z brány a rychle rozehrát, ale udělal to bezchybně.
42:53
42:36
Střela od modré čáry byla zblokována a domácí se znovu osvobozují.
42:16
Hosté si vytvořili tlak, ale hráči Bostonu již mají puk pod kontrolou a posouvají jej do středního pásma.
41:06
Postavení mimo hru hostů.
40:53
Patrice Bergeron zasáhl protihráče hokejkou do obličeje a půjde si odsedět menší trest za nebezpečnou hru vysokou holí.
40:01
Další třetina začne přibližně v 1:55.
Ve druhé třetině měl navrch Boston, tentokráte trochu výrazněji a také to přineslo ovoce ve 33. minutě, kdy Söderberg proměnil svůj samostatný únik. Hosté ale 21 sekund před koncem dokázali znovu takovou nenápadnou akcí a přesnou střelou znovu získat vedení a po dvou třetinách tak vedou 2:1.
40:00
39:39
Anaheim právě vstřelil branku!
Hosté vyhráli vhazování v útočné třetině a po nepřehledné situaci v mezikruží se k puku dostal MATHIEU PERREAULT, který střelil puk mezi betony domácího gólmana. Asistence: Devante Smith-Pelly, Cam Fowler.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:55
Střela od modré čáry, která ovšem Hillera neohrozila.
38:19
Domácí hráči drží útočné pásmo.
37:33
36:48
Přesilové hry dnes zatím nejsou silnou stránkou ani jednoho týmu a Anaheim tuto statistiku zatím potvrzuje.
35:55
35:33
Spooner dostává 2 minuty za hákování.
35:19
Hra se znovu rychle přesunula na druhou stranu a Hiller musel podržet kotouč.
33:49
Hraje se v útočné třetině hostů.
33:08
32:45
CARL SÖDERBERG ujel obraně Anaheimu a blafákem do bekhendu překonal brankáře Hillera. Asistence: Chris Kelly, Ryan Spooner.
32:11
Hollandova střela od modré, kterou Rask vyráží směrem k mantinelu.
30:35
Hra se přesouvá na druhou stranu před domácího brankáře, hraje se v rychlém tempu a moc se nepřerušuje.
29:15
Boston znovu získal útočnou třetinu a bojuje o kotouč v rohu kluziště.
28:02
27:49
Pro změnu nebezpečná situace před domácí brankou, ale s tou si zase poradil vynikající Rask.
26:53
Ducks přenesli hru na druhou stranu, ale dlouho se tam neohřáli a dopředu znovu spěchají domácí.
26:18
Hráči Bostonu pokračují v náporu a hosté mají plno práce v obranné třetině.
24:58
Chárova střela neohrozila Hillera.
24:25
Domácí v náporu, ale Hiller odolává.
23:40
Iginlův pokus, ale Hiller výborně zasáhl.
22:58
Domácí jsou přesto v útočném pásmu.
22:05
Domácí šli do zajímavého protiútoku, ale přihrávka najíždějícímu hráči nesedla.
21:21
Maroon se pokoušel překonat domácího brankáře z těsné blízkosti, ale z tohoto souboje vyšel vítězné Rask.
20:01
Další třetina začne přibližně v 1:03.
První třetina je za námi a viděli jsme v ní jednu branku na samém začátku třetiny, když nejprve vstoupili do útkání aktivněji domácí, ale hosté skórovali z první střely. I nadále byl v zápase lepší Boston, ale né nijak výrazně. Ve druhé třetině budou hosté začínat v početní převaze.
20:00
19:28
Brad Marchand je potrestán za držení.
19:03
Další vhazování po levici brankáře hostí.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:46
Postavení mimo hru domácího celku.
18:11
Tvrdá střela od modré čáry, ale Hiller nemusel zasahovat.
17:15
A ještě jedno vhazování po levici brankáře domácích.
17:09
Další vhazování před Raskem.
16:55
Zakázané uvolnění hostí.
15:36
Tvrdou střelu od modré čáry se ještě snažil tečovat Iginla, ale neúspěšně.
14:41
13:11
Kotouč mají domácí za svou brankou a chystají útok.
12:44
Ani Bostonští hráči nebyli úspěšní a nedokázali si při vlastní přesilové hře vytvořil nadějnější pozici.
12:04
11:21
Domácí byli vyhnáni z útočné třetiny a musejí znovu zakládat útočnou akci.
10:04
Hampus Lindholm dostává menší trest za nedovolené bránění a přesilovou hru si tak vyzkouší také domácí mužstvo.
09:52
09:27
Hosté se ocitli v zajímavé pozici, ale útočník Anaheimu nezpracoval dobře kotouč a ze slibné akce tak nakonec nic nebylo.
08:41
08:41
Obě mužstva chybují v rozehrávkách a nemohou se tak prosadit.
07:30
Vhazování před Hillerem.
06:46
Hollandova střela, kterou zlikvidoval domácí brankář.
05:13
04:15
Hráči Anaheimu si sice vytvářejí tlak, ale k nebezpečnější příležitosti to zatím nevedlo.
03:13
Brad Marchand dostává menší trest a první početní převahu si zahrají hosté.
02:54
U mantinelu se teď do sebe pustil Chára a Maroon, ale rozhodčí je velmi rychle odtrhli.
01:52
Po chybě domácího obránce, který ztratil kotouč na obranné modré, stačila hostům pouze jediná střela k tomu, aby se ujali vedení. Jejím autorem je DEVANTE SMITH-PELLY. Asistence: Mathieu Perreault, Dustin Penner.
01:38
Přihrávka před bránu domácímu útočníkovi příliš nevyšla a brankář hostí chytá puk pod lapačku.
01:15
Další ofenzivní akce Bostonu a další osvobození hostů.
00:26
zápas začali aktivněji domácí, kteří zabrali útočnou třetinu, ale Anaheim rychle posunul puk do středního pásma.
00:01
Mužstva jsou nastoupena na ledové ploše a za několik okamžiků se začne.
Češi na ledě

Za domácí nastupuje český centr David Krejčí a slovenský obránce Zdeno Chára. V Ahaheimu momentálně nehraje žádný hráč české, či slovenské národnosti.
Posledních 5 vzájemných utkání

Anaheim Ducks Boston Bruins 2:3
Boston Bruins Anaheim Ducks 0:3
Anaheim Ducks Boston Bruins 4:3
Boston Bruins Anaheim Ducks 1:6
Boston Bruins Anaheim Ducks 6:0

Ať už vyhrává ten nebo ten, o branky ve vzájemných zápasech obou soupeřů většinou nouze nebývá. Nezbývá tedy než doufat, že to ani dnes nebude jinak.
Anaheim Ducks

Hosté jsou na tom ještě lépe. V Západní konferenci drží s 20 získanými body dokonce třetí příčku. Anaheim hraje na ledě soupeře posledních 5 zápasů, z nichž ty poslední tři dokázal vyhrát na hřištích Ottawy, Columbusu a Philadelphie vždy jednobrankovým rozdílem.
Boston Bruins

Už tabulkové postavení obou týmů napovídá, že by se mohlo jednat o pořádnou podívanou. Domácí Boston je po 11 odehraných zápasech na 5. místě tabulky Východní konference se 14 body. Ve svém, posledním utkání NHL Pittsburghu svému soupeři těsně 2:3.
Dnešní další utkání zámořské NHL k sobě svádí domácí mužstvo Boston Bruins, na jehož led zavítají hosté z Anaheimu Ducks. Zápas začne krátce po půlnoci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:05.