Jakub Kindl (DET) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:18
Tomáš Tatar (DET) 0+0, 3 střely, čas na ledě 13:30
Tomáš Jurčo (DET) 0+0, 3 střely, čas na ledě 12:57
1. Zemgus Girgensons (BUF) 2+0
2. Brendan Smith (DET) 1+0
3. Darren Helm (DET) 1+0
Dnešní utkání sledovalo 18 710 diváků.
V dnešním utkání vítězí hokejisté Detroitu, když poráží Buffalo na jeho ledě 4:2. Hosté byli po celé utkání lepším týmem, takže je jejich vítězství zasloužené. Buffalo tedy prohrává další utkání v řadě, ale na to jsou již fanoušci Sabres v této sezóně zvyklí. Detroit si tak do tabulky připisuje další dva body a zřejmě si definitivně zajišťuje účast v play-off.

Střely na branku: 27 – 37.
60:00
59:55
Detroit právě vstřelil branku!
Ve středním pásmu se dostal ke kotouči PAVEL DACJUK, který střelou do prázdné branky pojišťuje vítězství Detroitu. Bez asistence.
59:36
Hodgson nahodil kotouč na branku ze středního pásma. Howard kotouč raději přikryl.
59:23
Kotouč je ovšem ve středním pásmu.
59:00
Buffalo se dokázalo dostat do útočného pásma a hraje bez brankáře!
58:40
Čtvrtá lajna Detroitu se dostala s kotoučem do útočného pásma, kde ho drží u zadního mantinelu.
57:49
Sabres právě vstřelili branku!
V Buffalu bude závěr utkání ještě zajímavý. Individuální akce ZEMGUSE GIRGENSONSE končí druhou branku v síti Howarda, když se útočník Buffala dostal před dva bránicí hráče a střelou bekhendem překonal brankáře Detroitu. Asistence: Cody Hodgson, Mark Pysyk.
56:51
Hokejisté Detroitu nadále hrají velmi aktivně. Dnešní utkání mají pod kontrolou.
55:46
Detroit se dostává do vedení o dvě branky. V útočném pásmu se velmi snadno dostal ke kotouči DAVID LEGWAND, který střelou mezi betony Hacketta přidal velmi důležitou branku. Asistence: Drew Miller.
55:15
Buffalu se nedaří udržet u kotouče a tak útočí hosté. Z mezikruží střílel Helm, ale jeho střela branku těsně minula.
54:15
Dacjuk zavezl podél pravého mantinelu kotouč do útočného pásma, našel na modré čáře Kronwalla, jehož tvrdá střela se k brance nedostala.
53:04
Přes obránce nebezpečně vystřelil Nyquist, který trefil Hacketta do masky.
51:37
Čtvrtá lajna Detroitu odehrála velmi dobré střídání, když se držela s kotoučem v útočném pásmu. Do zakončení se však dostat nedokázala.
50:51
Detroit se snaží kontrolovat hru, když se velmi často drží u kotouče. Buffalu se nedaří prosadit.
49:35
Na druhé straně velmi tvrdě vystřelil od modré čáry Kronwall, ale branku trefit nedokázal.
49:09
Z velkého úhlu se pokusil Howarda překvapit Foligno, ale brankář Detroitu byl pozorný a kotouč vyrazil.
48:23
Buffalo se dopouští zakázaného uvolnění.
47:12
Na levém kruhu dostal více prostoru Miller, který okamžitě vystřelil a branku těsně minul.
46:42
Buffalo mírně přidalo směrem dopředu, ale obrana Detroitu je velmi pozorná.
45:27
Ke střele přes obránce se dostal Franzen, ale branku ohrozit nedokázal.
43:32
Detroit se dostává poprvé v utkání do vedení. Střelu Glendeninga vyrazil Hackett pouze na hůl DARRENA HELMA, který si brankáře Buffala položil na led a poslal kotouč pod horní tyčku. Asistence: Kyle Quincey.
43:11
42:14
Na druhé straně se dostal v oslabení do šance Larsson, ale Howard dokázal úspěšně zasáhnout.
42:02
Z pravého kruhu vystřelil velmi nebezpečně Franzen, který branku těsně minul.
41:39
Detroitu se dnes v přesilových hrách vůbec nedaří.
41:11
Detroit si zahraje další přesilovou hru. Za hrubost je vyloučen na 2 minuty Stewart.
40:36
40:01
Buffalo se dostalo na začátku druhé třetiny do vedení, ale Detroitu se podařilo srovnat na 1:1. Tento výsledek platí po konci druhé třetiny. Třetí třetina začne přibližně v 2:52.

Střely na branku: 18 – 25.
40:00
39:52
Strhnout vedení na stranu Detroit mohl Nyquist, ale z mezikruží branku minul.
39:08
Z pravého kruhu vystřelil nepřesně DeKeyser.
39:00
Detroit se usadil v útočném pásmu.
38:36
Flynn se dopustil držení a je vyloučen na 2 minuty. Detroit bude hrát přesilovou hru.
38:34
Z pravého kruhu velmi nebezpečně vystřelil Abdelkader, ale Hackett dokázal jeho střelu vyrazit.
36:42
Hokejisté Detroitu jsou po ubráněném oslabení aktivnějším týmem, ale do zakončení se hostům nedaří dostávat.
35:44
Přes obránce se pokoušel prosadit Nyquist, ale jeho střela v brance neskončila.
34:57
34:50
Z vrcholu levého kruhu střílel Hodgson, ale Howard dokázal kotouč vyrazit.
34:00
Kotouč je ve středním pásmu.
33:23
Detroit se zatím velmi dobře brání. Domácím se nedaří dostat do zakončení.
32:57
Detroit bude hrát ve třech, když Abdelkader vyhodil kotouč do hlediště.
32:47
Za držení je vyloučen na 2 minuty DeKeyser. Přesilová hra pro Buffalo.
32:28
V Buffalu máme vyrovnáno. Franzen našel mezi kruhy BRENDANA SMITHA, který si kotouč zpracoval a vystřelil pod horní tyčku. Asistence: Johan Franzen, Daniel Alfredsson.
30:40
Na modré čáře se dostal ke kotouči Kindl, který tvrdou střelou prověřil Hacketta, který si připsal další úspěšný zákrok.
29:35
Detroitu se dnes v útoku vůbec nedaří, když Hackett všechny střelecké pokusy bez problémů kryje.
28:49
Komerční přestávka.
28:02
Přes obránce vystřelil Glendening, ale Hackett jeho střelu vyrazil.
27:37
27:19
Buffalo se osvobozuje.
27:02
Z pravého kruhu to zkoušel Jurčo, ale Hackett dokázal zasáhnout.
26:12
Detroit se sice usadil v útočném pásmu, ale nedaří se mu dostat do zakončení.
25:37
Za vražení na hrazení je vyloučen na 2 minuty Weber. Přesilová hra pro Detroit.
24:50
Alfredsson přenechal kotouč na modré čáře Jurčovi, který střelou zápěstím prověřil Hacketta.
23:42
Buffalo hraje po vstřelené brance velmi aktivně a tlačí se do útoku.
22:16
Na druhé straně se pokoušel z pravého kruhu vyrovnat Helm, ale branku těsně minul.
21:31
Buffalo se na začátku druhé třetiny dostává do vedení. Hodgson nahodil kotouč před branku, kde jej šikovně tečoval do branky ZEMGUS GIRGENSONS. Asistence: Cody Hodgson, Mike Weber.
20:01
První třetina mnoho hokejové krásy nepřinesla, když jsme v ní neviděli mnoho šancí a pochopitelně také žádnou branku. Po první třetině je tedy stav 0:0 a druhá třetina začne přibližně v 2:01.

Střely na branku: 9 – 12.
20:00
19:36
Kotouč je ve středním pásmu. Detroitu se s ním nedaří dostat do útočného pásma.
19:07
18:39
Franzen vystřelil z velkého úhlu, ale Hackett se překvapit nenechal.
18:02
Detroit je usazen v útočném pásmu a má slušný tlak.
17:32
Z pravého kruhu vystřelil bez přípravy Tatar, ale Hackett jeho pokus vyrazit vedle branky.
17:07
Detroit bude hrát přesilovou hru. Pysyk je vyloučen na 2 minuty za hákování.
16:56
Z levého kruhu se pro změnu pokoušel prosadit Legwand, ale jeho střela branku těsně minula.
15:50
Kindl se pokoušel prosadit střelou od modré čáry, ale ta byla sražena vedle branky.
14:57
14:23
Utkání je dnes zatím plné nepřesností, když se hosté ani domácí nemohou propracovat k nějaké vážnější situaci.
13:13
Z levého kruhu střílel nepřesně Miller.
12:41
Detroit je mírně lepším týmem, ale Buffalo hraje velmi aktivně.
11:55
Na modré čáře zachytil kotouč Weber, který okamžitě vystřelil. Howard musel opět zasahovat.
10:41
Na pravém kruhu napřáhl Helm a prověřil pozornost Hacketta.
10:22
10:22
Od modré pálil velmi tvrdě Foligno, ale Howard dokázal udržet kotouč ve své výstroji.
9:29
Buffalo hraje prozatím velmi aktivně a Detroitu se v posledních střídáních vůbec nedaří.
8:17
Okolo branky Detroitu se obtočil Mitchell, který se dostal ke střele a dvěma dorážkám. Všechny pokusy dokázal betonem zastavit Howard.
7:26
Na levém kruhu zůstal osamocený Ehrhoff, který se zakončením neváhal a tvrdě vystřelil, ale pouze nad branku.
6:18
Z vrcholu levého kruhu to zkusil střelou přes obránce Smith, ale Hackett byl pozorný a kotouč vyrazil.
5:57
5:12
Buffalo se opět usadilo v útočném pásmu.
4:45
Detroit se osvobozuje, když Dacjuk dokázal vybojovat kotouč.
4:10
Od modré čáry vystřelil Ehrhoff, ale Howard dokázal kotouč vyrazit vedle branky.
3:57
Přesilovou hru si nyní zahraje Buffalo. Za nedovolené bránění je vyloučen na 2 minuty Helm.
3:34
3:05
Z pravé strany to zkoušel Nyquist, ale Hackett dokázal kotouč vyrazit.
2:43
Detroit se drží v útočném pásmu, domácím se nedaří osvobodit.
2:15
Z mezikruží vystřelil velmi tvrdě Franzen, ale jeho pokus zastavila levá tyčka!
1:34
Detroit bude hrát přesilovou hru, když Weber vyhodil kotouč do hlediště a je vyloučen na 2 minuty.
1:20
Z pravého kruhu se ke střele dostal Tatar, ale Hackett dokázal úspěšně zasáhnout.
0:30
Přes obránce zkoušel střílet Dacjuk, ale jeho rána se k Hackettovi nedostala.
0:14
Po sražené přihrávce Ehrhoffa se kotouč dostal do hlediště.
00:01

Buffalo Sabres: Hackett (Makarov) – Ristolainen, Ehrhoff, McCabe, Pysyk, Weber, McBain – Stewart, Ennis, Foligno – Hodgson, Girgensons, Mirchell – D'Agostini, Larsson, Deslauriers – Conacher, Ellis, Flynn

Detroit Red Wings: Howard (Gustavsson) – Smith, Kronwall, DeKeyser, Quincey, Lashoff, Kindl – Franzen, Dacjuk, Abdelkader – Tatar, Sheahan, Nyquist – Alfredsson, Legwand, Helm – Jurčo, Glendening, Miller

Rozhodčí: Morton, Pollock – Driscoll, Nowak.
Pokud máte nějaké dotazy ohledně tohoto utkání, ptejte se na Twitteru. Stačí označit svůj příspěvek @Slapi1 a já se Vám pokusím co nejrychleji odpovědět.
Buffalo letošní sezónu již pouze dohrává, když se nachází na posledním místě ve Východní konferenci, když jsou Sabres nejhorším týmem celé NHL. Na svém kontě mají tři prohrané zápasy v řadě.

Detroit je velmi blízko postupu do vyřazovacích bojů, když se momentálně drží ve Východní konferenci na sedmém místě a na devátou příčku má náskok čtyř bodů a má zápas k dobru. Minulé utkání Detroitu nevyšlo, když prohrál v Montrealu 3:5.
Vážení sportovní diváci, vítejte u dalšího pokračování nejprestižnější hokejové soutěže světa. Boje o poslední místa do vyřazovacích bojů nadále pokračují a dnešní souboj, ke kterému jste zavítali, nebude výjimkou. Buffalo Sabres bude hostit Detroit Red Wings.

Utkání začíná v 1:00 SEČ. Podrobným komentářem z dění vás provede Jan Šlapáček.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.