To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších on-line přenosů na viděnou.

1. Jhonas Enroth (BUF) 38 zák., 2 góly, 94,7% úspěšnost
2. Brian Flynn (BUF) 1 + 0, 1 střela, čas na ledě 16:13
3. Tyler Myers (BUF) 1 + 2, 2 střely, čas na ledě 20:37
Československá stopa

Martin Havlát (SJS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:13
Je dobojováno! Domácí si z dnešního zápasu odnáší dva body. San Jose bylo jednoznačně lepším týmem, ale nedokázali využívat své šance. Naopak Buffalu se dnes dařilo. Nehrálo sice skvělý zápas, ale dokázalo proměnit každou svojí šanci.
60:00
59:33
Sabres právě vstřelili branku!
A je rozhodnuto! TYLER MYERS trefuje prázdnou branku a potvrzuje definitivní vítězství. Asistence: Matt D'Agostini.
58:45
San Jose právě vstřelilo branku!
Tak to bude ještě drama! PATRICK MARLEAU snižuje krásnou tečí před brankou na 3:2. Asistence: Joe Thornton a Dan Boyle.
58:38
Oddechový čas pro hosty.
58:25
Niemi je na střídačce. Sharks to zkouší v šesti.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:15
Sabres se už jen brání a nyní vyhazuje puk na zakázané uvolnění.
57:06
Domácí to ještě zkoušejí a ženou se dopředu.
56:27
Hosté by se měli začít soustředit na útoku a trochu povolit v obraně.
55:49
Puk ve středním pásmu a oba týmy střídají. Na led naskakují druhé formace.
55:08
Žraloci nyní ukazují, že mají ještě energii a chtějí utkání zdramatizovat.
54:32
Blíží se poslední pětiminutovka. Nyní se hra přerušuje a následuje komerční přestávka.
54:05
Buffalo nikam nespěchá. Weber nyní zakládá útočnou akci.
53:16
Domácí mají puk ve své moci, ale drží ho za vlastní brankou.
52:27
Enroth musí být nyní pozorný, protože se bojuje o kotouč za jeho bránou.
51:58
Tým San Jose se pokouší dát kontaktní branku, ale zatím má problém s přechodem přes střední pásmo.
51:16
Hra se odehrává spíše ve středním pásmu. Diváci nyní sledují nudnější pasáž hry.
51:00
Komerční přestávka.
51:00
Krásná střela od modré, kterou vyslal Pavelski, ale Enroth opět pozorný.
50:21
50:02
Žraloci se brání skvěle a nyní vyhazuj puk přes celé hřiště.
49:35
Domácím se přesilovka zatím vůbec nedaří.
48:21
Desjardins (SJS) dostává dvě minuty za faul kolenem.
47:48
Tak tohle bude zřejmě hodně důležitá branka. Domácí dokázali během necelých pěti minut zvýšit skóre na 3:1. O branku se postaral MATT MOULSON, který vystřelil z mezikruží. Asistence: Tyler Myers a Mike Weber.
47:13
Buffalo je teď velice aktivní a domácí střílí z každé pozice.
46:30
Hosté se drží v útočném pásmu a pokoušejí se vyrovnat.
45:57
Buffalo je po gólu velice aktivní a snaží se ještě nějakou branku přidat.
44:33
Tak to je neuvěřitelné. Domácí si berou své vedení zpět. vyhrál vhazování v útočném pásmu a puku se zmocnil BRIAN FLYNN, který střelou zápěstím dává gól na 2:1. Asistence: Zemgus Girgensons.
44:31
Žraloci se pokouší udržet v útočném pásmu, ale domácí se začali soustředit na obranu.
43:16
Hra se točí nahoru a dolů. Oba brankáři musí být neustále v pozoru.
42:22
Rychlý proti útok hostů. Pavelski se zmocnil puk a dovezl ho až před Enrotha, a ten puk raději podržel.
41:23
Buffalo se dostalo do útočného pásma, kde kombinuje.
40:25
Vhazování vyhráli hosté a už se usazují v útočné třetině.
40:01
Druhá třetina je za námi a výsledková tabule nám ukazuje vyrovnaný stav – 1:1. O branku ve druhé třetině se postaral Sheppard. Poslední třetina začne přibližně ve 2:56.
40:00
39:29
Domácí si nyní nerozuměli v rozehrávce a puk skončil na zakázaném uvolnění.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:22
Hosté nyní skvěle napadají v útočném pásmu. Desjardins vybojoval puk za brankou a ihned zkusil zakončovat. Enroth, ale připraven.
37:40
37:39
37:06
Žralokům se tato přesilovka příliš nedaří.
36:33
Domácí vyhazují a mohou v klidu vystřídat.
35:59
Pavelski zavezl kotouč do útočné třetiny a hledal před brankou volného spoluhráče, ale tam nikdo nebyl.
35:39
Sulzer (BUF) dostává dvě minuty za podražení.
35:00
35:00
Braun vystřelil z pravého kruhu, ale trefil pouze připraveného Enrotha.
34:25
Hosté mají nyní problém s přechodem přes střední pásmo.
33:19
Wingels měl před sebou odkrytou klec, ale puk mu přeskočil hokejku.
32:29
Žraloci opět v útočném pásmu a Buffalo má opět problém s vyhozením puku.
31:45
Hra se vyrovnala a hraje se především ve středním pásmu.
29:38
A je vyrovnáno. Hosté nyní drželi Buffalo pod velkým tlakem a každý hráč střílel z každé pozice. Nakonec to byl JAMES SHEPPARD, který si připisuje v dnešním utkání důležitý gól. Asistence: Marc-Edouard Vlasic a Dan Boyle.
29:29
Žraloci střílí z každé pozice.
28:55
Hosté se opět nastěhovali do útočného pásma, kde kombinují.
28:22
Rychlý protiútok Buffala. Hodgson trefuje horní konstrukci branky.
27:35
Marleau dostal ideální přihrávku do mezikruží, ale jeho střela z voleje skončila v ochranné síti.
26:55
Opět to byl Pavelski, který prověřil pozornost domácího brankáře.
26:38
Desjardins vyslal prudkou střelu od modré, ale trefil pouze připraveného domácího brankáře.
25:50
Domácí jsou nyní pod velkým tlakem. Havlát to zkusil z pravého kruhu, ale jeho střela byla zblokovaná.
25:16
Hosté se pokoušejí rozehrát z vlastního obranného pásma.
24:49
24:18
Pavelski nahodil kotouč na Enrotha, ale ten byl pozorný a nahození kryje.
23:36
Hra se nyní točí nahoru a dolů. Oba brankáři musí být v pozoru.
22:56
Hosté bojují a snaží se vyrovnat skóre zápasu, ale zatím jen kombinují.
20:01
Více se již v první třetině nestane. Domácí tým odchází do kabiny spokojenější. Po úvodní třetině nám výsledková tabule ukazuje skóre 1:0. O první gól utkání se postaral Hodgson, který dokázal využít přesilovou hru a dát tak svému týmu jednobrankový náskok.
Další třetina začne přibližně ve 2:04.
20:00
19:25
Puk ve středním pásmu a oba týmy střídají. Na led naskakují první formace.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:31
Hra se nyní odehrává spíše ve středním pásmu.
18:02
Žraloci si opět nerozuměli a puk skončil na zakázaném uvolnění.
17:36
17:22
Buffalo opět vyhazuje a nyní může v klidu vystřídat.
16:55
Hosté kombinují v útočném pásmu, ale všechny střely, které letí na Enrotha, tak jsou zblokované.
16:19
Pavelski to zkusil střelou zápěstím, ale jeho střela byla zblokovaná.
15:49
Domácí se zmocňují puku a ihned ho vyhazují přes všechny čáry.
15:36
Foligno (BUF) dostává dvě minuty za podražení.
15:12
Máme tady další komerční přestávku.
15:02
Boyle rozjíždí útočnou akci hostů, ale ve středním pásmu byl zastaven čistým hitem.
14:28
Domácí drží puk ve vlastním obranném pásmu.
13:56
Enroth si dnes opravdu zachytá. Teď to byl Boyle, který vyslal prudkou střelu od modré.
13:21
Braun dostal přesnou přihrávku na modrou, odkud vypálil ihned z voleje. Enroth střelu chytil a připsal si na své konto další úspěšný zákrok.
13:05
Domácí jsou po gólové situaci při chuti a snaží se přidat další branku.
12:42
Měli jsme tady komerční přestávku, ale nyní hra už pokračuje.
11:01
A máme tady úvodní branku utkání. Buffalo využívá přesilovou hru krásnou kombinací. Nejprve přihrával Ehrhoff od modré na Myerse a poté dostal přihrávku do levého kruhu CODY HODGSON, který trefuje malou mezírku mezi betonem a levou tyčkou. Asistence: Tyler Myers a Christian Ehrhoff.
10:46
Stafford si najížděl před branku, ale přihrávku nedostal.
10:04
Domácí se zatím drží v útočném pásmu a pokoušejí se kombinovat podél mantinelů.
09:35
Moulson dostal krásnou přihrávku do před brankového prostoru, ale puk mu přeskočil hokejku.
09:20
Kennedy (SJS) dostává dvě minuty za podražení.
09:12
San Jose se drží v útočném pásmu, ale zatím jen kombinuje.
08:38
Thornton se rozjel po levé straně mantinelu a nakonec vyslal tvrdou střelu na Enrotha, který s menším problém kryje.
08:13
Žraloci mohli založit útočnou akci, ale zastavil je ofsajd. Následuje komerční přestávka.
07:55
Marleau zkouší napadat v útočné třetině, ale neúspěšně.
07:19
Desjardins vybojoval puk a ihned ho vyhodil do středního pásma.
06:53
Niemi musí být v pozoru, protože se nyní bojuje o kotouč za jeho brankou.
06:08
Domácím se vůbec nedaří rozehrát, až teď se to povedlo Weberovi.
05:29
Hra se teď přesunula na druhou stranu. Wingels vystřelil z levého kruhu, ale trefil pouze připraveného Enrotha.
04:49
Buffalo se nyní dostalo na delší dobu do útočného pásma, ale zatím jen kombinuje.
04:11
Hosté musí začínat od znova. Boyle rozehrává zpoza vlastní branky.
03:12
Vlasic se dostal na modré čáře k puku a ihned vystřelil. Enroth byl pozorný a puk ukryl do své lapačky.
03:01
Domácí si nerozuměli v rozehrávce a puk skončil na zakázaném uvolnění.
02:29
Desjardins dostal přihrávku ve vlastním obranném pásmu a pokouší se založit útočnou akci.
01:18
Kennedy zkusil nahodit kotouč od modré, ale Enroth jeho nahození vytěsnil za svoji branku.
00:55
Nyní se bojuje o kotouč za Niemiho brankou.
00:22
Úvodní vhazování vyhráli hosté a už se ženou do útočného pásma.
00:01
Oba týmy již krouží po ledové ploše.
Jak již bývá zvykem u NHL, utkání začne o několik minut později. Začátek je naplánován na 1:08

Buffalo Sabres: Enroth (Vinz) – Ehrhoff, Sulzer, Weber, Myers, Tallinder, McBain – Stafford, Leino, Moulson – D'Agostini, Hodgson, Foligno – Girgensons, Flynn, Foligno – Ellis, Konopka, McCormick

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Boyle, Vlasic, Braun, Irwin, Hannan, Demers – Burns, Thornton, Pavelski – Havlát, Couture, Marleau – Kennedy, Desjardins, Torres – Burish, Wingels, Nieto

Rozhodčí: O'Rourke, Pollock – Cvik, Amell.