To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
3. Semjon VARLAMOV (COL) 28 zák., 2 góly, 93,3%
Jan HEJDA (COL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 23:08
Jiří TLUSTÝ (CAR) 0+1, 1 střela, čas na ledě 18:49
Radek DVOŘÁK (CAR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 8:02
Andrej SEKERA (CAR) 1+1, 2 střely, čas na ledě 23:25
Už se nic nestane, domácí sice zkoušeli hrát před prázdnou brankou na Ducheneho, který střelou do prázdné branky mohl završit své skvělé představení a zkompletovat hattrick, nepovedlo se, domácí však smutnit nemusí. Na své konto si totiž Colorado připisuje další vítězství a pokračuje ve skvělé jízdě v úvodu základní části NHL!
60:00
59:33
Duchene netrefuje prázdnou branku, není to hattrick.
59:15
Domácí se v pohodě brání, puk ve středním pásmu.
59:00
Do konce třetí třetiny zbývá posledních šedesát vteřin, Jan Hejda vyhazuje puk na zakázané uvolnění.
58:21
Peters odjíždí na střídačku, branka Hurricanes je prázdná.
58:06
Peters musí zasahovat proti střele Landeskoga, který tak takticky vybojoval útočné pásmo.
57:55
Střelu Nashe z pravé strany Varlamov chytá a přerušuje hru.
57:46
Zatím se ale neodhodlali ke hře bez brankáře.
57:24
Blíží se konec třetí třetiny, hosté jsou nastěhováni ve třetině soupeře.
56:13
Jan Hejda znovu svým přehledem v defenzivě drží "akcie" Colorada hodně vysoko.
55:40
Gerbe v ofsajdu při přechodu do útočného pásma, vhazovat se bude ve středním pásmu.
55:00
Je před námi závěrečná pětiminutovka, hosté sází vše na ofenzivu, dokáží snížit dvoubrankový náskok Colorada?
53:52
Ale střelecký pokus Ruutua od modré je zablokován a puk opouští třetinu.
53:41
Souboj za brankou Varlamova, úspěšnější hosté.
52:45
Colorado se ubránilo, přesto zůstává pod tlakem.
52:25
52:16
Přesilová hra hostů pomalu končí, domácí se zřejmě ubrání.
52:01
Avalanche se podařilo vyhodit puk ze třetiny.
51:35
Neskutečný zákrok Varlamova, který zblízka vychytal zakončujícího Sjomina!
51:31
Hosté zůstávají před Varlamovem.
51:12
Murphy volí střelu z levé strany, místo přihrávky, Varlamov vyráží.
51:00
Carolina v přesilovkovém rozestavení.
50:29
Sjomin hned v úvodu přesilové hry trefuje brankovou konstrukci branky za Varlamovem!
50:25
Bordeleau dostává dvouminutový trest za krošček a Carolina má výhodu přesilové hry, dokáží hosté snížit na rozdíl jediného gólu?
49:31
Rozhodčí přerušují hru pro hraní vysokou holí, vhazuje se po pravici Varlamova.
48:45
Sjominův pokus z levé strany, z ostrého úhlu, neměl šanci na úspěch, Varlamov chytá.
47:42
Další přečíslení Avalanche, kdy jeli Tanguay s Landeskogem na jediného bránícího hráče Hurricanes, ale druhý jmenovaný netrefil branku!
47:20
Hosté střídají, domácí mají dostatek prostoru na protiútok.
46:27
Duchene ztratil puk při přechodu přes střední pásmo, odebral mu ho Gerbe, který se také následně dostává do zakončení, jeho střelu z levé strany Varlamov chytá.
42:44
Jednoduchá kombinace domácích, ale Landeskog nedokázal puk pořádně zpracovat a také již neměl dostatek sil na jeho dobruslení, domácí střídají.
45:25
Landeskog se ocitl na ledě po zákroku Jordana Staala, ale nepíská se, hra pokračuje dál.
44:42
Avalanche na útočném "výletě", rychle se ale domácí musí stahovat do vlastní třetiny.
43:42
Colorado před vlastní brankou, domácí musí být velmi obezřetní při vlastní rozehrávce.
42:40
Carolina právě vstřelila branku!
Velmi dobrou práci odvedl Jiří Tlustý, který napadal rozehrávajícího O´Reillyho, odebral má puk a přesnou přihrávkou z pravé strany našel najíždějícího ANDREJE SEKERU, ten se z levé strany dokázal prosadit a po vzorové československé spolupráci hosté snižují na 2:4. Asistence: Jiří Tlustý, Alexander Sjomin.
41:58
Jan Hejda dokázal zablokovat střelu Jordana Staala z pravé strany, velmi dobrý obranný zákrok českého beka.
41:08
Domácím se tak podařilo využít přesilovou hru, lepší vstup do poslední části si Avalanche přát skutečně nemohli.
40:36
Colorado právě vstřelilo branku!
MATT DUCHENE parádně "zametl" puk z mezikruží do branky, znovu přesvědčil o svých rychlých rukách, přesná střele k tyči, Peters bez šance. Bez asistence.
40:15
Avalanche dohrávají v úvodu třetí třetiny přesilovou hru.
40:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začne přibližně v 5:00 hodin.
I po druhé dvacetiminutovce platí, že domácí vedou o dva góly, tentokrát však již 3:1, když lépe do této části vstoupili hosté, kteří se zásluhou gólu Bowmana hned po dvanácti vteřinách dotáhli na Avalanche a vypadalo to, že by mohla druhá třetina patřit hostům. Nakonec již ale žádný další gól Hurricanes nepřidali, byť měli k dispozici i přesilové hry a ze třetího gólu v síti Caroliny se radovali domácí. Ve 31. minutě vrátil dvoubrankový náskok domácím Tanguay.
40:00
39:55
Další puk mimo ledovou plochu, rozhodčí tentokrát vykazují hru ze třetiny Caroliny.
39:24
Přizvednutý puk po střele Benoita od modré, rozhodčí přerušují hru, bude se vhazovat po pravici Peterse.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny, Avalanche v přesilovkovém rozestavení.
38:45
Opět se vylučuje, tentokrát na straně hostů, Faulk fauluje Landeskoga, který se prodíral do zakončení, přesilová hra pro Avalanche.
38:12
38:05
Ne, přesilová hra v podání Hurricanes je hodně neurovnaná, bránící čtveřice Colorada stíhala dobruslovat a nepustila soupeře do žádné šance.
37:26
Po střele Gerbeho se Coloradu podařilo dostat puk ze třetiny a domácí mohou prostřídat.
37:05
Hurricanes v přesilovkovém rozestavení.
36:40
Domácím se podařilo vyhodit puk, Sekera rozehrává.
36:12
Podražení ukazují rozhodčí a vylučují McGinna, host si zahrají přesilovou hru.
36:04
Peters tam nějakým zvláštním způsobem dokázal udržet puk před brankovou čárou poté, co si Downie zpoza branky všiml toho, že je povyjetý, důležité je, že rozhodčí rozpažují, gól to není.
35:12
Mezitím se již "rozběhla" poslední pětiminutovka druhé třetiny, domácí stále drží dvoubrankové vedení, stejně jako po první dvacetiminutovce.
34:38
Landeskog nedokázal přihrát Tangueyovi, který si sjížděl před branku Hurricanes.
34:05
Hosté působí v defenzivě poněkud rozpačitě, časté ztráty puku, zbrklé odpaly... domácí se svou aktivitou a svým pohybem dostávají velmi snadno k puku.
33:35
Benoit nahazuje puk do třetiny Hurricanes, domácí získávají útočnou třetinu.
32:53
Ruutu zkouší střílet z pravé strany, ale jeho pokus zablokoval bránící McGinn.
32:07
Mitchell střílí z levé strany, od mantinelu, Peters jeho pokus z úhlu chytá a přerušuje hru, bude se vhazovat po jeho pravici.
30:48
Hosté se snaží o okamžitou odpověď, ale Jan Hejda získává puk a odehrává z vlastní třetiny.
30:11
A svou převahu dokázali Avalanche také gólově zužitkovat, ALEX TANGUAY se prosazuje z bezprostřední blízkosti, když tečuje za záda Peterse puk z hole Ducheneho, pěkná kombinace! Asistence: Matt Duchene, Andre Benoit.
30:00
Jsme přesně v polovině utkání, domácí vedou 2:1 a pomalu získávají převahu.
29:25
Vhazování před Petersem, domácí získávají puk.
29:05
Na ledě v dresu Hurricanes Radek Dvořák, hosté se ale musí bránit.
28:25
Sjomin překvapil Varlamova střelou od modré, ale nakonec končí puk v rohu.
28:05
Sekera nahazuje puk do třetiny Avalanche.
27:20
Nyní jsou pod tlakem hosté, jako by hráli Avalanche přesilovou hru.
26:40
Peters vyráží střelu z mezikruží, tam byla skrumáž hráčů, to nebyl snadný zákrok!
26:16
Radek Dvořák nedostal ve středním pásmu přihrávku od Ruutua, hosté střídají.
25:56
Hraje se dlouho bez přerušení, Colorado ve třetině soupeře.
25:25
Přehled ztracených puků ve středním pásmu na straně obou týmů.
24:45
Sjomin hledá na modré Sekeru, ten pálí, ale jeho pokus je zablokován.
24:07
McGinn již podruhé v dnešním utkání trefuje tyč!
23:50
Jan Hejda se dostává ke střele od modré, z pravé strany, Peters vyráží.
23:08
Nakonec zakončuje bekhendem Andrej Sekera, Varlamov chytá.
22:58
Ale Hurricanes nyní těžce "drtí" svého soupeře v jeho třetině!
22:30
Landeskog odehrává puk po střele Ruutua z levé strany, od modré.
21:52
Tlustému se podařilo dostat puk ze třetiny a Hurricanes nyní kombinují před Varlamovem.
21:33
Nyní se musí hosté bránit, domácí bojují o puk v rohu jejich třetiny.
20:12
Výtečný start hostů do druhé třetiny, po přihrávce Jordana Staala z levé strany se střelou do odkryté části branky prosazuje DRAYSON BOWMAN a hosté snižuje na 1:2. Asistence: Jordan Staal, Andrej Sekera.
20:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začne přibližně ve 04:05 hodin.
Po první dvacetiminutovce vedou domácí nad svým soupeřem 2:0, když se ve dvanácté minutě ujali zásluhou Johnsona vedení. Pak sice Colorado nevyužilo přesilovou hru pěti proti třem, nicméně v osmnácté minutě se znovu měnilo skóre, to se prosadil domácí Duchene, který tak stanovil konečné skóre první třetiny.
20:00
19:56
19:29
Co nyní? Hurricanes ve třetině soupeře. Faulk střílí z levé strany, ale Varlamov pozorný.
19:12
Další vyhozený puk ze třetiny Avalanche, hosté to musí zkoušet znovu.
19:00
Poslední minuta první třetiny, Varlamov chytá puk, bude se vhazovat po jeho pravici.
18:39
Avalanche se daří vyhodit puk ze třetiny.
17:56
První přesilová hra hostů, na trestnou lavici usedá Landeskog.
17:33
MATT DUCHENE zvyšuje vedení Colorada, když přesvědčil o své rychlosti u branky Hurricanes, kde si počkal na odraz puku od zadního mantinelu a ten posléze bleskově dopravil do branky, za záda překvapeného Peterse. Asistence: Ryan O'Reilly, Steve Downie.
16:48
Hosté se ale nedostali ani ke střele, na druhé straně Jan Hejda vyzkoušel pozornost Peterse, ten jeho pokus z levé strany, od modré, chytá.
16:25
Hurricanes postupují do třetiny soupeře, Andrej Sekera inkasoval tvrdý úder u levého mantinelu, ale pokračuje se ve hře.
15:47
Carolina přečkala velmi těžkou situaci, kdy se bránili pouze ve třech, to může být velkým povzbuzením pro hosty, kteří zatím prohrávají 0:1.
14:41
14:28
Hosté jsou již ve čtyřech.
14:26
Dvě vteřiny před návratem Murphyho přerušuje Peters hru.
14:09
McGinn trefuje z levé strany tyčku!
13:44
Hostům se podařilo dostat puk ze třetiny, domácím se zatím přesilová hra pěti proti třem vůbec nedaří.
13:07
Nyní jsou již domácí ve třetině soupeře.
12:55
Puk za brankou Hurricanes.
12:41
Pozor, to je kritická situace, na trestnou lavici odchází Radek Dvořák, Hurricanes jdou do tří!
12:28
Navíc tam při průniku Ducheneho fauluje Murphy, domácí si zahrají přesilovou hru.
12:28
Matt Duchene v samostatném průniku, blafák do bekhendu, parádní zákrok Peterse!
11:30
Rychlý protiútok Avalanche zakončuje ERIK JOHNSON, kterému skvělou přihrávku před branku adresuje Paul Stastny. Rozhodčí ještě musí konzultovat branku s videocentrem, zda Johnson do puku úmyslně nekopl – Kevin Pollock právě oznámil, že šlo o "dobrý gól", domácí vedou 1:0. Asistence: Paul Stastny, Alex Tanguay.
11:15
Zakázané uvolnění Avalanche, hra se stěhuje před Varlamova.
09:30
Hosté kombinují před Varlamovem, ale nedostávají se do zakončení.
08:10
Peters ve velké šanci, jeho pokus jen se štěstím Peters vyráží!
07:35
Parenteau s McGinnem postupují při přečíslení dva na jednoho, ale McGinn netrefuje branku!
07:05
Sjomin spíše nahazuje puk na Varlamova, ten v klidu vyráží do rohu.
05:58
Nyní již může Hejda v klidu rozehrát, hosté odešli střídat.
05:32
Na druhé straně Komisarek nahazuje puk na branku, hosté zůstávají před Varlamovem.
05:05
J. Staal odebral puk soupeři ve vlastní třetině, dobrý obranný zákrok centra druhého útoku.
04:10
Nashova střela od modré, z levé strany, míří pouze vedle branky Varlamova.
03:38
Hosté se musí znovu bránit ve vlastní třetině, Hurricanes jsou od úvodního hvizdu pod tlakem.
02:21
Po střele Mitchella Peters přerušuje hru, bude se vhazovat po jeho pravici.
01:47
Avalanche před Petersem.
00:50
Tanguay nedosáhl ve třetině Hurricanes na dlouhý a prudký pas, hosté puk vyhazují ze třetiny.
00:01

Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) – Johnson, Hejda, Wilson, Guenin, Benoit, Sarich – Landeskog, Stastny, Tanguay – O´Reilly, Duchene, Downie – McGinn, MacKinnon, Parenteau – Cliche, Mitchell, Bordeleau

Carolina Hurricanes: Peters (Murphy) – Faulk, Sekera, Komisarek, Murphy, Gleason, Hainsey – Tlustý, E. Staal, Sjomin – Gerbe, J. Staal, Dvořák – Skinner, Nash, Ruutu – Bowman, Sutter, Westgarth

Rozhodčí: Martell, Pollock – Racicot, MacPherson.
Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části NHL, v němž Colorado Avalanche přivítá na svém ledě Carolina Hurricanes.
COLORADO AVALANCHE
Colorado prožívá snový vstup do nového ročníku NHL, když akutálně je pouhý bod za nejlepším mužstvem celé ligy, San Jose! Pořadí Centrální divize vedou Avalanche s jednobodovým náskokem před Chicagem, které má na svém kontě patnáct bodů. Colorado zvádlo venkovní dvouzápasovou sérii, kdy zvítězilo jak na ledě Buffala (4:2), tak i na hřišti silného Pittsburghu, kde dokázalo dokonale "vymazat" Crosbyho a spol. a po jediném gólu Landeskoga si odvezlo dva body.
Nejproduktivnějším hráčem Avalanche je Matt DUCHENE, který nasbíral devět bodů za šest gólů a tři asistence, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená třiačtyřicáté místo v rámci celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Avalanche je PA PARENTEAU, který má na svém kontě sedm bodů za tři góly a čtyři asistence, aktuálně mu patří čtyřiadevadesáté místo v bodování NHL.
CAROLINA HURRICANES
Carolina si zatím vede velmi dobře v pořadí Metropolitní divize, když z deseti zápasů nasbírala slušných jedenáct bodů a v aktuálním pořadí je druhá, tři body za vedoucím Pittsburghem. Pro Hurricanes bude dnešní utkání již čtvrté v řadě na kluzištích soupeřů, když v předchozích třech dokázali dvakrát zvítězit. V tom posledním utkání sice prohráli na ledě Minnesoty 1:3, ale i tak je zatím šňůra venkovních zápasů velmi úspěšná!
Kanadské bodování Hurricanes vede Jeff SKINNER, který má na svém kontě devět bodů za tři góly a šest asistencí, což ho řadí na osmačtyřicáté místo v lize. Druhým nejproduktivnějším hráčem klubu je Eric STAAL , jenž nasbíral osm bodů za tři góly a pět asistencí a v pořadí celé NHL mu patří třiasedmdesáté místo.