S konstatováním, že ve vyrovnaném boji nakonec zvítězil Winnipeg nad Torontem po gólů Michaela Frolíka ze 42. minuty se s Vámi loučí a zase někdy u NHL se těší Tomáš Lysý.
Československá stopa v utkání:
Tomáš Plekanec (MTL): 0+1, 3 střely, čas na ledě: 20:47.
Peter Budaj (MTL): dnes jako dvojka, do hry nezasáhl.
Michael Frolík (WPG): 1+0, 5 střely, čas na ledě: 16:41.
Ondřej Pavelec (WPG): dnes jako dvojka, do hry nezasáhl.
Tři hvězdy utkání:
1. Al Montoya (WPG):
30 zákroků, 96,77% úspěšnost.
2. Dustin Byfuglien (WPG): 0+0.
3. Rene Bourgue (MTL): 0+0.
Pohledný zápas končí. V polovině první třetiny měli více ze hry hosté, poté se ujali iniciativy domácí, ale gólmani byli bezchybní. Skóre se tak otevřelo až ve druhé třetině. Nejprve poslal hosty do vedení Tobias Enström – a to přesně v polovině zápasu, aby dvě minuty před koncem druhé dvacetiminutovky vyrovnal Brian Gionta. Jenže v čase 41:04 přišel rozhodující gól zápasu, když se prosadil český útočník Michael Frolík. I přes tlak Montrealu v závěru hosté z Winnipegu dva body uhájili.
Peter Budaj něco hodně hlasitě křičí na hlavní rozhodčí, jenže není mu to nic platné. Zápas je u konce, dva body získává Winnipeg.
Rozhodčí musí některé hráče od sebe trhat, aby zabránili boxovačce po závěrečné siréně.
60:00
59:59
Myslím si, že to byl P.K. Subban, který po buly napřáhl od modré. Před Montoyou se strhla neskutečná mela, kterou známe možná tak z ragby nebo amerického fotbalu, pravdou však je, že Montoya věděl, že má kotouč bezpečně ve své moci.
59:56
Thorburn si koledoval o vykázání z buly, což se také děje.
59:55
Jeden z hráčů Winnipegu netrefuje přes všechny čáry opuštěnou klec. Zakázané uvolnění.
59:31
Brendan Gallagher byl před brankou Winnipegu pořádně otloukává, tohle bylo možná na vyloučení. Hraje se však dále.
59:14
Neskutečnou palbu teď uspořádali hráči Montrealu před Montoyou. Subban, Desharnais ani zblízka Plekanec však puk za záda gólmana Winnipegu nedostali.
58:59
Montreal v šesti, Carey Price míří na střídačku.
58:23
Opět je tu to samé, co jsem psal před chvilkou. Nahozený puk Montrealu končí za Montoyou, kde po souboji u mantinelu vybojovali kotouč hráči Winnipegu – nyní konkrétně Trouba – a posílají ho do středního pásma.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:36
Montreal se stále nemůže dostat k pořádnému tlaku. Sice nahodí puk někam k Montoyovi, jenže v následném souboji u mantinelu je Winnipeg důraznější.
56:43
Hala si dožadovala vyloučení jednoho z hráčů hostů za podražení Briana Gionty, hraje se však dále.
55:30
Montreal v plném počtu.
55:30
Dvaatřicetivteřinovou přesilovku hosté nevyužili, přesto se dostali před Priceho, kde Frolík otestoval střelou zápěstím pozornost Priceho. Ten jeho pokus zblízka vyráží.
54:58
Winnipeg v plném počtu.
54:58
Montreal sice vyhrál buly, ale při pokusu vyvézt puk si situaci pohlídali hosté a mají kotouč bezpečně za svojí klecí.
54:46
Bude se vhazovat před brankou Carey Priceho.
54:25
Z protiútoku Winnipegu vyplynula šance Bryana Littleho. Centr první lajny Winnipegu ihned po přejetí modré čáry vyzkoušel pozornost Price, ten se překvapit nenechal.
54:10
Hra ve čtyřech možná svědčí Montrealu lépe než přesilovka. Plekanec přenechal na útočné modré puk Andreji Markovovi, který ho z první napálil na Montoyu. Ten si však kotouč pohlídal a vyrazil ho.
53:30
Přesilovka Montrealu trvala přesně 32 vteřin. Za podražení v souboji o puk za brankou Winnipegu dostává dvě minuty Brendan Gallagher (MTL). Útočník Habs tak míří dnes již potřetí na trestnou lávku.
53:08
Montreal se usadil před brankou Winnipegu, ale nyní probíhá souboj o puk za brankou Montoyy.
52:58
To však možná přijde nyní, kdy dostává dvě minuty za sekání Dustin Byfuglien (WPG). Na vyloučení: 4-5.
52:58
Montrealu se krátí čas, zatím se Habs do žádného velkého tlaku nedostávají.
52:45
Blake Wheeler lehkou žabkou mířící na útočnou modrou svoje spoluhráče nenašel.
52:22
P.K. Subban se již dnesak poněkolikáté pokusil vystřelit, tentokrát jeho ránu od modré schovává v lapačce Al Montoya a připisuje si pětadvacátý úspěšný zákrok v dnešním zápase.
51:02
Winnipeg se dostal díky vyhranému buly Ellera k puku, jenže z pravého kruhu míří Dustin Byfuglien vedle levé tyče Priceho.
50:57
Komerční přestávka.
50:57
Jason Trouba po přejetí útočné modré na nic nečekal a vystřelil. Puk má ve své moci Price.
50:50
Tvrdá střela Markova si našla cestu k Montoyovi, ten jí ale vyráží a Winnipeg jde do útoku.
50:36
Subban zavezl puk do útočného pásma, ale Montreal o něj následně přichází.
50:00
Už jen deset minut mají domácí na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělali.
49:27
48:47
Přece jen se hosté znovu dostali před Priceho, kterého otestoval tvrdou ranou právě Scheifele. Price vyráží.
48:11
Scheifele vyhrál buly, ale Winnipegu následně utíká puk do středního pásma.
48:10
Zakázané uvolnění Montrealu po chybě v rozehrávce.
47:25
Winnipeg se ubránil velkému přesilovkovému tlaku Montrealu a je v plném počtu.
46:58
P.K Subban střílel jedovku od modré, kterou ale nikdo z jeho spoluhráčů tečoval těsně vedle. Tak už je to jasné, zblízka tečoval mimo tři tyče puk Brendan Gallagher.
46:30
Max Pacioretty byl ve velké šanci, zblízka ale před Montoyou nedokázal lépe usměrnit puk.
46:11
Nakonec je úspěšnější Winnipeg a opět vyhazuje puk.
45:51
O nahozený puk bojují v pravém rohu za brankou Winnipegu dva hráči obou týmů.
45:39
Winnipeg se osvobozuje.
45:25
Tvrdá rána Markova od modré po vyhraném buly končí na pravém betonu gólmana Winnipegu.
45:22
Winnipeg se bude bránit Po buly se provinil nedovoleným bráněním Chris Thorburn (WPG) na Daniela Briera a dostává za to dvě minuty. Na vyloučení: 4-4.
44:49
Brendan Gallagher se dostal k mezikruží ke střele, jenže napůl ležícího Montoyu nepřekonal, protože jeho skrytá střela orazítkovala pouze betony gólmana Winnipegu.
44:18
Ladd ještě dojel před Pricem puk, který byl nahozený před branku Montrealu jedním z jeho spoluhráčů. Lehce šťouchl do puku, protože už byl velmi blízko gólmanovi. Price má puk ve výstroji.
44:02
Jenže přihrávka Bournivala na Jemelina byla vystihnuta Andrew Laddem, který rychle posouvá puk do středního pásma a Winnipeg spěchá před Priceho.
43:49
Frolík na útočné modré ztratil puk a to je voda na mlýn domáccíh.
43:13
Když to nejde hokejově, musí to jít alespoň důrazem, jako to nyní předvedl Douglas Murray, který trefil na mantinel Blake Wheelera.
41:59
Na druhé straně otestoval pozornost Priceho ranou od modré Zach Bogosian, tentokrát se však skóre ve prospěch Winniepgu měnit nebude.
58:18
No, Bell Centre je rázem potichlá a diváky "nerozhýbala" k nějaké aktivitě ani pěkná střela Alexeje Jemelina od modré, kterou likviduje Al Montoya.
41:04
Winnipeg právě vstřelil branku!
Po velké chybě Montrealu se dostal k puku Ladd, přihrál kotouč na MICHAELA FROLÍKA, který se trefil přesně mezi betony od pravé tyče do středu přesouvajícího se Carey Priceho. Winnipeg tak vůbec nemusí nevyužitá přesilovka mrzet. Asistence: Andrew Ladd.
40:54
40:40
Přesilová hra Winnipegu se pomalu blíží ke konci. Víc neže jen střelu Olliho Jokinena zápěstím z ní hosté na začátku třetí třetiny asi nevytvoří.
Využití: 0-0.
Ve druhé třetině jsme viděli také dobrý hokej. Oba gólmani sice nečelili toliko střelám jako v první části, přesto konečně padaly branky. Nejprve dostal Winnipeg do vedení ve třicáté minutě Tobias Enström, za domácí vyrovnal dvě minuty před koncem Brian Gionta.
40:00
39:33
Takže. Dustin Byfuglien (WPG) dostává dvě minuty za napadení. Stejný trest si půjde odpykat také Travis Moen (MTL). Přesilovka Winnipegu tak bude pokračovat. Na vyloučení: 4-3.
39:33
A teď už se to před brankou Montrealu mele opravdu. Uvidíme, kdo bude vyloučen.
39:33
Střelu Setoguchiho se pokusil dorazit bekhendem z těsné blízkosti branky Dustin Byfuglien, ale Price lapí kotouč.
39:30
Devin Setoguchi vystřelil od modré do varu před Pricem, kde se to pořádně mele.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:54
Brendan Gallagher dostává dvě minuty za držení protihráče. Na vyloučení: 3-2.
38:41
Dvě střely Marka Stuarta zápěstím vyráží Carey Price, který se nyní vyznamenal proti pokusu beka hostů.
38:30
Tvrdá situace u levého kruhu útočného pásma Winnipegu. Uvidíme, zdali se bude vylučovat, tohle nebyl zrovna čistý zákrok jednoho z domácích hráčů.
38:06
Montreal vyrovnávací gól uričtě povzbudil, nyní se pokusil o střelu zápěstím Max Pacioretty. Ten si však nyní na Montoyu nepřišel.
37:06
Montreal právě vstřelil branku!
Pěkná akce Montrealu a Bell Centre šílí. Markov si počkal, až se mu na pravé straně rozjede Plekanec. Český centr následně zavezl puk do útočného pásma, předložil ho BRIANU GIONTOVI, který z mezikruží s pomocí horní tyčky srovnává stav dnešního zápasu. Asistence: Tomáš Plekanec, Andrej Markov.
36:44
Střela Gorgese příklepem příliš Montoyu neohrozila, ten v pohodě vyráží.
36:27
Brendan Gallagher (MTL) a Mark Stuart (WPG) dostávají dvouminutové tresty za napadení. Na vyloučení: 2-2.
36:24
Před brankou gólmana Winnipegu došlo k menší strkanici, ale Subban si z toho nic nedělal. Vystřelil do mely před brankou, kde si něco vysvětloval Stuart s Gallagherem. Nakonec ale Montoya i přes nepřehlednou situaci vyráží puk levým betonem.
36:08
P.K. Subban získal puk na obranné modré a vyváží ho k brance Montoyi.
35:35
Ač je k vidění dost šancí, gólmani nemusí čelit tolik střelám jako v první třetině. Ve druhé třetině mířilo na Priceho osm pokusů, na Montoyu pouhé čtyři.
35:21
Další útok Montrealu po komerční přestávce zastavuje dobrá a pevná obrana hostí.
35:10
34:46
Následnou ránu Jemelina zblokoval Blake Wheeler.
34:25
Brian Gionta to udělal pěkně, naznačil kličku a následně vystřelil, jenže pravá tyčka branky Montoyovy branky byla proti srovnání.
34:21
Neuvěritelná chyba Bogosiana, který se nechal na obranné modré připravit o puk. Brian Gionta tak míří sám na Montoyu.
33:53
Tobias Enström z pravého kruhu branku netrefil.
33:44
I přes veškerou snahu se mu kotouč získat nepodařilo a je tu rychlá akce Winnipegu.
33:30
Danny Briere bojuje o puk za brankou Ala Montoyi.
32:46
Krátce po vyhraném buly to zkusil z levého kruhu Brendan Gallagher. Jeho ránu zápěstím ale kryje Al Montoya.
32:41
Jenže po nepřesné přihrávce je zde zakázané uvolnění a vhazovat se tak bude po pravici Montoyi.
32:29
Wright vyhrál buly a Winnipeg rozjíždí útočnou akci.
32:29
32:05
Alespoň tvrdé souboje jsou vidět v současnosti v Bell Center a mantinely duní. Nyní je rozezvuček Brandon Prust hitem na nejlepšího střelce Winnipegu Blake Wheelera.
31:34
Nathan Beaulieu to zkusil od modré čáry, jeho střelu ale nikdo netečoval a ta následně prolétla hodně vedle branky Montoyi.
30:09
Nepříliš urovnaně vypadá nyní hra v Bell Centre, ani jeden z týmů se ke gólovým šancím ani jejím náznakům nedostává.
30:00
Jsme přesně v polovině zápasu, Winnipeg se před malou chvílí ujal vedení.
29:49
Montreal se ihned snaží odpovědět, ale pokus Jemelina od modré likviduje s přehledem Al Montoya.
29:13
Výborný hokej, kdy útoky hrají prim, ale gólmani se zatím překonávají, je umocněn vedoucí brankou, kterou střílí TOBIAS ENSTRÖM. Bek Jets ukázal své ofenzivní schopnosti, když po přihrávce Thorburna obkroužil klec a zasunul puk k levé tyči Priceho klece. Asistence: Chris Thorburn, Blake Wheeler
28:39
A stejně si vedl i po tlaku před brankou Montrealu Olli Jokinen.
28:27
Na druhé straně minul od modré branku Price tvrdou střelou Jacob Trouba.
27:39
Beaulieu se u levého kruhu obtočil s pukem a poslal střílenou přihrávku na Brandona Prusta, který tečoval puk k levé tyči Montoyi. Gólman Winnipegu ale výborně zasáhl.
27:11
Výbornou část hry přerušuje komerční přestávka.
27:02
Setoguchi zblokoval ránu Beaulieua od modré, která by asi mířila mezi tři tyče a Montoya by musel zasahovt.
26:16
Danny Briere netrefil z levého kruhu volnou část branky u pravé tyče Montoyi.
25:53
A bek Winnipegu zavezl puk až za branku Priceho. Tam o něj však po chvilce přichází.
25:29
Puk je za brankou Montoyi, odkud ho vyváží na druhou stranu Zach Bogosian.
25:09
Další pěkná akce Winnipegu, kdy se ke střele z mezikruží dostal Zach Bogosian. Carey Price opět kryje, ale tentokrát se tedy musel pořádně natáhnout a po tvrdé ráně beka Jets si musí upravit výstroj.
24:29
Hraje se nyní nahoru dolu, po rychlém protiútoku se o střelu pokusil Michael Bournival, ale stejně jako jeho protihráči, ani on nebyl přesný.
24:21
A tlak Winnipegu pokračuje. Nyní měl blízko ke gólu Anthony Peluso, ale také nezamířil mezi prostor, který stráží Carey Price.
24:09
Po buly ve středním pásmu dostal ke střele Setoguchi, ale o malý kousek minul pravou tyčku branky Priceho.
23:35
Olli Jokinen postupoval po pravé straně do útočného pásma, přejel modrou čáru a vystřelil, puk je však ztečován do ochranné sítě.
23:18
Nakonec z toho nic nebylo, puk je znovu před Pricem.
22:18
Montreal hraje v plném počtu, navíc Winnpeg se bude muset bránit rychlému protiútoku domácích.
22:02
Z dorážky se neprosadil ani Devin Setoguchi.
21:52
Winnipeg už je znovu před Pricem. Ke střele se po přihrávce Wheelera dostal Zach Bogosian, ale netrefil puk ideálně.
21:27
Ofsajd Tryskáčů.
21:11
Kombinace Winnipegu ukončuje Brandon Prust, který posílá puk až za gólmana Montoyu.
20:50
Winnipeg se usídlil před Pricem, ke střele se však zatím nedostává.
20:18
Hned na začátku druhé třetiny je tady přesilová hra pro Winnipeg. Andrej Markov (MTL) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Na vyloučení: 1-1.
20:01
Tomáš Plekanec vyhrál první buly ve druhé třetině.
20:01
Další třetina začne přibližně v 20:05.
Střely: 12-10.
Zásahy gólmanů: 10-12.
Vyloučení: 0-1.
V první třetině jsme zpočátku viděli velký tlak Winnipegu, který v úvodních čtyřech minutách poslal na Price sedm střel. Pak se však hra vyrovnala a kolem dvanácté minuty se postupně dostával do tlaku Montreal, o čemž svědčí i to, že počet střel byl z 0-7 na konci první třetiny rázem 12-10. Ani jedna střela si však nenašla cestu za záda gólmanů.
20:00
19:46
Little vystřelil z mezikruží, jeho střelu však zblokoval Alexej Markov.
19:07
Z poměru střel 0-7 ve prospěch Winnipegu je to rázem 12-10 ve prospěch Montrealu.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:44
Andrew Ladd se prohnal středním pásmem jako lední medvěd Arktidou a po přejetí útočné modré vystřelil. Price má puk ve své moci.
18:09
Na druhé straně zahrozil střelou zápěstím Mark Scheifele, proti které musel vytáhnout povedený zákrok Carey Price.
16:51
No pozor, postupný útok se nakonec přetavil ve velkou šanci. Eller přejel modrou čáru, poslal puk na Thomase, který videl za brankou Rene Bourquea. Ten přihrál kotouč před brankou na najíždějícího Ellera, který však trefil pouze Montoyu.
16:41
Lars Eller rozjíždí postupný útok svého týmu.
16:05
Komerční přestávka po tom, co se Gallagher lehce pustil do již puk držícího Ala Montoyi.
15:48
Michael Frolík se pokoušel propracovat se ke střele, nakonec byl jeho táhlý pokus zblokován mimo tři tyče.
15:12
Jenže Montreal se raději stáhl za branku, kde čeká, až Jemelin čeká, až mu vystřídají spoluhráči a bude moct rozehrát.
14:48
Subban nejenže zastavil protiútok Winnipegu, ale ještě založil na obranné modré útok.
14:05
Do útoku se řítí Montreal, ale akci Bournivala ukončuje u pravého kruhu útočného pásma domácích obránce Jets Adam Pardy.
13:11
Winnipeg Jets hraje v plném počtu.
13:02
Pacioretty však ze své dobré pozice na levém kruhu nic nevyužil, neboť jeho střela byla opět zblokována, tentokrát Markem Stuartem, který se bolestivě drží za ruku.
13:00
Subban byl snad celou přesilovku na ledě, nyní dobře přihrál Maxi Paciorettymu.
13:00
Montreal je stále v tlaku, tentokrát však chybí jeho kombinaci finální přihrávka.
12:18
P.K. Subban opět v roli ostrostřelce. Nyní však jeho rána k Montoyovi neprošla, neboť ji zblokoval Michael Frolík.
11:50
Další příležitost Montrealu, ve které měl prsty Desharnais, tentokrát však puk tečoval, což Montoya viděl a bezpečně chytá puk.
11:40
Druhou ránu Subbana od modré vyrazil Montoya jen před sebe, kde poslal puk do gólmana Winnipegu David Desharnais.
11:17
P.K. Subban dostál pověsti produktivního beka, od modré vystřelil, ale těsně minul klec.
11:11
První vyloučení zápasu. Za zcela jasné podražení Beaulieua před brankou Priceho je vyloučen Olli Jokinen. Na vyloučení: 0-1.
10:32
Odražený kotouč se ale dostal k Dustinu Byfuglienovi, který střelou z levé strany protáhl Priceho.
10:27
Také Winnipeg hrozí před Pricem, Ellerby dvakrát nahazoval nebezpečně puk před branku, ale vždy puk prolétl mimo tři tyče.
10:01
Největší šanci dosavadního průběhu zápasu spálil Rene Bourque, když z pravé strany zblíka místo volné klece trefil jen přemísťujícího se Montoyu.
09:45
P.K. Subban ukazuje, že ač obránce, není nejproduktivnějším hráčem Montrealu náhodou. Po jeho přihrávce se řítil na Montoyu z pravé strany Josh Gorges, ale gólman Winnipegu lapí puk.
09:17
Další šance zatím ani na jedné straně nevidíme, pokud se tedy Desharnaisův bekhend dá nazvat šancí.
08:12
Druhou střelu na branku měl na svědomí David Desharnais, bekhendovým pokusem zblízka si však na Ala Montoyu nepřišel.
08:12
Ofsajd Winnipegu, po kterém následuje komerční přestávka.
08:07
S další střelou od modré neuspěl Daniel Briere.
07:17
Bell Centrem to jen zahučelo, zejména po tom, co Brendan Gallagher od modré střílel těsně vedle pravé tyče Montoyi.
06:37
Střelu Markova od modré tečoval mimo dosah branky Montoyi Thorburn.
06:20
Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou, avšak bez jakýchkoliv výraznějších šancí.
05:44
Puk se po vyhraném buly Tomáše Plekance rychle přenesl před Montoyu, ten ale nemusel zasahovat, kombinace Montrealu totiž byla značně vachrlatá.
05:30
Po nahození Bogosiana zůstane Winnipeg před brankou Price.
05:16
Peluso se pokusil o střelu, jeho pokus byl však zblokován mimo tři tyče.
05:06
Wright přimáčkl za brankou Priceho na mantinel Jemelina a získal tak puk.
04:34
Před Montoyou sice napadali hráči Montrealu, ale hosté si celo situaci pohlídali, nakonec ještě stihl Setoguchi za brankou pořádně přimáčknout na mantinel Larse Ellera. Rozhodčí navíc pískají postavení útočícího hráče v brankovišti.
04:17
Zakázané uvolnění Winnipegu.
04:07
První střelu Montrealu na Montoyu má na svědomí pokus zápěstím v podání Rene Bourquea.
03:38
P.K. Subban si počkal na útočné modré na Chrise Thorburna a parádně jej hituje.
03:16
Je to poměrně neuvěřitelné, ale za tři a čtvrt minuty už vystřelili hráči Winnipegu na Carey Priceho sedmkrát. To je skutečně velká převaha hostů.
01:44
Bell Centre teď hodně "bučí" na oba sudí za to, že neposoudili zákrok na Bournivala jako nedovolený. Hraje se dále.
01:26
Velká šance pro Jets. Jokinen vyhrál buly a po nahození Keatona Ellerbyho se pokoušel před Pricem tečovat, ale nakonec dopadlo vše pro domácí dobře.
01:17
Olli Jokinen se zkusil prosadit hned po buly, Price má opět puk ve své moci.
01:13
Po nahození Bogosiana se nedostal k dorážce Blake Wheeler. Puk má bezpečně ve své moci Price.
00:57
Útočnou akci Tryskáčů zahajuje obránce Bogosian.
00:41
P.K. Subban nahazoval puk za Montoyu, kde ho sbírají beci Jets.
00:24
První útok vedl po pravé straně Montreal, vystavil se však poměrně zbytečně do ofsajdu.
00:01
Zmýlená neplatí, do branky Jets se nakonec staví Montoya.
Stadionem zní hymna Kanady, zápas za chvíli začne.
Začátek zápasu se nám lehce pozdrží.
Dnes tak uvidíme souboj českých vyslanců na zimních olympijských hrách v Soči – centra Motrealu Tomáše Plekance a gólmana Winnipegu Ondřeje Pavelce.
02:26
Frolík se pokoušel prosadit zpoza branky, když puk vystřelili na záda Priceho a čekal, až si gólman Montrealu srazí puk do branky. Muž v masce Montrealu ale jeho úmysl přečetl.

Montreal Canadiens: Price (Budaj) – Gorges, Subban, Markov, Jemelin, Beaulieu, Murray – Pacioretty, Desharnais, Gallagher – Moen, Plekanec, Gionta – Bourque, Eller, Thomas – Prust, Briere, Bournival. Trenér: Michel Therrien.

Winnipeg Jets: Montoya (Pavelec) – Bogosian, Enström, Stuart, Trouba, Pardy, Ellerby – Ladd, Little, Frolík – Thorburn, Schiefele, Wheeler – Setoguchi, Jokinen, Byfuglien – Tangradi, Wright, Peluso. Trenér: Paul Maurice.

Rozhodčí: 4 Wes McCauley, 17 Frederick L´Ecuyer – 66 Darren Gibbs, 50 Scott Cherrey.
Tomáš Plekanec (MTL): 55 zápasů, 31 bodů (16+15).
Peter Budaj (MTL): 14 zápasů, 1,97 pr., 92,65%.
Michael Frolík (WPG): 55 zápasů, 28 bodů (11+17).
Ondřej Pavelec (WPG): 43 zápasů, 2,99 pr., 90,02%.

Montreal – Winnipeg 7:3 (05.01.2013).
Winnipeg – Montreal 4:0 (23.12.2011) – poslední výhra Winnipegu nad Motrealem.

San Jose – Winnipeg 1:0.

Nejlepší střelec: Blake Wheeler, 56 zápasů, 22 gólů.
Nejproduktivnější hráč: Bryan Little, 56 zápasů, 45 bodů (17+28).

Zranění: Evander Kane, Grant Clitsome, Jim Slater, Matt Halischuk.

Detroit – Montreal 4:1.

Nejlepší střelec: Max Pacioretty, 46 zápasů, 23 gólů.
Nejproduktivnější hráč: P.K. Subban, 55 zápasů, 37 bodů (8+29).

Zranění: David Drewiske, Alex Galchenyuk, Michael Bournival, Brandon Prust, Ryan White.
Zdravím všechny fanoušky kanadskoamerické NHL a vítám je u dalšího zápasu tohoto nekončícího kolotoče, ve kterém se proti sobě postaví Montreal Canadiens a Winnipeg Jets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.