Je konec! O osudu utkání a zisku tří bodů pro SKA rozhodl přesnou střelou v úvodu třetí třetiny Viktor Tichonov. Petrohrad tak zvítězil těsně 2:1. Děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!
Střely na branku: 18:20
60:00
59:47
Zakázané uvolnění Atlantu. Borisov se vrací do brány, zdá se být rozhodnuto.
59:23
Kovalčuk tak dlouho otálel se zakončením, až mu do rány padl domácí obránce, který puk tečoval do ochranné sítě.
58:41
Domácí se sami vyhánějí z útoční třetiny, začít tak musí znovu.
58:28
Domácí to zkoušejí bez brankáře!
58:28
Nyní se však SKA provinilo icingem, díky čemuž se hra vrací před Saláka. Domácí se berou oddechový čas. Dokáží přelstít hostující obranu a vyrovnat?
58:06
Petrohrad úspěšně rozbíjí jeden domácí útok za druhým, Atlant se k ničemu nedostává.
57:19
Ponikarovského bekhend končí v náručí Sergeje Borisova. Buly bude vhozeno po levé ruce gólmana Mytišči. Domácím již moc času nezbývá.
56:48
Panarin se málem prodral do obrovské šance, ale v poslední chvíli mu utekl kotouč, kterého se tak chopili domácí hokejisté.
56:11
Petrohrad opět u kotouče, snaží se být i v závěru utkání velmi aktivní.
55:34
Pronikající Arťuchin byl hostující obranou odzbrojen, avšak Atlant zůstává i nadále v útočné třetině.
54:58
Z pravé strany se snažil zakončit neúspěšně Kablukov, Salák jeho neposednou ránu zkrotil a schoval do výstroje.
54:09
Semjonovova nepřesná přihrávka končí na holích Mytišči. Domácí tak mají příležitost znovu se nadechnout k tlaku.
53:23
Panarin obkroužil Borisovovu klec a pokusil se z otočky zakončit. To mu ale domácí obrana nedovolila.
53:08
Šigarjov se z ničeho nic ocitl v dobré pozici na hranici pravého kruhu, odkud ale poslal puk mimo tři tyče. Ani následný protiútok Atlantu úspěch neslavil.
52:10
Je zcela evidentní, že se domácí nadechují k závěrečnému náporu. Přebírat iniciativu se jim ale zatím nedaří, SKA se nenechává ukolébat.
51:13
Hosté v plném počtu. Domácí toho v početní výhodě kromě šance Kadeikina příliš nevymysleli.
50:35
Atlant kombinuje, ale ke střele se nedostává. SKA velice dobře bruslí.
49:47
Petrohrad se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry a posílá na ledovou plochu čerstvé síly.
49:28
Kadeikin se nacpal před Saláka, ale v obrovské příležitosti netrefil bránu!
49:13
Mystišči si zahraje přesilovou hru. Jurij Alexandrov (PET) dostává dvě minuty za hákování.
48:31
Bojojuje se znovu v útočné třetině domácích, avšak převážně v rozích.
47:15
Znovu Atlant v nebezpečné pozici, avšak i nyní byla rána zblokována defenzivou Petrohradu. Mytišči ale začíná vystrkovat růžky.
46:42
Dělovka Kablukova byla sražena do ochranné sítě. Vhazuje se po levici Saláka.
46:32
Domácí mužstvo nyní zastavuje postavení mimo hru, které posouvá dění zpět do středního pásma. Na řadě je komerční přestávka.
45:58
Hlavnímu sudímu nyní neuniklo sevření kotouče, které se dopustil Rjasenskij. Verdikt to ale byl velice přísný.
45:07
Petrohrad nyní brání velmi dobře střední pásmo, domácí mají potíže s kombinací. Tvoření je však nyní na Atlantu, který musí dohánět jednogólové manko.
44:26
První formace SKA opět v akci, tentokráte vyprášil Borisovovu výstroj z hranice pravého kruhu Roman Červenka. Vhazovat se bude s obranném pásmu Atlantu.
43:21
Čudinov nejprve trefil dobře postaveného obránce, následně jeho ránu zlikvidoval domácí brankář, který drží Mytišči nad vodou.
42:40
Kombinace SKA končí dělovkou od modré čáry, pumelici Kalinina ale Borisov zkrotil.
41:47
Petrohrad si zahraje přesilovou hru. Za držení dostává dvě minuty Maxim Velikov (MYT).
41:14
Petrohrad právě vstřelil branku!
Petrohrad jde znovu do vedení. VIKTOR TICHONOV dostal puk na modrou čáru, odkud přesnou ranou do pravého horního rohu Borisovovy svatyně rozsvítil červené světlo. Asistence: Ilja Kovalčuk.
40:32
Atlant začíná závěrečnou periodu sympaticky v útočném pásmu, avšak ke střele se zatím nedostává. Na druhé straně hrací plochy pálil nepřesně Ponikarovskij.
40:01
Druhá třetina je minulostí. V jejím úvodu pokračoval SKA v tlaku, avšak poté se herní obraz poněkud vyrovnal. Taktéž se měnilo i skóre, když za domácí skóroval Alexander Kadeikin. Jaké bude mít toto dramatické utkání rozuzlení? Sledujte i nadále náš on-line přenos!
Střely na branku: 14:14
40:00
39:20
Nahození Atlantu nyní jen těsně minulo bránu, Salák tento pokus vůbec neviděl. Při Petrohradu stálo štěstí.
38:27
Druhou branku domácích měl na holi Kablukov, avšak z dobré střelecké pozici na hranici pravého kruhu těsně minul.
37:07
Atlant si zahraje přesilovou hru. Na lavici hanby usedá za zdržování hry Maxim Čudinov (PET).
36:45
Domácí nyní velmi rozvážně kombinují v útočném pásmu, nikam nespěchají.
36:06
Dělovka Kalinina od modré čáry byla sražena až do ochranné sítě. Opět buly před Borisovem.
35:58
Pokus Iljy Kovalčuka Borisov ponechává pod svým tělem. Vhazovat se bude v útočném pásmu SKA.
35:05
Tichonov se snažil efektní stahovačkou obhodit protihráče a vydat se do samsotatného úniku. Obránce Atlantu se ale obelstít nenechal.
34:03
Panarin uháněl společně se spoluhráčem do přečíslení dvou na jednoho. Rozhodl se přihrát, avšak do pasu vložil hůl jeden z domácích zadáků.
32:49
Mytišči právě vstřelilo branku!
Atlant se přece jenom dočkal! Salák neudržel nahození od modré čáry a nechal poskakovat kotouč v brankovišti. ALEXANDER KADEIKIN neotálel a poslal jej za brankovou čáru. Asistence: Jevgenij Arťuchin.
32:20
Mohlo být vyrovnáno! Kopitin se po krásné kombinaci ocitl sám před Salákem, načež jako zakončení zvolil střelu do horní části branky. Na petrohradského strážce svatyně si ale nepřišel.
31:40
Tichonov posunul na Kovalčuka, který hledal třetího kolegu z útočné skvadry. Puk mu ale sklouzl z hole a zamířil k domácím hokejistům.
30:51
Gluchov se prohnal kolem Kalinina a pokusil se tahem trefit mezere mezi betonem a vyrážečkou gólmana SKA. Alexandr Salák si ale s nastalou situací poradil bez větších problémů.
30:11
Hostům se rozehrávka nepodařil, puk zamířil na icing.
29:45
Domácí střídají brankáře. Galimova nahradí Sergej Borisov.
29:14
Arťuchin testoval pozorznost Saláka z hranice levého kruhu. Rána tkaového kalibru ale nemohla českého brankáře zaskočit. Před dotírajícími borci Atlantu ji ale raději podržel ve výstroji. Vhazovat se tak bude v obranné třetině SKA.
28:43
Kovalčuk se prodíral podél pravého mantinelu do dobré střelecké pozice, ve které jej ale domácí odzbrojili. Neuspěl ani Viktor Tichonov.
27:05
Velký závar před Salákem musela uhasit hostující defenziva. Po delší době je Atlant v útočném pásmu.
26:25
Další akce Petrohradu končí opět u brankáře Mytišči. Na řadě je komerční přestávka.
25:45
Další Burgasovův střelecký pokus, tentokráte si domácí brankář pomohl levým ramenem. SKA je momentálně znovu lepším celkem.
24:42
Kovalčukovi se před do útočného pásma příliš nevydařil. Následně se ale o nebezpečí před Galimovem postaral Burgasov, který ale netrefil přesně.
23:58
Panarinovu střelu zápěstím z velkého úhlu Galimov raději ponechal ve své rukavici. Petrohrad tak stále drží pásmo.
23:15
Šmeljov se po přejetí útočné modré nasměroval do středuz hrací plochy, odkud se snažil ranou do horní části branky zaskočit Saláka. Zamířil ale vysoko nad.
22:12
Petrohrad je v plném počtu, domácím přesilová hra příliš nesedla.
21:31
Kablukov obkroužil bránu, načež doputoval až k modré čáře, odkud nahodil puk do chumlu hráčů. V něm se nejlépe zorientoval hostující obránce, který pak vyhodil puk přes všechny čáry.
21:00
Mytišči se zatím nemůže prosadit, Petrohrad brání velmi pozorně.
20:12
Atlant se vydal ihnedp o úvodním vhazování do útočné třetiny. Jurij Alexandrov (PET) poté vyhodil kotouč mimo hrací plochu, za což dostává dvě minuty.
20:01
Je za námi úvodní třetina, v níž byl lepším celkem Petrohrad. Svou převahu zužitkoval paradoxně ve vlastním oslabení, když se střelou z mezikruží prosadil Alexander Kucharjenko. Dotáhne SKA souboj do vítězného konce, nebo se budou nakonec radovat domácí? Sledujte i nadále náš on-line přenos!
Střely na branku: 6:5
20:00
19:20
Petrohrad dohrává periodu s kotoučem na holi, avšak ani jeden z jeho hráčů se do přílišné ofenzivní činnosti nehrne. Červenkův pas navíc zastavuje domácí obrana.
18:50
Zakázané uvolnění Petrohradu vrací veškeré dění zpět před Saláka. Vhazovat se bude po levici českého brankáře.
18:10
Kadeikin mohl z dobré pozice pálit, leč místo toho se pokoušel posunout ještě na lépe postaveného Arťuchina. Situace již byla překombinovaná.
17:33
Hosté bojují v rohu o kotouč, který nakonec vydolovala přece jenom domácí družina. Následný protiútok byl však rozbit již ve střední třetině.
16:32
Přihrávka Engqvistovi nesedla, puk skončil v hledišti. Bylo to však s tečí hostujícího borce, a tak vhazování proběhne před Salákem.
15:47
Mytišči je obdrženým gólem evidentně velmi zaskočeno, přesilová hra se Atlantu příliš nedaří.
14:49
SKA se prosazuje v oslabení. ALEXANDER KUCHERJAVENKO si sjel pro kotouč, vybruslil do středu hrací plochy a z mezikruží trefil přesně prostor nad levým betonem Galimova. Bez asistence.
14:08
Máme zde další vyloučení, opět si zahrají přesilovou hru domáci. Alexander Semjonov (PET) dostává dvě minuty za držení.
13:51
Již se zdálo, že Kovalčuk dosáhne na dlouhý pas, ale nakonec se mu to nepodařilo. U kotouče tak jsou opět domácí.
13:00
V závěru oslabení vyhzazuje přes všechny čáry Tichonov. Zdá se, že Petrohrad tento početní deficit přežije bez újmy.
12:21
Atlant se prezentuje velice aktivně, ale zatím se nemůže dostat do střelecké pozice.
11:16
Přesilovou hru si zahrají také domácí, za podražení putuje na trestnou lavici Alexander Ponikarovskij (PET).
10:35
Petrohrad rozehrává zpoza vlastní brány, přičemž musí čelit velmi aktivnímu napadání Mytišči.
09:29
Domácí vyrovnávají utkání, avšak přirhávka se jim nyní nepovedla. Puk azmířil přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Galimovem. Následuje krátká komerční přestávka.
08:24
Šmejlov nyní byl zcela sám před Salákem, kterého ale nedokázal přízemním pokusem překonat. Hosté mohou svému brankáři děkovat.
07:23
Arťuchin se hned po naskočení z trestné lavice vydal do útoku, kde vyzval ke skórování Gluchova. Ruský forvard ale nedokázal usměrnit touč za Salákova záda.
06:42
Petrohrad je v přesilové hře naprosto bezzubý. Marnost snažení zvýrazňuje postavení mimo hru, do kterého se hosté chytili. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
05:54
Znovu Atlant vyhazuje. Obranné povinnosti si zatím plní domácí družina na jedničku.
05:33
Domácí se zatím brání dobře, SKA se má problém dostat přes střední pásmo.
05:08
Bude se poprvé vylučovat, hosté si zahrají přesilovou hru. Jevgenij Arťuchin (MYT) usedá na lavici hanby za hrubost.
04:19
Opět musel Galimov zasahovat, když se mezi dvěma obránci prodral aktivní Viktor Tichonov, Z mezikruží ale napálil vyrážečku domácího muže v masce.
03:51
Znovu v akci Ilja Kovalčuk. Tentokráte se snažil ruský snajpr dorazit pokus Tichonovu, který domácí gólman vytěsnil. Hvězdě Petrohradu ale defenziva Mytišči zablokovala hůl.
03:47
Skačkovova střela zamířila pouze do Galimovovy lapačky. Vhazuje se po levé ruce brankáře Atlantu.
02:24
Rjasenského dělovka byla zblokována, ale i poté zůstal Oetrohrad nastěhovaný v útočném pásmu, kde již bohužel pro hosty nic nevymyslel.
01:38
Také na druhé straně hrací plochy se mohlo měnit skóre, avšak Salák byl proti ráně od pravého mantinelu pozorný.
00:39
Obrovská příležitost SKA hned v úvodu duelu! Kovalčuk zachytil na modré čáře pas a společně se svým spoluhráčem postupoval v přečíslení na Galimova. Tichonov ale z dobré pozice nechal pouze vyniknout brankáře Mytišči.
00:01

Atlant Mytišči: Galimov (Borisov) – Novopašin, Velikov, Aťjušov, Batyršin, Rukavišnikov, Petrov, Djiblenko – Michnov, Engqvist, Trubačov, Kopitin, Radulov I., Gluchov, Kablukov, Arťuchin, Haataja, Koltsov, Kadeikin, Jašin, Šmeljov

SKA Petrohrad: Salák (Korobov) – Alexandrov, Kalinin, Kuteikin, Semjonov, Judin, Chudinov, Rjasenskij – Martensson, Tichonov, Kovalčuk, Červenka, Ponikarovskij, Makarov, Šigarjov, Kucherjavenko, Ketov, Burgasov, Panarin, Škačkov

Rozhodčí: Gofman, Ronn – Sadovnikov, Sivov.
Produktivitě SKA vládne český útočník Roman Červenka, který se po návratu ze zámoří zcela evidentně opět našel. Na svém kontě má 26 bodů za 7 gólů a 19 asistencí. V těsním závěsu je pak s pětadvaceti bodyIlja Kovalčuk, na třetí pozici pak talentovaný Viktor Tichonov. Produktivitě obránců vévodí s dvanácti body Dmitrij Kalinin. Brankoviště pak hájí Alexandr Salák. Český reprezentant má po odchytaných patnácti duelech vynikající průměr 1,65 gólu na zápas. V úspěšnosti zásahů pak svítí číslo 93,9%.

Síla Mytišči je rozložena do více hráčů, nejvíce bodů má ve statistikách Andreas Engquist a Alexander Kadeikin (10 bodů). Devítibodový zisk pak má Konstantin Koltsov. Obraně vládne se sedmi Bobby Sanquinetti. Branku pak hájí Stanislav Galimov, který se může pochlubit 92,9% úspěšností zásahů a průměrem 2,01 branky na zápas.
Mytišči v předchozím duelu uspělo, když zdolalo Severstal Čerepovec 3:2 po samostaných nájezdech. Petrohrad vyšel bodově i brankově naprázdno, když podlehl Jaroslavli 0:2. V souboji s Atlantem tak má co napravovat.
Vítějte u našeho on-line přenosu! Je před námi další kolo Kontinentální hokejové ligy. V něm přivítá domácí Atlant Mytišči celek SKA Petrohrad v čele s hvězdným Iljou Kovalčukem. Při pohledu na tabulku je zřejmé, které mužstvo je favoritem. Bude tomu tak i v utkání? Úvodní buly je naplánováno na 14:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.