Děkuji vám za pozornost a přeji vám pěkný zbytek dne.
Zápas je u konce. Hosté dle předpokladů vsítili třetí gól ve třetí třetině a z utkání si tedy odváží všechny tři body. Domácím se podařilo po zásluze Cibaka snížit na stav 1:2, Jefimov však přesně minutu před koncem poslal do prázdné brány třetí kousek.
60:00
59:00
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
ALEXEJ JEFIMOV ještě navyšuje skóre hostů po dobré nahrávce od Guseva a Lisutin loví třetí puk z vlastní sítě. Asistence: Sergej Gusev, Igor Jemelejev.
58:51
58:02
Byly ohlášeny poslední dvě minuty zápasu. Domácím se začíná čas neúprosně krátit.
56:51
Koroljov (CEC) dostává dvouminutový trest za sekání.
55:25
Kovář stále drží náskok svého týmu a nedává soupeřovi možnost vyrovnat. Nyní vykryl bombu Kousala.
54:18
Afinogenov zavezl kotouč před Kováře ale nedokázal zakončit.
51:05
Další nebezpečný závar před Lisutinem.
49:15
Lazarev dostal nečekanou přihrávku před bránu hostů a kdyby stihl zareagovat, mohl padnout gól! Velké štěstí pro domácí.
48:02
Čechov právě vstřelil branku!
Domácí snižují na rozdíl pouhé jedné branky! MARTIN CIBAK pálil po přihrávce od Koroljuka z pravého kruhu a kotouč se od horní tyče odrazil do brány! Asistence: Alexander Koroljuk
45:10
Spousta nepřesností ve středním pásmu.
43:41
43:28
Afinogenov projel přes modrou a z první pálil. Kovář se štěstím vyráží.
42:52
První střela domácích za přesilovku. Kovář ji bez problému vykryl.
41:54
Viklund dokázal zahrozit na domácí bránu ve vlastním oslabení.
41:41
A je tu další vyloučení na straně hostů. Žuralijov (JEK) dostává dvouminutový trest za podražení.
40:25
Poslední část začíná velmi opatrným hokejem.
40:01
Dnešní utkání sleduje 2600 diváků.
Druhá třetina, druhý gól. Opět na straně hostů, tentokrát po zásluze Jemelejeva, který si v individuální akci poradil s domácím Lisutinem. Poněkud slabší třetina na vyloučení, znovu se ale vylučovalo na obou stranách stejně – jedenkrát. Poslední dějství nám nejspíše nabídne velmi podobný hokej jako doteď, pokud domácí nevymyslí v kabině nějaký plán, který by je vrátil do zápasu.
Třetí třetina začne přibližně v 17:36.
40:00
39:29
Hraje se převážně ve středním pásmu, do sirény se toho již moc nestihne.
38:31
Hosté potřebují vystřídat a přicházejí o kotouč. Čechov se snaží vymyslet novou útočnou akci.
38:12
Lisutin likviduje jednu střelu za druhou, domácí obraně se příliš nedaří získat kotouč pod kontrolu.
37:15
Hosté jsou při chuti, krásně teď projel velkou částí hřiště Fjodorov a prověřil strážce domácí svatyně.
36:02
Domácí těžko hledají cestu do útočného pásma.
34:35
33:54
Slovenský bek Mezei pálil tvrdou ránu od modré, se kterou si Kovář dokázal poradit.
33:38
IGOR JEMELEJEV zvyšuje náskok svého týmu již na dvě branky, dokonce ještě v oslabení! Vystihl rozehrávku na jednoho z domácích, kteří se chystali usadit se před Kovářem, a Jemelejev poslal kotouč do Lisutonovy sítě. Bez asistence
33:26
32:35
Síly na ledě se vyrovnají. Za podražení jde na dvě minuty sedět Tobias Viklund (JEK).
32:18
Demagin dostal kotouč zpět před Lisutina a ten jeho pokus blokuje.
31:57
Koroljov dokázal uniknout až k hostujícímu brankáři, který dobře vykryl jeho střelu zápěstím.
31:26
Domácí Robert Kousal (CEC) dostává dvouminutový trest za krosček.
29:59
Antonov teď dokázal osvobodit svůj tým a zkoušel střelu od modré, kterou snadně vytěsnil Lisutin.
29:48
Domácí si vytváří dobrý tlak na Jekatěrinburg, který již více jak minutu nedokázal vyhodit kotouč.
29:02
Nahození Golokova končí nakonec icingem.
28:13
Obě strany se pokusili o několik střel, všechny ale skončili mimo síť. Hraje se relativně plynulý hokej.
25:32
Kudinov teď velmi tvrdě bránil brankoviště svého gólmana. Sudí Gofman si s ním něco vyříkal a vylučovat se zjevně nebude, jelikož to nebyl žádný nedovolený zákrok.
24:17
Hosté vyvíjí velký tlak na Čechov a domácí se tak musí stáhnout před Lisutina a bránit vlastní branku.
22:48
Kudinov projel po prostředku hřištěm až za modrou čáru a odtud vypálil přímo do výstroje Kováře.
22:18
Hra se neustále přelévá z jedné strany na druhou. Žádný z týmů se nepouští do ničeho nebezpečného.
20:01
První dějství nám přineslo pouze jedinou branku, kterou si díky trefě Černova připsali hostující Avtomobilisté. Na vyloučení je poměr zatím stejný, 2:2. Uvidíme, co nám přinese další třetina.
Druhá třetina začne přibližně v 16:49.
20:00
18:57
Koroljuk zkusil překvapit Kováře u pravé tyče. Gólman byl ale na dobrém místě.
18:31
Domácí se snaží rychle otřepat z inkasovaného gólu, příliš se jim ale nedaří přehrát soupeře.
17:16
15:38
Hosté jsou opět před brankou Lisutina, Viklund poslal puk na Malychina, který ale nedokázal puk tečovat na bránu.
15:16
Na trestnou lavici putuje domácí Kudinov(CEC), který dostává 2 minuty za vyhození kotouče mimo hrací plochu.
13:49
Dobrou souhru teď předvedla druhá útočná lajna hostů. Na konci tohoto "ťukecu" byl ARŤOM SERGEJEVIČ ČERNOV, který poslal kotouč do sítě domácích. Asistence: Anton Pavlovič Lazarev, Fjodor Valerjevič Malychin.
11:13
Hosté si nebezpečně počínali před Lisutinem, ten proto ve vhodné chvíli puk zakryl lapačkou.
10:31
09:29
Levandovskij zkoušel střelu z levého kruhu.
08:50
08:31
Soloduchin dostává dvouminutovku za hákování. Chvíli se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.
08:19
Domácím se příliš nedaří překombinovat čtyři hosty, Kovář se téměř vůbec nedostává do kontaktu s pukem.
07:49
Hosté jsou již ve čtyřech. Stále ale přetrvává tlak Viťaze.
7:25
První zásah Kováře v přesilovce domácích.
06:50
Andrej Antonov(JEK) putuje také za katr, stejně jako Strelcov dostává dvouminutový trest za podražení. Domácí budou mít téměř minutu přesilovou hru 5 na 3.
5:49
Domácí jdou do početní výhody. Dvě minuty dostává Strelcov(JEK) za podražení.
4:19
Domácí teď dobře kontrolují kotouč, český gólman ale nemá příliš těžkou práci.
3:34
Klimenkova rána od modré končí v moci Kováře.
2:48
Lisutin si také sáhl poprvé na kotouč když šel proti střele Guseva.
1:19
První zásah Kováře, musel vykrýt střelu z pravého kruhu.
00:01

Viťaz Čechov: Lisutin(Backlund) – Chafizullin, Porseland, Golovkov, Malevič, Mezei, Seleznjov, Kudinov – Šitikov, Cibak, Koroljuk – Klimenko, Kokšarov, Afinogenov – Soloduchin, Koroljov, Kousal – Rybakov, Makejev, Šatckij

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář(Lobanov) – Gusev (C), Žuralijov, Viklund, Lepistö, Antonov, Megalinskij, Rybnickij, Trjamkin – Levandovskij, Jefimov, Jemelejev – Lazarev, Černov, Malychin – Fjodorov, Simakov, Demagin – Golyšev, Strelcov, Arkalov

Rozhodčí: Gofman, Kulakov – Palej, Sivov.
Československá stopa
Za hostující celek můžeme spatřit v bráně Jakuba Kováře s číslem 21. Na straně domácích je to obránce s číslem 24, Branislav Mezei.
Vzájemné utkání
14. října se tyto dva celky střetly na hřišti Jekatěrinburgu. Vítězně nakonec vyšli hráči Avtomobilistu, kteří urvali druhý bod v nájezdech.
Domácí celek s padesáti body na kontě drží aktuálně předposlední,tedy třináctou příčku, Západní konference. Z posledních pěti utkání si připsali pět bodů. Jediný vyhraný zápas byl pouze proti Spartaku Moskva po nájezdech. Jejich sen na letošní play-off se tedy rozplynul.
Hosté jsou na tom znatelně lépe. Sedmašedesát bodů jim zajišťuje šestou pozici ve Východní konferenci. Jejich bilance je také veselejší, posledních pět utkání jim přineslo 9 bodů. Šest z nich získali výhrou po základní hrací době, další jim přišli z jedné výhry proti Novosibirsku v nájezdech a poslední prohraných nájezdů s Novgorodem.
Pěkné odpoledne při sledování další porce bitev na ploše KHL. Jedním z utkání je i zápas mezi Viťazem Čechov a Avtomobilistem Jekatěrinburg, které můžete díky tomuto přenosu sledovat. Úvodní buly je naplánováno na 16. hodinu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.