Ani ve třetí části jsme branku neviděli a Zlín dnes získává důležité body do tabulky, protože ještě může začít čtvrtfinále z domácího ledu. Sparta v poslední třetině kousala, ale vyrovnat nedokázala. Viděli jsme vyrovnané utkání s pěknými pasážemi a i třemi góly. Pro dnešek je to ze Zlína všechn, hezký zbytek večera, napočtenou.
60:00
59:50
Veselý nemohl zakončit do prázdné branky, protože byl faulován.
59:43
Sparta poprvé v oslabení vyhazuje.
59:35
Zlínští si takticky přihrávají v útočném pásmu.
59:10
Poslední minuta třetí třetiny.
58:51
Hosté si berou oddechový čas. Sparta už v letošní sezoně několikrát v posledních sekundách dokázala srovnat.
58:51
Tohle není pro hosty moc příjemné. Na trestnou lavici míří obránce Karel Pilař (SPA) na dvě minuty za držení. Hosté budou hrát do konce třetí části ve čtyřech.
58:29
Rána Pilaře netrefila branku a píská se zakázané uvolnění.
58:18
Do konce zápasu už nezbývá mnoho času, vhazuje se před brankou hostů.
57:56
Sparta je kompletní.
57:40
Polášek přizvedl na led Ondráčkovu střelu, Pöpperle stačil reagovat.
57:24
Marušákova skrytá pumelice končí v moci pozorného Pöpperleho. Poslední půl minutka zlínské přesilovky.
56:48
Pilařovi se povedlo vybojovat puk a našetřit nějaké vteřinky.
56:29
Pöpperle neudržel pokus Zámorského a Klimkovi se podařilo dostat kotouč do útočného pásma.
55:54
Tomáš Rachůnek (SPA) 2 minuty za sekání.
55:01
Honejsek našel v zakončení Veselého, který byl faulován a Zlín si zahraje přesilovou hru.
54:42
Buly v oblasti branky Sparty.
55:37
Švrček stáhl Lešku k ledu, ale vylučovat se nebude.
54:51
Balaštík se vrátil nazpátky do útočného pásma a jen těsně minul sparťanskou klec střelou zápěstím.
54:28
Veselý o fousek přebruslil vracejícího se Tona a bekhendem ohrozil brankáře Sparty.
53:29
Řezníčkova pumelice hned po vhazování byla sražena do zámezí. Třetí buly v řadě před Pöpperleho brankou.
53:25
Bylo odpískáno zakázané uvolnění Sparty. Další vhazování v obranné třetině hostí.
53:15
Komerční přestávka po které se bude vhazovat v blízkosti Tomáše Pöpperleho.
53:02
Balaštík unikl obráncům Sparty po levém křídle, obešel si Pöpperleho a nedokázal zakončit do odkryté klece. Veliká šance domácích zůstala neproměněna.
52:18
Buchtele nastřelil z mezikruží pravou tyčku zlínské klece.
51:40
Ondráček výborně zblokoval na poslední chvíli střílejícího obránce Sparty.
51:11
Spartě byl odpískán ofsajd, buly ve středním pásmu.
50:30
Pilař promáchl zlínské vyhození na útočné modré.
49:55
Balaštíkův pokus srazil bránící Sičák do ochranné sítě. Vhazovat se bude v obranném pásmu Sparty.
49:45
Buchtele vyhodil kotouč ven ze hřiště, další buly ve středním pásmu.
49:41
Sičák namířil svoji tvrdou střelu vysoko do ochranné sítě.
49:38
Okál sice tečoval vyhození Zámorského, ale ještě ve vlastním pásmu, takže se píská zakázané uvolnění.
49:08
Po icingu domácích se vhazuje před Kašíkem.
48:50
Tomáš Rachůnek neunesl emoce a po odehraném souboji ještě pěstí dohrál Marušáka, ten se s ledovým klidem usmál a oba poté zamířili na střídačku.
47:40
Sparta je kompletní, Zlín se v přesilovce nedokázal prosadit.
47:26
Tesařík se ustřelil při rozehrávce a do tutovky poslal Kumstáta. Kašík ale parádním zákrokem napravil chybu zlínského obránce.
47:10
Tesařík zakládá akci zpoza vlastní branky.
46:29
Švrček vyhodil pouze na hůl Marušáka, jehož následnou dělovku ztlumil Simon a následně i vyhodil puk do bezpečí.
46:02
Okál je na ledě, Berani jsou kompletní a začínají zkrácenou přesilovku pět na čtyři.
45:55
Sparťan Klimek dobrusloval kotouč a Kašík raději povyjel a v leže ho schoval do lapačky.
45:34
Karel Pilař (SPA) 2 minuty za hákování.
45:34
Kubiš si obskočil Pilaře a byl nedovoleně zastaven. Bude se hrát 4na4 po dobu 28 vteřin a poté si přesilovku zahrají domácí.
45:20
Ton z voleje mířil vedle zlínské klece, kotouč se odrazil před Tomáše Rachůnka, který se nedokázal střelecky prosadit.
45:08
Veselý úspěšně tečoval Zámorského přihrávku do útočného pásma.
44:32
Leška v oslabení ohrozil pumelicí Pöpperleho, který kotouč vyrazil daleko od vlastní branky.
44:02
Sparta bude mít výhodu přesilové hry pěti proti čtyřem. Zdeněk Okál (ZLN) 2 minuty za podražení.
43:54
Odražený kotouč od hole Melenovského se nabízel Pavlu Kubišovi, který z voleje trefil pouze pozorného brankáře Sparty.
43:27
Zlínu byl na poslední chvíli odpískán jedním z čárových rozhodčích ofsajd.
42:30
Puk se odrazil před Dominika Simona, který nepřekonal ležícího Kašíka.
42:07
Okál s kotoučem podklouzl a raději nahodil puk obloučkem na zakázané uvolnění.
41:40
Berani se ubránili, Sparta už v této přesilovce moc nezahrozila.
41:08
Lukáš Pech střílel z levého křídla mimo zlínskou klec. Následně našel Kumstát před brankou Klimka, který nedokázal z první trefit kotouč. Hosté zahráli vysokou holí a hra se přesouvá do obranné třetiny Sparty.
40:50
Zlínští vyhráli vhazování ve vlastním pásmu a Zámorský osvobozuje svůj celek.
40:31
Přibyl i Kašík se oba dotkli zlínské branky, která byla posunuta. Buly po pravé ruce zlínského brankáře.
40:20
Köhler zachytil Pechovu rozehrávku a vyhazuje kotouč do bezpečí.
40:01
V prostřední dvacetiminutovce jsme gól neviděli, ale šancí bylo požehnaně. Jak domácí, tak i hosté spálili několik dobrých šancí a stav se tak po čtyřiceti minutách nemění. Sparta ani Zlín nevyužili přes minutu a půl trvající dvojnásobnou početní výhodu pěti proti třem. Hosté budou na začátku posledního dějství dohrávat ještě minutu a 25 vteřin přesilovou hru pět na čtyři. Poslední perioda začne zhruba ve 20:10.
40:00
39:48
Leška málem obral Tona v útočném pásmu o kotouč.
39:24
Rozhodčí nabízí Spartě další přesilovou hru. Petr Holík (ZLN) 2 minuty za podražení. Uvidíme jestli se hosté prosadí ještě v této třetině.
38:59
Zlín se dokázal ubránit a Matějíček je zpátky na ledě.
38:40
Dalším, kdo dostal puk do útočné třetiny je obránce Horák.
38:10
Zlínští jsou ve čtyřech a zatím odolávají tlaku hostí.
37:38
Sparta dvakrát střelecky neuspěla a domácí následně vyhazují do bezpečí.
37:09
Tesaříkovi se povedlo hned po buly vyhodit puk za Pöpperleho klec.
36:59
Sparta si také zahraje minutu a tři vteřiny dvojnásobnou přesilovou hru. Za podražení si osedí dvě minuty Martin Matějíček (ZLN)
36:53
Köhler vyhrál buly na Lešku, který vzápětí osvobozuje svůj celek.
36:33
Piskáček přiťukl na volej Pilařovi. Jeho pokus končí v moci pozorného Kašíka.
36:25
Hlinka zpoza branky našel Divíška, který puk z hranice brankoviště nastřelil do ochranné sítě.
36:19
Holík obral o puk Piskáčka a vyhazuje kotouč do bezpečných prostor.
36:02
Výhoda přesilové hry pro hráče Sparty. 2 minuty za nedovolené bránění si odpyká Ondřej Veselý (ZLN)
35:49
Pilařovo nahození se odrazilo přímo před Formana, který v dobré šanci selhal.
35:28
Tesařík nahodil puk o mantinel a kus černé gumy si to namířil mimo hrací plochu. Vhazovat se tak bude v blízkosti Kašíka.
35:01
Švrček nejprve nastřelil Ondráčka a poté kotouč vyhodil na zakázané uvolnění.
34:40
Pražané zvládli úspěšně i dvojnásobné oslabení i hru ve čtyřech a jsou kompletní.
33:48
Sparta je ve čtyřech.
33:20
Leška nastřelil pouze bránícího Piskáčka a hosté dostali kotouč do bezpečí.
33:07
Köhler byl vykázán z buly, které se bude opakovat.
33:06
Puk se odrazil mezi kruhy na Matějíčka, který se ale zalekl z první střílet a raději založil kombinaci, kterou dokončil střelou do Pöpperleho Bedřich Köhler.
32:40
Kotouč skončil po buly v hledišti a hra se přesouvá do středního pásma, kotouč asi tečoval útočník domácích.
32:37
Vyloučen je Lukáš Klimek (SPA) na dvě minuty za podražení.
32:37
Pražané teď museli řešit situaci za cenu faulu a Zlín bude hrát minutu a dve vteřiny přesilovou hru pět proti třem.
32:15
Piskáček natlačil unikajícího Zámorského na branku Sparty, která byla vychýlena ze svého postavení. Buly před brankou Sparty.
31:59
Honejsek tečoval dělovku Tesaříka do ochranné sítě, hra se přesune do středního pásma, kde se bude vhazovat.
31:48
Zbytečné vyloučení na straně hostí, kteří v tu dobu byli v útočném pásmu. Za katr putuje Tomáš Rachůnek (SPA) 2 minuty za nedovolené bránění.
31:30
Tomáš Rachůnek nabídl šanci Kubátovi, který z první trefil pouze Kašíka.
31:12
Berani vyhazují kotouč podél hrazení na zakázané uvolnění.
30:58
Divíšek nedokázal zamést do odkryté branky odražený kotouč.
30:44
Melenovského skákavé nahození raději ukryl brankář Sparty do lapačky. Tentokrát se bude vhazovat na opačné straně před brankou hostí.
29:56
Zámorský nepřesně rozehrál a tím se naskytla šance pro Kumstáta, kterého vychytal pravým betonem Kašík.
29:24
Nahození Pilaře si zlínský brankář pohlídal. Opět se bude vhazovat v obranném pásmu domácích.
28:56
Na opačné straně si připisuje úspěšný zákrok brankář Kašík. Buly u branky domácích.
28:30
Švrčkovi se ve vzduchu ztratil kotouč, který dopadl na led a Okál přizemní střelou zahřál po menší odmlce Pöpperleho.
28:02
Sparta vyhazuje puk přes všechny čáry, píská se icing.
27:39
Zámorský ještě zabojoval a nahodil alespoň puk do útočné třetiny.
27:28
Odražený kotouč se z úhlu odrazil před Kubiše, který z první branku netrefil. Dopředu míří hokejisté Sparty.
26:51
Petr Leška se parádně prokličkoval s kotoučem na holi před branku Sparty, kde ohrozil Pöpperleho zajímavou střelou.
26:35
Zlínu tahle přesilovka vůbec nevyšla, hosté jsou kompletní.
26:08
Švrčkovo nahození podél mantinelu zachytil Marušák a vzápětí na kotouč bruslí stoupl Klimek. Buly před brankou Sparty.
25:38
Holík to přehnal s kličkovanou a Pilař mu z první odpálil kotouč před branku Zlína.
25:10
Honejsek nepřelstil kličkou Švrčka a hosté se dostali i s kotoučem do útočného pásma.
24:31
Adam Polášek (SPA) 2 minuty za zdržování hry.
24:31
Pöpperle neudržel pokus Köhlera, hosté budou hrát oslabení.
24:10
Zlín se nemohl delší čas dostat z tlaku hostí, až Köhler, který minul v zakončení branku Sparty.
23:37
Sedláček sebral dříve kotouč než obránce Pilař, ale ke střele se protlačit nedokázal.
23:00
Ondráček se nakonec zvedl po delší odmlce z ledu a odjel na střídačku. Bude se vhazovat v obranné třetině domácích.
22:49
Kočí bezhlavě sestřelil za zlínskou brankou jednoho ze zlínských, který se těžce zvedá z ledu.
22:29
Klimek se tlačil do zakončení, ale obránce Zlína ho důrazně vytlačil pryč z brankoviště a nedovolil mu ohrozit Kašíka.
21:54
Sparta se usadila v útočné třetině a bojuje o kotouč v rohu kluziště.
21:30
Pech zachytil kotouč po chybné rozehrávce domácích a Kašík si počínal výborně proti jeho bekhendovému zakončení.
20:28
Balaštík se tlačil do zakončení po levém křídle, ale včas ho zastavil u mantinelu Piskáček.
20:01
Úvodní třetina dnešního duelu je za námi a na tabuli svítí stav 2:1 pro domácí. Nástup do duelu měli aktivnější hokejisté Sparty, kteří ale své šance nedokázali proměnit a přišel první trest od domácích. Hosté nechali chvilinku prostoru Jaroslavu Balaštíkovi, který svižnou střelou překonal klečícího brankáře Sparty. Hostům se povedlo srovnat, když střelu Švrčka ztečoval do vlastní sítě obránce Horák a bylo vyrovnáno. Domácí se ale nechtěli spokojit s remízovým stavem a tak těsně před odchodem do šaten zajistil vedení zpět na domácí hokejky přesnou střelou obránce Zámorský. Druhá třetina bude jistě napínavá, začít by měla zhruba v 19:15.
20:00
19:19
Poslední minutka první třetiny.
18:36
Zlín právě vstřelil branku!
Domácí zahrozili z protiútoku a stahují vedení zpět na svoji stranu. Švrček nedokázal uhlídat rozjetého Honejska, který se štěstím ztečoval kotouč na hokejku Ondřeje Veselého, a ten ve finální fázi našel přesnou příhrou PETRA ZÁMORSKÉHO, který střelou od modré čáry překonává Pöpperleho. Asistence: Ondřej Veselý, Antonín Honejsek.
17:43
Leška se zastavil za brankou Sparty a parádními kličkami i otočkami zmátl obránce Sparty a měl na holi druhou trefu domácích. Povedená sólo akce v podání domácího centra.
17:20
Sparťané nedokázali zachytit nahozený kotouč od vlastního obránce a píská se icing. Hra se přesouvá před branku Pöpperleho.
16:43
Matějíčkova střela z první byla sražena bruslí bránícího Piskáčka.
16:20
Vhazuje se ve středním pásmu.
15:48
Hlinka zatáhl kotouč do útočného pásma, kde si jej na střelu sebral Jan Buchtele, ale jeho pokus se mu příliš nevydařil a skončil v ochranné síti.
15:10
Berani se ubránili a jsou kompletní.
14:52
Kašík se roztáhl proti střele Kumstáta a okořenil svůj zákrok parádním zákrokem lapačkou.
14:30
Berani se zatím velmi dobře brání.
14:16
Karel Pilař napřáhl na modré a Kašík ukryl jeho ránu do lapačky. Sparta bude hrát ještě 39 vteřin pět na čtyři.
13:53
Horák zabojoval z posledních sil při střídání a vyvezl Hlinku i s kotoučem do středního pásma.
13:30
Zámorského vyhození přes celé hřiště zamířilo těsně vedle Pöpperleho klece.
13:02
Sparta právě vstřelila branku!
Pražané s notnou dávkou štěstí srovnávají duel. JAN ŠVRČEK se opřel do kotouče a jeho střelu si ztečoval po vlastní břevno obránce Horák. Asistence: Karel Kubát, Jaroslav Hlinka.
12:55
Chvíli se bude hrát ve čtyřech a poté začne zkrácená přesilovka pro Spartu. 2 minuty za podražení si odsedí Martin Matějíček (ZLN)
12:49
Köhler z dorážky těsně minul prázdnou branku. Mezi diváky to jenom zahučelo.
12:34
Zlínští sevřeli Spartu v útočné třetině, roztkeskali celý stadion a povedené střídání zakončil střelou do Pöpperleho Petr Holík.
11:56
Zlínští výborně kombinují v přesilovce, Zámorský zachytil na útočné modré skákající kotouč a ještě ohrozil Pöpperleho.
11:33
Zámorský posunul na Balaštíka, jeho střelu brankář Sparty stačil vyrazit.
11:16
Buly před Pöpperlem se bude opakovat.
11:14
Adam Polášek (SPA) 2 minuty za sekání.
11:14
Pokus Tomáše Rachůnka si Kašík pohlídal a díky tomu se do šance dostal Balaštík, který si vynutil první přesilovou hru v dnešním utkání.
10:28
Tlak hostí ukončil zachycením kotouče Zámorský, který ho nahazuje do středního pásma.
9:53
Pražané se nastěhovali před branku Zlína, kde si přihrávají.
9:35
Pavel Kubiš (ZLN) 2+2 minuty za hrubost.
9:35
Jan Piskáček (SPA) 2+2 minuty za hrubost.
9:35
Oba kohouti už míří na trestnou lavici, budou se rozdávat tresty.
9:35
Mezi střídačkami se do sebe pustili Pavel Kubiš a Jan Piskáček, vyrovnaný souboj dopadl lépe pro obránce Sparty, který povalil po menší přetahované zlínského útočníka na led.
9:34
Simon zachytil chybnou rozehrávku Zámorského a zpoza branky našel na brankovišti osamoceného Přibyla, který v tutovce selhal.
9:02
Sparta se snaží otřepat z tlaku domácích, ale narazila na odpískaný ofsajd.
8:53
Pöpperle vyjel za vlastní branku a nahodil kotouč podél mantinelu, kde si ho odchytil Marušák a moc nechybělo a tečovaná střela bránícím Piskáčkem skončila v síti.
8:34
Zlínští jsou po vedoucí trefě nabuzeni a před brankou Sparty bylo pořádné horko. Tlak domácích ukončilo až Pöpperleho přikrytí kotouče pod lapačku.
8:01
Pořádně ledová sprcha pro hokejisty Sparty. Zlínští zahrozili po delším čase a hned je z toho vedoucí trefa! Filip Čech vybojoval kotouč, který předložil JAROSLAVU BALAŠTÍKOVI, který se svižnou střelou dokázal prosadit. Asistence: Filip Čech.
7:20
Zdeněk Okál výborně vypíchl hostům přihrávku a upaloval podél mantinelu na Pöpperleho. Domácímu útočníkovi se sice zakončit nepodařilo, ale vybojoval pro svůj celek alespoň vhazování před brankou Sparty.
6:43
Švrčkovu střelu na poslední pokus zblokoval Melenovský a ztratil při tom hůl. Zlínští se tak chvíli bránili téměř ve čtyřech.
6:23
Ton si obešel kličkou Marušáka, ale na dalšího bránícího hráče Zlína už neměl dostatek sil a tak radějí odjel střídat.
5:50
Matějíček odstavil Tona od kotouče a hosté se stěhují zpět do středního pásma.
5:28
Hraje se zatím opatrný hokej, oba týmy si dávají pozor na defenzívu a nechtějí se dopustit sebemenší chybičky.
5:19
Balaštíka zastavil na poslední chvíli v zakončení bránící Piskáček.
4:44
Kubátova rozehrávka v poslední chvíli změnila směr a místo icingu směřovala do Kašíkova brankoviště. Domácí tak rozjíždějí protiútok.
4:20
Švrček vyslal do jízdy Klimka, kterého obral o kotouč bránící Melenovský a následně byl hostům odpískán ofsajd.
4:10
První šance Beranů, konkrétně Marek Melenovský jehož pokus Pöpperle chytil až na druhý pokus.
3:49
Kumstát našel přihrávkou zpoza branky Kubáta, který na Kašíka nevyzrál tak jako vzápětí zakončující Tomáš Rachůnek.
3:28
Přihrávka na rozjetého Holíka byla příliš prudká a píská se další zakázané uvolnění. Vhazuje se před Kašíkem.
3:04
Petr Ton svižnou střelou zápěstím orazítkoval pouze plexisklo za brankou Kašíka.
2:50
Divíšek v dobré pozici potáhl kotouč a hledal ještě své spoluhráče, ale místo toho sebral kotouč Balaštík, který na druhé straně měl nabito, ale nakonec si zakončení rozmyslel a kotouč se dostává zpět na hokejky hostí.
2:20
Sparta je zatím více na kotouči a Pöpperle na svůj první zákrok stále čeká.
1:48
Zlínskou kombinaci přerušila píšťalka sudího, která signalizovala nedovolenou hru vysokou holí. Buly před brankou Sparty.
1:28
Kašík si poradil i se střelou od levého mantinelu, kterou vyslal na branku domácích Karel Kubát.
0:52
Honejsek v útočné třetině kotouč nevybojoval a na straně Sparty se píská ofsajd.
0:38
Ke střele se propracoval Lukáš Pech, jeho střela ale mířila nad zlínskou klec.
0:27
Berani vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.
0:20
Hlinka v první obrovské šanci lehce nahodil z úhlu puk na Kašíka, který důležitým zákrokem vytěsnil do bezpečí pokus hostujícího útočníka.
0:10
Úvodní buly dopadlo lépe pro hosty, kteří přebírají kotouč a nahazují ho na Kašíka.
00:01
Už se k nim přidali také domácí a nic nebrání tomu, aby za malinkou chvíli bylo vhozeno úvodní buly dnešního duelu.
Za bouřlivého pískotu jsou na ledě hosté.
Dnes do posledního místečka zaplněný ZS Luďka Čajky očekává nástup obou celků na ledovou plochu.

PSG Zlín: Kašík (Horčička) – Horák, Marušák, Řezníček, Zámorský, Tesařík, Matějíček, Valenta – Köhler, Leška, Balaštík – Veselý, Holík, Honejsek – Čech, Sedláček, Okál – Kubiš, Melenovský, Ondráček.

HC Sparta Praha: Pöpperle (Málek) – Piskáček, Pilař, Polášek, Sičák, Kubát, Švrček, Kočí – T. Rachůnek, Hlinka, Ton – Buchtele, Pech, Kumstát – I.Rachůnek, Přibyl, Klimek – Forman, Divíšek, Simon.

Rozhodčí: Husička, Mikula – Bryška, Lučan.
PSG Zlín:Zlínští hokejisté se v poslední době slušne rozjeli a sbírají do tabulky jednu výhru za druhou. Jejich sérii se bude dnes snažit překazit pražská Sparta, ale Berani svoji kůži lacino nedají. Vlachova parta si výhrou v Plzni zajistila účast ve čtvrtfinále a ještě může bojovat o to, aby začínala play-off na domácím ledě. Proti vedoucímu celku extraligy budou mít žlutomodří dostatečnou motivaci a budou chtít svoji sérii výher prodloužit na číslovku sedm. Otazník visí nad tím, kdo dnes bude střežit zlínské brankoviště, protože Horčička, který nastoupil po delší pauze si připsal výhru a trenérům určitě zamotal hlavu. Zápas startuje v 18:20

Umístění: 4.

Poslední utkání: Plzeň – Zlín 1:2

Nejproduktivnější hráč: Petr Leška (43) (5+38)

Nejlepší střelec: Jaroslav Balaštík (18)

Nejlepší nahrávač: Petr Leška (38)

Nejtrestanější hráč: Petr Zámorský, Pavel Kubiš 80 min

Úspěšnost brankářů: Libor Kašík 93,67%
Luboš Horčička 91,62 %
HC Sparta Praha: Pražané letos vhodně posílili kádr a zaslouženě si díky svým výkonům převzali prezidentský pohár za vyhranou základní část. Hosté ale nebudou chtít povolit i přesto, že mají jisté první místo a budou se snažit ještě urvat nějaké body a vylepšit si klubový rekord. V brance Sparty se představil v posledních duelech Filip Novotný , který nahrazuje zraněného Pöpperleho . Uvidíme, kdo se postaví do sparťanské branky, v záloze je ještě Roman Málek . V letošní sezoně se vždy radoval domácí celek, bude tomu tak i dnes?

Statistické okénko:

Umístění: 1.

Poslední utkání: Slavia – Sparta 3:2p

Nejproduktivnější hráč: Petr Ton (66) (35+31)

Roman Málek 88,68%
Hezký úterní podvečer ze Zlína. Základní část Tipsport extraligy se nám blíží do závěrečného finiše a odehrají se pouze dvě kola. Dnes na ZS Luďka Čajky shlédneme šlágr mezi Zlínem a Spartou. Zápasy mezi těmito celky bývaji vždy vyhrocené a bojuje se o každý centimetr na ledě. Ikdyž oba celky mají jistotu play-off, nic nebrání tomu, aby jsme shlédli pohledné utkání a viděli i několik gólů. Pojďme si v krátkosti představit formu obou celků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:20.