Jiří Hudler (CGY) – 1+1, 6 střel, čas na ledě 23:40
Marko Daňo (CBJ) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:45

2. Jiří Hudler (CGY) – 1+1
3. Sergej Bobrovsky (CBJ) – 38 zákroků, 2 góly, 95%
64:02
Columbus právě vstřelil branku!
Hosté rozhodují dnešní utkání. Johansen nahazoval kotouč na branku domácích, Ramo kotouš pouze vyrazil a RENE BOURQUE dorazil černou gumu za záda finského brankáře. Asistence: Ryan Johansen.
62:07
Widemanova střela z pravého bodu pro vhazování letí vysoko nad brankovou konstrukci.
61:42
Gaudreau pálil z pravého kruhu, ale proti jeho střele zasáhl hostující brankář.
61:12
Odpískáno postavení mimo hru hostujícímu celku.
60:33
Foligno příhrával Johnsonovi, proti kterému zasáhl svojí vyrážečkou Ramo.
60:05
Na vhazování byl úspěšný Monahan.
60:01
Třetí třetina nám vítěze neurčila, a tak rozhodne prodloužení, nebo samostatné nájezdy.
60:00
58:57
58:43
Johansen vyváží kotouč do středního pásma.
58:16
A opět se hosté osvobozují.
57:54
Columbusu se daří vyhodit.
57:17
Hudler přihrával na střed na Monahana, který přestřelil hostující klec.
56:57
Bourque (CBJ) je vyloučen na 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí.
56:26
Raymondovu střelu z levého křídla zastavuje hostující brankář lapačkou.
55:44
Teď rozhodčí odpískal velmi sporné zakázané uvolnění domácímu týmu.
53:33
Z předbrankového prostoru vylétla střela z hole Granlunda, kterou chytá Bobrovsky rychlým rozklekem.
53:10
Střelu Hudlera z velkého úhlu vyráží strážce hostující svatyně.
52:10
Odpískán icing hostujícímu celku.
50:42
50:15
Widemanovu střelu od modré chytá hostující brankář.
48:42
Atkinson (CBJ) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
48:35
48:07
Další vyhození hostujícího celku.
47:19
Widemanovu střelu od modré kryje Bobrovsky, následně se hostům daří vyhodit.
47:09
46:35
Atkinson (CBJ) dostává 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí.
46:00
Hosté se provinili proti pravidlům vyhozením puku přes všechny čáry.
45:08
Gaudreau (CGY) a Tjutin (CBJ) jsou vyloučeni na 2 minuty – první jmenovaný za nedovolené bránění a druhý za hákování.
44:21
Hosté srovnávají. Russellova rozehrávka se zastavila o konstrukci domácí brány, kde se jí zmocnil ARTEM ANISIMOV, který se vybruslil před Rama a bekhendovou střelou finského brankáře překonal. Bez asistence.
43:50
Hra je nyní plná nepřesností, ani jeden z týmů se nemůže prosadit.
42:33
Johansenova střela zpoza obránce jen těsně minula domácí bránu.
41:00
Domácí se snaží zvýšit svůj náskok, ale hosté zatím výborně brání.
40:01
V této třetině jsme mohli vidět jedinou branku, kterou si připsal po chybě hostujícího gólmana Jiří Hudler. Dále byla k vidění také rvačka, ta ovšem netrvala dlouho protože Tropp poslal Engellanda k ledu velmi rychle.
Další třetina začne přibližně v 23:01.
40:00
Po zásahu Rama se strhla za domácí bránou hromadní bitka, po které byli Wideman, Brodie (oba CGY), Foligno a Hartnell (oba CBJ) vyloučeni na 2 minuty za hrubost.
37:41
Johansen předal puk za sebe Johnsonovi, jehož střelu musel likvidovat Ramo vyrážečkou.
36:35
Domácí zatím vedou na střely – 24:12.
35:15
Brodieho střela od modré čáry byla sražena do rohu kluziště.
34:06
Nahození Johansena bylo zablokováno jedním z domácích borců.
32:29
Brodieho střela od modré čáry mířila pouze do plexiskla za bránou hostí.
31:52
A další vyhození domácích přes všechny čáry.
31:44
Flames vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.
31:29
Atkinson hledal před bránou Johansena, k tomu se kotouč ovšem nedostal.
30:49
Domácí zastavuje ofsajd.
29:01
Engelland (CGY) se pustil do Troppa (CBJ), ale hostující útočník hráče Flames poslal brzy k ledu! Oba borci dostávají 5 minut + trest do konce utkání za rvačku.
27:44
Raymond přihrával na Colborna, kterému se zamotal kotouč pod nohy a následně byl zavalen v brankovišti. Vhazovat se bude před hostující bránou.
26:58
Gaudreau měl skvělou pozici ke skórování, ale z bezprostřední blízkosti trefil jen vyjetého brankáře Blue Jackets.
26:28
Proti Manahanově střele z vrcholu kruhu zasahuje Bobrovsky maskou.
25:59
Domácím se nepovedla rozehrávka, píská se icing.
25:09
Widemanovu střelu vyráží hostující brankář svými betony.
22:44
Calgary právě vstřelilo branku!
Velmi laciný gól teď vstřelili domácí. Hostující brankář si vyjel za bránu pro puk, který ovšem rozehrál jen na hůl JIŘÍHO HUDLERA. Českému útočníkovi nedělalo sebemenší problémy trefit branku, a tak posílá Flames do vedení. Asistence: Sean Monahan.
21:43
Granlunda nepustili hostující beci k zakončení, a tak přikryl puk Bobrovsky.
21:26
Hostující gólman přerušil hru svým zásahem.
20:01
První třetina nám nabídla dvě branky. Nejprve po krásné přihrávce Hudlera skóroval Monahan, ale po té využil svojí šanci Bourque, čímž vyrovnal na 1:1.
Další třetina začne přibližně v 22:06.
20:00
19:59
Poslední akci domácích zmařil ofsajd.
19:27
Brodieho střela pouze orazítkovala mantinel za hostující klecí.
18:59
18:56
Dělovka Hudlera končí na horní tyči!
18:41
Diazovu střelu od modré čáry dokázal hostující brankář udržet na svém hrudníku.
18:05
Kotouč letí přes celé kluziště až k Ramovi.
16:59
Goloubef (CBJ) je vyloučen na 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí.
16:49
Nahození Schlemka vyrazil hostující gólman pouze před sebe, ale proti dorážce už nemusel zasahovat, mířila mimo.
15:30
Hudler předával puk na střed Monahanovi, který nedokázal ohrozit hostující svatyni.
14:26
Blue Jackets kombinují, ale nemohou se dostat přes obranný val domácích.
14:02
Gaudreau pálil dvakrát do hostujícího hráče a potřetí proti jeho střele zasáhl levý beton hostujícího gólmana.
13:30
Gaudreau pálil z pravého kruhu, jenže jeho projektil zastavil Bobrovsky.
13:10
Daňo byl poslán k ledu, ale rozhodčí vylučovat nebude.
11:13
A máme srovnáno. Johansen si všiml před bránou najetého RENE BOURQUEHO, který překonal Rama přízemní střelou. Asistence: Ryan Johansen.
08:50
V této fázi hry nevidíme příliš střel, o čemž vypovídá ukazatel střel na branku – 4:3.
07:38
Velkou příležitost měli hosté, kotouč mířil za záda Rama, ale nakonec ho jeden z domácích dokázal zablokovat nohou.
06:15
Hostující celek se uvolňuje jen za cenu zakázaného uvolnění.
04:18
Domácí jdou do vedení. To byla hokejová lahůdka v podání domácích. Gaudreau našel před bránou Hudlera, který otočen zády k brance poslal kotouč do strany na hůl SEANA MONAHANA. Domácí útočník nebyl nikým atakován, a tak uklidil kotouč do zcela prázdné brány. Asistence: Jiří Hudler, Johny Gaudrau.
04:05
Boll (CBJ) je vyloučen na 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí.
03:52
Goloubef pouze nahodil puk do útočného pásma a odjel střídat.
02:32
Hudler si krásně najel mezi hostující beky, ale jeho střelu stáhl ze vzduchu gólman hostí svojí lapačkou.
02:06
Volný kotouč raději přikryl Bobrovsky.
01:19
Anisimov přihrával v přečíslení 2 na 1 na najetého Jennera, který ovšem neskóroval, naopak sám vletěl do domácí klece.
00:39
Hokejisty domácího celku zastavuje postavení mimo hru.
00:05
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:01

Calgary Flames: Ramo (Hiller) – Russell, Wideman, Brodie, Engelland, Schlemko, Diaz – Gaudreau, Monahan, Hudler, Bouma, Backlund, Jones, Raymond, Granlund, Colborne, Bollig, Stajan, Ferland

Columbus Blue Jackets: Bobrovsky (McElhinney) – Johnson, Savard, Goloubef, Tjutin, Connauton, Prout – Jenner, Johansen, Atkinson, Hartnell, Anisimov, Dano, Bourque, Foligno, Morin, Tropp, Letestu Boll.

Columbus Blue Jackets

Hostům se tuto sezónu vůbec nedaří. S 68 body jim patří až třinácté místo Východní konference. Momentálně ovšem jsou Blue Jackets ve formě. Z posledních šesti zápasů dokázali šest utkání dotáhnout do vítězného konce.

Calgary Flames

Domácí zuby nehty drží postupové pozice. Flames získali v 71 utkáních 83 bodů, za což jim patří osmé místo Západní konference. Poslední zápas s Columbusem domácí prohráli 2:3. Produktivitě tohoto kanadského celku vévodí český útočník Jiří Hudler s 25 góly a 37 asistencemi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.