Richard Pánik (TOR) – 0+0, 0 střel, -1, 17:43
Andrej Meszároš (BUF) – 0+0, 2 střely, 0, 19:45

1. Tyler Bozak (TOR) – 1+0, 3 střely, -1, 23:17
2. Tyler Ennis (BUG) – 1+2, 3 střely, +3, 20:00
3. Andrew MacWilliam (TOR) – 0+1, 0 střel, 0, 12:24

Přesilové hry: 1/5 – 0/2
Hity: 30 – 45
Vyhraná vhazování: 37 – 25
Zblokované střely: 11 – 14
Máme za sebou utkání, ve kterém se oba týmy předvedly v dobrém světle. Viděli jsme bleskový obrat domácích, následný zvrat Sabres, kterým sebral vítězství necelé čtyři minuty Tyler Bozak. Domácí útočník navíc rozhodl v samostatných nájezdech o vítězství svého týmu a stal se hrdinou zápasu.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Toronto Maple Leafs.
Jediným úspěšným exekutorem byl domácí útočník TYLER BOZAK a stal se hrdinou svého týmu, když nejprve necelé čtyři minuty před koncem základní hrací doby srovnal stav a teď rozhodl samostatné nájezdy.
Brianu Giontovi nechybělo mnoho a skóroval! Zkušený útočník zamíchal s kotoučem a chtěl ho zasunout k levé tyči, kde byl ovšem beton brankáře Berniera.
Peter Holland mohl rozhodnout, rozjel se středem hřiště a zkusil střelu, která mu ovšem vůbec nesedla.
Druhým hráčem Sabres byl Tyler Ennis, který v mezikruží naznačil střelu a šel do backhandové kličky, která mu nevyšla.
Tyler Bozak měl několik šancí během zápasu a na nájezd se rozjel celkem rychle. V mezikruží si počkal a rychlou střelou zavěsil do levého růžku Lindbäckovy branky!
Jako první šel na řadu tříbodový Matt Moulson. Proti Bernierovi zkusil kličku do backhandu a neuspěl.
Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení o vítězi nerozhodlo, takže nás čekají samostatné nájezdy. Na obou stranách najdeme několik šikovných hráčů, proto můžeme očekávat zajímavou bitvu.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:58
Ještě jedna šance na závěr prodloužení, kdy se Tyler Bozak pokoušel dorazit kotouč u pravé tyče hostující branky, ale neuspěl.
64:46
Lehký zákrok pro Berniera.
64:36
Lupul se snažil prodrat po pravé straně, dostal se až k brance, kde ho ovšem zastavili obránci Sabres společně s Andersem Lindbäckem.
64:06
Nadvakrát musel pokrýt kotouč Jonathan Bernier. Konec prodloužení se pomalu blíží, ale je dost možné, že někdo rozhodne.
Věděli jste, že...

Buffalo nájezdy umí. Se sedmi výhrami je třetím nejlepším celkem soutěže, zatímco Toronto vyhrálo samostatné nájezdy pouze třikrát.
63:23
Výtečný zákrok Anderse Lindbäcka! Pánik nadýchanou přihrávkou našel najíždějícího Komarova, který zakončil a Lindbäck s trochou štěstí pokryl puk lapačkou.
63:00
Nahození Richarda Pánika skončilo pouze za brankou Buffala a v moci soupeře. Sabres mohou zaútočit.
62:45
Johan Larsson mohl korunovat svůj perfektní výkon vítěznou trefou, když se na hranici kruhu pro vhazování dostal ke střele a jeho tvrdou střelu vyrazil Bernier lapačkou!
61:57
Kesselovu střelu tečoval Tyler Bozak, ale tentokrát už puk mezi třemi tyčemi neskončil.
61:20
Phil Kessel ujel Andreji Meszárošovi a tvrdou střelou prověřil brankáře soupeře, který střelu zlikvidoval pravým betonem.
61:09
Elitní útočná formace Sabres domácí obraně pořádně zavařila, ale Bernier svou klec ochránil a vytáhl se zejména proti velké šanci Ristolainena.
60:49
Velmi aktivní domácí branku nevytěžili a musí se vracet ke své svatyni.
60:01
Prvních šedesát minut vítěze nepřineslo a na řadě je prodloužení. Domácím se podařilo vyrovnat 3 minuty a 25 vteřin před koncem díky trefě Tylera Bozaka.
60:00
59:57
Mike Weber mířil velmi nepřesně.
59:40
Puk byl několik vteřin v rohu obranného pásma Toronta, kde ho drželi dva útočící hráči Buffala.
59:12
Akci Toronta zastavil hvizd sudího. Puk skončil v ochranné síti a bude se vhazovat ve středním pásmu. Prodloužení je už velmi pravděpodobné.
58:41
Hraje se na obě strany, ale ani jeden z celků se nemůže usadit v útočné třetině.
57:36
James van Riemsdyk byl u zrodu dalšího zákroku hostujícího brankáře. Konec utkání se blíží a je velmi pravděpodobné, že se dočkáme prodloužení.
57:11
Parádní individuální akci zahájil David Booth na své polovině, obešel dva hráče soupeře a z pravé strany prověřil Lindbäcka. Následně se za brankou Buffala strhla mela, která se obešla bez trestů.
56:35
Toronto právě vstřelilo branku!
Aréna v Torontu explodovala radostí. Na modré čáře dostal nabito Phil Kessel a jeho tvrdou střelu tečoval před brankou TYLER BOZAK (19), kterému se tak podařilo srovnat stav utkání. Asistence: Phil Kessel (29), Morgan Rielly (17).
56:10
Osamocený Dion Phaneuf se v pravém kruhu dostal ke kotouči a tvrdou střelou orazítkoval levou tyč Lindbäckovy branky! Odražený kotouč nedokázal trefit Bozak.
55:39
Času už moc nezbývá a Toronto má ideální příležitost udeřit. Hosté se ovšem okamžitě osvobozují.
55:23
Po vhazování před brankou Buffala se ke kotouči dostali hráči Toronta. Za brankou se k puku dostal Mike Weber (BUF), ale puk poslal do hlediště, což znamená menší trest za zdržování hry.
55:20
Chyběl kousek a mohlo být vyrovnáno! Dion Phaneuf nahazoval kotouč od modré čáry a James van Riemsdyk tečoval kotouč do protipohybu Anderse Lindbäcka. Švédský brankář nakonec stihl touš zachytit a ukrýt ho ve své výstroji.
55:06
Buffalo se důsledně brání a domácí mají problémy s přechodem útočné modré čáry.
54:13
Tyler Ennis se pokoušel před brankou zakončit z otočky a trefil pouze bránícího hráče. Na druhý pokus už nahazoval puk z kruhu pro vhazování, ale nikdo z jeho spoluhráčů puk nezasáhl.
53:41
David Booth je při chuti! Křídelník Maple Leafs se trefil ve třech předešlých zápasech a teď byl blízko. Nadvakrát se pokoušel zakončit průnik středem útočné třetiny – neúspěšně. Následně se zmocnil kotouče a svou tvrdou střelou prověřil Lindbäcka.
53:10
Tim Erixon ztratil kotouč na modré čáře a přesilová hra Toronta zůstane nevyužita.
52:53
Richard Pánik už míchá s pukem v útočné třetině a dlouho neměl komu nahrát.
52:20
Hostující brankář teď toho moc neviděl, ale nahozený kotouč se zastavil v hloučku hráčů, kde se nejlépe zorientoval hostující obránce a vyhodil puk.
52:09
Toronto se okamžitě vrátilo do útočného pásma, kde si vyměnilo několik přihrávek a ke střele se dostal Phil Kessel, jehož střela do středu branky skončila v náručí pozorného Lindbäcka.
51:30
Jeden z hráčů Maple Leafs míchal u mantinelu s kotoučem, až mu puk utekl a hosté se osvobodili.
51:13
Toronto vyhrálo vhazování a může roztočit kolotoč přihrávek v útočném pásmu.
51:03
Toronto zaútočilo a Nikita Zadorov (BUF) si v souboji s Komarovem počínal nedovoleně. Domácí budou hrát po komerční přestávce další přesilovku.
50:42
Oba týmy se střídají v držení kotouče a hraje se převážně ve středním pásmu, což Šavlím vyhovuje.
50:10
Rozehrávku Toronta zachytil ve středním pásmu Andrej Meszároš, který okamžitě střílel a jeho pokus pokryl Bernier vyrážečkou.
49:34
Maple Leafs se v útočném pásmu zdržely sice o něco déle, přesto se Buffalo dokázalo osvobodit.
49:17
Jejich poslední pokusy o přechod útočné modré skončily neúspěchem. Co teď?
48:46
Přesilová hra Sabres je u konce a bohužel pro hosty brankovou radost nepřinesla. U puku jsou tentokrát domácí.
48:15
Buffalo kombinuje v útočné třetině, ale Berniera zatím neprověřilo. Když už se dostalo ke střele, tak ta mířila mimo tři tyče.
47:45
Na druhé straně mohl v oslabení udeřit Trevor Smith, jehož střelecký pokus nenadělal Lindbäckovi větší potíže.
47:29
Tvrdou střelu Rasmuse Ristolainena od modré čáry ještě mírně tečoval Brian Gionta, přesto se Bernier nenechal rozhodit a puk pokryl.
46:41
Druhým vyloučeným hráčem Maple Leafs v tomto utkání se stal obránce Andrew MacWilliam (TOR), který si odpyká menší trest.
46:41
Buffalo se k žádnému kolotoči přihrávek nedostalo, přesto dokázalo využít zaváhání domácí obrany a Tyler Ennis před brankou zakončil pouze do pravého betonu Berniera. Autor tří kanadských bodů byl faulován a Sabres budou hrát přesilovku.
46:05
Ennis zachytil ve středním pásmu rozehrávku soupeře a společně se svými spoluhráči se snaží usadit v útočném pásmu.
45:31
Maple Leafs kombinovali v útočné třetině a převážně za brankou soupeře, kde o kotouč přišly. Buffalo se osvobozuje.
44:55
V podání kanadského celku se nejedná o souvislý tlak, ale o nájezdy do obranného pásma Buffala. Všechny zatím končí neúspěchem.
44:25
Toronto se ovšem opět neprosadilo a musí za pukem do své obranné třetiny. Sabres zvládají toto oslabení dobře.
43:43
Hned po vhazování vyslal tvrdou střelu Andrew MacWilliam, jehož tvrdá rána byla sražena do ochranné sítě. Vhazování před Lindbäckem.
43:39
Jedovatou střelu Phila Kessela od dokázal Anders Lindbäck pokrýt. Vhazuje se po jeho levici.
43:30
Maple Leafs se do zakončení nedostali a musí pro kotouč až za svou branku.
42:58
Domácí mají slibnou příležitost na vyrovnání. Cody Hodgson (BUF) si počínal nedovoleně a je třetím vyloučeným hráčem Šavlí v tomto utkání.
42:49
Na druhé straně se dostal do zakončení Peter Holland, jehož pokus mířil mimo tři tyče.
42:36
Na druhé straně hledal Ellis lépe postaveného D'Amiga, se kterým si poradil obránce Dion Phaneuf.
41:54
Hra se přestěhovala před branku Buffala a Anders Lindbäck vyrazil střelu od modré pouze před sebe, kde se pokoušel dorážet Leo Komarov – neúspěšně.
41:31
Morgan Rielly nedokázal usměrnit svou střelu mezi tři tyče. Naopak Rasmus Ristolainen o něco později donutil domácího brankáře pokrýt kotouč lapačkou. Bude se vhazovat po boku Berniera.
40:44
Z rohu kluziště dostal přihrávku jeden z hostujících hráčů, ale střela na hranici kruhu pro vhazování mu nesedla.
40:11
O první útočný výpad se postarali domácí hráči, kteří si vybojovali vhazování vedle Lindbäckovy branky.

Zblokované střely: 7 – 8
Druhá třetina skončila a domácí diváci nemohou být příliš spokojení. Jedinou branku prostřední části totiž vstřelil hostující Matt Moulson, který tak poslal svůj tým do vedení. Vedení Sabres je ale zasloužené, protože hostující tým byl aktivnějším celkem.

Třetí třetina začne přibližně v 1:57.
40:00
39:42
Phil Varone po buly upadl a pro domácí tým se otevřela možnost rychlého brejku, který nedokázal využít.

Zach Bogosian byl před dnešním zápasem jediným hráčem Buffala, který měl v bilanci +/- kladnou bilanci. Obránce Sabres měl tři kladné body.
39:29
Toronto vyhazuje kotouč a po dlouhé době máme přerušeno – zakázané uvolnění.
39:14
Třetina se dohrává převážně na útočné polovině Buffala. To se nemůže dostat do zakončení.
38:22
Před brankou stál osamocený Hodgson, kterému se nepodařilo usměrnit nahozený kotouč. Opravdu dlouho hrajeme bez přerušení.
37:14
Foligno posunul kotouč na Briana Giontu, který z levé strany mířil vedle levé tyče domácí branky. Na druhé straně dojížděl nahozený kotouč Richard Pánik, ale v souboji s obráncem neuspěl.
36:41
Hra se přesunula do středního pásma, kde se oba týmy střídají v držení kotouče. K vytrvalému tlaku se nemůže dostat ani jeden z nich.
35:31
Strachanův pokus od modré čáry mířil mimo. Sabres jsou v útočné třetině velmi často, ale s pukem jsou u mantinelů a zády k brance, nebo ho drží za ní.
34:33
Několik střeleckých pokusů vyslalo Buffalo. Všechny puky ovšem mířily mimo tři tyče a chyběla jim i potřebná razance.
33:28
Buffalo je v posledních desítkách vteřin aktivnějším týmem a v útočné třetině dělá problémy domácím obráncům.
32:49
Obě mužstva se poslední brankou nakopla a trochu přidala. Sledujeme velmi svižnou hru. Zatím bez střeleckých pokusů.
32:11
Mohlo být rychle vyrovnáno, ale nebezpečná střela Toronta mířila mimo. Toronto je u kotouče.
31:50
Sabres právě vstřelili branku!
Parádní akce Buffala končí třetí brankou v síti Toronta. Johan Larsson dostal kotouč na vlastní modré, na polovině hřiště si narazil s Ennisem a našel najíždějícího MATTA MOULSONA (10), který se štěstím doklepl kotouč do sítě – 2:3! Asistence: Johan Larsson (4), Tyler Ennis (20).
31:30
Opět se pokračuje ve hře a druhý útok Buffala byl na ledě dost dlouho. Toho málem Toronto využilo, ale mířilo pouze mimo branku Lindbäcka.
30:46
Brankář Bernier musel pokrýt další střelecký pokus z kruhu pro vhazování a po komerční přestávce se bude vhazovat po jeho pravici.
30:09
Cody Hodgson hledal před brankou někoho ze svých spoluhráčů, ale Tim Schaller kotouč netrefil.
29:18
Zadorov mířil mimo.
28:38
Tentokrát útočí spíše hosté a Bernier se musí mít na pozoru.
28:08
Zach Bogosian dostal na pravé straně kotouč a ve velmi slibné příležitosti na Berniera nevyzrál. Velká škoda pro Buffalo.
27:18
Domácí jsou v posledních desítkách vteřin mírně aktivnějším týmem, přesto se jim nedaří ohrozit švédského brankáře Sabres.