Radim Vrbata (VAN) 0+0, 5 střel, čas na ledě 17:05
Tři hvězdy utkání:

1. Mats Zuccarello (NYR) 1+0
2. Ryan Miller (VAN) 46 zák., 3 góly, 93,9%
3. T.J. Miller (NYR) 1+0
Vancouver Canucks dokázal na ledě jasně lepšího New Yorku Rangers dotáhnout zápas do prodloužení, které za stavu 2:2 rozhodl minutu a šest sekund před jeho koncem po skvělém objetí brány T.J. Miller. Rangers byli během zápasu lepším týmem a několikrát nastřelili tyč, takže jejich vítězství je naprosto zasloužené. I Canucks zřejmě nakonec budou s bodem spokojeni. Konečný výsledek. New York Rangers 3 Vancouver Canucks 2 po prodloužení.
63:54
Rangers právě vstřelili branku!
J.T. MILLER odmítá samostatné nájezdy a rozhoduje v prodloužení o vítězství New Yorku Rangers 3:2!! J.T. Miller objel skvěle bránu a u pravé tyče zasunul puk vedle levého betonu Ryana Millera, který se k ní včas nestihl přesunout. Asistence: Ryan McDonagh, Derek Stepan.
63:15
Oba dva týmy se snaží, jenže jejich akcím schází přesná přihrávka, ale především potom střela.
62:39
V prodloužení se hraje stále bez střely na bránu a před námi jsou s největší pravděpodobností nájezdy.
61:44
Ben Hutton se dostal do samostatného úniku, v poslední chvíli mu ale znemožnil zakončit vracející se Mats Zuccarello a Henrik Lundqvist puk pravým betonem v pohodě vyrazil!
61:09
Alexander Edler odvedl v obraně dobrou práci a nepustil Rangers na pravém křídle ke střele.
60:51
Úvodní minuta prodloužení téměř za námi a zatím jsme nebyli svědky ani jedné střely.
60:25
Radim Vrbata a Chris Kreider se nepříjemně srazili v útočném pásmu New Yorku Rangers. Oba dva ale budou v pořádku.
60:02
Bo Horvat uspěl na vhazování a Canucks se mohou jako první rozhodnout.
60:01
New York Rangers během úvodních jedenácti minut třetí třetiny svého soupeře jasně přehrával a navíc ho nepustil ani k jedné střele. Rangers vehementně usilovali o vstřelení vyrovnávacího gólu a v čase 51:46 se ho dočkali, když z velké blízkosti zamířil mezi betony Ryana Millera po přihrávce Keitha Yandlea zkušený Mats Zuccarello. Skóre po 60 minutách. New York Rangers 2 Vancouver Canucks 2.
60:00
59:29
Oba týmy pouze nahazují puk do útočného pásma, aby se nedopustily nějaké zbytečné chyby.
59:00
Do konce třetí třetiny zbývá odehrát jedna minuta.
58:25
Do konce normální hrací doby zbývá odehrát něco málo přes minutu a půl a vypadá to, že se dočkáme v Madison Square Garden prodloužení.
58:21
Ben Hutton vypálil ze středního pásma v blízkosti útočné modré čáry a jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.
58:01
Canucks nyní hrají hodně jednoduše.
57:31
Alexandre Burrows si ve středním pásmu zpracoval puk a po nahození za bránu Rangers odjel střídat.
56:56
Alexander Edler vyhrál vhazování v obranném pásmu a Vancouver nahodil puk za bránu Henrika Lundqvista.
56:48
Hra byla přerušena a na řadu přichází reklamní přestávka.
56:29
Chris Kreider tvrdě vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a Ryan Miller jeho střelu levým betonem vyrazil! To byl skvělý zákrok.
56:02
Sven Baertschi se na levém křídle dostal k puku, do zakončení se ale poté přes dvojici protihráčů nedostal.
55:09
Dominic Moore se mohl stát hrdinou, když z pravého kruhu pro vhazování napřáhl ke střele, která orazítkovala tyč!
55:00
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát přesně 5 minut.
54:39
Ryan McDonagh na levém křídle tvrdě vypálil od modré čáry a Ryan Miller měl s jeho střelou letící těsně nad ledem potíže, nakonec ji ale dokázal vyrazit do bezpečí s přispěním Alexandreho Burrowse!
54:01
Radim Vrbata vypálil z prostoru mezi kruhy pro vhazování, Henrik Lundqvist byl ale připraven a pravým betonem jeho pokus vyrazil!
52:54
New York Rangers je v dnešním zápase lepší, má více šancí a jeho vyrovnání je naprosto zasloužené.
51:46
Vancouver Canucks nedokázal vyhodit puk z obranného pásma a MATS ZUCCARELLO vyrovnává na 2:2!! Rick Nash zpoza brány přihrál do rohu ledové plochy Keithovi Yandleovi, který si vybruslil do prostoru a před bránou našel najíždějícího Matse Zuccarella, který do jeho přihrávky u pravé tyče vložil hůl a mezi betony Ryana Millera poslal puk do brány. Asistence: Keith Yandle, Rick Nash.
51:32
Mats Zuccarello vypálil na pravém křídle z kruhu pro vhazování, jeho střela ale zamířila nad.
Věděli jste, že?

Vancouver Canucks třikrát v řadě vyslal na bránu soupeře minimálně 40 střel.
51:22
51:09
Radim Vrbata zavezl puk do útočného pásma a poté vypálil, jeho střela ale zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený Henrik Lundqvist a po vyražení puku si připsal ve třetí třetině první zákrok.
50:50
STŘELY VE 3. TŘETINĚ

New York Rangers 11 Vancouver Canucks 0
50:17
Alex Biega nahodil puk po vyhraném vhazování Daniela Sedina za bránu Henrika Lundqvista, který nemusel ve třetí třetině ani jednou zasahovat.
50:11
Rangers vyhodili puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění a vhazovat se bude po pravici Henrika Lundqvista.
49:44
Rangers nahodili od modré čáry na levém křídle puk na bránu a Ryan Miller ho podržel ve svém náručí, aby přerušil hru.
49:24
Útok Vancouveru Canucks zastavil na levém křídle ofsajd a hra byla vykázána do středního pásma.
48:59
Hlavní rozhodčí Steve Miller byl po vhazování v obranném pásmu Canucks zasažen pukem do hlavy a skončil na ledě. Poté se ale zvedl a vysloužil si ovace hráčů i fanoušků. Krásné gesto.
48:55
J.T. Miller se těsně před bránou třikrát nebo čtyřikrát snažil puk dorazit za záda Ryana Millera, ani v jednom případě ale neuspěl!
48:24
Dan Girardi tvrdě vypálil od modré čáry a Ryan Miller jeho střelu s příklepem směřující nad ledem k levé tyči pravým betonem vyrazil!
47:58
New York Rangers vytvořil před bránou Vancouveru Canucks obrovský závar a Viktor Stalberg se u pravé tyče snažil puk dorazit do brány, Ryan Miller ale vleže na pravém boku jeho pokus zastavil a přerušil hru!
47:35
Mats Zuccarello se v levém kruhu pro vhazování ocitl ve slibné šanci, jeho následná střela ale trefila pouze hruď Ryana Millera, který po snadném zákroku jeho střelu vyrazil.
47:18
Alexander Edler odvedl v obraně dobrou práci, když zablokoval střelu Rangers z pravého kruhu pro vhazování.
47:08
Alexandre Burrows nedokázal puk tečovat a rozhodčí odpískali proti Vancouveru Canucks zakázané uvolnění.
46:29
Bo Horvat si sjížděl u levé tyče na přihrávku Daniela Sedina, do zakončení se ale nedostal.
Hlavní rozhodčí Steve Miller před vhazováním v obranném pásmu dojel k lavičce Rangers, aby mu nabrousili brusle.
46:08
Rangers vypálili z pravého kruhu pro vhazování a puk před bránou skončil pod tělem jednoho z hráčů Vancouveru, který ho zalehl.
45:43
Canucks se v rozpětí několika málo sekund dostali ke dvěma střelám, obě dvě ale byly sraženy mimo.
45:09
Dan Girardi tvrdě vypálil od modré čáry a jeho střela byla těsně před Ryanem Millerem přizvednuta do vzduchu, brankář Canucks ale předvedl dobrý reflex a kotouč ze vzduchu rychle stáhl do své lapačky.
44:03
Statistiky hráče

Nish Nash strávil na ledě 12 minut a 5 sekund, během nichž se dostal k pěti střelám.
43:54
Útok New Yorku Rangers zastavil ofsajd a hra byla vykázána do středního pásma.
43:12
Rick Nash se vrátil zpět na led z trestné lavice a po nabrání rychlosti na pravém křídle se skvěle natlačil před bránu, puk se mu ale poté mezi betony Ryana Millera zasunout nepodařilo!
42:42
Ryan McDonagh na levém křídle vypálil v oslabení, ani jeho střela ale nezamířila mezi tři tyče.
42:13
Canucks se nepodařilo usadit v útočném pásmu a Rangers vyhodili puk až k bráně Ryana Millera, který ho zastavil holí a rozehrál.
41:12
Jesper Fast se dostal v oslabení do samostatného úniku, který se pokusil zakončit bekhendovým blafákem, jeho následná střela ale zamířila vedle levé tyče! To byla obrovská šance.
41:00
Rick Nash (NYR) dostal menší trest, 2 minuty sekání.
40:49
J.T. Miller se ocitl u pravé tyče ve velké šanci, puk se mu ale bekhendem nepodařilo poslat na vyrážečku Ryana Millera, který si v úvodu třetí části dnešního zápasu připsal skvělý zákrok!
40:07
Ryan Miller zastavil nahození Rangers a u pravé tyče přikryl puk na ledě lapačkou.
40:02
New York Rangers vyhrál ve všech třech třetinách úvodní vhazování, do třetí části ovšem vstupuje za nepříznivého stavu 1:2.
40:01
Třetí třetina začne přibližně v 2:52.
Také ve druhé části zápasu byl New York Rangers aktivnějším týmem a dvakrát orazítkoval tyč. Domácím hráčům se podařilo fanoušky v Madison Square Garden rozradostnit necelých pět minut po začátku druhé třetiny, když se z dorážky prosadil Derek Stepan, jenže na jeho gól poté krátce před druhou sirénou odpověděl po krásné kombinaci střelou do prázdné brány Alexandre Burrows a poslal Vancouver Canucks podruhé v utkání do vedení. Rangers mohli vyrovnat, střela Ryana McDonagha od modré čáry se ale od pravé tyče odrazila do té levé a poté ven. Skóre po 40 minutách. New York Rangers 1 Vancouver Canucks 2.
40:00
39:00
Do konce druhé části zbývá odehrát jedna minuta.
38:45
Ryan McDonagh napřáhl od modré čáry ke krásné střele, která letěla těsně nad ledem a od pravé tyče se odrazila do té levé a poté ven!
38:35
Vancouver Canucks vyhodil puk po špatné rozehrávce na zakázané uvolnění a vhazovalo se po pravici Ryana Millera.
37:54
Rangers se po krátké přestávce do zakončení nedostali a jejich nahození zamířilo vedle vzdálenější levé tyče.

Alexandre Burrows dnes vstřelil během posledních 25 zápasů svůj první gól.
Na řadu přichází krátká reklamní přestávka.
37:44
Rangers se jako vosy sjížděli u pravé tyče k volnému puku, ten ale včas přikryl pod lapačkou pozorný Ryan Miller.
37:26
Vancouver Canucks vyhodil puk na zakázané uvolnění a hlavní trenér Willie Desjardins si vzal oddechový čas.
37:12
Ryan McDonagh napřáhl na levém křídle od modré čáry ke tvrdé střele, kterou Ryan Miller pravým betonem po krásném zákroku vyrazil mimo!
36:35
Alexandre Burrows vstřelil v letošní sezóně svůj šestý gól a Vancouver Canucks nad střelecky aktivnějším New Yorkem Rangers opět vede.
36:11
V Madison Square Garden nastal problém s ochranným sklem a na řadu proto přichází reklamní přestávka.
36:11
Vancouver právě vstřelil branku!
ALEXANDRE BURROWS střílí gól a Vancouver Canucks se podruhé v zápase ujímá vedení, tentokrát 2:1!! Linden Vey odvedl v rohu útočného pásma skvělou práci a poté na pravém křídle našel Emersona Etema, který se neukvapil se zakončením a u levé tyče našel lépe postaveného Alexandreho Burrowse, který puk z blízkosti dorazil do prázdné brány. Asistence: Emerson Etem, Linden Vey.
35:37
Linden Vey nebezpečně vypálil z pravého kruhu pro vhazování a Henrik Lundqvist zřejmě s pomocí tyče vyrazil puk zpět do hry!
35:01
Jannik Hansen si na pravém křídle skvěle prohodil jednoho z hráčů Rangers a poté se snažil zamířit mezi betony Henrika Lundqvista, ten ale včas zavřel vrata a jeho střelu vyrazil!
34:43
Rangers jsou střelecky mnohem aktivnější, obě týmům se ale podařilo vstřelit pouze jeden gól.
34:07
To nejdůležitější se New Yorku Rangers splnit podařilo, když po gólu Dereka Stepana vyrovnali při signalizovaném vyloučení a výhodě na 1:1.
33:38
Dnešní utkání v Madison Square Garden nabízí hokej hraný ve vysokém tempu a druhá třetina se rychle blíží ke svému konci.
33:19
STŘELY

New York Rangers 25 Vancouver Canucks 15
32:52
Vancouver Canucks po dlouhém střídání pouze nahodil puk za bránu Henrika Lundqvista a jeho hráči odjeli rychle střídat.
31:38
Canucks se pokusili nahodit puk z rohu útočného pásma před bránu, jejich nahození ale trefilo pouze vnější oblouk brány, od kterého se kotouč odrazil na hole Rangers.
30:51
Mats Zuccarello se u pravé tyče ocitl ve slibné šanci, jeho střelu ale zablokoval po návratu na led z trestné lavice Alex Biega.
30:44
Vyloučený Alex Biega je zpět na ledě a Vancouver hraje v plném počtu.
30:28
Henrik Lundqvist se vydal za svou bránu, aby zastavil další vyhození Canucks, a přesilová hra Rangers se chýlí ke konci.
30:18
New York Rangers zatím hraje přesilovou hru velmi špatně a nyní navíc jeho hráči vyhodili puk na zakázané uvolnění.
29:57
Kevin Hayes vypálil od modré čáry a jeho následná střela byla přizvednuta do ochranné sítě.
29:44
Puk byl sražen na střídačku New Yorku Rangers a hra byla vykázána do středního pásma.
29:41
Vancouver Canucks skvěle brání a Ryan Miller zatím nemusel během úvodní přesilové hry Rangers zasahovat.
28:54
T.J. Miller mohl rychle využít přesilovou hru, jeho střela z pravého kruhu pro vhazování ale zamířila vedle vzdálenější levé tyče.
28:43
Alex Biega (VAN) dostal menší trest, 2 minuty krosček.
28:10
Radim Vrbata nebezpečně vypálil z pravého křídla od mantinelu a Henrik Lundqvist nedokázal jeho střelu udržet! K dorážce se poté dostal Sven Baertschi, z blízkosti se mu ale druhý gól v dnešním zápase vstřelit nepodařilo.
27:45
Dan Girardi odvedl v obranném pásmu skvělou práci a poté puk vyhodil do středního pásma.

Vancouver Canucks porazil New York Rangers 10. prosince 2:1 a velkou zásluhu na tom měly přesilové hry. Pro Rangers je tedy v dnešním utkání klíčové, aby se vyvarovali zbytečných vyloučení.
26:35
Dominic Moore vypálil z levého kruhu pro vhazování a po dobrém zákroku Ryana Millera následuje reklamní přestávka.
24:40
New York Rangers mohl rychle otočit stav utkání, jeho tvrdá střela na pravém křídle od modré čáry ale podruhé v zápase skončila na levé tyči!
24:18
DEREK STEPAN se prosazuje při signalizované výhodě a vyrovnává na 1:1!! Chris Kreider z pravého křídla nahodil puk před bránu, kde se snažil puk poslat mezi betony Ryana Millera z velké blízkosti Rick Nash, brankář Canucks ale jeho střelu vyrazil a puk poté u levé tyče dorazil do prázdné brány Derek Stepan. Asistence: Rick Nash, Chris Kreider.
24:00
J.T. Miller vypálil z levého kruhu pro vhazování, jeho střela ale našla pouze beton připraveného Ryana Millera.
23:35
Rangers se nepodařilo rozehrát a vyhodili puk na zakázané uvolnění.
23:01
Jayson Megna se pokusil vypálit z pravého kruhu pro vhazování, jeho následná střela zápěstím ale zamířila vedle pravé tyče a skončila za bránou.
22:50
Brandon Prust využil volného prostoru na pravém křídle k rychlé střele zápěstím, kterou Henrik Lundqvist vyrazil pravým ramenem do ochranné sítě.
22:16
Jesper Fast na modré čáře neudržel puk po zablokované přihrávce a Vancouveru se podařilo osvobodit.
21:42
Rick Nash na pravém křídle napřáhl bez přípravy od modré čáry ke střele s příklepem, jeho následná rána ale zamířila vedle pravé tyče.
21:01
Henrik Lundqvist vyjel za bránu, aby zastavil nahození Vancouveru a poté se do ní rychle vrátil.
20:30
Derek Stepan se u levé teče ocitl v obrovské šanci a mohl puk dorážet do prázdné brány, jenže Ryan Miller skvěle zareagoval a hokejkou přiloženou k ledu jeho pokus zastavil!
20:07
Puk skončil po nepřesné rozehrávce Rangers na zakázaném uvolnění a hra se přestěhovala před Henrika Lundqvista.
20:02
Rangers vyhráli úvodní vhazování druhé třetiny a okamžitě nahodili puk do útočného pásma.
20:01
Druhá třetina začne přibližně v 1:56.
New York Rangers měl úžasný vstup do zápasu a již po pár sekundách mohl otevřít skóre zápasu Keith Yandle, jeho střela z vrcholu levého kruhu pro vhazování ale orazítkovala vzdálenější pravou tyč. Ryan Miller podržel Vancouver Canucks několika skvělými zákroky a na rozdíl od Henrika Lundqvista na opačné straně neinkasoval. Rangers sice byli střelecky aktivnější a měli na vrh, jenže v polovině první části zápasu otevřel skóre po pěkném objetí brány Bo Horvata osmým gólem v letošní sezóně NHL Sven Baertschi. Skóre po první třetině. New York Rangers 0 Vancouver Canucks 1.
20:00
19:22
Rangers na pravém křídle tvrdě vypálili od modré čáry a Ryan Miller si připsal další úspěšný zákrok, přestože toho příliš neviděl.
19:00
Do konce první třetiny zbývá odehrát jedna minuta.
18:32
Derek Stepan si v pravém kruhu pro vhazování sjel na přihrávku svého spoluhráče zpoza brány a poté nebezpečně vypálil, Ryan Miller ale předvedl skvělý reflexivní zákrok a ukryl puk ve své výstroji!
17:54
Vancouver Canucks mohl v závěru první třetiny navýšit své vedení střelou od modré čáry, která těsně nad ledem směřovala k pravé tyči, Henrik Lundqvist ji ale po krásném zákroku vyrazil levým betonem!
17:14
Keith Yandle napřáhl na vrcholu levého kruhu pro vhazování ke tvrdé střele s příklepem, ta ale zamířila vedle levé tyče.
17:01
Do konce úvodní části dnešního zápasu zbývají odehrát necelé tři minuty. Rangers zatím marně usilují o vyrovnání.
16:25
Rangers na pravém křídle tvrdě vypálili od modré čáry a Ryan Miller puk směřující do horní části brány vyrazil po pěkném zákroku vyrážečkou do rohu kluziště.
16:06
Viktor Stalberg na levém křídle dostal přihrávku do jízdy, ke střele ale vzápětí nedostal.
Bo Horvat mohl poslat Canucks do dvoubrankového vedení, ve své snaze ale neuspěl a je tu další reklamní přestávka.
15:46
Na opačné straně ledové plochy se u pravé tyče snažit dorazit volný puk do prázdné brány Bo Horvat, včas k němu ale přijel jeden z hráčů Rangers a Henrik Lundqvist po rychlém zalehnutí a natažení rukou ukryl pod lapačkou!
15:30
Kevin Hayes se ocitl u levé tyče ve velké šanci, Ryan Miller ale jeho střelu po ledě pravým betonem vyrazil!
15:10
Rangers vyhodili puk na zakázané uvolnění a hra se vrátila zpět před bránu Henrika Lundqvista.
14:52
Daniel Sedin si najel krátce za modrou čárou v útočném pásmu na zadovku svého spoluhráče a napřáhl bez přípravy ke tvrdé střele, která zamířila doprostřed brány a Henrik Lundqvist ji po rychlém zakleknutí vyrazil.
14:15
New York Rangers je od úvodních minut aktivnější a nebezpečnější, jenže mu to zatím není nic platné, protože prohrává těsně 1:0.
14:01
Vancouver Canucks zastavil další útok New Yorku Rangers, jeho hráči ale vzápětí vyhodili puk na zakázané uvolnění.
13:17
Canucks zastavili útok Rangers a vyhodili puk do středního pásma a oba dva týmy odjely střídat.
12:41
Canucks nahodili puk do útočného pásma, aby mohli vystřídat.
11:55
Bo Horvat z pravého křídla posílal před bránu nebezpečnou přihrávku, Christopher Tanev na ni ale těsně nedosáhl.
11:40
Keith Yandle se vrátil do obranného pásma pro puk a na levé straně poté rozehrál.
Ryan Miller drží Vancouver Canucks nad vodou a hosté před krátkou komerční přestávkou vedou v Madison Square Garden zásluhou Svena Baertschiho 1:0.
11:32
Rick Nash na pravém křídle tvrdě vypálil od modré čáry, Ryan Miller ale po rychlém zakleknutí ukryl jeho prudkou střelu ve své výstroji.
11:01
Dan Boyle z levého kruhu pro vhazování tvrdě vypálil, Ryan Miller byl ale opět včas na svém místě a jeho pokus vyrazil do rohu kluziště.
10:35
Henrik Lundqvist vyjel za svou bránu, aby zastavil nahození Vancouveru Canucks.
10:14
Sven Baertschi otevřel skóre dnešního zápasu svým osmým gólem v letošní sezóně NHL.
09:35
Rangers se pokusili vyrovnat střelou od modré čáry, ta ale zamířila pouze doprostřed brány, kde ji v lapačce ukryl pozorný Ryan Miller.
09:02
SVEN BAERTSCHI skóruje a posílá Vancouver Canucks do vedení 1:0!! Bo Horvat na levém křídle nabral rychlost a po objetí brány našel před brankovištěm Svena Baertschiho, který z blízkosti zamířil k levé tyči. Asistence: Bo Horvat.
08:47
Viktor Stalberg u pravé tyče vystřelil v blízkosti a Ryan Miller po úspěšném zákroku přerušil hru.
08:24
Daniel Sedin u pravé tyče vypálil po pěkné otočce bekhendem a mířil mezi betony Henrika Lundqvista, jeho střela ale postrádala razanci a brankář Rangers ji v klidu vyrazil.
07:22
Dva hráči Rangers se natahovali u pravé tyče po puku, nakonec se ale ani jeden z nich ke střele nedostal a Ryan Miller vleže zasahovat nakonec nemusel.
07:07
Ryan Miller se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Rangers a rozehrál, což se mu úplně nepodařilo.
07:02
Protiútok Vancouveru Canucks zastavilo postavení mimo hru a po přerušení hry přichází na řadu první reklamní přestávka.
06:51
Rangers nahodili puk ze středního pásma za bránu Ryana Millera a odjeli střídat.
06:29
Tanner Glass chtěl pohotově vypálit na levém křídle od mantinelu, puk mu ale přeskočil hůl.
05:12
Viktor Stalberg se dostal těsně před bránou k dorážce, Ryan Miller ale v rychlém sledu vytáhl dva skvělé zákroky!
04:37
Rangers vypálili z pravého křídla a pozorný Ryan Miller jejich střelu pavým betonem vyrazil.
03:44
Utkání se hraje ve velmi vysokém tempu a od jeho začátku se pouze jednou přerušovalo.
02:53
Linden Vey se u pravé tyče snažil zamířit mezi betony Henrika Lundqvista, ten si ale připsal dobrý zákrok a následná dorážka útočníka Canucks zamířila nad!
02:23
Canucks dvakrát vypálili z levého kruhu pro vhazování, Henrik Lundqvist ale obě dvě střely hostů vyrazil mimo tři tyče.
02:00
New York Rangers vstoupil do dnešního utkání pořádně zostra, gól se mu ale zatím vstřelit nepodařilo.
01:12
Ryan Miller vyrazil střelu Rangers z pravého křídla pouze ke Kevinovi Hayesovi, který u levé tyče dorážek puk střelou po ledě do prázdné brány, brankář Canuks ale vytáhl úžasný zákrok a vleže jeho pokus zastavil nataženou rukou!
00:53
Rangers se v blízkosti pravé tyče snažili puk protlačit za záda Ryana Millera, ten se ale překonat nenechal.
00:23
Keith Yandle napřáhl z vrcholu levého kruhu pro vhazování ke krásné střele, která směřovala do pravého horního rohu, nakonec se ale od pravé tyče puk odrazil zpět do hry!
00:05
Chris Kreider vyhrál úvodní vhazování zápasu a následné nahození Rangers zastavil holí brankář Ryan Miller.
00:01
V braně New Yorku Rangers začne jednička Henrik Lundqvist, zatímco klec Vancouveru Canucks bude hájit Ryan Miller. Domácí Rangers se poprvé v sezóně musejí obejít bez Dericka Brassarda, zatímco Canucks chybí člen prvního útoku a kapitán Henrik Sedin. V sestavě Vancouveru naopak nechybí Radim Vrbata.

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – McDonagh (C), Klein, Staal (A), Boyle, Yandle, Girardi – Kreider, Stepan (A), Miller – Nash, Hayes, Zuccarello – Fast, Lindberg, Stalberg – Glass, Moore, Megna. Hlavní trenér: Alain Vigneault.

Vancouver Canucks: Miller (Markström) – Edler, Tanev, Hutton, Sbisa, Bartkowski, Biega – D. Sedin (A), McCann, Hansen – Baertschi, Horvat, Vrbata – Etem, Vey, Burrows (A) – Prust, Cracknell, Dorsett. Hlavní trenér: Willie Desjardins.

Rozhodčí: Chris Rooney, Dean Morton – Steve Miller, Jonny Murray.
Vzájemné zápasy:

Radim Vrbata (VAN) 11+10, +/- -17

10.12.15 Vancouver Canucks – NY Rangers 2:1
Vancouver Canucks:

Daniel Sedin se stal jedním z nejlepších střelců v historii Vancouveru, když stejně jako Markus Naslund nastřílel v dresu Canucks během své kariéry 346 gólů. Daniel Sedin během posledních tří zápasů nevstřelil gól a v zápase proti New Yorku Rangers navíc bude postrádat svého bratra Henrika, který v zápase proti New Yorku Islanders utrpěl v pondělí v noci zranění v horní části těla. Místo Henrika Sedina by měl v první formaci společně s Danielem Sedinem a Jannikem Hansenem hrát nováček Jared McCann.
New York Rangers:

NY Rangers měl po porážce s Philadelphií Flyers a Washingtonem Capitals v úterý v noci volno. Obránce Kevin Klein se proti Flyers zranil a nad jeho startem visí otazník. V bráně Rangers proti Vancouveru zřejmě začne Henrik Lundqvist, který během své kariéry proti Canucks inkasoval v průměru 2,03 gólu na zápas s úspěšností 93,7%. Ve skvělé formě hraje útočník Chris Kreider, který během posledních dvou zápasů vstřelil tři góly a během posledních tří utkání potom zaznamenal čtyři kanadské body. Rangers od 23. listopadu marně čekají na dvě výhry v řadě.
Obránce Alexander Edler a útočník Daniel Sedin 10. prosince skórovali během třetí třetiny a vystřelili Vancouveru Canucks v Rogers Areně výhru nad New Yorkem Rangers v posledním vzájemném duelu 2:1. Jediný gól Rangers vstřelil v čase 48:54 z trestného střílení Dan Boyle, který vyrovnal na 1:1, 30 sekund na to ale vystřelil Canucks vítězství Daniel Sedin. Brankář Vancouveru Ryan Miller předvedl 32 zákroků. Druhým vzájemným zápasem mezi oběma týmy v letošní sezóně NHL Vás s radostí provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.