55:42
Následně přišla chyba domácích, a plyne z toho zakázané uvolnění. Hra se vrátí před Svedberga.
55:32
Ačkoliv se v závěru periody hraje stále před svatyní Ufy. Hosté se k ničemu zajímavému nedostávají. Defenzíva Salavatu funguje na jedničku.
53:53
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Omark – 2 min. + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Linus – 2 min., hrubost).
53:53
52:58
Ani Panin dnes na skvěle chytajícího gólmana Salavatu neuspěl. Jeho pokus od modré skončil v lapačce Svedberga.
52:50
Další zákrok Svedberga. Tentokrát si švédský brankař poradil s ostrou ranou Pihlstroma z úhlu.
50:40
Zbývá deset minut do konce třetí periody a pomalu a jistš se htá přesouvá před svatyni Salavatu. Nicméně CSKA nemá nijak výrazný tlak.
49:03
Do brejkové situace se propracoval Gončarov, který si sjel z pravé strany před Fastha. Toho ale svou ranou nedokázal překonat.
48:16
Bodrov odkulhal do kabin a mezitím se hraje dál. CSKA se stále nemůže prosadit, jelikož se Ufa brání velmi dobře.
47:53
Bodrova trefil kotouč přímo do kolene! Tohle je hodně nepříjemné zranění domácího hráče, který se svíjí v bolestech na zemi.
47:38
Ve velmi nadějné pozici se zjevil Ljubimov. Ani on ale nedokázal dnes na Svedberga vyzrát. Odražený kotouč zamířil do ochranné sítě.
46:52
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Gončarov – 2 min., podražení).
46:24
Na protější straně zakončoval z úhlu Makarov. Ten svým pokusem našel lapačku číhajícího Svedberga. Následuje komerční přestávka.
45:46
Arzmacev dostal nabito k modré čáře. Od té to dnes Ufa zkouší opravdu často. Ani tentokrát ale neměla střela přesné parametry.
44:40
44:02
Salavat je hodně aktivní, především si dává přesné přihrávky, nicméně v koncovce to dost vázne. Jakoby se domácí báli střílet.
43:16
Dělová rána z hokejky Lisina mezi třemi tyčemi neskončila. Jeden z bránících protihráčů si lehl do střely a svým tělem jí zablokoval.
42:40
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Vorobjov – 2 min., držení protihráče).
42:16
Začátek třetí periody je svižný a téměř vůbec se nepřerušuje. Snad se zvýší i tempo hry a budeme svědky dalších gólů.
41:38
Lisin využil volného prostoru v mezikruží a tažným projektilem prověřil pozornost Fastha. Ten zasáhl včas svým pravým betonem.
41:00
Střelou přes obránce se prezentoval Platt. Svedberg na letící puk dobře viděl, zachytil jej do náruče a přerušil raději hru.
40:30
Domácí okamžitě zamířili do útočné třetiny, kde po krátké kombinaci pálil Grigorenko, jenže nepřesně. Hosté jsou u puku.
40:01
Druhá perioda byla hodně zdlouhavá. Viděli jsme mnoho vyloučených a naštěstí alespoň jedno z nich skončilo gólem. Dvě sekundy před koncem se Ufa prosadila zásluhou Chlystova. A od té doby se stav utkání nezměnil. Nutno ale dodat, že Salavat je o něco lepším týmem.
40:00
38:26
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Telegin – 2 min., nedovolené bránění).
38:03
Ljubimov měl na hokejce vyrovnání! Nabral rychlost a vydal se vstříc brejku. Před bránou ho ale zadržel Loginov a hostující hráč tak nedokázal zakončit.
36:55
Domácí v plném počtu. Pokračuje zkrácená přesilovka Ufy v pěti proti čtyřem.
36:38
Bohužel je závěr druhého dějství hodně rozkouskovaný. Hodně se vylučuje, ale přesilové hry domácím, ani hostům příliš nejdou.
36:13
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Petrov – 2 min., podražení).
35:36
Naumenkov nedokázal propálil bránící protihráče. Ti se vzápětí osvobodili a osvobodili se.
34:55
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Nesterov – 2 min., vražení na hrazení).
34:34
Pivcakin hledla svým nahozením od modré čáry spoluhráče, jenže neúspěšně.
33:48
33:05
A trvalo to tak dlouho, až se CSKA vzepřelo a s vypětím všech sil vyhodilo kus černé pryže přes všechny čáry.
32:46
Ufa opět sevřela svého soupeře ped Fasthem. Zatím je to bez střeleckých příležitostí.
31:48
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Vorobjov – 2 min., držení hole).
31:18
Domácí jsou v této fázi hry lepším týmem. Moskvě se bez hvězdy Radulova prostě nedaří. Alespoň tedy prozatím.
29:52
Ufa právě vstřelila branku!
Dvě vteřiny před návratem vyloučeného Da Costy, se domácí prosazují! Lisin se natlačil zpoza brány před brankoviště, kde následně vznikl velký závar. Fasth se roztáhl podél celé osy, jenže na dorážku DENISA CHLYSTOVA byl hostující brankař krátký.
29:35
Další chyba Ufy dostala do šance Telegina. Naštěstí pro Salavat měl hostující hráč puk hodně před sebou a nedokázal zakončšit.
28:44
To se následně změnilo. CSKA vyhazuje přes všechny čáry a střídá.
28:14
Lepisto to zkoušel individuálně a i když neuspěl, jeho tým stále zůstává před Fasthem.
27:52
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Da Costa – 2 min., podražení).
26:40
CSKA se ve druhé části téměř vůbec nedostává ke svatyni Svedberga. Hostům vázne především špatná souhra.
25:32
Nesterov měl na hokejce první gól, když mohl pálit do prázdné. Jenže v poslední chvíli upadl a zužitkovanou přihrávku nevyužil.
25:16
Jak je vidět, tak oba brankaři jsou zatím velmi pozorní a ukazují, proč jsou jedničky svých týmů. Především Fasth, který je zároveň nejlepším brankařem v lize.
24:44
Na druhé straně vysunul Platt svou přihrávkou Telegina, jenž střílel z první do připraveného Svedberga.
24:05
Hezká individuální akce Majorova, který si našel cestičku až před brankoviště. Nevypálil, místo něj to ale zkusil Prochorkin, avšak ani on nepřekonal Fastha.
23:58
Avšak Ufa je ve druhé části na začátku lepším týmem a tlačí se dopředu.
23:12
Následoval rychlý protiútok Salavatu, ve kterém zakončoval Omark. Gólman CSKA opět bez problému zakročil.
22:40
Těsně před návratem Panarina vznikl velký závar před Fasthem. Lazarev z dobré pozice trefil jen hruď hostujícího brankaře.
21:41
Nakonec si Ufa musela dát ještě velký pozor, protože Pivcakin se málem dostal do brejku. Neměl ale síly, a tak z toho nic nevzešlo.
21:13
Přesilové hry domácím zatím nejdou. Ačkoliv se držím v pásmu soupeře, nemohou se propracovat do zakončení.
20:47
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Panarin – 2 min., hákování).
Vyhrané buly: 12 – 9
Už se nic nestane. Úvodní dějství šlágru kola branku nenabídlo. Zápas je hodně vyhrocený, viděli jsme jednu bitku v závěru třetiny, avšak nebyli jsme svědky žádné šanci a ani gólu. Druhá třetina začne přibližně v 15:53.
20:00
19:55
17:55
Domácí tak mají k dispozici první přesilovou hru. Okamžitě se usídilili v pásmu soupeře a zatím si hledají prostor ke střele.
17:22
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Chlystov – 2 min. + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Ožiganov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Vorobjov – 2 min., podražení).
17:22
17:22
17:22
17:22
17:16
Polovina stadiónu už stála na nohou a slavila branku, jenže gól nepadl a vzápětí se strhla bitka! Chlystov sundal rukavice a v souboji poslal svého soupeře Ožiganova k zemi.
17:03
V závěru úvodní periody se tempo hry trochu zvyšuje. Dočkáme se první branky?
16:23
Vzápětí napřáhl Gončarov. Prudký projektil zamířil opět od modré a znovu skončil u číhajícího Fastha.
16:21
Po delší době se Ufa vydala do útočné třetiny, kde od modré napřáhl Grigorenko. Svou dělovkou trefil beton přesouvající se ho Fastha.
15:50
Nebezpečnou tečí se prezentoval Pihlstrom. Opět ale domácí muž v brance zasáhl včas a letící kotouč vyrazil.
14:35
14:04
Pivcakin pálil z vrcholu pravého kruhu. Tuto dělovku dokázal Svedberg zneškodnit. Švedský brankař si poradil i s následnou dorážkou.
13:13
Zatím se ale přesilová hra lídru východní konference nedaří. Salavat se výborně brání a vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
12:35
12:08
CSKA postupně zlepšuje svojí hru a momentálně se hraje převážně v útočníém pásmu hostujícího týmu.
11:46
Po delší době jsme byli svědky střel, o kterou se postaral Ljubimov. Domácí brankař raději přerušil hru.
11:25
Kvartalnov dostal hokejkou do obličeje, ale vypadá to, že si toho rozhodčí nevšiml. Hostující hráč potřebuje ošetření a míří do kabin.
09:51
Stále kotouč přeskakuje z jedné třetiny do druhé, avšak bez náznaků něčeho nebezpečného.
09:06
Hosté podnikli několik krátkých výpadů, nicméně žádný z nich nebyl pro obranu Ufy nebezpečný.
08:34
To se změnilo ve chvíli, kdy byl Prochorkin úplně sám před bránou. Přihrávka na něj směřovala, jenže zmiňovaný hráč puk nezachytil.
07:05
Bohužel nám zatím zápas nenabízí to, co bychom si představovali. Ani jeden z celků se nedostává do šancí a hlavně se málo střílí.
06:01
Po delší době tu máme přerušení, se kterým přichází i komerční přestávka.
05:28
Hra je hodně plynulá. Pihlstrom se dostal ke střele zápěstím. Svedber na ní dobře viděl a včas svojí výstrojí zasáhl.
05:17
Da Costa zabojoval v rohu mantinelu, vybojoval kus černé pryže a rychle rozehrál. Vzápětí ale hosté znovu puk ztratili.
04:20
Až teď se Moskvě na malou chvíli podařilo domácí uzavřít v obranné třetině. Naumenkov ale neudržel puk a hosté jsou vykázáni.
03:52
Hostům se nedaří v rozehrávce. Další zpackaná přihrávka vrátila kotouč domácím.
03:18
Podél pravé strany si sjel do pásma Majorovov, jenže ten kotouč nezachytil. Čtvrtá lajna domácích je ale zatím neaktivnější.
02:39
Salavat je v úvodních minutách o něco aktivnějším týmem a opět se usadil v obranné třetině CSKA.
01:50
Poprvé se přerušuje. Ofsajd Salavatu vrátí hru do středního pásma.
01:33
Velké problémy způsobil Petrov domácí obraně, který za bránou Svedberga dlouho držel kotouč. Nakonec o nějk přišel.
00:55
Ufa ještě chvíli zůstala v pásmu soupeře, poté ale Gončarov přišel o puk a CSKA může zaútočit.
00:24
Derljuk si sjel do útočné třetiny a vypálil z dálky. Fasth natáhl beton a jeho ránu bez problému zneškodnil.
00:01

Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Sochackij) – Lepisto, Loginov, Derljuk, Bodrov, Arzmacev, Gončarov – Grigorenko, Omark, Lisin – Chlystov, Chripunov, Syprykin – Vorobjov, Nesterov, Lazarev – Majorov, Hartikainen, Prochorkin.

CSKA Moskva: Fasth (Sorokin) – Naumenkov, Blažijevskij, Pivcakin, Ožiganov, Panin, Sergejev, Vorobjov – Da Costa, Ljubimov, Platt – Pihlstrom, Ljubimov, Makarov – Petrov, Stoljarov, Kuzmenko – Korotkov, Žarkov, Kvartalnov.

Rozhodčí: Gašilov, Olenin – Lazarev, Raming.
CSKA Moskva

je suverénně nejlepším týmem v celé KHL. Na svém kontě má až těžko uvěřitelných 127 bodů a je jisté, že zůstane na prvním místě západní konference. V soutěži dostal pouze 79 branek a vyhrál posledncíh pěti utkání za sebou.
Salavat Julajev Ufa

má po 57 odehraných zápasech 95 bodů a drží se na čtvrté příčce východní konferce se ztrátou čtyř bidů na třetí Novosibirisk. Aktuálně se Ufě daří jakž takž. Po třech prohrách přišly dvě výhry.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.