Je konec! Admiral Vladivostok prohrává v domácím prostředí i druhý zápas! Jokeritu Helsinky podlehl 1:6!

První třetina nabídla velmi rychlý kombinační hokej. Do vedení se již ve druhé minutě dostal Jokerit. Do pásma zavezl kotouč Kozun, který následně našel Petera Regina, který propálil Bobkova! Jokerit hrál i nadále aktivně a měl další šance. Ve 12. minutě poslal od modré střelu Korpikari, následně se kotouč odrazil do míst, kde se nacházel Topi Jaakola, který propálil Bobkova!

Druhá třetina nabídla velmi vyrovnanou bitvu! Jž na začátku třetiny Jokerit dokázal navýšit své vedení, když se střelou z mezikruží prosadil Brandon Kozun. Admiral měl následně k dispozici dvě přesilové hry, nicméně se nedokázal prosadit. Tedy Dmitrij Lugin se prosadil, nicméně jeho branka nebyla uznána!

Na začátku třetí třetiny se Jokerit prosadil počtvrté. Od modré vypálil Ville Lajunen a jeho rána skončila v síti! Domácí však o tři minuty snížili zásluhou Jaroslava Alševskije. Jokerit však i nadále hrál velmi ofenzivně! Na krásnou přihrávku Kozuna si najel Mathis Olimb, který dostal kotouč do sítě. Na konečný 1:6 upravil hostující Brandon Kozun.

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou!
59:49
Od modré čáry poslal nahození Saku Salminen, který však nepřekonal Nalimova. Ruský brankář si v této situaci počínal zkušeně.
59:29
Admiral je již v plném počtu! V útočné třetině se švak dostal ke kotouči Jani Rita, který si vybruslil do střelecké pozice, nicméně jeho ránu opět lapil Nalimov.
59:19
Teď si však našel cestu do útočného pásma Tommi Huhtala, který vystřelil, nicméně jeho pokus skončil v náruči brankáře Nalimova!
58:57
Admiral opět vyhodil do útočné třetiny. Rozehrávající Topi Jaakola je navíc velmi nepříjemně napadán Fisenkem.
58:21
Přesilová hra však Jokeritu příliš nevychází. Domácí celek výborně napadá a drží svého soupeře ve středním pásmu.
57:25
Následně byl při zakončení faulován hostující Jani Rita a na trestnou lavici míří domácí Denis Osipov!
56:43
Jokerit právě vstřelil branku!
Šestá branka v síti Admiralu Vladivostok! To už je skutečný debakl! Po chybné rozehráce domácí obrany se ve středním pásmu dostal ke kotouči Jere Sallinen, který našel volného BRANDONA KOZUNA, ten poslal kotouč pod břevno a nedal domácímu brankáři šanci! Asistence: Jere Sallinen
56:03
Saku Sallinen odpálil kotouč do středního pásma, kde našel Janiho Ritu, který se obtočil kolem Bluma a následně posílal kotouč mezi kruhy, nikoho ze svých spoluhráčů však nenašel.
55:34
O další nahození na branku Ivana Nalimova se postaral Tommi Huhtala, ruský brankář byl však pozorný!
54:56
Přihrávku Brandona Kozuna přizastavil Podšendjalov a v ofsajdovém postavení byl nachytán Mathis Olimb.
54:36
O zajímavý průnik ve středu útočného pásma se pokoušel Ivan Glazkov, kterému však kotouč utekl a dopředu míří Jokerit.
54:06
Corey Trivin našel křížnou přihrávku v mezikruží Jaroslava Alševskije, který však svou druhou branku v zápase nepřidal!
53:39
Helenius hodně riskantně rozehrál a puku se zmocnil Oskars Bartulis, který pohotově vystřelil. Střela lotyšského obránce však nemířila přesně.
53:06
Admiral je v posledních minutách velmi aktivní a dokáže se dostat do šancí, nicméně není dostatečně produktivní.
52:16
Těsně po návratu Mathise Olimba střílel od modré Glazkov. Jeho ránu tečoval před branku Lugin, nicméně kotouč skončil mimo!
51:49
Hra je tentokrát přerušena, neboť obránce Jepser Jensen natlačil domácího Podšendjalova na branku, která se dostala z původního postavení.
51:19
Admiralu tato přesilová hra vůbec nevychází! Jokerit se dostal lacině ve vlastním pásmu ke kotouči a opět vyhazuje!
50:49
Od modré čáry to zkoušel obránce Jonathon Blum, nicméně jeho pokus následně skončil mimo a Jokerit vyhazuje!
50:11
Mathis Olimb si však tentokrát pomohl v rohu kluziště nedovoleným zákrokem v souboji s Blumem a odchází na tretnou lavici!
49:29
Jokerit se prosazuje ve hře čtyři na čtyři a dává svou pátou branku! V pravém rohu to udělal parádně Brandon Kozun, který se krásně uvolnil ze souboje s Blumem a poslal kotouč před branku, kam si najel MATHIS OLIMB. Střela norského útočníka podjela pod betonem Nalimova a skončila v brance! Asistence: Brandon Kozun, Oskari Korpikari
48:59
Následně byla hra přerušena na levé straně a do potyčky se dostal domácí Jegor Jakovlev s Jere Sallinenem. Oba si jdou odpoičnout na dvě minuty na trestnou lavici!
48:59
48:32
Zajímavou přihrávku před modrou čáru dostal Dmitrij Sajustov, který se pokoušel projít přes dvojici obránců, neúspěšně.
47:35
Glazkov našel na levé straně Denise Osipova, který tvrdě vypálil, avšak jeho střela mířila pouze do připraveního Heleniuse!
47:17
Od modré čáry střílel domácí Jonathon Blum, který však opět branku netrefil. Kotouč se od mantinelu odrazil před branku, kde dorážce Lugin i Bergfors. Heleniusovi se však podařilo kotouč udržet před brankovou čárou!
46:39
Mezi kruhy dostal hodně prostoru domácí Konstantin Makarov, který byl však tísněn obráncem a jeho zakončení nebylo přesné!
46:21
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Vladivostok přesilovou hru tentokrát již opravdu využívá a snižuje na 1:4! Od modré čáry poslal nahození před branku Blum, který však nemířil přesně a kotouč se od mantinelu odrazil zpět před branku, kde stál JAROSLAV ALŠEVSKIJ, který poslal kotouč za záda Heleniuse! Asistence: Jonathon Blum, Osakrs Bartulis
45:59
Na modré čáře hrubě chyboval obránce Jonathon Blum, kterému ujel kotouč do středního pásma.
45:27
Admiral si navíc zahraje přesilovou hru! Na trestnou lavici odchází Atte Ohtamaa!
45:09
Další velkou šanci měl domácí celek! Z hranice pravého kruhu poslal kotouč před branku Corey Trivin. Na brankovišti dorážek Pascal Pelletier, nicméně jeho dorážka skončila těsně mimo!
44:39
Na druhé straně se pokoušel o snížení domácí Alexander Kuzněcov, nicméně jeho střela z mezikruží míříila mimo!
43:50
Čtvrtý zásah finského celku! Je pravděpodobně rozhodnuto! Na modré čáře Jaakola přiťukl kotouč VILLE LAJUNENOVI, který se opřel do puku a jeho tvrdá rána skončila v brance! Nalimov nestihl zareagovat! Asistence: Topi Jaakola, Mathis Olimb
43:06
Hra čtyři na čtyři zatím vychází lépe hostujícímu celku! Od modré to zkoušel Philip Larsen, Nalimov kotouč vyrazil před sebe, ale Hagman se k dorážce nedostal.
42:36
Do další příležitosti se dostal hostující Pekka Jormakka, Nalimov byl však opět připraven. Před brankou se následně popral domácí Mnacjan s Joensuuem. Domácí obrnce poslal finského útočníka k zemi. Oba nakonec odcházejí na trestnou lavici!
42:36
42:06
Čtvrtá lajna Jokeritu se pokoušela kombinovat v útočném pásmu, nicméně Sallinen o kotouč velmi rychle přišel.
41:27
Jokerit zatím svému soupeři kotouč nepůjčil a sám chodí do zakončení. Regin uvolnil Brandona Kozuna, jehož rána však skončil v lapačce Nalimoval.
40:51
Další ránu finského celku vyslal z levé strany Tommi Huhtala, který však Nalimova nepřekonal.
40:14
Hned na začátku třetiny předvedl Mathis Olimb rychlou kombinaci s Pekkou Jormakkou. Finský útočník se však ke střele nedostal.
40:01

Třetí třetina začne v Fetisov Hall přibližně v 10:47!
40:00
39:33
Jokerit se pokoušel o zřejmě poslední útok dnešního utkání. Lajunen se však dostal pod tlak a pouze nahodil kotouč do pásma.
38:54
Do pásma najel Pekka Jormakka, který svou přízemní střelou vybízel k teči Matise Olimba. Norský útočník byl však tísněn obráncem.
38:09
Po chybě domácí obrany se ke kotouči dostal Brandon Kozun, jehož pohotovou ránu však lapil Nalimov!
37:28
Domácí celek se dokázal prosadit, nicméně branka není uznána! Bergfors střílel opět z hranice levého kruhu, tentokrát kotouč prošel až na Dmitrije Lugina, který dopravil kotouč do branky bruslí! Hlavní rozhodčí následně po poradě s video-rozhodčím branku neuznal!
37:01
Dmitrij Lugin přenechal kotouč Niclasi Bergforsovi, který si najel na hranici levého kruhu a vystřelil. Jeho ránu však vyrazil Helenius!
36:16
Jokerit však začal oslabení opět výborně a svého soupeře zatím nepouští do útočné třetiny.
35:28
Do útočného pásma si našel cestu domácí Alexander Kuzněcov, který z otočky posílal kotouč před branku. Obránce Korpikari poslal puk do hlediště a odchází na dvě minuty nad trestnou lavici!
35:09
Jani Rita vybojoval kotouč na levé straně v útočném pásmu. Jeho následnou tvrdou střelu vyrazil Nalimov do ochranné sítě!
34:41
Na druhé straně se dostal do zakončení Kuzněcov, jehož ránu Helenius vyrazil vedle branky. Makarov se dostal ke kotouči, nicméně byl v úhlu a pouze nahazoval kotouč před branku. Nikdo z domácích se však ke kotouči nedostal!
34:06
Brandon Kozun najel do útočného pásma a křížnou přihrávkou našel Petera Regina. Jeho následný pas směřoval před branku na teč Hagmanovi, ten se však ke kotouči nedostal.
33:39
Jaroslav Alševskij zajel do útočného pásma a z levého rohu posílal kotouč před branku. Makarov se však k puku přes obránce nedokázal dostat.
33:06
Až následně do pásma najel Jonathon Blum, který střelou zápěstím vyzkoušel pozornost Heleniuse, ten kotouč vyrazil.
32:36
Admiral se dlouhou dobu pohyboval v útočném pásmu, nicméně hráči Jokeritu velmi dobře přistupovali a domácí se do zakončení nedostali.
31:59
Jere Sallinen je navíc zpět na hrací ploše. Momentálně však stále kombinuje v útočném pásmu Admiral.
31:44
Jokerit však zvládá oslabení výborně a svého soupeře nepouští do kombinace v útočném pásmu!
30:59
Z pravé strany vypálil Niclas Bergfors, nicméně skvělého Heleniuse v brance Jokeritu nepřekonal.
30:36
Na druhé straně šel za odraženým pukem Peter Regin, který se nepříjemně srazil s Ivanem Nalimovem! Ruský brankář je však po ošetření v pořádku!
30:19
Obránce Jonathan Blum poslal před branku rychlé nahození, který Helenius vyrazil před sebe. Dvojice Trivino – Pelletier se pokoušel dorážet, nicméně obrana Jokeritu dokázala puk odpálit!
29:57
Admiral si zahraje první přesilovou hru tohoto utkání! Na trestnou lavici míří Jere Sallinen.
29:19
Na druhé straně mohl udeřit Corey Trivin, který střílel z levého kruhu. Helenius kotouč vyrazil před sebe, napadající Lugin se k dorážce nedostal a následně Jokerit vyhodil kotouč na zakázané uvolnění.
28:47
Teď však Mathis Olimb málem našel za obranou Petteri Wirtanena, kterému však nesedlo zpracování a kotouč mu ujel.
28:06
Jani Rita dokázal procpat kotouč do útočné třetiny na Mathise Olimba. Norský útočník si však kotouč nedokázal ideálně zpracovat.
27:15
Po dobré práci Brandona Kozuna, který odstavil od puku Alševskije, se dostal ke kotouči Philip Larsen, jehož střela však mířila pouze do připraveného Nalimova! Následuje komerční přestávka.
27:00
Jokerit pokračoval v útočné aktivitě a z levé strany vyslal tvrdou ránu Lajunen. Admiral se následně dostal ke kotouči, nicméně jej vyhodil na zakázané uvolnění.
26:30
Hned po vhazování se dostal kotouč mezi kruhy, kde se nacházel Ohtamaa. Střela finského obránce však Nalimova nepřekvapila.
26:26
Admiral je v plném počtu! Mezitím se Jokerit dostal do útoku a na modré dobře zakombinoval Joensuu s Jani Ritou, který vypálil. Nalimov si připsal první úspěšný zákrok.
26:03
Na vlastní modré chyboval Mathis Olimb, který nabídl Admiralu možnost protiútoku. Po pravé straně postupoval do pásma Fisenko. O něco dříve byl však v pásmu Bergfors a je odpískán ofsajd.
25:29
Na druhé straně předvedl krásnou křížnou přihrávku Mathis Olimb, který našel za obranou Jesse Joensuua, který však při zakončení ztratil rovnováhu a narazil do brankové konstrukce.
25:11
Admiral dokonce zahrozil i ve vlastním oslabení. Do protiútoku se dostal Jonathon Blum, který vystřelil z pravé strany. Helenius však jeho pokus vyraziil.
24:06
Začátek oslabení se Admiralu povedl, neboť Voronin vystihl přihrávku Lajunena a kotouč vyhodil do útočného pásma.
23:30
Změna v brankovišti Admiralu! Z branky odešel Igor Bobkov, kterého nahrazuje Ivan Nalimov!
23:30
Máme tady první vyloučení dnešního utkání! Po levé straně najížděl před branku Brandon Kozun, toho však odstavil od kotouč nedovoleným způsobem od puku Oskars Bartulis!
22:22
Admiralu se nepovedla rozehrávka, a tak šel dopředu Jokerit. Z pravé straně najížděl před branku Salminen, nicméně jeho následná přihrávka Ritu nenašla.
21:27
Nedáš, dostaneš! Jokerit se dokázal ubránit a vyrazil do útoku! Ve vlastním pásmo si vzal puk BRANDON KOZUN, který projel až mezi kruhy a přesnou přízemní střelou překonal Bobkova! Asistence: Peter Regin
21:17
Krásnou přihrávku za obranu dostal Alševskij, nicméně se do zakončení nedostal!
20:44
První střelu druhé třetiny vyslal od modré čáry Topi Jaakola, který však svou střelou našel pouze lapačku Bobkova.
20:01

Admiral tak má ve zbytku zápasu co dohánět! Druhá třetina začne přibližně v 9:53!
20:00
19:33
Na druhé straně se dostal do rychlého protiútoku Jani Rita, který neváhal, a vystřelil. Bobkov však předvedl jistý zákrok.
19:11
Do útočného pásma projel Niclas Bergfors, který následně přes obránce vypálil. Jeho střelu však vyrazil Helenius.
18:36
Před brankou hostujícího celku tvrdě dohrál Jakovlev Ville Lajunena. Hostující celek si žádal vyloučení tohoto hráče, avšak neuspěl.
17:51
Zajímavý průnik do útočného pásma provedl Jani Rita, který z rohu nahodil kotouč před branku. Helenius si vůbec nebyl jistý, kde se kotouč nachází. Naštěští pro domácí, rozhodčí přerušil hru.
16:58
Krásnou individuální akci předvedl ve středním pásmu Dmitrij Lugin, který na malém prostoru obešel dva protihráče. Jeho následná střela však mířila mimo!
16:29
Od modré nahodil kotouč na branku Bobkova Lajunen, avška mířil mimo. Kotouč se od mantinelu odrazil do boční sítě a Bobkov raději přerušil hru.
16:02
Mathis Olimb poslal kotouč do jízdy pro Brandona Kozun. Kanadský útočník se dostal ke střele, ta však byla sražena do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka!
15:19
Na druhé straně opět skvěle napadala čtvrtá lajna Jokerit, který kotouč nezískala, nicméně domácí dokázala zdržet,
14:41
Po dobré práci Arťjoma Podšendjalova se dostal do zajímavé střelecké pozic Kuzněcov. Velmi dobře k němu však přistoupil Lajunen, který ho ke střele nepustil.
14:11
O další průnik se pokoušel Nicklas Hagman, který prošel okolo Bartulise, avšak do zakončení ho lotyšský obránce nepustil.
13:37
Domácí Blum velmi riskantně rozehrával, neboť před sebou měl dvojici protihráčů. Vše zvládl a Admiral může zamířit do útoku.
12:36
Od modré čáry vystřelil domácí Michail Fisenko, jehož střelu před brankou tečoval Bergfors. Kotouč však skončil nad brankou Heleniuse!
11:44
Na ledě zůstal ležet Američan Daine Todd, který si zjevně přivodil nějaké zranění. To by byla velká nepříjemnost pro finský celek, kdyby Todd vypadl ze sestavy, neboť již v Novosibirku dohrál Tomi Mäki, kterého poslal na mantinel domácí Alexejev!
11:20
Jokerit jde zcela zaslouženě do dvoubrankového vedení! Hned po vhazování vystřelil od modré Korpikari, jenže kotouč se odrazil od hračů před brankou do levého rohu, kde se opřel do puku TOPI JAAKOLA a jeho tvrdá rána skončil v síti! Asistence: Oskari Korpikari, Daine Todd
11:09
Ohtamaa dlouhým vyhozením našel ve středním pásmu Brandona Kozuna, který zavezl kotouč do pásma a následně našel na modré Ville Lajunena, jehož rána však skončila v náruči Bobkova.
10:21
Po levé straně najel do pásma Jormakka, který přenechal kotouč Olimbovi, jehož tvrdá rána skončila na tyči!
09:29
Nenápadné nahození vyslal od modré Oskars Bartulis, které nadělalo Heleniusovi pořádné problémy! Finský brankář kotouč vyrazil pouze před sebe. Naštěstí pro domácí kotouč odpálil Lajunen.
08:59
Po delší době se opět přerušuje! Svého brankáře překvapil zpětnou přihrávkou Topi Jaakola a Helenius raději ukryl kotouč pod lapačku!
08:33
Konstantin Makarov se dokázal obtočit kolem Wirtanena a z otočky vystřelil. Helenius tuto střelu příliš nečekal, nicméně dokázal zasáhnout.
07:49
Peter Regin dokázal udržet ve vlastním pásmu puk před napadajícím Kuzněcovem a dopředu zamížil Kozun, který vyzkoušel pozornost Bobkova.
07:04
Favorizovaný Jokerit je zatím v úvodu zápasu jednoznačně lepší a zaslouženě vede. Momentálně finský celek zakládá svůj útok z vlastní poloviny.
06:13
Domácí obrana dala hodně prostoru Pekku Jormakkovi, který prošel obranou až před Bobkova. Ruský brankář však jeho bekhendový pokus dokázal vyrazit!
05:39
Po skvělé práci čtvrté formace se na led dostala první lajna, která kombinovala v útočném pásmu. Od modré to zkoušel Jesper Jensen, avšak branku netrefil.
05:11
Saku Salminen výborně napadal v útočném pásmu, kotouč sice nezískal, nicméně následně Admiral pokazil svou rozehrávku a u puku je Jokerit.
04:49
Do zajímavé šance se řítil z levé straně Američan Daine Todd, nicméně o něco dříve byl v pásmu Wirtanen a hra je přerušena.
04:06
Do velké šance se dostal také domácí celek! Fisenko prošel přes levou stranu a našel mezi kruhy Bergforse, který však Heleniuse nepřekonal!
03:29
Nicklas Hagman obržel přihrávku na hranici pravého kruhu, po souboji s obráncem však upadl a do zakončení se nedostal.
03:00
Na druhé straně postupoval do protiútoku první útok domácích. Švéd Bergfors však vzal akci na sebe a vystřelil zápěstím. Helenius si však připsal další úspěšný zákrok.
02:39
Po delší odmlce zamířil do útoku také finský celek. Nahození Wirtanena však v klidu lapil Bobkov.
01:36
Na druhé straně se však Jokerit prosazuje! Po levé straně najel do pásma Kanaďan Brandon Kuzun, který poslal kotouč mezi kruhy, kam si najel PETER REGIN! Na střelu dánského útočníka byl Bobvkov krátký! Asistence: Brandon Kozun, Jesper Jensen
01:19
Trivin našel ve středu hřiště Alševskije, který se však přes obránce ke střele nedostal!
00:50
Teď se však Jokeritu nepodařila rozehrávka a kotouč skončil na zakázaném uvolnění. Vhazování před brankou Heleniuse.
00:29
Aktivněji začal hostující celek! První střela vyslal obránce Lajunen, avšak mířil mimo.
00:01

Admiral Vladivostok: Bobkov (Nalimov) – Blum, Bartulis (C), Osipov (A), Glazkov, Lisov, Mnacjan, Plechanov – Bergfors, Fisenko (A), Lugin – Trivino, Pelletier, Alševskij – Makarov, Kuzněcov, Podšendjalov – Voronin, Sajustov, Jakovlev

Jokerit Helsinky: Karlsson (Helenius) – Lajunen, Ohtamaa, Larsen, Jensen, Korpikari, Jaakola – Jormakka, Olimb, Huhtala – Kozun, Regin, Hagman – Todd, Wirtanen (A), Sallinen – Joensuu, Rita, Salminen.
Příjemné sobotní ráno všem hokejovým fanouškům a fanynkám! Kontinentální hokejová liga dnes pokračuje dalšími zápasy. My se společně zaměříme na utkání Admiralu Vladivostok proti Jokeritu Helsinky. Úvodní vhazování je naplánováné v 9:00 a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
ADMIRAL VLADIVOSTOK
Admiral se v minulé sezóně málem dostal do play-off. V této sezóny by jistě jistě rád do vyřazovacích bojů dostal. Sezónu začal Admiral výborně, na ledě Slovanu dokázal zvítězit 3:1, a připsal si první body v této sezóně! V následujícím utkání však prohrál shodným výsledkem na ledě Záhřebu. Ani další utkání svěřencům trenéra Alexandera Andrijevskije výhru nepřineslo. Na ledě Viťazu sehráli velmi dobré utkání, nicméně prohráli v prodloužení 4:5! V dalším utkání Admiral získal cenný skalp, když na ledě Dinama Moskva získal dva body za vítězství 4:3 na samostatné nájezdy! V derby s Chabarovskem Vladivostok rychle prohrával 0:2, nicméně skóre dokázal otočit a zvítězil 4:2. Následně doma porazil Spartak Moskva 4:1. V posledním utkání však Vladivostok neuspěl doma s Petrohradem a prohrál 1:5.

I dnes Admiral přivítá dalšího těžkého soupeře!
JOKERIT HELSINKY
Jediný finský účastník KHL začal sezónu domácím utkání se Severstalem Čerepovec. Favorit utkání se dlouho trápil, nicméně nakonec dokázal zvítězit 3:2. Následující utkání s Nižnij Novgorodem Jokerit jasně ovládl v poměru 5:2! Ve třetím domácím utkání přišla první těžká zkouška, když do Hartwall arény přicestovalo CSKA! Domácí fanoušci vytvořili skvělou atmosféru a Jokerit zvítězil 3:0! Domácí sérii zápasů však finský celek výhrou nezakončil. S Dinamem Misnk dlouhou dobu hrát 0:0, nicméně v 56. minutě se trefil Ryan Vesce, který rozhodl o vítězství běloruského celku! Následně si Jokerit připsal cený skalpl, když uspěl na ledě Novosibirsku v poměru 2:0. V posledním utkání sehráli svěřenci trenéra Westerlunda vyrovnané utkání na ledě Novokuzněcku, nakonec se radoval z výhry finský celek 3:2, když vítěznou branku sedm sekund před koncem Niklas Hagman! Jokeritu tak zatím východní trip vychází na jedničku. Naváže na dobré výkony i v zápase s Admiralem?