Nižněkamsk - CSKA Moskva | ONLINE | 22.12.2016 17:00 | KHL 2016/2017 | ŽIVĚ | iSport.cz

59:46
Viktor Fasth kryje střelu od modré čáry, vhazovat se bude před jeho brankou.
59:10
CSKA Moskva kontroluje hru a míří za výhrou.
59:00
Poslední minuta hry.
58:33
Zakázané uvolnění se nepíská, a tak může hrát hostující Sergej Andronov.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:30
Nahození ze středního pásma vyprodukovali hosté, ale domácí defenziva si dokázala poradit.
57:00
Na ledové ploše není k vidění pěkný hokej, ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme naprosto klidnou hru. Brankáři jsou bez práce.
55:26
Ani jeden celek se nedostává do zakončení, sledujeme poklidný závěr třetí třetiny, Moskva stále vede o dva góly.
54:02
Neftěchimik Nižněkamsk se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
53:35
Mnoho času už domácím hokejistům nezbývá na vyrovnání, hosté hrají velmi zodpovědně a nedávají soupeři prostor pro zakončení.
52:25
Domácí se snaží, snaha jim upřít nejde, ale nemohou se stabilněji propracovat před branku CSKA.
51:42
Znovu zastavuje hru brankář Moskvy, vhazovat se bude před jeho brankou.
51:19
51:04
Viktor Fasth kryje střelu z velké dálky, vhazovat se bude před brankou soupeře.
50:44
Domácím fanouškům se nelíbí, jak jejich oblíbenci hrají početní výhodu, proto se z tribun ozývá pískot.
50:15
Andrej Světlakov to udělal výborně, dostal se ke špatně odehranému kotouči a našetřil vteřinky v útočném pásmu z vyloučení spoluhráče.
50:01
Domácí se opět nemohou probojovat do útočného pásma, CSKA se velmi dobře brání.
49:19
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Bogdan Kiselevič – 2 min., krosček).
48:44
Pomalu ale jistě se dostáváme do druhé poloviny třetí třetiny a Neftěchimik stále ztrácí dva góly.
48:20
Sledujeme rychlý hokej a domácí hráči se nemohou stabilněji probojovat do útočného pásma.
47:41
Domácí mají nyní k dispozici krácenou přesilovou hru, během které se pokusí snížit náskok hostů.
47:18
47:02
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Andrej Kuzmenko – 2 min., hákování).
47:00
Sedm minut hry je třetí třetiny je pryč.
46:34
Polovina přesilové hry je pryč. Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.
46:17
Nižněkamsk se musí bránit tlaku soupeře, zatím se mu to daří.
45:52
Hosté mají znovu k dispozici přesilovku a i tentokrát je herní vzorec naprosto stejný.
45:18
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Ivan Lekomcev – 2 min., hrubost).
44:24
Neftěchimik Nižněkamsk se nemůže dostat do tempa, naopak hosté v zápase jasně dominují a dělají se se soupeřem co chtějí.
44:01
Nyní sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
43:37
Domácí celek se i v plném počtu musí bránit a hosté dál pokračují v aktivní hře.
42:52
42:48
CSKA Moskva se po pěkné akci usadila v útočném pásmu, Alexandr Popov měl před sebou prázdnou branku, ale nedokázal trefit přesně.
42:12
Ville Kolppanen musel znovu zasahovat po střele od modré čáry. Hosté hrají velmi dobře početní výhodu.
41:44
Takticky hrají hosté velmi dobře a nedávají domácím mnoho prostoru pro zakončení.
41:06
Hostující celek má k dispozici další přesilovou hru, kterou hraje naprosto stejně jako ty předchozí. Znovu kombinace a křížná přihrávka na volného hráče.
40:52
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Igor Polygalov – 2 min., podražení).
40:21
Nikita Kvartalnov se dostal do dobré střelecké pozice i do zakončení. Hostující brankář si nadvakrát dokázal poradit.
40:01
Domácí dokázali ve druhé třetině vyrovnat. Pak se ale dvakrát prosadili hosté, a tak CSKA Moskva po čtyřiceti minutách vede 3:1.
40:00
39:40
Domácí zahráli jen na icing, vhazovat se bude v jejich obranném pásmu.
39:25
V poklidném tempu se třetina dohrává, mnoho šancí nyní k vidění není.
39:00
Nižněkamsk se pokouší třetinu dohrát bez další inkasované branky.
38:44
Ville Kolppanen výborně přečetl hru a dokázal zastavit přihrávku brankovištěm na volného hráče. Vhazovat se bude před brankou domácích.
38:00
Do konce druhé části hry zbývají přesně dvě minuty a sledujeme klidnější pasáž zápasu.
37:27
CSKA se snaží přidat další branku, momentálně ale naráží na připravenou obranu domácího celku.
37:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:24
V poklidném tempu se dohrává třetina.
35:50
CSKA právě vstřelilo branku!
Díky pohledné kombinaci v přesilové hře se dostávají hosté do vedení o dvě branky. Střelou z první se do odkryté části branky prosazuje KIRILL PETROV. Asistence: Alexandr Popov a Andrej Světlakov.
35:40
Nyní mají přesilovku hostující hokejisté, kteří mohou navýšit své vedení.
34:56
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Gilbert Brulé – 2 min., podražení).
34:30
Hosté mají ponechanou výhodu.
34:00
Gilbert Brulé se výborně probojoval do střelecké pozice, brankář Viktor Fasth své spoluhráče znovu skvěle podržel.
33:43
Sledujeme aktivní hru obou týmů, snaží se získat převahu v útočném pásmu. Hra se zatím přelévá ze strany na stranu.
33:01
Dostáváme se do finální části druhé třetiny, zatím jsme viděli tři branky a o jeden gól jsou na tom lépe hosté.
32:45
Sledujeme aktivní hru domácího celku, ale do vyložené pozice se dostat nemohou.
32:20
Viktor Fasth si nadvakrát dokázal poradit se střeleckými pokusy domácích. CSKA se na svého maskovaného muže může spolehnout.
31:40
Neftěchimik Nižněkamsk se nemůže probojovat do útočného pásma, bránící se kvarteto hráčů hraje zodpovědně.
31:32
Přesilovou hru si zahrají domácí, kteří tak mají možnost vyrovnat.
31:32
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Ivan Tělegin – 2 min., vražení na hrazení).
30:01
Díky pohledné akci se hosté berou vedení zpět na svou stranu, střelou do odkryté braky se prosazuje KIRILL PETROV. Asistence: Alexandr Popov a Bogdan Kiselevič.
29:41
Hostující celek hraje v přesilové hře aktivně, snaží se něco vymyslet, ale proti je brankář Ville Kolppanen.
28:47
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Kirill Ljamin – 2 min., nedovolené bránění).
28:24
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Krátce před polovinou zápasu je vyrovnáno. Ukázkově vyřešili domácí hokejisté situaci tři na jednoho. Po pěkné akci zakončoval střelou z první do odkryté branky PAVEL PORJADIN. Asistence: Richard Gynge a Gilbert Brulé.
28:10
Hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene.
27:14
Gólman Viktor Fasth přerušuje hru, následovat bude komerční přestávka.
26:18
25:50
Maxim Mamin se dostal do zakončení, brankář Ville Kolppanen jeho pokus od modré čáry přizvedl nad branku do ochranné sítě, vhazovat se bude v útočném pásmu CSKA.
25:25
Moskva špatně rozehrála, a tak se píská zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Nižněkamsku.
25:00
CSKA se snaží přidat další branku, nicméně domácí defenziva hraje zodpovědně a nedává soupeři mnoho prostoru.
24:18
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Andrej Sergejev – 2 min., sekání).
23:53
Sledujeme rychlý hokej, který nyní nenabízí mnoho šancí. Ani jeden celek se nikam nežene.
22:56
Sledujeme přesilovou hru domácího celku.
22:08
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Grigorij Panin – 5 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku).
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Igor Mjasiščev – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Michail Žukov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Michail Žukov – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
22:08
22:08
22:08
21:43
Do zajímavé pozice se dostala domácí první formace, ale zakončit se jí nepodařilo. Tak dlouho si dva hráči dávali přednost v zakončení, až o střeleckou pozici přišli.
21:20
Hosté hrají v plném počtu.
21:03
Neftěchimik Nižněkamsk se probojoval do útočného pásma, ale do zakončení už ne.
20:27
Zápas pokračuje druhou třetinou, do které vstupují domácí v početní výhodě.
20:01
V první třetině jsme viděli poměrně aktivní hokej z obou stran. Jedinou branku úvodních dvaceti minut vstřelil ve čtvrté minutě hostující Greg Scott. SKA Moskva vede 1:0.
20:00
19:50
Do brejku se dostal jeden z hostujících hráčů, ale nezakončil.
19:30
Už se toho mnoho pravděpodobně nestane.
19:15
Hosté dostávají hru za branku Neftěchimiku a jdou střídat.
19:00
Probíhá poslední minuta hry v první třetiny, domácí jsou dál v útočném pásmu.
18:34
Viktor Fasth kryje další střelecký pokus domácího celku, který je i díky přesilové hře aktivnější.
17:41
Elitní přesilovková formace Nižněkamsku je na ledě, ale nemá prostor pro zakončení.
17:20
Domácí hokejisté mohou vyrovnat v přesilové hře, zatím se ale nemohou probojovat do útočného pásma.
17:10
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Naumenkov – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).
17:00
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině, sledujeme klidnější pasáž zápasu.
16:43
16:00
Více než minuta přesilovky CSKA je pryč, hosté se nemohou stabilně probojovat do útočného pásma, naopak domácí velmi dobře brání.
15:30
CSKA Moskva má kotouč za vlastní brankou, snaží se probojovat do útočné třetiny. Zatím marně.
14:43
Přesilovka pro CSKA, které před malou chvílí zahrálo jen na icing.
14:43
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Michail Žukov – 2 min., sekání).
14:10
Střelecky sledujeme poměrně divoké utkání, domácí vystřelili dvanáct rad, hosté jen o jednu méně.
13:57
Ville Kolppanen kryje střelecký pokus Grega Scotta. Vhazovat se tak bude před brankou Nižněkamsku.
13:02
Po přihrávce rukou se bude vhazovat v neutrální zóně.
12:51
Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka.
12:14
Eduard Gimatov se dostal před branku Moskvy, mohl přihrávat na lépe postaveného spoluhráče, ale rozhodl se pro zakončení, se kterým si gólman CSKA poradil.
11:15
Michail Naumenkov měl puk hluboko v útočném pásmu, pokoušel se najít spoluhráče před brankou, ale pas postrádal přesnost.
10:56
Neftěchimik Nižněkamsk hraje za svou brankou a čeká na vhodný moment pro vytvoření útočné akce.
10:01
Dostáváme se do druhé poloviny první třetiny, k vidění není mnoho zajímavých momentů.
08:21
CSKA Moskva se dostala do útočného pásma, do zakončení se probojoval Vladimir Žarkov, ale jeho rána jen o malý kousek minula branku.
07:56
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se bezhlavě nežene do útočení, k vidění je takticky vedený hokej.
07:00
Sedm minuty hry je pryč, hosté se nyní dostali do postavení mimo hru, následovat bude komerční přestávka.
06:36
06:21
Viktor Fasth kryje další pokus od modré čáry, přesilovka se blíží ke konci.
05:50
CSKS se brání zodpovědně a domácí hokejisté nemají mnoho prostoru pro kombinaci.
05:10
Domácí Geoffrey Kinrade se dostal ke střele od modré, ale brankář Viktor Fasth si dokázal poradit s jeho pokusem.
04:36
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Ivan Tělegin – 2 min., podražení). Přesilovou hru si zahrají také domácí hráči.
03:10
Moskva využívá přesilovou hru a dostává se do vedení. Dmitrij Kugryšev našel výbornou přihrávkou volného GEOFFA PLATTA, který z první překonal domácího brankáře. Asistence: Dmitrij Kugryšev a Greg Scott.
03:00
Moskva se nemůže probojovat stabilněji do útočného pásma, bránící se celek hraje velmi dobře.
02:38
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Konstantin Makarov – 2 min., hákování).
01:50
Ville Kolppanen si dokázal poradit se střelou od modré čáry. Vhazovat se bude v útočném pásmu CSKA.
01:23
Igor Mjasiščev vybojoval v obranném pásmu kotouč, následně rychle hledal spoluhráče, ale pas byl nepřesný.
01:00
Úvodní minuta hry v první třetině je pryč, ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme klidný začátek zápasu.
00:14
Hostující celek se probojoval do útočného pásma a snaží se něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím se ale CSKA nedostalo do zakončení.
00:01

Neftěchimik Nižněkamsk: Kolppanen – Ljamin, Kinrade, Lekomcev, Ogurcov, Bryncev, An. Sergejev, Berezin – Sexton, Gynge, Brulé – Polygalov, K. Makarov, Stoljarov – Žukov, Porjadin, N. Kvartalnov – Koňkov, Jakimov, Gimatov.

CSKA Moskva: Fasth (Filoněnko) – Ožiganov, Děnisov, Kiselevič, Kutuzov, Panin, Mjasiščev, Naumenkov – Al. Popov, Tělegin, K. Petrov – Kugryšev, Platt, Scott – Světlakov, Mamin, Kuzmenko – Vorošilo, Košelev, Andronov – V. Žarkov..
Z posledních pěti vzájemných zápasů vyhrál celek CSKA Moskva všechny, takže favorit pro tento duel je jasný, jsou to hosté.
V tabulce Západní konference jsou hosté na druhém místě (28-2-6-6; 94 bodů) a v tabulce Východní konference jsou domácí na desáté pozici (14-6-1-21; 55 bodů).
Neftěchimik Nižněkamsk z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Poradil 5:0 Soči. Nestačil na Nižnij Novgorod 2:4, Spartak Moskvu 1:3, Kazaň 1:2 a Vladivostok 5:7.
CSKA Moskva z posledních pěti zápasů všechny vyhrála. Poradila si s Chabarovskem 2:1, Vladivostokem 3:2, Kunlunem 2:0, Podolskem 5:2 a Ladou 5:4.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Neftěchimik Nižněkamsk a CSKA Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.