NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Tampa : Anaheim - 29. října 2017   01:00

Anaheim
30:13' Rakell  (Montour, Getzlaf) • 36:55' Montour  (Getzlaf) • 39:59' H. Lindholm  (Wagner) • 48:59' Rakell  (Getzlaf, Perry)
Tampa
Frederick L'Ecuyer, Wes McCauley – Brad Kovachik, Ryan Galloway
Amalie Arena, Tampa
19 092 diváků
Anaheim

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek nedělní noci!
Steven Stamkos: ,,Speciální týmy byly důvodem, proč jsme vítězili. Dnes v nich byl bohužel lepší soupeř."
Ryan Getzlaf: ,,Dostali jsme naloženo na Floridě, ale dnes jsme hráli tvrdě a dělali správné věci."

Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 09:08

Andrej Šustr (TBL) – nehrál (zdravý náhradník)

Trestné minuty: 4 – 8
Je dobojováno! Anaheim vítězí v Tampě 4:1 a ukončuje tak její čtyřzápasovou vítěznou šňůru. Dvěmi brankami se blýskl Rickard Rakell, třemi asistencemi se pak zase zapsal do statistik kapitán Ryan Getzlaf. Gólman John Gibson přispěl k výhře svého týmu 31 úspěšnými zákroky!
59:56'
Tak ještě jedno vhazování. Po icingu Ducks se bude vhazovat poblíž Gibsona.
59:38'
Kunitz mezi kruhy na Browna, Gibson ale jeho střelu vyráží.
59:01'
Probíhá poslední minuta zápasu.
58:57'
Na druhé straně v dobré střelecké pozici Callahan, Gibson však zasahuje maskou.
58:30'
Rakell trefuje ze střední třetiny tyč opuštěné klece Lightning!
58:05'
Čas ale domácím utíká velmi rychle. Dokáží ještě alespoň lehce upravit skóre?
57:33'
Hedman se vrací pro puk do obranné zóny.
57:04'
Lightning stále v šesti, buly po pravici Johna Gibsona.
57:04'
Nyní střílel z levého kruhu pro vhazování Gourde, Gibson ale připraven na správném místě.
56:58'
Střelecký pokus Strålmana zblokován mimo.
56:13'
Tampa znovu úspěšná na buly.
56:11'
Další zakázané uvolnění Ducks.
56:05'
Johnson ještě hledal před brankou někoho ze svých spoluhráčů, avšak znovu neúspěšně.
55:36'
Rakell útočil na hattrick, jeho vyhození z vlastního pásma bylo ale hodně nepřesné – píská se icing.
55:15'
Kučerovova střela postrádala přesnost.
55:09'
Lightning odvolali Budaje a zkusí to tak ještě v šesti!
55:09'
Sergačjov našel při situaci 2 na 1 Naměstnikova, tomu se ale zakončení příliš nevyvedlo.
55:01'
Střely na branku: 28 – 21
54:51'
Ofsajd hostů.
54:32'
Vhazovalo se po levici brankáře Anaheimu.
54:30'
Kunitz projel s pukem do útočné třetiny, jeho následně střela byla zblokována Beaucheminem vysoko nad Gibsonovu branku.
54:12'
Konec reklamní přestávky, vhazuje se ve střední zóně.
54:12'
Hostující mužstvo v postavení mimo hru, následně tu je další z reklamních přestávek.
53:58'
Gibson ponechává nahození Pointa z levé strany ve své moci.
52:34'
Getzlaf se dostal za obranu Lightning, Budaj ale jeho střelu dokázal vyrazit ramenem.
52:26'
Rakell zblokoval pokus z hole Strålmana.
52:17'
Naměstnikov vracel Stamkosovi, ten se ale k zakončení nedostal.
51:55'
Hokejisté Ducks se provinili icingem, hra se tak stěhuje do jejich obranné třetiny.
51:33'
Zpět do akce. Vhazování po levé ruce gólmana Bolts.
51:33'
Budaj schoval puk pod svou lapačku, následuje další reklamní přestávka.
51:13'
Z druhé strany vyzkoušel Budaje Shaw.
50:57'
Zleva zkoušel štěstí Ritchie, avšak minul Budajovu svatyni.
50:42'
Ducks drží útočné pásmo.
50:01'
Polovina třetí třetiny je pryč. Anaheim nyní vede v Tampě 4:1.
49:54'
Zakázané uvolnění hostujících hokejistů.
49:01'
Střely na branku: 27 – 17
48:59'
Anaheim právě vstřelil branku!
Toto už vypadá s Tampou velmi špatně! Getzlaf našel svou přihrávkou mezi kruhy RICKARDA RAKELLA, který z první posílá kotouč za záda Budaje. Pro švédského útočníka druhý gól v tomto utkání, 4:1 pro Anaheim! Asistence: Ryan Getzlaf, Corey Perry.
48:18'
48:15'
Kučerov nabízel Palátovi, ten se ale k puku nedostal.
47:57'
Sergačjovova střela zblokována.
47:35'
Cogliano to zkusil při vlastním oslabení, Budaj vyrazil.
47:19'
Běží již druhá minuta z trestu Silfverberga.
46:55'
Hedman si se Stamkosem vyměnili kotouč, ránu prvního jmenovaného poté Gibson vyrazil.
46:21'
Lightning vyhráli buly, avšak kotouč míří do střední zóny.
46:18'
Naměstnikov a Getzlaf na vhazování po pravé ruce Johna Gibsona, přesilovka domácích začíná, jdeme na to!
46:18'
Po skončení první reklamní přestávky ve třetí periodě začne v pořadí čtvrtá přesilová hra Tampy Bay.
46:18'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jakob Silfverberg – 2 min., hákování).
45:54'
Rakell jen nahazuje do útočné třetiny svého mužstva.
45:01'
Střely na branku: 23 – 14
44:50'
Hedman na Paláta, ten pak ještě hledal Gourdeho před brankou soupeře. Gibson ale zasahovat nemusel.
44:00'
Vhazování ve středovém kruhu.
44:00'
Hostům odpískána přihrávka rukou.
43:34'
Pokus Sergačjova od modré čáry skončila v náručí Gibsona.
43:27'
Zakázané uvolnění ze strany Anaheimu, hra se tak přesune zpět do jeho obranné třetiny.
42:28'
Girardiho střela od modré zblokována mimo Gibsonův dosah.
42:10'
Zakázané uvolnění Tampy se nepíská, obránci hostů tak musí hrát kotouč.
41:56'
Budaj přikryl touš pod svou rukavici, hra je přerušena.
41:29'
Kučerov nahodil do útočného pásma, tam se ale Lightning příliš dlouho neohřáli.
40:39'
Dotchin na puku u vlastní branky, oba týmy zatím vystřídají.
40:16'
Gourde hledal mezi kruhy Pointa, avšak neúspěšně.
40:01'
Hokejisté se pomalu vracejí zpět ze šaten na ledovou plochu, třetí třetina začne za několik málo okamžiků!

Trestné minuty: 4 – 6
Také druhá perioda je již za námi a v její druhé polovině jsme viděli hned čtyři branky! Skóre otevřel při přesilovce Rickard Rakell. Ve 37. minutě využil pak další početní převahu obránce Brandon Montour. O necelou minutu později to bylo ale znovu o gól – prosadil se Chris Kunitz. V úplně posledních chvílích druhé třetiny ale vrátil Anaheimu dvoubrankové vedení Hampus Lindholm!
40:00'
39:59'
Branku si ještě sudí potvrdili u videa.
39:59'
Ale pozor, kačeři se vracejí v poslední vteřině zpět do dvoubrankového vedení! Jednu desetinu před vypršením druhé třetiny se prosazuje obránce HAMPUS LINDHOLM. Švédský zadák vstřelil tak svou první branku v sezoně, Anaheim vede 3:1! Asistence: Chris Wagner.
39:25'
Nyní zase pálil od modré Dotchin. Gólman Ducks je v dnešním zápase daleko zaměstnanějším mužem v brankovišti.
39:05'
Z mezikruží to zkoušel na Gibsona Naměstnikov.
39:01'
Ohlášena poslední minuta druhé dvacetiminutovky.
38:53'
Lightning při chuti.
38:31'
Coburn se snažil ještě přihrát Stamkosovi, tomu ale puk přeskočil hůl.
37:52'
Tampa právě vstřelila branku!
Domácí bleskurychle snižují! Browna nejprve zastavil neskutečným zákrokem Gibson! K dorážce se však poté ještě dostal CHRIS KUNITZ, a ten již gólmana Anaheimu překonal. Pro Kunitze druhý gól a čtvrtý bod v tomto ročníku, 1:2! Asistence: J.T. Brown, Ryan Callahan.
37:01'
Střely na branku: 18 – 12
36:55'
Další využitá přesilovka hostů, ti tak vedou o dvě branky! Getzlaf nabil BRANDONU MONTOUROVI a jeho prudká rána z první z levého kruhu pro vhazování skončila až za zády brankáře Budaje. Třiadvacetiletý bek se prosazuje počtvrté v sezoně, 0:2 z pohledu domácích! Asistence: Ryan Getzlaf.
36:39'
Rakell nabil Getzlafovi, jeho střela z první byla ale zblokována.
35:57'
Ducks úspěšnější na buly.
35:53'
Jdeme na to! Vhazuje se mezi hole Pointa a Rakella po pravé ruce gólmana blesků.
35:53'
Po skončení další reklamní přestávky si hosté zahrají druhou přesilovou hru.
35:53'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká J.T. Brown.
35:48'
35:31'
Vatanen vyhazuje puk až k soupeřově brance.
34:49'
Polovina z trestu Mansona je pryč.
34:46'
Vhazování nařízeno do střední zóny.
34:46'
Branka za zády gólmana Ducks mimo své obvyklé postavení, hra je tak přerušena.
34:43'
Hedman na Stamkose, Gibson jeho střelu z první vyráží mimo.
34:24'
Puk opustil hrací plochu, vhazovat se bude ve střední třetině.
34:05'
Lindholmovi se ale nyní daří vyhodit.
33:52'
Tampa se ujímá kotouče.
33:48'
Je tu v pořadí třetí početní výhoda domácích, podaří se jim srovnat? Buly po levici Johna Gibsona.
33:48'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Josh Manson – 2 min., nedovolené bránění).
33:30'
Lightning si zahrají další přesilovku, rozhodčí jim zatím ponechávají výhodu.
33:17'
Nyní ale Gibsona otestoval bekhendem Point.
32:52'
Hedman jen odevzdává touš soupeři.
31:39'
Vatanenova střela od pravého mantinelu postrádala přesnost.
31:32'
31:32'
Z levé strany nyní střílel Silfverberg, Budaj ale dokázal zakročit. Na řadě je další reklamní přestávka.
31:10'
Strålman s toušem za vlastní brankou, obě mužstva prostřídávají své řady.
31:01'
Střely na branku: 16 – 8
30:22'
Stamkos podražen, sudí však zůstávají klidní.
30:19'
Zakázané uvolnění Anaheimu.
30:13'
Hosté využívají přesilovou hru a krátce po polovině zápasu se tak ujímají vedení! RICKARD RAKELL prostřelil z pravého kruhu pro vhazování vše, co mu stálo v cestě. Pro rodáka ze švédského Sundbybergu čtvrtá trefa, šestý bod v sezoně, 1:0 pro Ducks! Asistence: Brandon Montour, Ryan Getzlaf.
29:57'
ani nyní Lightning nevyhodí, znovu na modré dobře Getzlaf.
29:42'
Getzlaf ještě udržel puk v útočné třetině.
29:16'
Nyní si první přesilovku zahrají hokejisté Ducks. Buly po levé ruce brankáře Bolts.
29:16'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Ryan Callahan – 2 min., nedovolené bránění).
29:15'
29:04'
Vhazování po levici Petera Budaje se bude opakovat.
29:04'
Při vlastním oslabení vyzkoušel Budaje Cogliano.
28:16'
Začala druhá minuta z trestu Ritchieho.
28:11'
Buly po pravici brankáře kačerů.
28:11'
Stamkosova bekhendová přihrávka našla Naměstnikova, který se dostal do zajímavé pozice, Gibson ale podržel své mužstvo!
27:23'
Hosté vyhráli buly a následně se jim daří nasbírat nějaké vteřinky k dobru.
27:15'
Zpět do akce. Vhazování po levici Johna Gibsona.
27:15'
Druhá přesilovka Tampy bude moci začít ale až po reklamní přestávce.
27:15'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 2 min., sekání).
27:12'
Bude se vylučovat na straně Anaheimu.
26:48'
Perry mezitím ještě stihl trefit Dotchina, který se těžce sbírá z ledu.
26:40'
Hedman vystihl přihrávku Perryho, Lightning mohou zaútočit.
25:56'
Domácí se dostávají do ofsajdu.
25:44'
Silfverberg to zkoušel z otočky, avšak minul.
25:08'
Obránce Tampy Sergačjov s kotouče za vlastní brankou.
25:01'
Střely na branku: 14 – 5
24:52'
Další zakázané uvolnění od hokejistů Ducks, vhazovat se tak bude znovu v jejich obranném pásmu.
24:27'
Anaheim se provinil icingem, vhazovat se tak bude poblíž Gibsonovy svatyně.
24:02'
Coburnova střela od modré čáry trefila prvního bránícího hráče.
23:42'
Ritchie před branku na Montoura, ten se ale k zakončení nedostal. Dobrý obranný zákrok totiž předvedl vracející se útočník Gourde.
23:24'
Hra je hodně rozkouskovaná. Nyní se píská zakázané uvolnění svěřenců Jona Coopera.
23:08'
Další vyhrané buly od rodáka ze Spokane, tentokrát posléze střílel Killorn, gólman Ducks kryje.
23:04'
Gourde to zkoušel po vyhraném vhazování Johnsona z pravé strany, Gibson schoval puk do lapačky.
22:59'
Vhazovalo se ve středním pásmu před střídačkou Tampy.
22:57'
Touš sražen do hlediště, hra je tak přerušena.
22:28'
Strålmanova střela zblokována Getzlafem.
21:54'
Další buly po levé ruce Johna Gibsona.
21:54'
Kotouč ihned po buly zamířil na střídačku domácích.
21:49'
Vhazování po levici gólmana Ducks.
21:49'
Gourde a Point si vyměnili kotouč, první jmenovaný měl obrovskou šanci otevřít skóre zápasu, Gibson ale předvedl skvělý zákrok lapačkou!
21:27'
Buly po pravici Petera Budaje.
21:27'
Point vyhazuje chytře přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Hedman totiž ztratil hůl a musel si vypůjčit od Paláta.
20:47'
Vhazovalo se ve středovém kruhu.
20:45'
Domácí tam ale dlouho nevydrželi. Nyní se píská ofsajd Anaheimu.
20:23'
Brown nahodil do útočné třetiny svého mužstva.
20:01'
Přestávka po první třetina již pomalu spěje do svého konce. Obě mužstva se již vrátila zpět na led Amalie Areny.

Trestné minuty: 0 – 2
První perioda je minulostí, gólu jsme se žádného nedočkali. Největší příležitost měl zatím asi ve 14. minutě při přesilovce Stamkos, z levého kruhu pro vhazování ale minul Gibsonovu branku. Uvidíme, co nám nabídne další průběh zápasu.
20:00'
19:59'
Getzlaf ale vyhrál buly do rohu, v první dvacetiminutovce se již nic nestane.
19:57'
Tak ještě je tu icing ze strany hostů. Vhazovat se bude poblíž branky Gibsona.
19:36'
Dobrá střela Stamkose, Gibson jen stěží vyráží.
19:01'
Hlasatelem ohlášena poslední minuta první periody.
18:50'
Čároví se upískli – zakázané uvolnění Ducks se nekoná, vhazovat se bude ve středovém kruhu.
18:42'
Útočnou akci blesků zastavuje další postavení mimo hru.
18:33'
Palát se vrací pro touš do vlastního pásma.
18:16'
Vhazování: 9 – 7
18:04'
Nyní se ofsajdem provinili hokejisté Anaheimu. Vhazovat se tak bude opět ve střední třetině.
17:57'
Gibson podržel kotouč v lapačce, následuje tak další přerušení.
17:49'
Domácím nevyšel přechod do útočného pásma – čároví pískají postavení mimo hru.
17:40'
Killornova střela končí na zadním mantinelu.
17:13'
Střela Megny od levého hrazení zblokována Hedmanem.
16:46'
Kučerov vyslal na Gibsona další střelecký pokus, brankář Ducks vyrazil do ochranné sítě.
16:33'
Perryho střela míjí Budajovu branku.
16:10'
Stamkos našel Kučerova, Gibson jeho střelu z pravé strany vyráží pravým betonem.
15:33'
Naměstnikov vyhrál vhazování a od modré ihned střílel Sergačjov, jeho pokus ale postrádal přesnost.
15:29'
15:29'
Gólman kačerů nyní podržel kotouč pod svou rukavicí, po přerušení je tu další z reklamních přestávek.
15:01'
Střely na branku: 7 – 5
14:59'
14:52'
Nyní to vzal na sebe sám Point, Gibson má ale touš pod kontrolou.
14:37'
Point před branku na Gourdeho, ten se ale ke střele nedostal.
14:00'
Getzlaf si již odpykává druhou trestnou minutu.
13:58'
Střela Kučerova zblokována Megnou, Ducks se následně osvobozují.
13:25'
Stamkos si s Kučerovem dvakrát vyměnili kotouč, střela prvního jmenovaného ale minula Gibsonovu svatyni.
13:01'
Domácí úspěšní na buly.
12:59'
První přesilovou hru v utkání si zahrají Lightning. Vhazování po pravé ruce Johna Gibsona.
12:59'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Getzlaf – 2 min., vysoká hůl).
12:59'
Střela Kučerova minula Gibsonovu branku.
12:45'
Signalizovaný trest pro Anaheim.
12:34'
Kučerov obral o puk Getzlafa, Lightning jdou do útoku.
12:11'
Lindholm na Perryho, jeho střela byla ale zblokována mimo Budajův dosah.
11:35'
Hedman si sjížděl před branku soupeře, přihrávky od Dothcina se ale nedočkal.
11:15'
Pokračujeme vhazováním ve střední zóně.
11:15'
Kotouč se dotkl ochranné sítě, hra je tak přerušena. Ke slovu se navíc hlásí další reklamní přestávka.
11:01'
Odehráno jedenáct minut. Zatím čekáme na nějakou výraznější šanci.
10:45'
Vhazuje se po pravé ruce slovenského brankáře ve službách Tampy.
10:45'
Rozehrávka domácích končí icingem.
10:33'
Hedman se Strålmanem s pukem ve vlastní třetině, spoluhráči a soupeř střídají.
10:01'
Střely na branku: 6 – 5
09:52'
Naměstnikov zblokoval střelu Montoura do ochranné sítě.
09:41'
Hned několik hráčů nyní svádí souboj o kotouč u hrazení v obranné třetině Lightning.
09:20'
Montour se vrací pro puk do vlastní třetiny.
08:58'
Další střela Silfverberga, Budaj vyrazil ramenem.
08:45'
Silfverbergova střela z levé strany zblokována Brownem.
08:26'
Pokus Granta zblokován Strålmanem do ochranné sítě.
08:12'
Konec reklamní přestávky. Johnson a Grant na buly po levé ruce Petera Budaje.
08:12'
Budaj má kotouč ve svém náručí, následuje první reklamní přestávka.
07:56'
Getzlaf zblokoval další střelecký pokus Hedmana od modré čáry.
07:42'
Hedmanovo nahození od modré minulo tři tyče.
07:02'
O touš se bojuje v rohu v obranném pásmu Bolts.
06:49'
Getzlaf zavezl puk do útočné třetiny svého mužstva.
06:02'
Girardi zblokoval střelu Kašeho, Budaj tak bez práce.
05:20'
Palátova střela, gólman Ducks má další zásah.
05:01'
Střely na branku: 5 – 4
04:46'
Ryan Callahan dnes hraje za Lightning 200. zápas!
04:18'
Gibsonovu pozornost vyzkoušeli během krátké chvíle střely Naměstnikova a Hedmana.
04:04'
Naměstnikov zblokoval pokus z hole Mansona.
03:20'
Prudká rána Sergačjova od modré, Gibson vyráží.
03:07'
Nyní už musel být brankář Anaheimu pozorný. Zleva totiž střílel Killorn.
02:58'
Johnson nyní našel Strålmana, ten se ale ke střeleckému pokusu neodhodlal.
02:38'
Johnsonova střela z první Gibsonovu branku neohrozila.
01:48'
Nepřesná přihrávka od Perryho, domácí mohou do útoku.
01:25'
Kotouč skončil v ochozech Amalie Areny, vhazovat se bude v obranné třetině Tampy.
01:18'
Z pravého kruhu pro vhazování nyní střílel zase Perry, Budaj ponechal kotouč v náručí.
00:46'
Na druhé straně to zkoušel bekhendem Callahan, avšak minul Gibsonovu branku.
00:30'
A nyní již první zákrok pro Budaje! Perryho střelu z levé strany ještě tečoval před brankou Getzlaf.
00:22'
Rakell na Getzlafa, jeho střela ale zblokována Dotchinem.
00:03'
Buly pro Lightning.
00:01'
Na úvodní vhazování se do středového kruhu sjíždějí Brayden Point a Ryan Getzlaf, začínáme!
Hymna je minulostí. Utkání mezi Tampou Bay Lightning a Anaheimem Ducks začne co nevidět!
Zahajovací formace seřazeny na modrých čarách, diváci v Amalie Areně si nyní vyslechnou americkou státní hymnu.
Hokejisté Lightning a Ducks právě nastupují na ledovou plochu.
Zahajovací formace

TBL: Budaj – Hedman, Dotchin – Palát, Point, Gourde

ANA: Gibson – H. Lindholm, Manson – Rakell, Getzlaf, Perry
Startující brankáři
(Statistiky: NHL kariéra – základní část)

TBL: Peter Budaj – 35 let, SVK
Z:358 V:155 OG:880 PR:2,67 ÚS(%):90,5 SO:18

ANA: John Gibson – 24 let, USA
Z:127 V:66 OG:274 PR:2,27 ÚS(%):92,1 SO:12

Tampa Bay Lightning: Budaj (Vasilevskij) – Hedman (A), Dotchin, Sergačjov, Strålman, Coburn, Girardi, Koekkoek – Naměstnikov, Stamkos (C), Kučerov – Palát, Point, Gourde – Kunitz, J.T. Brown, Callahan (A) – Killorn, T. Johnson.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Beauchemin, Montour, Jaycob Megna, Vatanen – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – Cogliano (A), Vermette, Silfverberg – N. Ritchie, D. Grant, O. Kaše – Wagner, Rasmussen, L. Shaw.

Rozhodčí: Frederick L'Ecuyer, Wes McCauley – Brad Kovachik, Ryan Galloway.
V Amalie Areně již začalo předzápasové rozbruslení.
Dámy a pánové, vítejte ještě jednou při sledování utkání NHL mezi Tampou Bay Lightning a Anaheimem Ducks! Začínáme přibližně za 45 minut.

Zajímavosti ohledně dnešního utkání

Steven Stamkos a Nikita Kučerov vyrovnali klubový rekord Matina St. Louise – minimálně jeden kanadský bod v každém z úvodních jedenácti zápasů sezony! Dohromady mají zatím 40 kanadských bodů a suverénně vládnou kanadskému bodování NHL.

Brankář Lightning Andrej Vasilevskij odchytal proti Red Wings své 100. utkání v kariéře!

Anton Strålman má v tabulce pravdy 11 kladných bodů. Švédskému zadákovi ve službách Tampy patří v této statistice NHL dělené první místo s dalšími třemi hráči!

Hokejisté Ducks zvítězili naposledy v Tampě 30. ledna 2010!

Nejvytěžovanějším hráčem Ducks je obránce Cam Fowler, když v průměru odehraje 22 minut a 43 vteřin. Pětadvacetiletý rodák z Windsoru je však momentálně na listině zraněných hráčů.

ANAHEIM DUCKS (4-4-1)

Ducks zatím nevychází začátek sezony příliš podle představ. Za poslední tři zápasy sice dvakrát zvítězili a soupeřům nasázeli celkem patnáct branek. Za stejný počet utkání však také jedenáctkrát inkasovali!

Poslední odehrané utkání Ducks

Minulé utkání Anaheimu nevyšlo, když prohrál na ledě Floridy Panthers vysoko 3:8. Rozhodnuto bylo již de facto to po druhé třetině (skóre 1:6). Svůj první gól v kariéře vstřelil Kalle Kossila, dále se za Ducks prosadili Andrew Cogliano a Logan Shaw. Do branky se nejprve postavil John Gibson, po šesti inkasovaných brankách jej ale pak po druhé periodě vystřídal Reto Berra.
Kačeři se momentálně nacházejí na čtyřzápasovém tripu. Po duelu s Lightning se ještě představí na ledě Caroliny Hurricanes, než se vrátí zpět domů.

27.10.2017, 01:30 • BB&T Center:
Florida Panthers – Anaheim Ducks 8:3 (3:1, 3:0, 2:2)

Branky a nahrávky: 2. Vrbata (Brickley, Trocheck), 5. Tippett (J. McGinn, Matheson), 18. Vrbata (Bjugstad), 25. Trocheck (Brickley, Petrovic), 29. Dadonov (Barkov, Huberdeau), 36. Barkov (MacKenzie), 49. Vrbata (Trocheck, Yandle), 58. Dadonov (Barkov, Huberdeau) – 7. Kossila (L. Shaw, Wagner), 43. Cogliano (Silfverberg, Vermette), 51. L. Shaw (Wagner, D. Grant)

Soupiska Anaheimu Ducks: Gibson (41. Berra) – H. Lindholm, Manson, Beauchemin, Montour, Jaycob Megna, Holzer – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – Cogliano (A), Vermette, Silfverberg – N. Ritchie, D. Grant, O. Kaše – Wagner, Kossila, L. Shaw.

TAMPA BAY LIGHTNING (9-1-1)

Lightning vychází úvod sezony výtečně. Z jedenácti zápasů mají na svém kontě devět výher, doma navíc vyhráli všech šest střetnutí a jen v jednom případě se jedná o výhru až po nastavení!

Poslední odehrané utkání Lightning

Naposledy se svěřenci Jona Coopera doma utkali s Detroitem Red Wings – výhra 3:2. Dva kanadské body si za gól a asistenci připsal Nikita Kučerov. Gólově se prosadili i Steven Stamkos a Brayden Point. Gólman Andrej Vasilevskij se postavil mezi tři tyče k jubilejnímu stému zápasu v kariéře, v němž předvedl celkem 29 zákroků!
Dnešním duelem s Ducks ukončí hokejisté Tampy dvouzápasovou sérii zápasů doma.

27.10.2017, 01:30 – Amalie Arena:
Tampa Bay Lightning – Detroit Red Wings 3:2 (1:1, 0:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 17. Kučerov (Killorn, Hedman), 47. Stamkos (Kučerov, Sergačjov), 58. Point (Gourde, Palát) – 15. Nielsen, 59. Nielsen (Nyquist, Abdelkader)

Rozhodčí: TJ Luxmore, Trevor Hanson – Brad Kovachik, Derek Amell

Diváci: 19 092

Sestava Tampy Bay Lightning: Vasilevskij (Budaj) – Hedman (A), Dotchin, Sergačjov, Strålman Coburn, Girardi, Šustr – Naměstnikov, Stamkos (C), Kučerov – Palát, Point, Gourde – Kunitz, Brown, Callahan (A) – Killorn, T. Johnson.

8. Arizona Coyotes – 10 záp., 23:44, 1 B
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje! Zámořská NHL nabídne dnes v noci velmi bohatý program. Do akce se totiž pustí hned čtyřiadvacet mužstev, hrát se tedy bude celkem na dvanácti stadionech! Zde budete moci sledovat utkání mezi Tampou Bay Lightning a Anaheimem Ducks. Úvodní vhazování bude v Amalie Areně vhozeno krátce po 01:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.