Losování soutěží - Los semifinále poháru MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  10. března 2023   12:00

Ukončeno

Los semifinále poháru MOL Cup

Přenos se aktualizuje automaticky

Díky za pozornost a přeji příjemný zbytek dne!
Jan Koller tuší, že obě pražská "S" budou spokojena. Jejich finále by bylo dalším vyvrcholením sezony, ale oba papíroví outsideři se rozhodně nedají lacino a pokusí se překvapit.
Konec losu.
2'
V semifinále nás čeká také bitva o Vršovice! Slavia bude hrát znovu doma, kam přijedou Bohemians – daleko to ale nemají.
1'
Sparta se dočkala, zahraje si na Letné! A stále žije naděje na pražské finále, jelikož Jan Koller jí přiřadil České Budějovice.
Tak jdeme na věc!
České Budějovice zastupuje Jiří Kladrubský, zatímco Radek Sňozík je vybranou legendou Bohemians. Oba týmy na svůj premiérový triumf stále čekají, tak uvidíme, zda se dočkáme překvapení.
Bývalý obránce Sparty získal pohár dvakrát, jeho protějšek z Edenu coby člen realizačního týmu na lavičce. Bývalý reprezentant vzpomíná i na triumf v tureckém poháru, kde byly oslavy divoké.
Slavnostní ceremoniál startuje! U losu budou přítomni Tomáš Sivok a Stanislav Vlček, zástupci dvou nejúspěšnějších týmů historie – tedy pražských "S".
V osudí už tak zbývají poslední čtyři účastníci. Slavia, Sparta, Bohemians a pražskou společnost rozbíjí České Budějovice.

V této fázi soutěže už na sebe může narazit kdokoliv, žádná omezení nejsou a hraje se na hřišti prvního vylosovaného mužstva.
Zdravím všechny fanoušky českého fotbalu! Od 12 hodin se po losu semifinále MOL Cupu dozvíme dvojice, které budou bojovat o účast ve finále.
Články odjinud