Mistrovství světa v ragby - Gruzie - Fidži -  ONLINE PŘENOS -  3. října 2019   07:15

Gruzie - Fidži

Přestože výsledek hovoří naprosto jasně, až do nějaké 60. minuty jsme sledovali urputný boj o každý metr hřiště. Pak ale přišla smršť pětek v podání hráčů Fidži a bylo rozhodnuto.
80'
80'
Čas vypršel. Velmi brzy nás čeká konec. U míče jsou Gruuzínci, kteří pravděpodobně zkusí ještě položit pětku.
79'
Mužem zápasu byl podle očekávání zvolený Semi Radradra!
78'
I když byl rozdíl mezi oběma týmy ještě v 55. minutě jen sedmibodový, v závěru už jasně dominují hráči Fidži, kteří dnes drtivě vyhrají.
77'
Ben Volavola kopal až od autové čáry a trefil úplně přesně!
76'
SEMI RADRADRA hraje fantastický zápas, což potvrdil další úžasnou pětkou.
76'
Jenže Gruzínci mlýn vůbec nezvládli a o balon přicházejí.
75'
Gruzínci jsou nastěhovaní kousek před brankovou čárou soupeře a následuje mlýn.
73'
Nyní sledujeme živelné ragby. Hraje se na velkém prostoru, aktivnější jsou hráči Gruzie.
72'
Ben Volavola opět trefuje střelu a skóre je 10:38!
71'
Střídající API RATUNIYARAWA se také prosazuje pětkou a pomalu se z dnešního zápasu stává exhibice. Skóre je 10:36!
70'
Ben Volavola kopal ze značného úhlu, avšak trefil to dobře a jsou tu další dva body!
69'
Pětka nakonec platí! Položil jí SEMI KUNATANI a skóre zápasu je 10:29!
69'
Ragbisté Fidži sice položili pětku, avšak vše musí být ještě přezkoumáno videorozhodčím.
67'
Gruzínci jsou nadále pod velkým tlakem kousek od své brankové čáry. To budou mít velmi složité. Další mlýn.
65'
Teď tu máme mlýn prakticky až u brankové čáry Gruzie. To je velmi složitá situace pro Evropany.
62'
Střídání Gruzie. Odešli Peceli Yato a Tevita Cavubati a nastupují Api Ratuniyarawa a Viliame Mata.
62'
Ben Volavola kopal z výborné pozice přímo proti háčku a jeho kop byl samozřejmě přesný – 10:24.
61'
Další skvostná akce Fidži! SEMI RADRADRA unikl všem a v pohodě položil pětku přímo pod háčko!
59'
Gruzínci se rozhodně nevzdávají, sedmibodový náskok Fidži je hodně ošemetný.
55'
Matiašvili následně trefil i svůj kop a Gruzínci snižují na 10:17.
54'
BEKA GORGADZE zavalen protihráči i spoluhráči dokázal míč přeci jen položit za brankovou čáru a je z toho pětka!
53'
Gruzínci začali další útočnou akci bleskově a okamžitě se z výkopu velmi blízko k brankovišti.
51'
Ben Volavola následný kop netrefil a skóre tak zůstává 3:17.
50'
To byla paráda! Ragbisté Fidži ukázali svou rychlost a po poerfektní útočné akci po pravém křídle unikl všem JOSUA TUISOVA! Skóre je rázem 3:17.
49'
Ragbisté Gruzie se rozhodně nevzdávají a tlačí se do útoku.
46'
Následný kop na háčko nebyl přesný a dál se již skóre nemění.
45'
FRANK LOMANI nyní po velmi pěkné akci po levém křídle položil pětku! Stav zápasu je tedy 3:12!
44'
Tuisova šel nyní jako tank, avšak Gruzínci ho nakonec dokázali zastavit.
43'
Šarikadze musel nakonec střídat a na trávník nastupuje Malaguradze.
43'
Hra musela být přerušena, protože po zásahu nohou do hlavy zůstal na trávníku ležet Šarikadze.
42'
Gruzínci začali podle očekávání náporem a tlačí se na polovinu soupeře.
Druhý poločas právě začal.
Hráči obou mužstev se vrací na hrací plochu a za pár okamžiků začne druhý poločas.
Je za námi první poločas zápasu mezi Gruzií a Fidži. Evropané sice prohrávají 3:7, avšak zatím sledujeme naprosto vyrovnané utkání a je jen otázkou, jak bude vypadat druhý poločas. Dočkáme se nějakého zvratu?
40'
34'
Teď se podařilo hráčům Gruzie snížit stav zápasu, když se kopem prosadil za tři body Soso Matiašvili.
19'
Vedení Fidži z následného kopu navýšil Ben Volavola. Stav zápasu je 0:7.
19'
Na první pětku zápasu jsme čekali do 19. minuty, kdy jí položil Waisea Nayacalevu!