Oktagon MMA - Matěj Peňáz - Joel dos Santos -  ONLINE PŘENOS -  30. prosince 2022   20:10

Ukončeno

Matěj Peňáz - Joel dos Santos

Přenos se aktualizuje automaticky

Vítěz: Matěj „Money“ Peňáz (KO)
02:03'
Konec zápasu.
02:03'
Teď už ale neuhnul a je konec! Matějova zadní poslala Santose na zem, následný loket při ground & pound vystřelil Brazilci chránič zubů a Santos bez hnutí zůstává ležet na zemi. Musel mu se zvednutím pomoci Peňáz.
01:40'
Dobrá kombinace od Matěje. Joel jen tak tak uhnul hlavou.
01:55'
Santos se pokusil o takedown, ale borci jen odtancovali na druhou stranu oktagonu. Čech si pohlídal nástup.
00:40'
Peňáz ale tlačí Brazilce na pletivo.
00:08'
Jen si plácli a Santos už začíná rozjíždět kombinaci.
00:00'
Začalo první kolo.
Borci už jsou na bojišti, počkáme si jen na představení a jdeme na to.
A nyní už k oktagonu přiskakuje i Matěj Peňáz.
Náš první zápas je tu! Do klece už za malý moment vstoupí jako první Joel dos Santos!
Ještě v prelims části večera se podíváme na zápas střední váhy mezi Matějem „Money“ Peňázem a Joelem Dos Santosem. Český borec se vrací do klece po neúspěšném říjnovém výletu do Ameriky, kde bojoval v Dana White's Contender Series o smlouvu s UFC. Bohužel se už v první minutě dostal do problémů a ocitl se v gilotině, kterou musel odklepat. Připsal si tak první porážku v profi kariéře a bude si chtít spravit chuť.

Soupeřem mu bude Brazilec, který toho má odzápaseno více, zvučná jména ale byla jen dvě – Vlasto Čepo a Andrej Kalašnik. Prvního dokonce dokázal porazit na body, s druhým ale stejným způsobem prohrál na Oktagonu 35.
Hezký páteční večer, všechny formy života, a vítejte u posledního galavečera organizace OKTAGON MMA v roce 2022! Na předvečer silvestrovských oslav jsme všichni čekali zápas roku mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem. O ten budeme i po dnešku bohužel stále ochuzeni a promotéři museli narychlo skládat kartu, která by byla hodna O2 arény. Jestli se jim to povedlo, to se teprve uvidí, my si ale pojďme představit první z pětice utkání, která jsme pro vás vybrali jako ty nejzajímavější!
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 20:00.
Články odjinud