Oktagon MMA - Ronald Paradeiser - Vlado Šikić -  ONLINE PŘENOS -  11. února 2023   21:05

Ukončeno

Ronald Paradeiser - Vlado Šikić

Přenos se aktualizuje automaticky

První kolo bylo asi tím nejatraktivnějším, co jsme zatím dnes v kleci viděli. Hlavně díky Šikićovu divokému stylu se diváci opravdu bavili. Druhé kolo bylo už kontrolovanější a plně v otěžích Ronyho Paradeisera, který si připisuje další cenné vítězství!
Vítěz: Ronald Paradeiser (TKO – 2. kolo).
02:08'
Konec zápasu.
02:08'
Ronald Paradeiser na zemi dobíjí Vlada Šikiće a rozhodčí Touš musel ukončit zápas!
01:43'
Tvrdé Paradeiserovy údery způsobily tržnou ránu pod okem chorvatského zápasníka. Ronald si teď na chvíli nad Šikićem stoupl, aby mohl tvrději udeřit a bombarduje soupeře.
01:06'
Šikić je po přesných úderech otřesen! Přesouvá se raději na zem a Rony jde za ním.
00:43'
Na Paradeiserovi jde vidět, že si v postoji velmi věří. Okopává Šikićovo tělo. Ten však stále drží a chce jít dopředu.
00:00'
Začátek 2. kola.
Je za námi dost divoké první kolo. Nejspíš si ho na svou stranu připsal Ronald Paradeiser. Šikić si nyní musí hlavně odpočinout, protože v prvním kole nechal velké množství sil.
05:00'
Konec 1. kola.
04:50'
Full guard a Paradeiser vysílá z horní pozice údery, kterými neohrožuje, ale boduje.
04:28'
Na chorvatské straně už je znatelné zpomalení oproti prvním minutám kola. Bojovníci se přesunuli na zem a Paradeiser poměrně rychle přelezl soupeři do zad.
03:43'
Dost neortodoxní styl je k vidění ze strany Šikiće. Paradeiser se s tím musí vyrovnávat a pokusil se v postoji o loket. Jen těsně minul.
02:37'
Paradeiser rear naked choke nedotáhl a Šikić otočil pozici! Po chvíli se ale oba borci dostávají zpět do postoje.
01:52'
Šikićovi se na chvíli podařilo postavit. Paradeiser mu však zůstal na zádech a stáhl ho zpět na zem. Pokouší se nyní o škrcení a Šikić se musí těžce bránit.
01:08'
Šikić se snaží být ze spodní pozice aktivní. Slovák ale pozici kontroluje.
00:32'
Paradeiser nyní Chorvata tlačil k pletivu a rychle ho dostal pod sebe na zem.
00:11'
Šikič začína zostra s pokusy o kop, ale netrefuje.
00:00'
Začátek 1. kola.
Favorit duelu Rony Paradeiser kráčí jako druhý vstříc bojišti.
Nástupovou píseň Bittersweet si zvolil Vlado Šikić k cestě do klece. Vypadá v dobrém rozpoložení. Teď jde o to, jak dlouho mu to vydrží.
V aréně právě skončil duel těžkých vah mezi Moeilem a Carvalhem. Za pár minut přijde na řadu Ronald Paradeiser s Vladem Šikićem.
Ronald Paradeiser
Bilance v MMA 15:8 (OKTAGON MMA 10:4)

Rony má ve svých stále teprve 25 letech za sebou už 23 zápasů. Z toho 22 od roku 2016, když Šikić stihl za stejné období pouhé dva duely. Člen bratislavského OFA Gymu je už stálicí a brousí si zuby na třetí titulovou šanci. Neuspěl s Buchingerem, neuspěl s Keitou, ale nyní má za sebou znovu dvě výhry a mnichovský úspěch by ho mohl poslat do odvety s belgickým šampionem.
Paradeiser je na lehkou váhu extrémně vysoký a svých proporcí dokáže v postoji skvěle využívat. V posledních letech ale vidíme také velké zlepšení při práci na zemi, kde submisí ukončil tři z posledních šesti úspěchů.
Vlado Šikić
Bilance v MMA 12:1:1 (OKTAGON MMA 0:0)

Vystudovaný bakalář začal s bojovými sporty v 17 letech, a to konkrétně díky thajskému boxu. Později přidal také wrestling a brazilské jiu-jitsu, díky čemuž není jen čistým postojářem, ale tři své soupeře dokázal ukončit submisí. Jen jednou odcházel Šikić poražen. Nad jeho síly byl Damien Lapilus, kterého můžou čeští fanoušci znát z turnaje OKTAGON 28, kde prohrál s Leem Brichtou.
Dvaatřicetiletý Šikić je o šest centimetrů nižší než Rony a kvůli kratšímu rozpětí paží bude muset zkracovat vzdálenost na cestě ke slovenskému borci. Chorvat s přezdívkou Sunshine má hnědý pás v BJJ, takže se nemusí bránit ani hře na zemi.
Vladova forma je ale trochu neznámou. Od října 2014 stihl pouze zmiňovanou prohru s Lapilusem v roce 2017 a předloni se vrátil vítězně v kategorii EMC.
V lehké váze na sebe narazí slovenský pavouk Ronald Paradeiser a Chorvat trénující v Berlíně Vlado Šikić. Zatímco Rony je jednou z ikon organizace, Vlada čeká premiéra pod hlavičkou OKTAGON MMA. Kurzy českých sázkových kanceláří jasně favorizují Paradeisera.
OKTAGON MMA přichází s třetím německým turnajem, který se po dvou frankfurtských vystoupení tentokrát odehraje v mnichovské Audi Dome, kde hraje své domácí zápasy basketbalový celek Bayernu. Kromě domácích hvězd v podobě Jungwirtha, Zawady, Poppecka či Moeila se v bavorské metropoli pobijí také úspěšní zápasníci z jiných zemí. Ronald Paradeiser, Losene Keita nebo Rafael Xavier si ve svých zápasech chtějí říct nahlas o titulovou šanci. Vlasto Čepo v narychlo domluveném duelu vyzve legendárního Kubánce Hectora Lombarda. Očekává se kvalitně naplněná aréna a svižný turnaj plný atraktivních ukončení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 21:05.
Články odjinud