Oktagon MMA - Christian Jungwirth - Neves Denilson de Oliveira -  ONLINE PŘENOS -  11. února 2023   23:20

Ukončeno

Christian Jungwirth - Neves Denilson de Oliveira

Přenos se aktualizuje automaticky

Dva z bodových rozhodčích se nakonec přiklonili na stranu domácího borce. Jeden sice viděl vyhrát Denilsona de Oliveiru, to ale na celkové vítězství nestačí. Jungwirth předvedl až nečekaně takticky vyspělý výkon, odnáší si cenné vítězství a hlavně to vypadá, že by měl být v pořádku připraven na účast v pyramidě TIPSPORT GAMECHANGER. Po rozhovoru si ještě dává staredown se svým osmifinálovým soupeřem Tatem Primerou.
Toto je pro dnešek vše a já děkuji za pozornost!
Vítěz: Christian Jungwirth (na body 29:28, 28:29, 29:28).
05:00'
Konec zápasu.
04:37'
Krásně naskočený tvrdý round kick! Jungwirth jede po svém skvělém kopu dál a chce duel dohrát na pletivu.
04:03'
Pokus o high kick a následně tvrdý round kick. Obojí v podání Jungwirtha. Ten musí stále dávat pozor. Další rána prolétla těsně kolem jeho hlavy.
03:39'
Christian se snažil znovu de Oliveiru svázat u pletiva. Udržel ho tam jen pár vteřin a oba jsou zpět ve středu klece.
02:40'
Tvrdá levá Oliveiry! Tato rána na chvíli posadila Jungwirtha na zem! Z ničeho nic v polovině druhého kola. Ale Němec je zpět ve hře a musí se vzpamatovat a dostat zpět do tempa.
02:04'
Je evidentní, že Jungwirth nechce nic riskovat. Inkasoval sice spodek od Oliveiry, ale nic to s ním neudělalo.
01:20'
De Oliveirovy pokusy vypadají místy až zoufale, ale Brazilec čeká na svůj hvězdný moment. Christian šikovně ustupuje a sám si přiskakuje krátké a razantní údery.
00:35'
Jungwirthovo nekonečné kardio znovu v akci. Opět stejný začátek a série kopů na nohy soupeře.
00:00'
Začátek 3. kola.
V druhém kole byl o něco lepší určitě Christian Jungwirth. Ten se v rohu hluboce vydýchává.
05:00'
Konec 2. kola.
04:40'
Denilsonův pokus o takedown ho stál spíš mnoho sil než úspěchu. Jungwirtha na zemi neudržel a naopak je teď sám mačkán k pletivu.
03:50'
Zdá se, že Jungwirth pasováním vyždímal dost energie z rukou Brazilce. Velmi dobrá a promyšlená strategie a vyspělý výkon Jungwirtha.
03:04'
Němec opět tlačí soupeře k pletivu, ale po chvíli ho po urputné snaze pouští.
02:01'
Christian hned po každém útoku zacouvá zpět. Strach a respekt z de Oliverových protiútoků jsou znatelné. Asi ta nejlepší taktika, kterou může nyní Jungwirth použít.
01:11'
Round kick a hned poté push kick Jungwirtha. Denilson na sobě ale nenechává znát žádnou bolest.
00:32'
Opět dvěma low kicky začal Jungwirth. Denilson po dalším obdrženém low kicku přišel s kontrem ze zadní ruky.
00:00'
Začátek 2. kola.
Je za námi první kolo bez výraznějších momentů. Těžké to bylo určitě také pro bodové rozhodčí.
05:00'
Konec 1. kola.
04:33'
Jungwirth investuje do snahy dostat Denilsona na zem mnoho energie. Bezvýsledně. Snad poprvé vidíme Christiana, že se se soupeřem dobrovolně pasuje.
04:07'
Denilson se rychle zvedl a je tlačen na pletivo. Na Jungwirthovi jde znát respekt z úderů soupeře.
03:28'
Brazilec se natočil bokem a Jungwirth toho hned využil k naskočenému kolenu, které sice netrefil čistě, ale odšpuntoval tím tempo bitvy. Hned poté stáhl na chvíli soupeře na zem.
02:54'
Brazilec nachytal Jungwirtha a nebyla z toho vůbec špatná levá. Začíná si věřit a teď je tím blíž k pletivu Němec.
02:05'
Opatrnější úvod z obou stran. Němec si zatím zvyká na Denilsonův styl boje.
01:31'
První slušný round kick de Oliveiry. Jungwirth následně přiskočil levým předním direktem.
00:55'
Brazilec působí opět laxním stylem, ale Jungwirth toto nesmí podcenit. Už s Eckerlinem Neves ukázal, že umí až děsivě vystřelit a tvrdě trefovat. Nyní je oťukáván Jungwirthem.
00:16'
Jungwirth začíná low kicky z levé nohy.
00:00'
Začátek 1. kola.
V kleci bude tento duel rozhodovat Jan Voborník.
Aréna bouří a skanduje jméno svého favorita! Je tu Christian Jungwirth.
První polovina hlavního zápasu v podobě Denilsona de Oliveiry už jde pomalým krokem ke kleci.
Poppeck v německém duelu přejel Martina Zawadu a pro hlavní zápas je po nich podlaha klece připravena nasáklá krví.
Vážení

Denilson Neves de Oliveira stejně jako před minulým zápasem, ani nyní nenavážil! K welterové váze měl se svými 80 kilogramy a 300 gramy opravdu daleko. Na druhý pokus měl váhu stejnou a kromě odevzdání části výplaty soupeři je domluva taková, že v sobotu v 16 hodin může vážit maximálně 86 kg.
Christian Jungwirth
Bilance v MMA 12:6 (OKTAGON MMA 4:3)


Kelt, tak si Christian nechává říkat. Nutno podotknout, že je to válečník tělem i duší, který začal zápasit až ve třiceti letech a ne zrovna dokonalou techniku v postoji nebo nadrilované techniky v brazilském jiu-jitsu nahrazuje takřka buldočím stylem a zdánlivou nesmrtelností. Mnoho jeho zápasů končí krvavou lázní a totální vyčerpaností na obou stranách.
Po třech výhrách se naposledy ukázal ve Frankfurtu, kdy ani napodruhé nedokázal zdolat Mateho Kertesze. Stejně jako maďarský rival, tak také Jungwirth dostal vstupenku do projektu TIPSPORT GAMECHANGER, kde se už na začátku března utká s Tatem Primerou. Nesmí se s Denilsonem samozřejmě zranit, ale to nejsou myšlenky, které by Jungwirtha provázely zápasem. Tlak a rychlé ukončení jsou určitě jeho ideálním scénářem pro tuto bitvu a raději by se nějakému maratonu tentokrát vyhnul.
Denilson Neves de Oliveira
Bilance v MMA 17:9:1NC (OKTAGON MMA 0:1:1NC)


Pouhých 172 centimetrů vysoký Brazilec by vzhledem ke svému vzrůstu mohl bez problémů chodit minimálně o váhu níž, ale v té welterové se cítí nejlépe. Jeho ukolébavý styl, během kterého své kratší rozpětí paží dokáže během vteřiny kompenzovat agresivním výpadem a tvrdými údery, naplno vyzkoušela německá hvězda Christian Eckerlin. Silný příběh jejich dvojzápasu umožnil Denilsonovi další hlavní zápas a tentokrát má proti sobě dalšího válečníka, který rád tlačí a nemá moc zájem přesouvat hru na zem. To by Brazilcovi mohlo stylisticky dost sedět. Může své tvrdé kopy využívat víc než s Eckerlinem a Jungwirthův tlak kontrovat svými přesnými kombinacemi. Nikoho by asi moc nepřekvapilo, pokud by se tento souboj odehrál na všech pět kol.
Zajímavě složený duel welterových vah uzavře celou kartu jako hlavní zápas. Nejde o pás, nejde o titulový rozstřel a nejde ani o vyvrcholení nějakého trash talku. Brazilec de Oliveira si užil vyhrocený dvojzápas s Eckerlinem a už potřetí v řadě tedy míří do Německa, z toho podruhé v hlavním duelu večera. Christian Jungwirth si už svou pozici v OKTAGON MMA dokázal silně vybudovat, což vyústilo v jeho účast ve velkolepém projektu TIPSPORT GAMECHANGER. Jako jediný z aktérů této pyramidy si ani ne měsíc před ostravským startem střihne ještě jeden zápas, a to rovnou hlavní na mnichovské kartě. Uvidíme, zda se risk vyplatí. Pro sázkové kanceláře je jasným favoritem právě Němec.
OKTAGON MMA přichází s třetím německým turnajem, který se po dvou frankfurtských vystoupení tentokrát odehraje v mnichovské Audi Dome, kde hraje své domácí zápasy basketbalový celek Bayernu. Kromě domácích hvězd v podobě Jungwirtha, Zawady, Poppecka či Moeila se v bavorské metropoli pobijí také úspěšní zápasníci z jiných zemí. Ronald Paradeiser, Losene Keita nebo Rafael Xavier si ve svých zápasech chtějí říct nahlas o titulovou šanci. Vlasto Čepo v narychlo domluveném duelu vyzve legendárního Kubánce Hectora Lombarda. Očekává se kvalitně naplněná aréna a svižný turnaj plný atraktivních ukončení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 23:20.
Články odjinud