Oktagon MMA - Matěj Peňáz - Ole Magnor -  ONLINE PŘENOS -  9. prosince 2023   21:40

Ukončeno

Matěj Peňáz - Ole Magnor

Přenos se aktualizuje automaticky

Vítězný návrat Matěje Peňáze netrval ani půl minuty! Po úvodním tlaku si Magnora „podal“ přesnými údery a nejspíš mu celý souboj vymazal z paměti.
Peňáz po zápase říká, že potřebuje být nyní aktivní a zápasit ve větším tempu jako dřív.
Vítěz: Matěj Peňáz (KO, 1. kolo).
00:28'
Konec zápasu.
00:28'
Peňáz si skvěle ustoupil a trefil ze zadní Oleho. Poté využil situaci a rychlou kombinací zadní a přední brutálně sestřelil soupeře! Magnor je totálně mimo a ještě zápasí s rozhodčím Gerdem Richterem! Krutý konec pro norského bojovníka.
00:17'
Magnor skrytý ve dvojáku zatlačil Peňáze a útočí protaženou zadní.
00:00'
Začátek 1. kola.
Domácí miláček a nejdelší ruce OKTAGON MMA už si to míří ke kleci za Magnorem. Matěj Peňáz je zpět.
Ole Magnor nastupuje klasicky s vlajkou složenou z malých vlajek různých států světa za hudebního doprovodu Valhalla Calling.
Vážení

Limit střední váhy je 84,4 kilogramu. Matěj Peňáz stlačil vázu 200 gramů pod něj, Magnor se limitu přiblížil na 100 gramů.
Staredown proběhl dle očekávání v přátelském duchu.
Střední váha nabídne souboj žebříčkové šestky Matěje Peňáze s osmičkou Olem Magnorem. Navzdory blízkému pořadí v rámci divize je Peňáz největším favoritem celé karty a kurzová nabídka pro tento duel odpovídá spíš souboji neporažené legendy s podprůměrným bojovníkem. O kvalitách českého bojovníka sice nemůže být pochyb, ale Nor už ukázal, že v postoji snese dost a při přechodu na zem je extrémně nebezpečný.

Matěj „Money“ Peňáz
Bilance v MMA: 7 výher/1 prohra (OKTAGON MMA: 7 výher/0 proher)


V organizaci neporažený Peňáz musel v rámci MMA kariéry ochutnat hořkost porážky pouze loni v Dana White Contender Series, kde se nechal po necelé minutě uškrtit Sedriquesem Dumasem. Ještě tentýž rok se vrátil do OKTAGON MMA, kde v prosinci knokautoval Brazilce dos Santose.
Po roční pauze se tedy elitní postojář vrací zpět do hry a ač se mimo jiné připravuje pod grapplerem Janem Stachem nebo ve švédském Allstars gymu, kde se to elitními zemaři jen hemží, tak můžeme takřka s jistotou očekávat postoj na distanc, kde Peňáž dominuje.


Ole Magnor
Bilance v MMA: 6 výher/7 porážek (OKTAGON MMA: 2 výhry/1 prohra)


Před příchodem do OKTAGON MMA měl za sebou Magnor několik těžkých soubojů včetně těch s Khamzatem Chimaevem či Andreasem Gustafssonem (přemožitel Davida Hoška v KSW). Při premiéře na Štvanici proti Kotalíkovi ho moc fanoušků nefavorizovalo, ale poté, co přežil první kolo, přesunul boj na zem a s Kotalíkem si tam poměrně snadno poradil. Poté dokázal velmi vážně ohrozit také Rada Úškrta, ale nakonec se musel sklonit před Slovákovými bombami. Naposledy v červenci po 55 vteřinách utáhl Mikuláška.
Magnor se živí jako skladník a nemá tedy tak kvalitní přípravu jako Peňáž, ale srdce bojovníka v sobě nezapře a vždy je těžké ho ukončit. Plán nemůže být jiný než souboj zkrátit na co nejmenší vzdálenost a ideálně ho dostat na zem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 21:40.
Články odjinud