SESTŘIH: 28. kolo extraligy, HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec 2:0

Pro dnešní zápas je to vše, na shledanou u dalších přenosů a loučí se Pavel Pelčák.
Ve třetí třetině byl k vidění jeden gól a to do prázdné brány, když Václav Skuhravý vstřelil gól do prázdné brány. Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Tomáš Závorka a Tomáš Kopecký. Domácí tým předvedl lepší výkon a zásluhou vyhrál 2:0.
59:50
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Do prázdné brány dokázal vstřelit gól VÁCLAV SKUHRAVÝ. Bez asistence
59:22
Třinec se snaží v početní výhodě šest na čtyři.
59:12
Třinec hraje bez brankáře.
59:12
Na dvě minuty je vyloučen Vladimír Sičák (KVA) za vysokou hůl.
59:12
Hosté požádali o oddechový čas.
58:44
Třinec se snaží usadit před Závorkou. Karlovarská obrana však dobře brání a nepouštějí soupeře ke střele.
58:05
Třinec hraje v plném počtu.
57:34
Hra pokračuje ve čtyřech na obou stranách. Hra se přesouvá před Hrubce.
57:00
K další střele se dostal Martin Bartek, který zavezl puk přes všechny čáry.
56:27
Na dvě minuty byl vyloučen Rostislav Marosz (KVA) za vysokou hůl.
56:27
Vyloučení Tomeček a Matuš se vrátili z trestné lavice.
56:02
Na dvě minuty je vyloučen Martin Adamský (TRI) za vysokou hůl.
55:18
Hra pokračuje v plném počtu.
54:25
U brankáře Závorky se ztrhla další potyčka, ve které se střetli Jan Tomeček (KVA) a Radim Matuš (TRI). Oba byli vyloučeni za hrubost.
53:27
Do úniku se dostal mezi dvěma hráči Sebastian Gorčík, který svojí střelou prověřil Šimona Hrubce.
52:55
Třinec má další přesilovou hru a velmi tlačí na brankáře Závorku.
52:38
Na dvě minuty je vyloučen Václav Skuhravý (KVA) za hákování.
52:20
Lukáš Doudera se znovu dostal ke střele, tentokrát z mezikruží, kde měl Tomáš Závorka výhled a bez větších problémů vychytal.
51:40
Třinec předvádí dobrý výkon v přesilové hře. Lukáš Doudera nyní svojí střelou od modré se snažil překonat Závorku, který měl spoustu práce s vychytáním.
51:11
Karlovým Varům se se stěstím podařilo vyhodit puk.
50:17
Na dvě minuty je vyloučen Jekabs Redlihs (KVA) za sekání.
Dnešní utkání sleduje 2714 diváků.
49:24
Třinec se snaží rozehrát. Ve středním pásmu však nepouští Karlovy Vary ani jeden puk.
49:02
Karlovy Vary předvádí v posledních minutách lepší výkon na ledě a hra neustále zůstává před Šimonem Hrubcem.
48:14
Martin Bartek měl znovu gól na hokejce. Šimon Hrubec však dokázal střelu vyrazit.
47:32
Dobrou aktivitu předvádí Sebastian Gorčík, který drží puk v útočném pásmu.
47:11
Hosté vyhodili pouze na zakázané uvolnění. Hra se přesouvá před Hrubce.
46:20
Zbyněk Irgl se nyní pokusil překonat Závorku svojí skrytou střelou, která mířila těsně mimo bránu.
45:24
Karlovy Vary jsou pod neustálým nátlakem Ocelářů.
44:06
Hosté se od začátku třetiny snaží změnit skóre. Jiří Polanský se nyní prohnal přes celý led jako uragán, ale ke střele se nedostal.
43:15
Martin Osmík po přihrávce ve středním pásmu vyzkoušel bystrost hostujícího Šimona Hrubce střelou z mezikruží.
42:27
Domácí se poprvé od začátku třetiny dostávají až za Hrubce.
42:08
Hru musel uklidnit až Tomáš Závorka, který zachytil nahození z modré čáry.
41:34
Od začátku třetiny se na puku drží pouze tým Třince.
40:40
Domácí jsou zaskočeni aktivitou hostů a dostat se přes střední pásmo se Třinci daří velmi snadno.
40:10
Třinečtí začali velmi aktivně.
40:01
Ve druhé třetině nepadl ani jeden gól. Oba týmy předvedly lepší hokej než v první třetině. Více se na ledě opět projevovali hosté, kteří mají na svém kontě opět 12 střel. Domácí se zlepšili a ohrozili brankáře Hrubce 10 střelami. Ve třetí třetině bude k vidění velmi zajímavé rozuzlení zápasu, kde Třinec musí dotahovat jednogólovou ztrátu. Třetí třetina začne přibližně v 17:13.
40:00
39:56
Hra je zastavena po Bartekově střele od modré, kterou bez problémů zastavil ŠImon Hrubec.
39:24
Domácí se aktivně tlačili do brány Hrubce tam třinecká obrana skvěle bránila a nepustila Karlovy Vary k zakončení.
38:56
Zbyněk Irgl (TRI) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
38:30
Karlovarští se usadili v před Hrubcem.
37:10
Skvělou hru předvedl Rohan a Bartek, kterému chybělo trefil poskakující puk do brány.
36:40
35:36
Hosté jsou velmi aktivní v napadání rozehrávky hostů a nepouští domácí ani do středního pásma.
34:55
Domácím se nedaří usídlit v útočném pásmu, které třinecká obrana skvěle hlídá.
34:40
Na dvě minuty je vyloučen David Nosek (TRI) za zdržování hry.
33:45
Benák zavezl puk do útočného pásma, ale domácí obrana skvěle zareagovala a nepustila puk před Hrubce.
33:05
Domácí se usadili v útočném pásmu.
32:23
Oceláři se snaží propracovat do útočného pásma. Skvělé nahození předvedl Žejdl.Domácí obrana však vše zvládla a nepustila soupeře před Závorku.
30:23
Hosté se snaží propracovat přes střední pásmo. Tam skvěle brání Karlovy Vary, které soupeře nika nepouští.
29:50
Oba týmy předvádí velmi kvalitní výkon a velmi tvrdou hru.
28:39
Po potyčce za bránou domácích jsou vyloučeni Michal Vachovec (KVA) a Lukáš Jašek (TRI) na dvě minuty za hrubost.
27:26
Harkabus se pokusil vystřelit od mantinelu. Střelu však hostující obránce efektivně zastavil.
26:59
Po odpískání postavení útočícího hráče v brankovišti, se hra přesouvá do středního pásma.
26:36
Hra se přesunula před Závorku, kde je Třinec velmi aktivní a tlačí se do brány.
25:07
Domácímu publiku se nelíbí velmi tvrdá hra Třince.
24:32
Skvělý nátlak předvádí domácí Energie, které chybí jen velmi málo ke vstřelení gólu.
23:23
Další tvrdou střelu předvedl Kopecký, který velmi aktivně napadá energetiky až za bránou.
22:51
Oba týmy hrají v plném počtu.
22:23
U puku se drží hosté.
21:53
Hra byla přerušena z důvodu zalehnutí puku za bránou domácích. Vhazuje se po Závorkově levici.
21:30
Skvělou střelu od modré předvedl Radim Bičánek.
20:52
Při hře ve čtyrech se v útočném pásmu drží Karlovy Vary.
20:47
Na dvě minuty je vyloučen Josef Hrabal (TRI) za nedovolené bránění.
20:39
Na dvě minuty je vyloučen Jekabs Redlihs (KVA) za zdržování hry.
20:01
V první třetině padl pouze jeden gól a to do brány hostů, když se puku ujal Martin Bartek, který nahazoval před bránu a Lukáš Zejdl si srazil puk do vlastní brány. Hosté byli aktivnější a mají na svém kontě 12 střel. Domácí jsou na tom hůře mají pouze 6 střel. Druhá třetina začne přibližně v 16:20.
20:00
19:50
Závorkovu lapačku prověřil Vladimír Luka, který svojí střelu směřoval přímo do růžku branky.
19:18
V poslední minutě třetiny se na puku drží hosté.
18:38
Tomáš Dvořák (KVA) byl na dvě minuty vyloučen za sekání.
18:14
Na pravé straně útočného pásma se ujal puku MARTIN BARTEK, který hledal před bránou Tomáše Rohana, avšak ještě před karlovarským útočníkem poslal puk za Hrubce obránce Žejdl. Bez asistence.
17:31
Martin Adamský svým nahozením přesunul hru před Závorku, který musel zastavit hru.
17:02
Na puku jsou v posledních minutách více domácí.
16:34
Rostislav Marosz střelou zápěstím prověřil lapačku Hrubce. Ten bez problémů chytá.
15:29
Tempo hry od začátku třetiny se stupňuje. Oba brankáři mají čím dál tím více práce s vychytáním všech puků.
14:39
Harkabus se protáhl po pravé straně a jeho střelu dokázal Hrubec zastavit . Martin Osmík se k dorážce do prázdné brány nedostal.
13:58
Domácím fanouškům se nelíbí zákrok Rotha na Rachůnka na mantinelu. Hra se přesouvá do středního pásma po přihrávce rukou.
13:17
Plíhal dokázal narušit rozehrávku Varů a společně s Adamským a Rákosem dokázali nadělat veliké problémy před Tomášem Závorkou.
12:49
Hra se přesouvá před Hrubce. Vhazuje se po jeho levici.
12:24
Václav Skuhravý se pokusil zavést puk do útočné třetiny, ale byl zastaven na modré čáře neprostupnou obranou.
11:52
Třinec se usadil v útočném pásmu.
10:59
První útočná formace Karlových Varů velmi úspěšně napadají rozehrávku Třince.
10:02
Martin Bartek společně s Kůsem se dostali do přečíslení, kde vše musel zachraňovat až Hrubec.
09:47
hra je přerušena z důvodu tečování puku holí ze střídačky domácích.
08:57
Hosté si od začátku utkání poprvé vytváří větší tlak na svého soupeře.
08:00
V početní výhodě Marosz přihrával rozjetému Rachůnkovi, který byl dobře bráněný a nedokázal zakončit.
07:42
06:33
Třinečtí se snaží napadat rozehrávku domácích, kterým se nedaří udržet v útočném pásmu.
06:04
Hostům se podařilo vyhodit puk a mohou vystřídat.
05:44
Ihned po buly se ke střele dostal Tomáš Rachůnek, který prověřil bystrost Šimona Hrubce.
05:38
Na dvě minuty je vyloučen Jiří Polanský (TRI) za sekání.
04:52
Doudera zkušeně rozehrál a jeho zásluhou se drží v útočné třetině.
04:04
Ocelářům se po rozehrávce podařilo pouze nasměrovat puk přes všechny čáry až na zakázané uvolnění.
03:29
Skvělou práci odvedl Marosz společně s Hunou, když dokázali velmi účinně bránit v rozehrávce Třince.
02:47
Domácí se znovu dali do útoku a hosté mají problém s rozehrávkou.
02:22
Domácí se drží v útoku a velmi aktivně napadají rozehrávku Třince.
01:27
Karlovy Vary se dostaly do prvního útoku před brankáře Hrubce.
00:54
Rákos jako první prověřil lapačku Tomáše Závorky.
00:14
Ze začátku třetiny se do útoku pustili oceláři.
00:01

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek (C), Dvořák, Sičák, Redlihs, Gulaši, Benák, Tomeček – Rachůnek, Marosz, Huna – Rohan, Kůs, Bartek – Vachovec, Skuhravý, Koblasa – Gorčík, Osmík, Harkabus

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Linhart, Nosek, Galvas, Roth, Doudera, Hrabal, Slovák – Dravecký, Kopecký, Irgl – Adamský, Plíhal, Rákos – Žejdl, Polanský, Jašek – Matuš, Káňa, Luka

Rozhodčí: Roman Svoboda, Oldřich Hejduk – Tomáš Brejcha, Libor Suchánek.
HC Oceláři Třinec

Třinec přes plný tým hvězd se potácí na 10. místě s 33 body. V posledních čtyřech domácích zápasech dokázal získat 8 bodů po výhrách nad Litvínovem, Spartou Praha a Chomutovem v prodloužení. V posledních čtyřech venkovních zápasech získal Třinec pouze 1 bod a to v prodloužení s Plzní. Proti Vítkovicím, Brnu a Mladé Boleslavi nezískal ani bod.