Ženy -  ONLINE PŘENOS -  Marie Bouzková : Linda Nosková - 30. srpna 2022   17:12

2

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost.
Souboj dvou Češek nakonec lépe zvládla Marie Bouzková, která dokázala přehrát krajanku Lindu Noskovou. Z prvního setu vyšla Bouzková jako jasná vítězka a vypadalo, že tomu tak budei v tom druhém, ale za stavu 5:2 se Nosková chytla a dovedla set do tiebreaku. V něm byla sedmnáctiletá Nosková úspěšnější. Třetí set však už znovu patřil zkušenější Marii Bouskové, která potvrdila své kvality a zápas vyhrála. Soupeřkou Bouzkové bude v druhém kole US Open jedna z dvojice Plíšková/Linetteová.
Konec zápasu
6:2
Marie Bouzková je vítězkou této třísetové bitvy dvou Češek, když zápas zakončila dominantní výměnou.
A-40
A máme tu první mečbol, který se bude pokoušet využít Marie Bouzková.
40-40
Bouzková těží z chyby soupeřky.
40-A
Bouzková neskrývá naštvání poté, co relativně jednoduchý úder protáhla až za hranice kurtu.
40-40
Marie Bouzková vyrovnává po dlouhé výměně, kdy ji nakonec Nosková pomohla nepřesným úderem mimo kurt.
30-40
Bouzková odpovídá krásným forhendem do protipohybu.
15-40
Nosková zahrála odvážný volej, což se nakonec vyplatilo, když míček dopadl přímo na čáru kurtu.
15-30
Míč končí v síti, a tak je ve vedení znovu Linda Nosková.
15-15
Z těžké pozice teď dokázala Marie Bouzková prohodit svoji soupeřku a vyrovnává.
0-15
Marie Bouzková podává na vítězství v zápase. Gem pro ni ale nezačal dobře, když byl její forhendový úder příliš dlouhý.
5:2
Linda Nosková se dopustila další nevynucené chyby a tato pro ni může mít fatální následky. Nejdříve si sedmnáctiletá Češka krásně otevřela kurt tvrdým podáním, ale pak z jasné pozice napálila jen síť.
40-0
Marie Bouzková má k dispozici tři brejkboly. Uvidíme jak s nimi naloží.
30-0
Linda Nosková si vyčítá další z řady chyb. Tentokrát se míč letící z její rakety nevešel do kurtu.
15-0
Dlouhá výměna skončila poté, co Linda Nosková nedokázala svým forhendem překonat síť.
4:2
Čistá hra pro Marii Bouzkovou, která se zdá být najednou v lepším rozpoložení než její soupeřka.
40-0
Bouzková se znovu ocitla na síti, a také tentokrát si počínala brilantně, když si otevřela kurt a následně zakončila výměnu úderem do volného prostoru.
30-0
Ritern Noskové se nevešel do kurtu.
15-0
Bekhendový úder do otevřeného kurtu Bouzkové vyšel, a tak otevírá gem vítězně.
3:2
Linda Nosková nedokázala svým forhendovým úderem překonat síť, a nezvládla tak uhájit své podání.
A-40
Krásný podseknutý míček doplachtil do volného prostoru, a tak má starší z dvojice tenistek brejkbol.
40-40
Bouzková našla recept na Noskovou, a tak je znovu ve hře.
30-40
Krásný kraťas od mladé Češky, která se tak znovu ujímá vedení v gemu.
30-30
Forhend Noskové nepřešel síť, a tak je stav vyrovnán.
15-30
Linda Nosková se dostává do vedení.
15-15
Kraťas k síti sice nevyšel Noskové podle představ, i tak po něm ale Bouzková napálila míček pouze do sítě, tudíž to Noskovou nemusí nijak zvlášť mrzet.
15-0
Marie Bouzková těží z chyby soupeřky.
2:2
Příliš dlouhý úder Noskové končí za kurtem, a tak si své podání znovu Marie Bouzková podržela.
40-15
Tentokrát to ovšem Bouzkové nevyšlo, když její forhendový úder skončil v síti.
40-0
Marie Bouzková je v tomto gemu dámou kurtu, když jasně ovládá hru.
30-0
Špatný ritern Noskové pohřbil její naděje v této výměně.
15-0
Bouzková začíná gem vítězně.
1:2
Konec přestávky, podávat bude Marie Bouzková.
1:2
Následuje přestávka a výměna stran.
1:2
Další příliš dlouhý míček z rakety Bouzkové znamená vedení 2:1 pro Noskovou.
40-A
Bouzková se na sebe zlobí poté, co byl její bekhend příliš dlouhý.
40-40
Linda Nosková si nechce nechat sebrat podání.
40-30
Vše je rázem jinak, když Marie Bouzková třemi vítěznými fiftýny obrací vývoj gemu.
30-30
Míček po úderu Noskové končí v síti, a tak je stav vyrovnán.
1:1
Noskové se nepodařilo prohodit na síti hrající Bouzkovou, a tak vítězka Prague Open srovnává stav setu na 1:1.
A-40
Eso Marie Bouzkové.
40-40
Bouzková nezvládla v běhu odehrát složitý míč, a tak je znovu vyrovnáno.
40-30
Marie Bouzková zatlačila na svoji krajanku a vydolovala z ní fiftýn.
30-30
A je vyrovnáno.
30-15
Linda Nosková těží z chyby Bouzkové, která míček napálila do sítě.
30-0
Další aut z rakety sedmnáctileté Češky.
15-0
Nosková zahrála tento úder příliš dlouhý, a tak se vedení ujímá Bouzková.
0:1
Linda Nosková vede v třetím setu 1:0.
30-40
Marie Bouzková se ještě pokouší zdramatizovat tento gem.
15-40
Ritern Bouzkové byl nepřesný, a tak je Bouzková blízko vedení v posledním setu.
15-30
Linda Nosková je po minulém setu v laufu a dokazuje to i na začátku tohoto setu.
15-15
Nosková vyrovnává.
15-0
Marie Bouzková začíná lépe třetí set.
6:7
Linda Nosková zvládla obrátit nepříznivě vyvíjející se set i tiebreak a po zásluze dovádí zápas do třetího setu.
3-6
Bouzková znovu chybuje a dělí ji jediný bod od zisku setu.
3-5
Po delší době získává bod také starší z této dvojice, tedy Marie Bouzková, která těží z nepřesného forhendu své krajanky.
2-5
Nosková zvládla uhrát i další bod a je čím dál tím blíže vítězství v druhém setu.
2-4
Linda Nosková je blíže zisku druhého setu ačkoliv to tak už nevypadalo, tak teď je sedmnáctiletá hráčka jak se říká na koni.
2-3
Linda Nosková obrací vývoj tiebreaku ve svůj prospěch.
2-2
Krásná výměna je zakončena vítězným bodem Noskové.
2-1
Forhend mladičké Češky byl dlouhý, a tak se vedení v tiebreaku ujímá znovu starší z této dvojice.
1-1
Bouzková měla co dělat, aby kraťas od svojí soupeřky doběhla. To se ji sice povedlo, ale následně odehrála míček jen na raketu připravené krajanky.
1-0
Marie Bouzková při podání začíná tiebreak druhého setu lépe.
6:6
V českém souboji je znovu vyrovnáno. Druhý set dospěje až do tiebreaku.
15-40
Bouzková snižuje.
0-40
Linda Nosková skvělým forhendem na čáru získává vedení 40:0.
0-30
Příliš dlouhý ritern od Bouzkové znamená vedení Noskové 30:0.
0-15
Linda Nosková prohnala Bouzkovou po kurtu a donutila ji k chybě.
6:5
Marie Bouzková získává gem při svém podání a znovu vede 6:5.
40-0
Nosková posílá míček do sítě a to znamená, že Marie Bouzková po delší době může vyhrát gem.
30-0
Druhé eso v řadě pro vítězku Prague Open.
15-0
Marie Bouzková začíná esem.
5:5
Linda Nosková vyrovnává stav setu na 5:5.
30-40
Také Nosková se dopouští chyby, když posílá míček do autu.
15-40
Aut zastavuje Marii Bouzková, která už už sahala po vyrovnání.
15-30
Marie Bouzková se po výpadku v minulém gemu snaží dostat zpět do zápasu.
0-30
Nosková vede 30:0.
0-15
Bouzková si vybírá slabší moment v zápasu, když na začátek desátého gemu tohoto setu chybuje.
5:4
Linda Nosková se dočkala a poprvé obrala svoji soupeřku o podání.
30-40
Na první pokus to Noskové nevyšlo, když nedokázala zužitkovat převahu a příliš opatrnou hrou nakonec darovala fiftýn soupeřce.
15-40
Nosková ožila a je blízko prvního brejku v zápase.
15-30
Linda Nosková se nechce vzdá a chce ještě zdramatizovat zápas.
15-15
Dlouhou výměnu plnou krásných úderů z obou stran zvládla mladší z Češek.
15-0
Velmi špatný ritern soupeřky posílá Bouzkovou do vedení.
5:3
Linda Nosková čistou hrou snižuje na 5:3.
0-40
Nosková v tomto gemu dominuje.
0-30
Nosková prohnala svoji českou soupeřku po kurtu a opanovala tuto výměnu.
0-15
Ritern Bouzkové nebyl přesný.
5:2
Marii Bouzkovou dělí jeden gem od vítězství v prvním kole US Open.
40-15
Bouzková zahrála přesný forhend po lajně a je blízko vítězství v tomto gemu.
30-15
Snížení od Noskové.
30-0
Na úder do protipohybu Nosková nedosáhla, a tak vede podávající Bouzková 30:0.
15-0
Bouzková vstoupila do další gemu vítězným fiftýnem.
4:2
Linda Nosková nepouští svoji soupeřku do vedení 5:1 a stále drží své naděje v zápase.
40-A
Skvělý úder do protipohybu Bouzkové znamená výhodu pro podávající Noskovou.
40-40
Linda Nosková zvládla nakonec uhrát tuto těžkou výměnu.
40-30
Bouzková má brejkbol.
30-30
Je vyrovnáno.
15-30
Skvělé podání Noskové sice Bouzková ještě odehrála, ale jen do sítě.
15-15
Linda Nosková se snaží vrátit do zápasu a tato vítězná výměna by ji k tomu mohla dopomoct.
15-0
Nosková chybuje když z jasné pozice mohla ukončit výměnu, ale kurt minula.
4:1
Bouzková se dostala na síť a Noskovou přehrála krásným kraťasem.
40-0
Další eso dvaadvacetileté Bouzkové.
30-0
I přes slabší druhé podání se dokázala Marie Bouzková vrátit do hry a ujímá se vedení 30:0.
15-0
Další eso zkušenější Češky.
3:1
Marie Bouzková se ujímá vedení 3:1.
40-15
Bouzková může svoji soupeřku obrat o podání. K dispozici má dva brejkboly.
30-15
Marie Bouzková si bere zpět své vedení.
15-15
Dlouhou výměnu zakončila krásným forhendovým úderem Nosková.
15-0
Bouzková začíná při podání soupeřky lépe.
2:1
Bouzková zvládla i přes špatný začátek tento gem a na podání je nadále stoprocentní.
40-30
Marie Bouzková ukazuje svoji sílu a obrací vývoj gemu ve svůj prospěch.
30-30
Tento pokus o kraťas se Noskové příliš nepovedl, a tak fiftýn získává Bouzková.
15-30
Marie Bouzková skvělým podáním vyhnala Noskovou z kurtu a snižuje.
0-30
Linda Nosková posadila míček přímo na čáru a její soupeřka už na tento skvělý úder nedokázala zareagovat.
0-15
Nosková začíná lépe třetí gem.
1:1
Nosková po dominantním výkonu v tomto gemu vyrovnává.
15-40
Linda Nosková je blízko setu prvního gemu v druhém setu.
15-30
0-30
Bouzková chybuje na riternu.
0-15
Linda Nosková si všimla, že je její soupeřka zalezlá daleko v kurtu a krásným kraťasem ukončila výměnu.
1:0
Marie Bouzková vstupuje úspěšně do druhého setu.
40-30
Ritern se Noskové příliš nepovedl, a tak Bouzková obrací vývoj gemu.
30-30
Bouzková na síti zvládla tuto výměnu a srovnává.
15-30
Linda Nosková skvělým bekhendem nedala své soupeřce šanci, když ho posadila přímo na čáru ohraničující kurt.
15-15
Nosková srovnává.
15-0
Vítězka prvního setu začíná lépe i ten druhý.
0:0
0:0
6:2
Marie Bouzková využila dvojchyby Lindy Noskové v závěru setu a vítězí v něm 6:2.
A-40
Marie Bouzková je blízko zisku prvního setu.
40-40
Marie Bouzková zvládla těžký gem po krásném forhendovém úderu.
30-40
Linda Nosková nechce darovat své soupeřce set tak rychle a obrací vývoj gemu.
30-30
30-15
Marie Bouzková je při chuti.
15-15
Znovu Bouzková skvěle přečetla hru a vyrovnává.
0-15
Dobré podání Noskové zavinilo špatný ritern soupeřky, a tak se mladá Češka ujímá vedení v gemu.
5:2
Konec přestávky, podávat bude Linda Nosková.
5:2
5:2
Bouzková vede 5:2.
40-30
Bouzková si připisuje dvojchybu.
40-15
Další chyba Noskové. Sedmnáctiletá hráčka poslala svůj forhend mimo kurt.
30-15
Nosková riternovala jen do sítě.
15-15
Linda Nosková srovnává.
15-0
Dvaadvacetiletá Bouzková teď skvěle přečetla hru a u sítě ukončila výměnu.
4:2
Dočkali jsme se prvního brejku, který se povedl Marii Bouzkové.
A-40
Nosková zahodila raketu poté, co se ukvapila a zahrála svůj forhend mimo kurt. Poskytla tak soupeřce další brejkbol.
40-40
Ani na podruhé Bouzková nezvládla ani jeden z brejkbolů využít a stav gemu je znovu vyrovnaný.
40-30
Linda Nosková i přes velmi složitou situaci dokázala velmi důležitou výměnu pro vývoj zápasu zvládnout a nadále se v tomto gemu drží ve hře.
40-15
Bouzková má dva brejkboly.
30-15
Další dlouhá výměna plná krásných úderů. Bouzková dostala svoji soupeřku pod tlak a nekompromisní smečí ukončuje výměnu.
15-15
Bouzková chybuje.
15-0
Nosková se snažila rozběhat svoji soupeřku, ale ta odehrála výměnu velmi chytře a počkala si na chybu soupeřky, která přišla.
3:2
Nosková nezvládla svůj bekhendový úder nasměrovat do kurtu, a tak v souboji dvou českých hráček vede 3:2 výše postavená hráčka žebříčku Marie Bouzková.
40-0
Chyba na riternu od Lindy Noskové znamená vedení 40:15 pro její soupeřku.
30-0
Bouzková zaznamenává další eso.
15-0
Bousková si svoji soupeřku navedla na levou stranu kurtu, a poté nekompromisně zakončila výměnu úderem do volné části kurtu.
2:2
Linda Nosková zvládla udržet své podání.
40-A
Nosková nechtěla nechat nic v náhodě a po výměně, v které jasně dominovala má výhodu.
40-40
Marie Bouzková vyrovnává.
30-40
Bouzková tentokrát vystihla kraťas od své soupeřky, a poté suverénně ukončila výměnu.
15-40
Aut zastavil Marii Bouzkovou, která už už sahal po vyrovnání skóre v gemu.
15-30
0-30
Linda Nosková krásně zkrátila hru a dostává se do vedení 30:0.
0-15
Dlouhou výměnu ukončila chyba Marie Bouzkové, která forhendový úder nezvládla ideálně.
2:1
Marie Bouzková si podání pohlídala a vede 2:1.
40-15
Bouzková zachyboval, když její forhend letěl daleko za kurt.
40-0
Tento gem je zatím jednoznačná záležitost.
30-0
Nosková se natahovala po míčku, ale ten byl z rakety soupeřky dobře umístěný do rohu kurtu, a tak vede Bouzková 30:0.
15-0
Bouzková začíná třetí gem esem.
1:1
Linda Nosková ukončuje druhý gem, když dokonala obrat po krásné forhendové výměně.
40-A
Nosková má výhodu.
40-40
Nosková se dokázala odvrátit i druhý brejkbol.
40-30
Sedmnáctiletá Nosková zatlačila na Bouzkovou, dostala se k síti a krásným kraťasem ukončila výměnu.
40-15
Marie Bouzková má k dispozici dva brejkboly.
30-15
Bouzková znovu těží z chyb soupeřky.
15-15
Linda Nosková ukázala své tenisové umění, když krásným utaženým míčkem k čáře dorovnává.
15-0
Bouzková zahnala Noskovou do úzkých a nekompromisní smečí získává první fiftýn druhého gemu.
1:0
Marie Bouzková ovládla první gem.
40-15
Nosková nic nevzdává a získává první fiftýn v zápase.
40-0
Aut Lindy Noskové znamená, že Bouzková vede 40:0.
30-0
Bouzková se rychle dostává do vedení 30:0.
15-0
0:0
Všem fanouškům přeji krásný den. Vítám vás při sledování US Open. Na programu je utkání mezi Marií Bouzkovou a Lindou Noskovou.

prožívá vydařené období. Před měsícem zazářila na domácím Livesport Prague Open a po zásluze si odnesla první titul na okruhu WTA. Dvaadvacetiletá hráčka se navíc i díky tomuto úspěchu vyhoupla na 41. místo v žebříčku, což je prozatím její karierní maximum.

Dnes síly Marie Bouzkové prověří teprve sedmnáctiletá Linda Nosková, která suverénně prošla kvalifikací bez ztráty jediného setu. Nosková už tento rok poznala, jaké to je být v elitní stovce žebříčku, nyní však figuruje v první desítce druhé stovky. Svoji soupeřku Nosková zná, když s ní změřila síly už v semifinále zmiňovaného Prague Open, kde s pozdější vítězkou padla 2:0 na sety.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.