UFC - Pavlovič - Aspinall -  ONLINE PŘENOS -  12. listopadu 2023   05:30

Ukončeno

Pavlovič - Aspinall

Přenos se aktualizuje automaticky

Vítěz: Tom Aspinall (knock-out)
Aspinall se tak stává prozatímním šampionem, což je o to sladší, že to pro něj vlastně byl short notice. O souboji se dozvěděl 2,5 týdne nazpět, zatímco Rus byl určený náhradník.

V rozhovoru s Joe Roganem Aspinall zmiňuje, že si ze začátku nemohl poradit s dosahem Pavloviče, nakonec ale našel cestu a svůj pás věnoval otci, který stál v jeho rohu.
01:09'
A je konec! Tom Aspinall dokázal ranou na levý spánek poslat Rusa k zemi a tam to po několika úderech sudí rychle ukončuje! Pavlovič byl po tom prvním úderu hodně otřesen, další údery na zemi už možná byly zbytečné. Každopádně je Pavlovič prvním borcem, kterého Aspinall neukončil do první minuty, i když jen těsně!
00:37'
Vystrčenou bradu Pavlovič okamžitě trefil.
00:28'
Následně zablokovaný push-kick.
00:07'
Aspinall otevírá tvrdým low-kickem.
00:00'
Začalo první kolo.
Vše je připraveno na první kolo!
A už přichází vlastník největšího počtu ukončení v řadě u aktivního fightera, Sergej Pavlovič!
Tom Aspinall jako první prochází špalírem diváků ke kleci.
Hezké nedělní ráno, všechny formy života, je to tu! Večer, na který všichni čeští fanouškové MMA čekají jako na smilování! V jednom z posledních letošních galavečerů UFC bude jako main-event souboj o titul mezi Alexem Pereirou a Jiřím Procházkou!

Dále jsme pro vás z karty vybrali předzápas, ve kterém se o prozatímní titul v těžké váze porve Rus Sergej Pavlovič s Britem Tomem Aspinallem. Pavlovič je aktuálně dvojka žebříčku, zatímco Brit je čtyřka.

Stejně jako u main eventu, i tyto borce svede do klece zranění. Původně jsme totiž měli vidět aktuálního šampiona divize Jona Jonese bránit svůj grál proti Stipovi Miocicovi. Jones si ale při tréninku utrhl šlachu a UFC tak muselo povolat předem určené náhradníky, aby zastoupili místo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 04:30.
Články odjinud