+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
27. února 2017 • 13:36

O co hrajeme se Sazka Fantasy? Lístky na ligu i zájezd na Premier League

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH: Brémy - Hannover 4:0. Pavlenka vychytal domácím první výhru v sezoně SESTŘIH: Brémy - Hannover 4:0. Pavlenka vychytal domácím první výhru v sezoně
Zlín - Mladá Boleslav: Procházka jako tank! Narazil do plexiskla, které se rozsypalo Zlín - Mladá Boleslav: Procházka jako tank! Narazil do plexiskla, které se rozsypalo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je před námi další týden se Sazka Fantasy. Hráči Daily Fantasy se můžou těšit na turnaje anglické Premier League, české ePojisteni.cz ligy i hokejové NHL. Vytvořte tým ze sportovních hvězd a hrajte o super ceny včetně zájezdu na zápas nejslavnější fotbalové soutěže! V článku se podívejte, co nás tento týden čeká.Během týdne si hráči Sazka Fantasy budou moc vychutnat souboje v turnajích zámořské NHL. Pro nejlepší je připraveno spousty Sazka Tokenů, které budou uživatelů potřebovat do velkých turnajů. V sobotu jsme vypsali soutěž o ceny za 5000 Kč, vstupné do turnaje je 30 Tokenů a každý hráč může sestavit až 3 sestavy.

O víkendu začnou další boje o hlavní cenu Sazka Fantasy, kterou je zájezd na zápas slavné Premier League! V sobotu hrajte soutěž o ceny za 5000 Kč + 5 nejlepších postupuje do finále o zájezd, vstup tentokrát za 30 Tokenů, hráč klasicky může sestavit až 3 sestavy.

Pokud nemáte dostatek Tokenů, v sobotu si zahrajte soutěž o ceny za 2000 Kč bez vstupného. V neděli a v pondělí hráče čeká turnaj 50/50 o 30 Tokenů.

Sestavte si svůj tým z hvězdných sportovců a každý den hrajte o super ceny!

Hrajte Sazka Fantasy

Během soboty a neděle se také hraje česká ePojisteni.cz liga. V sobotu nás čeká soutěž pro fanoušky českého fotbalu – hrajeme o 4 nové podepsané dresy Sparta Praha + 30 lístků na zápas Sparta – Zlín. Anebo soutěž o ceny za 5000 Kč, vstupné 30 Tokenů, až 3 sestavy. Pokud byste si chtěli zahrát i v neděli, vyzkoušejte turnaj soutěž 50/50 o 30 Tokenů.

 Klasická verze
Mobilní verze