2. března 2017 • 19:00

Sestavte si tým z fotbalových hvězd a vyhrajte zájezd na Premier League

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Deliho opakovačka, sólo po čtyřech a konflikt v Hradci LIGA NARUBY: Deliho opakovačka, sólo po čtyřech a konflikt v Hradci
Kindl o Jágrovi: Dělal rozruch kamkoliv jsme přijeli, zážitek být s ním v jednom týmu Kindl o Jágrovi: Dělal rozruch kamkoliv jsme přijeli, zážitek být s ním v jednom týmu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sportovní fanoušci pozor! Je tu Sazka Fantasy, nová verze oblíbených fantasy her, v níž se vyhodnocují vítězové po každém odehraném dni. To znamená, že nyní máte každý den možnost soupeřit se svými týmy z reálných sportovců o hodnotné ceny! Přidejte se díky Sazka Fantasy k největší fantasy komunitě a bojujte se svými soupeři o nezapomenutelné zážitky jako zájezd na slavnou Premier League.Už o tomto víkendu je na programu další turnaj anglické nejvyšší fotbalové soutěže, ve kterém se bude bojovat o velké finále Sazka Fantasy. Z prvního velkého finále Sazka Fantasy vyšel vítěz, který se už těší na setkání s legendárním Jaromírem Jágrem a uvidí na vlastní oči zápasy NHL a NBA.

Ostatní hráči nemusí smutnit, s anglickou Premier League přichází nová hlavní cena, kterou je zájezd na zápas této prestižní fotbalové soutěže. Do turnaje o tomto víkendu budete potřebovat 30 Sazka Tokenů a sestavit si budete moc až 3 sestavy z hvězd Premier League.

Sestavte si tým z hvězd a vyhrajte zájezd na utkání Premier League! VÍCE ZDE >>

Jak hrát Sazka Fantasy o zájezd na Premier League?

1. Zaregistrujte se na www.sazkafantasy.cz a denně hrajte Sazka Fantasy.

2. Vytvořte si tým. Na každý turnaj vyberte 10 hráčů do pole a jednoho brankáře. Hráče, kterému věříte nejvíce, zvolte kapitánem, tím jeho počet získaných bodů zdvojnásobíte.

3. Nejlepší hráči turnajů získají kromě cen i Sazka Tokeny. Tuto virtuální měnu budete potřebovat pro vstup do kvalifikace.

4. V průběhu února a března se uskuteční kvalifikační turnaje. Nejlepší hráči si vyslouží vstupenku do velkého finále.

5. Další velké finále Sazka Fantasy se odehraje na začátku dubna. Vítěz získá zájezd na utkání slavné Premier League.