+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
Richard Šíma
22. června 2016 • 14:36

Frýdek-Místek má nového trenéra. Druholigový celek převezme Kalvoda

TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Zlín - Slavia 1:1. Hosté mají rekord, padl vlastenec i penalta CELÝ SESTŘIH: Zlín - Slavia 1:1. Hosté mají rekord, padl vlastenec i penalta
Nadal o kapitánovi Borgovi: S Björnem máme na lavičce víc klidu Nadal o kapitánovi Borgovi: S Björnem máme na lavičce víc klidu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Osm měsíců zůstal bez angažmá bývalý olomoucký trenér  Leoš Kalvoda. Vše směřuje k tomu, že se v nejbližších dnech oficiálně stane koučem druholigového Frýdeku-Místku. Nahradí zde Mikuláše Radványiho, jehož před časem zlákala slovenská prvoligová Myjava. Kalvoda se tak ve druhé lize střetne se Sigmou Olomouc, z níž byl loni v říjnu kvůli neuspokojivým výsledkům vyhozen. „Ještě to není oficiálně uzavřeno, ale jsme ve fázi, kdy mohu říci, že s panem Kalvodou intenzivně jednáme. A věřím, že se také dohodneme,“ potvrdil Kalvodův téměř jistý nástup Radim Mamula, předseda představenstva frýdecko-místeckého klubu. „Rádi bychom se v příští sezoně prezentovali v lepším světle, než tomu v posledních sezonách bylo,“ dodal Mamula.

Kalvoda po odchodu z Olomouce působil jako konzultant u mládeže ve Znojmě. Nad nabídkou z Frýdku-Místku prý neváhal. „Podepsáno ještě nemáme, ale i já si myslím, že už se na mém nástupu do tohoto klubu nic nezmění,“ řekl kouč.

„Frýdek-Místek mě velmi zajímá, stejně jako celá druhá liga, která bude v příští sezoně mimořádně zajímavá,“ pravil Kalvoda, jenž se podle svých slov těší nejen na střet se Sigmou, ale i na další zápasy, které příští ročník Fotbalové národní ligy, jak se soutěž oficiálně jmenuje, nabídne.

„Bude to nejen Olomouc, ale taky Baník. Hlavně Baník. A pak další týmy jako Vítkovice, Prostějov, Žižkov, Opava, ambiciózní Budějovice. Tahle druholigová sezona bude nejenom pestrá a zajímavá, ale taky mimořádně náročná,“ poznamenal Kalvoda, jehož oficiální nástup do funkce trenéra Frýdku-Místku by měl být záležitostí nejbližších hodin.

 

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze