3. března 2017 • 20:05

České Budějovice doma poprvé ztratily. S Varnsdorfem prohrály 0:1

Autor: ,
Fotbalisté Českých Budějovic v prvním jarním kole prohráli
TOP VIDEA
Ať žije Slavie! Deli v češtině vedl děkovačku ve Žlutých lázních Ať žije Slavie! Deli v češtině vedl děkovačku ve Žlutých lázních
Exkluzivní video: Slávistické oslavy zblízka - invaze na hřiště, radost s pohárem Exkluzivní video: Slávistické oslavy zblízka - invaze na hřiště, radost s pohárem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Postupové naděje fotbalistů Českých Budějovic dostaly ránu hned v úvodním jarním kole druhé ligy. Jihočeši v dnešní předehrávce 17. kola nečekaně prohráli 0:1 s Varnsdorfem a vůbec poprvé v sezoně na domácím stadionu ztratili body.O výhře Varnsdorfu rozhodl v 75. minutě Knejzlík a Budějovice tak daly soupeřům v boji o postup šanci odskočit. Čtvrtí Jihočeši mají stejně bodů jako třetí Opava, na druhou Ostravu ztrácí dva a na vedoucí Olomouc šest bodů. Všichni však mají zápas k dobru, stejně jako pátá Vlašim, která se může na Budějovice dotáhnout.

17. kolo druhé fotbalové ligy:
České Budějovice - Varnsdorf 0:1 (0:0)
Branka: 75. Knejzlík.
Rozhodčí: Doubravský - Antoníček, Batík.
ŽK: Kalod, Šourek, Wermke - Kozma.
Diváci: 943.
Sestavy:Č. Budějovice: Křížek - Klesa (82. Matějka), Šourek, Novák, Funda - Čavoš, Kladrubský (80. Vopat) - Wermke, Benát, Táborský - Kalod (46. Pešek). Trenér: Horejš.
Varnsdorf: Samoel - Zbrožek, Zieris, Lischka - Cennerazzo, Daníček, Bláha, Kozma (37. Bílek), Knejzlík - Durdevič (88. Fotr), Dordič (82. Beránek). Trenér: Frťala.

Témata:  sport, fotbal, druhá liga