+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
14. března 2010 • 15:03

Naumov si od fotbalu až na rok odpočine

Autor:
Zraněný Riste Naumov
TOP VIDEA
Slavia - Liberec: Bosančič slavil gól pod tribunou Sever, přiletěla k němu dýmovnice Slavia - Liberec: Bosančič slavil gól pod tribunou Sever, přiletěla k němu dýmovnice
SESTŘIH Premier League: Everton - Arsenal 2:5. Dominance hostí, Čech v závěru chyboval SESTŘIH Premier League: Everton - Arsenal 2:5. Dominance hostí, Čech v závěru chyboval
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slávistický útočník Riste Naumov je po operaci zlomené lýtkové a holenní kosti a bude bez fotbalu půl roku až rok. Makedonský hráč se podrobil složitému zákroku ihned po sobotním utkání 19. kola první ligy s Teplicemi ve Střešovické nemocnici.Lékaři mu obě kosti vyztužili kovovými dlahami, fotbalista leží na pooperačním oddělení a bere tišící léky proti bolesti.

"Nejméně tři měsíce nesmí Riste na nohu došlápnout. Bez fotbalového tréninku bude nejméně půl roku, lékaři ale nevylučují ani roční fotbalovou pauzu," řekl dnes ČTK tiskový mluvčí Slavie Praha Ondřej Zlámal.

Osmadvacetiletý Naumov utrpěl zranění v sobotním ligovém šlágru v závěru prvního poločasu po ostrém souboji s teplickým obráncem Martinem Kleinem. Na hřiště pro něj musela přijet sanitka.

Do nemocnice během prvního poločasu zamířili i domácí Petr Janda a teplický Milan Matula, kteří se srazili hlavami. "Vyšetření Jandy v nemocnici na CT neprokázalo po otřesu mozku vážnější nitrolebeční poranění.

Lékaři Petrovi nařídili nejméně týdenní klid a propustili jej do domácí ošetření," uvedl Zlámal.

Témata:  sport, fotbal, Slavia, teplice, Naumov
 Klasická verze
Mobilní verze