21. prosince 2015 • 12:11

Dal gól a šel pít pivo! Útočník Empoli zaujal vtipnou oslavou

Massimo Maccarone z Empoli si odskočil při oslavách gólu na pivní občerstvení
Barák: Šest gólů je důležitých pro nás i pro fanoušky, ti chtějí vidět góly Barák: Šest gólů je důležitých pro nás i pro fanoušky, ti chtějí vidět góly
Jarolím: Vést o půli 5:0? Takhle bych si představoval fotbal Jarolím: Vést o půli 5:0? Takhle bych si představoval fotbal

Žízeň nejen po gólech předvedl útočník Empoli Massimo Maccarone v utkání italské  ligy na hřišti Boloni. Když v 42. minutě poslal svůj tým do vedení 2:1, přeběhl trávník a oslavil trefu hltem piva z kelímku jednoho z fanoušků.

Občerstvení pivem se na jeho výkonu v dalším průběhu sobotního zápasu nijak nepodepsalo a krátce po vyrovnání domácího týmu další brankou v 48. minutě rozhodl o vítězství Empoli 3:2. Šestatřicetiletý bývalý italský reprezentant, který má za sebou působení také v anglickém Middlesbrough, dal v této sezoně italské ligy sedm gólů a je nejlepším střelcem Empoli.