21. prosince 2015 • 12:11

Dal gól a šel pít pivo! Útočník Empoli zaujal vtipnou oslavou

Massimo Maccarone z Empoli si odskočil při oslavách gólu na pivní občerstvení
Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky

Žízeň nejen po gólech předvedl útočník Empoli Massimo Maccarone v utkání italské  ligy na hřišti Boloni. Když v 42. minutě poslal svůj tým do vedení 2:1, přeběhl trávník a oslavil trefu hltem piva z kelímku jednoho z fanoušků.

Občerstvení pivem se na jeho výkonu v dalším průběhu sobotního zápasu nijak nepodepsalo a krátce po vyrovnání domácího týmu další brankou v 48. minutě rozhodl o vítězství Empoli 3:2. Šestatřicetiletý bývalý italský reprezentant, který má za sebou působení také v anglickém Middlesbrough, dal v této sezoně italské ligy sedm gólů a je nejlepším střelcem Empoli.