Real bez Ronalda a spol. vybouchl! Casillas inkasoval čtyři góly

0
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz

VIDEO | Fotbalistům Realu se ve druhém soutěžním utkání nedařilo. Ačkoli vedli nad Realem Sociedad 2:0, nakonec utkání prohráli 2:4. Trápili se také fotbalisté Barcelony. Katalánský klub však zachránil důležitou brankou střídající hráč Sandro Ramirez, který měl zakončení velmi ulehčené, když dorážel míč do prázdné branky.

Real na jaře v San Sebastianu vyhrál 4:0 a dnes to vypadalo na podobný scénář. Domácí jako by se ještě nevzpamatovali ze čtvrtečního debaklu v Evropské lize v Krasnodaru, po jedenácti minutách prohrávali 0:2.

Cestu do sítě našli Sergio Ramos a Walesan Gareth Bale, ale snadný úvod zřejmě hosty ukolébal. Pak už stříleli jen domácí hráči a výsledkem byla překvapivá výhra San Sebastianu 4:2.

VIDEO | Podívejte se na sestřih utkání San Sebastianu a Realu

Barcelona ve druhém kole španělské ligy vyhrála na půdě Villarrealu 1:0 gólem osm minut před koncem. Tři body jí nezajistila žádná ze známých hvězd, ale teprve devatenáctiletý nováček Sandro, jehož si nový trenér Luis Enrique vytáhl z rezervního týmu.

Barcelona sice měla převahu, Messiho dvakrát zastavila tyč, ale i domácí si vytvářeli šance. Sandra poslal trenér na hřiště až v závěru místo Pedra a mladík se mu odměnil.

Na gólovém zápisu však měl velký podíl Messi, jehož střela prošla brankáři mezi nohama a Sandro míč dorazil do sítě.