Ronalda zastoupil James a Jesé. Real utekl Barceloně o čtyři body

0
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?
Dresy repre? Neurazí, ale žádná sláva. Konečně zajímavé nápady, ale sráží je…

DOHRÁVKA 16. KOLA ŠPANĚLSKÉ LIGY | Fotbalisté Realu Madrid v dohrávce 16. kola španělské ligy porazili Sevillu 2:1. Zvládli tak i druhé utkání bez držitele Zlatého míče Cristiana Ronalda, který si odpykává dvouzápasový trest za vyloučení. V tabulce drží na prvním místě čtyřbodový náskok před Barcelonou.

Real poslal do vedení kolumbijský záložník James Rodríguez, který využil toho, že na něj obrana Sevilly zapomněla a pak se ho chybně snažila vystavit do ofsajdu. Rodríguez si to však pohlídal a hlavou usměrnil do branky Marcelův centr. Vstřelil tak osmý gól v sezoně.

Jenže záhy se Rodríguez zranil a na jeho přišel útočník Jesé. Odchovanci Realu stačilo devět minut a po přihrávce Karima Benzemy zvýšil na 2:0.

Seville se už povedlo jen deset minut před koncem snížit poté, co Vitolovu individuální akci zakončil střídající Aspas. Real už ale pátou výhru za sebou udržel.