Bombarďák Necid zazářil v Turecku. Nůžkami trefil SUPERGÓL

Český útočník Tomáš Necid střílí branky v tureckém Bursasporu
Duel Sparta - Plzeň se blíží! Co před ním říkají čísla? Duel Sparta - Plzeň se blíží! Co před ním říkají čísla?
Připoutejte se, El Clásico je tady! Vyhraje bitvu gigantů Real Madrid, nebo Barcelona? Připoutejte se, El Clásico je tady! Vyhraje bitvu gigantů Real Madrid, nebo Barcelona?

Reprezentační útočník Tomáš Necid pomohl Bursasporu k pohárové výhře 3:2 na hřišti Tepeciku dvěma góly, přičemž ten první vstřelil parádními "nůžkami". Další český fotbalista obránce Tomáš Sivok zůstal v týmu hostů jen na lavičce.

Necid proti soupeři ze čtvrté nejvyšší soutěže nejprve ve 42. minutě po rohu otevřel skóre povedeným kopem přes hlavu. Prosadil se tísněný obráncem a na sociálních sítích ho za gól přirovnávali ke švédskému bombarďákovi Zlatanu Ibrahimovicovi.

Za dvě minuty se trefil podruhé, když si našel míč odražený od břevna a hlavou ho zblízka snadno umístil do sítě. Šestadvacetiletý útočník v této sezoně vstřelil už 12 soutěžních branek.

Bursaspor tak vstoupil vítězně do druhé fáze Tureckého poháru, který se hraje v osmi skupinách po čtyřech týmech.

Témata:  sportfotbalTureckoNecid