Bony řádil. Dva góly, asistence patičkou a demolice soupeře 10:1!

Autor: spo
0
Penalty ve šlágrech? Křapka měl proti Krejčímu namále, Chorý pádu přidal
Kdo je favoritem finále hokejové extraligy a jaké faktory mohou rozhodnout?

Zase dva góly a zase oslavné titulky. Bony Wilfried je k nezastavení! Ve včerejším osmifinálovém utkání nizozemského poháru přispěl svými brankami a asistencí k vysokému vítězství Vitesse Arnhem nad ADO Den Haag 10:1.

Bony Wilfried skóroval v rozmezí šesti minut a zvýšil vedení Arnhemu na 3:0 a 4:0. V 54. minutě  usměrnil balon do branky z hranice vápna. Nutno dodat, že s velkým přispěním brankáře.

V 60. minutě si nadýchaný centr zpracoval na prsou a v pádu efektně zakončil. Navrch přidal o čtyři minuty později asistenci Ibarrovi, kterou okořenil nádhernou patičkou.

K postupu Arnhemu do čtvrtfinále nizozemského poháru přispěl také český obránce Tomáš Kalas, jenž odehrál celý zápas.

VIDEO | Podívejte se na Bonyho řádění od 0:55