30. ledna 2015 • 20:44

Sobotka se trefil podesáté v sezoně, jeho gól Omsku nestačil

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Desátým gólem v sezoně otevřel útočník Vladimír Sobotka skóre zápasu Kontinentální hokejové ligy mezi Omskem a Nižním Novgorodem, domácí tým ale nakonec prohrál 2:3.

Druhý nejproduktivnější český hráč v soutěži se trefil v přesilové hře ve 14. minutě, když před brankou dorazil Kalininovu nepovedenou střelu. Hosté ve druhé třetině vyrovnali a dvěma góly v závěrečných třech minutách zápasu rozhodli o své výhře. Torpedo si připsalo druhé vítězství po předchozí sérii osmi porážek, pro Omsk to byla třetí prohra za sebou.

Slovan Bratislava nenavázal na překvapivé středeční vítězství na ledě favorizovaného Petrohradu a v dalším venkovním utkání podlehl v Helsinkách Jokeritu jasně 0:4. Znovu prohrál i Petrohrad. Vedoucí tým Bobrovovy divize doma nestačil na Atlant Mytišči 1:3 a zaznamenal třetí neúspěch za sebou.