+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
5. února 2016 • 20:25

Liberec se bojí o Lašáka, zraněný odkulhal do šatny. Jde o třísla?

Autor:
TOP VIDEA
Šmicer se Sieglem o Schickovi: Je to strmá kariéra, má dobře našlápnuto Šmicer se Sieglem o Schickovi: Je to strmá kariéra, má dobře našlápnuto
Pazdera o vítězství Zlína v Superpoháru: Pocit skvělý, ale bohužel jsme na začátku přípravy Pazdera o vítězství Zlína v Superpoháru: Pocit skvělý, ale bohužel jsme na začátku přípravy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejový Liberec zpozorněl. Tygří krasojízda dostává ránu do vazu. V probíhajícím extraligovém zápase v Hradci Králové severočeský tým přišel o Jána Lašáka. Klíčový muž absolutního lídra tabulky odkulhal se zraněním do šatny, kde se nyní stanovuje diagnóza.K incidentu došlo při gólu Mountfieldu na 4:1, situace vyhlížela dramaticky, nepříjemně. Zatímco v aréně propukl po Köhlerově gólu v oslabení gejzír radosti, slovenský brankář vleže ze své branky vehementně volal o pomoc. Mával rukou, aby k němu rychle přispěchali z liberecké střídačky. Následně se objevila i nosítka, ale ta nakonec nebyla potřeba.

Liberec se bojí o Lašáka, zraněný odkulhal do šatny. Jde o třísla?

Podle dostupných informací by Lašák mohl mít problémy s třísly, způsobené tím, že se snažil vymrštěnou pravou nohou na poslední chvíli zabránit gólu… Po pár minutách se s pomocí parťáků zvedl z ledu a za velkého potlesku tribun opustil led. Než s bolestivou grimasou ve tváři zaplul do útrob haly, zvednutým palcem ruky poděkoval publiku za podporu.

 V Liberci pevně věří, že to nebude tak zlé, jak to na první pohled vypadalo. Zatím však těžko říct… Do branky rychle nastoupil Marek Schwarz. O Lašákově důležitosti svědčí i fakt, že dnešní duel v Hradci Králové byl jeho šestnáctým vystoupením v řadě bez vystřídání a devatenáctým v kuse, v němž si zachytal.

SESTŘIH: 43. kolo extraligy, Mountfield HK - Bílí Tygři Liberec 5:1

5. 2. • 18:00
Mountfield HK
Mountfield HK
5:1
ONLINE
5. února
18:00
Bílí Tygři Liberec
Bílí Tygři Liberec
Góly

Domácí: 07:03. Mertl, 26:29. Bednář, 32:48. Ihnačák, 36:24. Köhler, 56:08. Courchaine

Hosté: 19:53. Bulíř

Sestavy

Domácí: Kacetl (Svoboda) – Pláněk, Plášil, K. Pilař, Čáp, Dietz, Vašíček, Hronek, Havránek – Bednář "C", Kukumberg, Dej – Červený, Ihnačák, Courchaine – Kudrna, Mertl, Šimánek – Köhler, Knotek, Bulík. Trenér: Vladimír Kýhos.

Hosté: Lašák (37. Schwarz) – Šimek, Ševc, Mojžíš, Derner, Vitásek, Výtisk "C", Plutnar – Řepík, Vampola, Birner – Bakoš, Bulíř, Radivojevič – Valský, Jelínek, Krenželok – Ordoš, Stránský, Vlach. Trenér: Filip Pešán.

Rozhodčí

Hejduk, Mrkva – Frodl, Špůr.

Stadion

FORTUNA aréna, Hradec Králové

Návštěva

5572 diváků

Ondřej Kacetl na tenhle kotouč proti Liberci nedosáhl
Ondřej Kacetl na tenhle kotouč proti Liberci nedosáhl