14. března 2016 • 04:56

Veselý ukázkovou trefou zařídil Zlínu postup: Teď si dáme pivo

Autor: ,
TOP VIDEA
Češi odmítají Müllerův názor: Zbytečný zápas? San Marino zaslouží obdiv Češi odmítají Müllerův názor: Zbytečný zápas? San Marino zaslouží obdiv
Barák: Šest gólů je důležitých pro nás i pro fanoušky, ti chtějí vidět góly Barák: Šest gólů je důležitých pro nás i pro fanoušky, ti chtějí vidět góly
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kapitán to zařídil. V rozhodujícím utkání předkole play off ČP ukončil zlínský kapitán Ondřej Veselý Třinci sezonu parádní trefou 50 vteřin po začátku prvního prodloužení. "Onder (Jiří Ondráček) mi to perfektně přihrál před prázdnou bránu," vyzdvihl spoluhráče skromný hrdina.Zlín se stal posledním čtvrtfinalistou, cesta k postupu však byla trnitá. Přestože v sérii s třineckými Oceláři dvakrát vedl, o postupu rozhodl až pátý vzájemný zápas. "Celá série byla vyrovnaná, těžká. Tři zápasy se prodlužovaly, v závěru se k nám přiklonilo štěstí," uznal sílu Třince zlínský kapitán Veselý.

Byl to právě on, kdo o postupu do čtvrtfinále rozhodl. Pouhých 50 vteřin prodloužení mu stačilo, aby parádně zasunul puk do prázdné brány. "Pro mě to byl jednoduchý gól. Onder (Jiří Ondráček) mi to perfektně přihrál před prázdnou bránu. Já ani pořádně nevím, jak ta situace vznikla," řekl skromně po utkání.

Veselý rozhodl prodloužení už po 50 sekundách

Pro Třinec to byl smutný zápas. Nedokázal udržet vedení a sezona pro něj končí. Naopak Zlín si ji prodloužil minimálně o další čtyři zápasy. Ve čtvrtfinále však narazí na Spartu, která v sezoně zatím září. "Myslím, že jsme hodně trénovaní, přišli nám pomoct kluci z první ligy, takže je nás dost. Teď si dáme na oslavu pivo, ale nebudeme to přehánět. Připravíme se na Spartu," vysvětlil.

A jak vidí své šance ve čtvrtfinále? "Sparta je favorit, ale budeme se snažit ji porazit. Možná bude v prvních zápasech naše výhoda, že jsme z předkola rozehraní," věří kapitán Beranů.

720p 480p 240p
SESTŘIH: Předkolo play off (5. zápas): PSG Zlín - Oceláři Třinec 3:2

Zleva Pavel Kubiš ze Zlína a brankář Peter Hamerlík z Třince
Zleva Pavel Kubiš ze Zlína a brankář Peter Hamerlík z Třince