13. prosince 2017 • 19:23

Volejbalistky Olomouce nestačily v Poháru CEV na Stuttgart

0
Volejbalistky Olomouce prohrály v úvodním utkání třetího kola Poháru CEV s lídrem německé bundesligy MTV Stuttgart 0:3. Hanačky se v úvodních dvou setech nedostaly ani jednou přes hranici patnácti bodů a zaostávaly ve většině činností. Vyrovnanější partii odehrál domácí tým až ve třetí sadě, kterou prohrál 20:25. Odveta je na programu 10. ledna v Německu.

Volejbalistky druhého nejlepšího týmu české extraligy měly dlouho až příliš velký respekt z kvalitního soupeře, který je převyšoval rychlostí i tvrdým zakončením útočných akcí. "Do zápasu jsme se dostali až ve třetím setu, kdy jsme zpřesnili hru a kladli mnohem větší odpor," řekl olomoucký trenér Jiří Teplý.

Jeho svěřenkyně ve třetím dějství vedly 11:8, závěr setu se už odehrál v režii německého týmu. Smečařskou oporou Stuttgartu byla česká reprezentantka Michaela Mlejnková, která zaznamenala osm bodů.