25. srpna 2015 • 21:16

Smolařka! Atletka slavila bronz příliš brzy, předběhla ji krajanka

Autor:
Huddleová slavila bronz příliš brzy, krajanka ji předběhla
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Deliho opakovačka, sólo po čtyřech a konflikt v Hradci LIGA NARUBY: Deliho opakovačka, sólo po čtyřech a konflikt v Hradci
Kindl o Jágrovi: Dělal rozruch kamkoliv jsme přijeli, zážitek být s ním v jednom týmu Kindl o Jágrovi: Dělal rozruch kamkoliv jsme přijeli, zážitek být s ním v jednom týmu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tohle si americká běžkyně Molly Huddleová za rámeček určitě nedá. Na mistrovství světa v atletice v Pekingu doběhla do cíle závodu na 10 kilometrů jako čtvrtá. Skončit však mohla s bronzem na krku, kdyby ovšem začala slavit až o metr dál.Obrovský kus smůly si vybrala Molly Huddleová v pondělí v závěru závodu na 10 kilometrů v běhu. Před ní cíle dosáhly dvě běžkyně, a tak se americká atletka začala právem radovat z vybojované bronzové medaile. Jenže příliš brzy.

Nevšimla si totiž, že hned v závěsu má svou krajanku Emily Infeldovou. Ta jejího zaváhání okamžitě využila a o bronz ji obrala. "Podle mě nevěděla, že jsem hned za ní. Nerada jsem vzala medaili své spoluhráčce a americké kolegyni. Cítím se teď trochu špatně," přiznala po závodu Infeldová.

Napravit zaváhání bude mít Huddleová na olympijských hrách 2016 v Brazílii, kam pojede jako úřadující šampionka. Tam už se to nestane," slibuje fanouškům.