+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
28. října 2008 • 12:02

Čeští boxeři jsou na MS ve druhém kole

Autor:
Profesionální mexický boxer Daniel Aguillon leží  po knokautu na zemi.
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka se vytáhl proti Kagawovi z Dortmundu NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka se vytáhl proti Kagawovi z Dortmundu
SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští boxeři Zdeněk Chládek a Oskar Lakomý úspěšně vstoupili do juniorského mistrovství světa v mexické Guadalajaře. Chládek v prvním kole kategorie do 64 kg porazil Kennetha Diaze z Portorika 7:4 na body.Čeští boxeři Zdeněk Chládek a Oskar Lakomý úspěšně vstoupili do juniorského mistrovství světa v mexické Guadalajaře. Chádek v prvním kole kategorie do 64 kg porazil Kennetha Diaze z Portorika 7:4 na body.

Jeho dalším soupeřem bude Ukrajinec Igor Pankevyč. Lakomý ve váze do 75 kg zdolal Brazilce Felipeho Nuňese snadno 10:0 a čeká ho Turek Ulus Kaya.
Pro další dva české reprezentanty Martina Křelinu a Dominika Musila skončil šampionát hned po úvodním zápase.

Křelina ve váze do 91 kg prohrál 4:10 s Američanem Nicholasem Kisnerem. Musil nestačil v kategorii nad 91 kg na Němce Erika Brechlina, kterému podlehl 3:13.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, box, ms, juniorů, chládek, lakomýKlasická verze
Mobilní verze