ČFL - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benátky n/J : Čížová - 27. srpna 2017   17:00

Benátky n/J
Benátky n/J
20' Šimeček  • 60' Synek
2:1
(1:0)
Čížová
Čížová
52' Janda
Benátky n/J
Michňa – Hakl, Borovička, Horák, Sudek – Kocourek (74. Tvrzník), Walter (78. Mařík), Šimeček, Knobloch (90. Kraus), Boček – Synek (88. Jäger).
Kraus, Jäger, Mařík, Tvrzník, Levíček
Šťastný – Hanousek, Pekař
Městský stadion, Benátky nad Jizerou
200 diváků
Čížová
Satrapa – Tomášek, Rozhoň, Novák, Held – Chytrý, Dvořák, Nečas, Kočí (78. Grobár) , Zahrádka (68. Vávra) – Janda.
Vávra, Stojka, Janoch, Jirouš, Bálek, Grobár, Kratochvíl

Druhý poločas byl vyrovnaný. Hosté vyrovnali z přísnější penalty, domácí se ale brzy dostali zpět do vedení po přesné hlavičce Synka. Benátečtí si tak připisují první vítězství za tři body v této sezóně.
90+2'
90+1'
Na polovině hřiště se Nečas provinil nedovoleně vůči Šimečkovi, je pískáno.
90+1'
Nastavovat se bude 1 minuta.
90'
Domácí znovu střídají. Místo Jana Knoblocha jde do hry Jan Kraus.
90'
Domácí budou zahrávat přímý kop po držení hostů vůči Jägerovi.
89'
Žlutou kartu za přílišné řečnění viděl hostující David Tomášek.
89'
Další nebezpečný centr směřoval před Michňu, kde se hosté provinili faulem.
89'
Domácí se v obraně nedomluvili, nakonec ale přece jenom ukopli míč do bezpečí.
88'
Domácí střídají. Odchází Jakub Synek, nastupuje Jindřich Jäger.
87'
Nečasův centr vypadal nebezpečně, nakonec míč proletěl kolem pravé tyčky mimo branku.
85'
Velký závar před Michňou, publikum v Benátkách utichlo, čekalo, odkud se vynoří míč, ten má nakonec benátecký brankář pod svým tělem! Následně se hráči Čížové na něho provinili útočným faulem.
85'
Hosté se nyní usadili na útočné polovině, kde Janda vybojoval míč pro Tomáška, jehož centr srazil Sudek na rohový kop.
84'
Na druhé straně se v ofsajdu ocitl čížovský Nečas.
83'
Po spolupráci střídajících hráčů našel Tvrzník Maříka, jenž obstřeloval Satrapu, který tygřím skokem míč ukořistil!
82'
Horákův centr doplachtil do Satrapových rukavic, který ihned vykopává.
81'
Synkova střela z pravé strany vytloukla růžové bloky. Domácí budou zahrávat další rohový kop.
80'
Dlouhý nákop hosté nedostihli. Míč do hry uvede benátecký brankář Lukáš Michňa.
78'
Střídají také domácí. Odchází Ondřej Walter, nastupuje Stanislav Mařík.
78'
Hosté střídají. Místo Michala Kočího jde hrát Miroslav Grobár.
78'
Trma vrma ve vápně před Satrapou. Nakonec střílel zpoza vápna Walter kousek nad břevno!
76'
Po dalším faulu na půlce přišel nákop před Michňovu bránu, který se snažil usměrnit hlavou Tomášek, avšak byl nepřesný.
75'
Lob za obranu směřoval právě na Tvrzníka, na kterého ale byl centr příliš dlouhý. Vykopávat bude Satrapa.
74'
Domácí poprvé střídají. Odchází Jakub Kocourek, nastupuje Břetislav Tvrzník.
73'
Právě Vávra se ujal její exekuce, neprostřelil ale houf těl před Michňou. Jeho opakovaný pokus domácí odkopli mimo ohrožení své brány.
73'
Další nebezpečná standardka pro hostující tým, tentokrát po faulu na Vávru z hranice pokutového území, avšak z úhlu.
72'
Hosté tentokrát rozehráli nakrátko, o míč však přišli.
72'
Hosté budou kopat další rohový kop.
71'
Další přetažený centr, hosté se ale k míči nedostali.
70'
Přetažený centr končí v moci brankáře Michni. Hlavní rozhodčí ukazuje, že Michňa byl již za čarou, proto nařizuje rohový kop.
70'
Po dalším faulu na levé straně budou hosté zahrávat přímý kop.
68'
Hosté vystřídali. Zápas končí pro Romana Zahrádku, jehož nahrazuje Pavel Vávra.
68'
Žlutí se také na druhé straně. Taktéž na útočné polovině za přidržení protihráče obdržel žlutou kartu domácí Jakub Synek.
67'
Janda se dostal s míčem do středu hřiště, posunul ho na Kočího, který obstřeloval natahujícího se Michňu, avšak vzdálenější tyčku minul!
66'
A právě za tento zákrok následně vidí hostující David Chytrý žlutou kartu.
66'
Po zbytečném faulu hostí na útočné polovině mají domácí ponechánu výhodu.
65'
Centr do pokutového území vyboxoval pozorný Satrapa.
64'
Dloubáček za obranu si zpracoval Hakl, následná přihrávka před branku nebyla vpuštěna. Hosté raději ukopli míč na rohový kop.
63'
Po dalším centru se domácí tým provinil útočným faulem.
63'
Horákův centr do pokutového území si hosté pohlídali a míč odhlavičkovali do bezpečí.
62'
Kocourek táhl akci po pravé straně, hledal centrem nabíhajícího Knoblocha, před kterým hosté přizvedli míč na rohový kop.
60'
Benátky právě vstřelily branku!
Waltrovi se ještě první centr nepovedl. Míč se opět dostal ke zkušenému benáteckému záložníkovi, který posadil na hlavu nabíhajícího JAKUBA SYNKA, jenž se nemýlil.
59'
Dvořák se dostal k nebezpečné střele zpoza vápna, jeho pokus však Michňa nadvakrát krotí.
58'
Dnešnímu zápasu přihlíží 200 diváků.
57'
Šimeček trefil pouze zeď, poté se opět dostal míč k Šimečkovi, který tentokrát minul levou tyčku.
55'
Před pokutovým územím se skácel Synek. Domácí mají výhodu přímého kopu z výhodné vzdálenosti.
54'
Hakl se protlačil až před Satrapu, který si připsal úspěšný zákrok a benáteckého obránce vychytal!
53'
Centr z pravé strany směřoval na Bočka, který ale hlavou na míč nedosáhl.
52'
Čížová právě vstřelila branku!
Míč si vzal PETR JANDA a pokutový kop proměňuje bez rozpaků střelou pod břevno doprostřed brány.
51'
Sudek v souboji tělo na tělo s Heldem dle rozhodčího Šťastného v pokutovém území fauloval. Domácí se diví, avšak proti pokutovému kopu nic nezmůžou!
50'
Waltrův centr zakončoval na druhé straně Knobloch hlavou nad břevno.
49'
Tentokrát zpoza vápna zakončoval Chytrý, jeho střela ale mířila vysoko nad břevno.
48'
Tentokrát Nečas přiťukl míč Heldovi, který stříleným centrem poslal míč nad břevno.
48'
Nečasův pěkný centr hosté zakončili, domácí nebezpečněji vyhlížející situaci vyřešili odkopem na další roh.
48'
Nebezpečný centr směřoval přímo na branku, kde Michňa vyškrábl míč k Borovičkovi, který ho raději uklidil na rohový kop.
47'
Held už se zvedl z trávníku, na starost si tuto standardku tentokrát ale nevezme.
47'
Po faulu na levé straně budou hosté kopat přímý kop.
46'
V prvním poločase byli domácí o trochu lepším, hlavně střelecky aktivnějším, týmem. PO zásluze se také Šimečkem dostali do vedení, leč další nadějné příležitosti nepřetavili v druhou branku a do závěrečné pětačtyřicetiminutovky tak jdou s hubeným jednobrankovým náskokem.
Druhý poločas začne přibližně v 18:04.
45'
45'
Po faulu na Helda právě obránce hostů přenesl dlouhým nákopem míč na Nečase, jehož nepříliš nebezpečná střela Michňu nevylekala. Byl to však vůbec první střelecký pokus hostujícího týmu, který v dnešním zápase směřoval mezi tyče.
44'
Centr do vápna byl vcelku nebezpečný, ve vzduchu ale opět vládli domácí, kteří se s přehledem ubránili.
44'
Hosté budou kopat další přímý kop, tentokrát ale z uctivé vzdálenosti.
43'
Haklův aut opět zakončoval hlavou Šimeček, branku Čížové ale minul.
42'
Walter posunul míč na Hakla, ten ale přes Helda nepřešel.
40'
Held se snažil technicky zatočit míč přímo na bránu, jeho úmysl se mu ale nezdařil.
39'
Hosté se uvolnili na levé straně, přihrávka do vápna ale neprošla. Přesto se na nich domácí provinili faulem. Čížová tak bude mít výhodu přímého kopu z ostrého úhlu, avšak z nebezpečné pozice.
38'
Pěkná akce domácích. Centr z pravé strany však nabíhající Synek nezasáhl i kvůli dobrému střežení Tomáškem. Vykopávat bude brankář Satrapa.
37'
Knoblochova první střela byla zblokována, ta druhá již proletěla kolem hráčů hostů, mířila ale nad bránu.
36'
Walter si všiml, že Satrapa je daleko z branky, snažil se jej přehodit. S ním ale o kousek přehodil také branku Ćížové!
34'
U středového kruhu fauloval domácí Boček, hlavní rozhodčí vše řeší domluvou.
34'
Nepřesnost v obranných řadách domácího týmu zaváněla šancí hostů, ti však o míč brzy přišli.
32'
Heldova přihrávka směřovala do vápna, brankář Michňa však byl u balonu včas.
31'
Dvořákův přízemní centr nepochopil nikdo z hostujícího týmu. U míče jsou domácí.
31'
Po faulu Waltra na Dvořáka budou hosté kopat přímý kop.
28'
Satrapa musel daleko ze své brány, aby odkopl míč do bezpečí před útočícím Kocourkem.
26'
Dlouhý aut dopadl na hlavu trestuhodně neobsazeného Šimečka, který ale tentokrát minul levou horní šibenici!
25'
Synek při rychlé akci hledal nabíhající spoluhráče, jeho centr byl ale sražen pouze k obráncům jihočeského týmu.
25'
Hosté nyní drží míč na svých kopačkách, avšak jsou na polovině hřiště, odkud domácímu týmu nebezpečí nehrozí.
23'
Hosté se snažili vybojovat rohový kop, to se jim ale nepodařilo.
20'
Waltrův centr tentokrát proletěl pokutovým územím až k VIKTORU ŠIMEČKOVI, který zpracoval míč a poslal ho podél brankáře Satrapy do sítě.
20'
Benátečtí rozehráli, po následném dlouhém nákopu museli hosté odhlavičkovat míč na další roh.
19'
Benátečtí vybojovali další rohový kop, míč si opět bere Walter.
18'
Hakl si udělal prostor ke střele zpoza vápna, do dráhy letu míče ale vložil nohu Dvořák a zblokoval ho.
18'
Synek prodlužoval hlavou míč za sebe, tam ale byli pouze hostující hráči.
17'
Přetažený centr byl na Kocourka příliš dlouhý, vykopávat bude Jan Satrapa.
16'
Hlavička domácího týmu byla jemně tečována na rohový kop. Míč už si staví benátecký Walter.
14'
Hosté rozjeli útočnou akci přes Jandu, dostali se až do pokutového území, kde ale o míč po čistém skluzu přišli.
13'
Waltrův centr hlavičkoval v záklonu Borovička nad branku Čížové.
12'
Walter se uvolnil ve středu hřiště a notně protáhl Satrapu, jenž vyráží míč na rohový kop.
12'
Knobloch se snažil opět vysunout Synka, před ním tentokrát úřadoval hostující obránce Rozhoň.
10'
V ofsajdu se tentokrát ocitl domácí Boček, i tentokrát bylo pískáno.
10'
Haklův pěkný centr směřoval na Synka, tomu téměř z hlavy sebral míč brankář Satrapa.
7'
Synek využil zaváhání obránců Čížové, kteří si dávali přednost, poté ale z bezprostřední blízkosti nastřelil vybíhajícího Satrapu!
7'
Benátečtí vysouvali po levé straně Sudka, ten se ale k centru nedostal.
6'
Held rozehrával standardní situaci téměř z poloviny hřiště, nákop se mu ale vůbec nepovedl.
6'
Hosté byli nachytáni do prvního ofsajdu dnešního utkání.
4'
Knobloch vysunul přihrávkou Synka, jenž si udělal prostor ke střele, tu ale namířil nad Satrapovu bránu.
2'
Domácí faulovali na polovině hřiště, je pískáno. Hosté se však k nákopu směrem k pokutovému území neodhodlali.
1'

SK Benátky nad Jizerou: Michňa – Hakl, Borovička, Horák, Sudek – Kocourek, Walter, Šimeček, Knobloch, Boček – Synek.

Sokol Čížová: Satrapa – Tomášek, Rozhoň, Novák, Held – Chytrý, Dvořák, Nečas, Kočí, Zahrádka – Janda.

Rozhodčí: Šťastný – Hanousek, Pekař.
Fotbalisté Benátek nad Jizerou by už rádi bodovali za plný počet. Šanci k tomu budou mít na domácím trávníku, kde po Brozanech přivítají dalšího nováčka, a sice jihočeský celek TJ Sokol Čížová. Pro vesničku z jižních Čech nedaleko Písku je účast v ČFL historickým mezníkem, a tak uvidíme, jak se bude tomuto celku dařit v průběhu této sezóny. V dosavadním průběhu Sokol ve dvou duelech získal bod, a sice za domácí porážku s Vyšehradem v penaltovém rozstřelu. Na první vstřelený gól v ČFL však Jihočeši stále čekají, neboť v prvním kole prohráli v Benešově 0:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.